Rate your last seen movie (قوانین:اسم فیلم را بنویسید، عکس کم حجم باشد، امتیاز از 10)

گفتگو در 'سینما، گرافیک کامپیوتری (CG Art) و Comic' ایجاد شده توسط Darkfie1d, ‏Apr 6, 2006.

1. کاربر سایت

نام:
    محسن

L.A Confidential 1997

خدا وکیلی بیایید قبول کنیم که فیلم های جنایی دهه 90 فوق العاده بودن!
    لامصب این کوین اسپایسی پیام بازرگانی هم بازی کنه رازآلود و جنایی در میاد.
    شخصیت پردازی فیلم عالیه عالی، به طوری که از 3 شخصیت اصلی عاشق 2 تاشون میشید و از یکیشون همون اول متنفر میشید (چون که آدم یاد بچه آنتن های دبستانتون میندازه :) ) و هر چی که میره جلو تمام شخصیت پردازی های فیلم 180 درجه عوض میشن.
    امتیاز 9 از 10

trainer, robb stark, 3RFAN و 9 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. کاربر سایت

john wick 2
    9/10 عالی بود فقط یه مشکلی که فیلم داشتم حیف این فیلم نبود این همه جلوه ویژه عالی اکثر صحنه های اکشن فیلم تو جاهای تاریک اتفاق میافتاد این ایراد نیستا دلم سوخت یه ذره

Ƥ.s.Y.c.H.o و J. Constantine این نوشته را Like کرده اند.
  3. کاربر سایت

LaLa Land رو بعد یه تاخیر طولانی دیشب دیدم و خوشم اومد :D
    اما فقط خوشم اومد و دلیل هایپ فوق العادش رو نگرفتم. القابی مثل شاهکار یا بهترین موزیکال قرن!!! نه به نظرم اینطوریام نبود.
    مثلا به نظر من Chicago 2002 خیلی موزیکال بهتری نسبت به این بود، و لذت خیلی بیشتری داشت.

NO ps3, Cj_sa, majidred2011 و 5 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  4. کاربر سایت

نام:
    محمد رضا
    Night on Earth
    ۸.۵/۱۰
    یک اثر عالی و لذت بخش از جیم جارموشِ عزیز. یک اثر طنز کاملا قابل قبول ‌. همچنین بازی بازیگرا هم عالی بود . به خصوص سکانس روبرتو بنینی.

BatiGoal و Ehsan95_76 این نوشته را Like کرده اند.
  5. کاربر سایت

life
    منطق فیلم و حوادث، چیزی در حد جیبوتی...
    حیف از این کست.
    3/10

perety, mansour2023 و Red Ѵ این نوشته را Like کرده اند.
  6. کاربر سایت

La La Land
    10/10

لالالند رو تقریبا یک ماهی هست دیدم و حالا تازه بهش نمره میدم ، نمیدونم ویپلش رو بیشتر دوست دارم یا لالالند اما احتمالا لالالند رو ، هیچ وقت فکر نمیکردم یه فیلم موزیکال ببینم مگه وقتی پای کارگردان فیلم فوق العاده ویپلش وسط باشه ، با فیلم لالالند زندگی کردم ...فیلم فقط در مورد جاز نیست در مورد زندگی هست در مورد آشفته بازار بودن دنیا ، برای من فیلم خیلی تلخ بود و یه حس عجیبی بهش داشتم .

Last edited by a moderator: ‏Jun 13, 2017
    FERYGAMER, Barcelona FC, arash1996 و 3 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  7. کاربر سایت

نام:
    S |-| /-\ |-| /-\ B

Wonder Woman
    7/10

2 تا بازیگر اصلی فیلم رو قشنگ carry میکنن. پایان فیلم خیلی خوب نیست و اوایلشم بشدت حوصله سربر و کلیشه اس. ولی وقتی Chris Pine وارد داستان میشه قشنگ فیلم جذاب میشه. شخصیت واندرومن عالیه و Gal Gadot راضی کننده اس.
    یه نکته خوب دیگه هم اینه که پس از ســـــــــالــــــــهـــــــا بالاخره یه فیلم سوپرهیرویی اومدش که حس هیرو بودن رو به آدم القا میکنه. 2 3 سال گذشته هرچی فیلم بود اومده نهایت سعی خودشون رو کردن که دارک باشن و از این صحبتا (MoS, BvS, Civil War, Amazing Spider-Man 2, Suicide Squad و...)

