Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

master_hate

کاربر سایت
Sep 22, 2015
232
نام
مصطفی
The Lego Batman Movie:
خیلی خوب بود، از بهترین کمدی هایی بود اخیرا دیده بودم:D فقط کمی نا امیدم که چرا مارک همیل رو واسه جوکر نیوردن؟:(
پ.ن: صحنه Credits فیلم شاهکار بود، یه چیزی در حد پورتال 2:D
8/10
صدای مارک همیل بیش از حد جدیه واس این انیمیشین که تم کمدی داره ولی هیچکس منکر این نیست که صدای مارک همیل برای جوکر ساخته شده

reydge

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,011
نام
محمد
Logan
یک داستان قابل پیشبینی ولی باز هم جذاب
فیلم هایی که از داستان های قابل پیشبینی می تونن لحظات جذاب در بیارن فیلم های بسیار قابل احترامی هستن لوگان هم دقیقا از همین دست فیلم هاست
فیلم دارای احساسه نوع رابطه بین شخصیت ها مخصوصا لوگان و x23 بسیار عالیه ولی به این معنا نیست از خشونت فرار کنه به طور کلی R بودن اعث شده وولورین واقعی تر به نظر بیاد.بازی بازیگرها در سطح عالی قرارداره جکمن رسما خود وولورینه و استوارت یک چارلز خسته رو نشون میده اما ستاره ی حقیقی دانه کین بود
موسیقی بد نبود اما خوب هم نبود شخصا برای من بود یا نبودش فرقی نمی کرد
اما در بعضی موارد ناامید شدم و بزرگترین ناامیدی من هم عدم بلند پروازی و ریسک پذیری تیم سازنده بود به عارتی فیلم زیادی محافظه کارانه ساخته شده بود.لوگان به شما جذابت نشون میده