بدترین نکته فیلم هم CGIـش هستش. افتضاح به معنی واقعی. تبلیغ شامپو صحت CGI ِ بهتری داره در مقابل این.

Dysphoria, Barcelona FC, majidred2011 و 3 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  8. کاربر سایت

نام:
    محمد
    The Fate of the Furious
    خدایی یکی از بدترین قسمت های این سری بود
    خیلی خیلی قابل پیش بینی
    شوخی و طنز سطح پایین
    اکشن نه چندان جالب
    شخصیت ها هم که روز به روز دارن مسخره تر میشن
    به عنوان کسی که از قسمت اول دیدمش و ماشین بزرگترین سرگرمیم محسوب میشه
    5/10 اونم به خاطر یه سری سکانس های خودرویی خیلی کم

The Lego Batman
    صد در صد در حد لگو مووی نبود
    ولی واقعا دوست داشتنی بود
    شخصیت بتمن رو واقعا منهدم کرد
    بقیه شخصیت ها هم فوق العاده بودن
    شوخی هاش با سری فیلم های بتمن، شخصیت بتمن , لوازم و بت کیو و .... وحتی نکات خیلی ساده مثل آیرون من و صدای بین فوق العاده بود
    کلا شوخی های فوق العاده جالبی داشت گاها
    آخرش فقط زیاد جالب نبود واسه من
    8/10

SUSAGE Party
    شوخی ها فوق العاده رکیک بود مخصوصا 10 دیقه آخر
    دیدگاه فیلم راجع به دین و خدا و...... جالب بود {هر چند نپسندیدم}
    ولی کلا با اکیپ ست روگن و دوستان به شدت حال میکنم
    6/10

Ƥ.s.Y.c.H.o و yonestm این نوشته را Like کرده اند.
  9. کاربر سایت

Quiz Show
    بازیگران فیلم خیلی عالین، و داستان فیلم اتفاقات رو دقیق دنبال میکنه؛

9/10

10. کاربر سایت

نام:
    Ebrahim
    kong-skull-island-58b18b5397b8e.jpg
    9/10
    فیلم فوق العاده بود. صحنه های اکشن مهیج با فیلمبرداری خفن. از دستش ندیدن

aliahmadi2, Cj_sa, robb stark و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  11. کاربر سایت

نام:
    nucky thompson
    the bad batch

فیلم خوبی بود . نسبت به اثر قبلی کارگردانش پیشرفت چشمگیری داشت و فضا سازی خاص خودش رو داشت . . . فضا سازی و حاشیه موسیقی فیلم عالیه و البته پر از ادای دین به آثار آخرالزمانی مشهور و نحوه ی ادای دین اش یادآور کارهای تارانتینو است . مخصوصا کاراکتر اصلی که از یک بخشی از فیلم قشنگ یادآور مد مکسه .
    کاراکتر پردازی ها تک بعدیه . یک سری کلیشه ها تو کاراکتر پردازی وجود داره و فیلم هم تلاش نمی کنه از اون ها جلوتر بره .
    از نظر بازیگری بار فیلم رو دوش جیسون موموآ و سوکی واترهاس هست که بازی های خوبی ارائه دادن ولی خب فیلم نامه به اون ها مخصوصا واترهاس موقعیت نمیده خیلی بدرخشن. جیم کری هم در نقش کوتاه اش قابل قبول ظاهر شد و یک سکانس کمی لبخند به لب میاره و به همون جیم کری دوست داشتنی تبدیل میشه . ولی از ظرفی جیوانی ریبیسی و کیانو ریوز به معنای واقعی کلمه هدر رفته اند و مشخصه فقط به خاطر بالا بردن اسامی مشهور ازشون استفاده شده .
    خشونت و فضا سازی عالیه . قشنگ حس یک آخرالزمان کثیف به بیننده القا میشه در عین حال تلاش شده که حال و هوای وسترنی هم بگیره . هم تو کاراکتر و قصه پردازی هم در اتمسفر موجود .
    فیلم هرچی از نظر فیلم نامه مشکل داره از نظر کارگردانی و تصویر برداری عالیه . و کارگردان دید هنری فوق العاده ای داره .
    در کل از فیلم لذت بردم و امیدوارم امیرپور در فیلم های بعدی اش بتونه مشکل فیلم نامه رو به حداقل برسونه . ولی بدون شک یکی از کارگردان های مستقل اینده داره .

امتیاز 8 از 10

Ehsan95_76 این نوشته را Like کرده است.
  12. کاربر سایت

The Wailing
    6/10
    از نظر تصویر پردازی فیلم چیزی از بقیه فیلم های مطرح آسیای شرقی کم نداره اما آنچنان چشم گبر هم نیست. در بعضی قسمت ها سرسری بودن فیلنامه مشخص میشه. موسیقی فیلم هم زیرپوستی و زیبا بود. اما کل فیلم نهایتا 20 دقیقه اضافه داره. با هایپ زیادی رفتم سمتش و ناامید شدم. البته فیلم اشاره هایی هم به متون مذهبی مثل انجیل داره . کلش بر مبارزه بین شیاطین و فرشتگان و جبهه گیری انسان تو این نبرده.

13. کاربر سایت

نام:
    HamzeH
    اتفاقاً به نظرم فیلمنامه خیلی چفت و بست داشت، توصیه میکنم یه بار دیگه فیلمُ ببینی بعدم بری در مورد نشونه هایی که تو فیلم هست و اینا بخونی، خیلی کامله فیلمنامه اش. :D
    =====
    برای چند دلار بیشتر / 1965

برای چند دهمین بار دیدم اینُ، درود به شرف لئونه یعنی. اصن همون اول فیلم برین صحنه معرفی شخصیت مونکو رو ببینین، چقد خفن، چقد خفن، با این حال هیچی اندینگ ماندگار فیلم نمیشه با موسیقیِ فوق شاهکار پیغمبر موسیقی متن، انیو موریکونه و بعدش محو شدن ون کلیف تو افق و بعد هم رو برگردوندن و ادا کردن جمله Any trouble boy؟ با اون لبخند... :D

10 ارزش این اثر رو ادا نمیکنه قطعاً. :D

pourya.x, Cj_sa, Irisviel و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  14. کاربر سایت

Snowden
    ساختن فيلم از روى يك حادثه ى واقعى كار بسيار مشكليه. داستان اسنودن بازتاب هاى زيادى داشت، موافقان و مخالفان متعددى بودند. درنتيجه پرداخت به همچون داستانى بدون سو و جهت به هر طرف كار سختيه و بنظرم فيلم در اين زمينه هم موفق نيست و فقط داستان رو از يك زاويه خاصى تعريف ميكنه با اينحال فيلم سرگرم كننده اى بود. پرداخت فيلم طورى بود كه بشخصه زياد نميتونستم روى اطلاعاتى كه فيلم به مخاطب ميداد حساب باز كنم. نه اينكه اشتباه باشند بلكه بسيار جانب دارانه هستند. قهرمان فيلم ، يك قهرمان به تمام معناست! با تمام اين وجود من از فيلم لذت بردم.
    ٦ از ١٠

15. کاربر سایت

نام:
    ERFAN
    The Magnificent Seven 2016
    واقعا از این فیلم انتظار بیشتری داشتم - داستان که نیمه کلیشه ای بود دیگه انتظار نداشتم روند فیلمنامه تا این حد خشک و بی تحرک و کلیشه ای باشه .
    فیلم برای افراد نوجوون توصیه میشه و برای افرادی که وسترن خیلی دوست دارن .
    از لحاظ فیلمبرداری و ساختار فیلم در سطح خوبی قرار داره .
    5/10

jeenas این نوشته را Like کرده است.

این صفحه را به اشتراک بگذارید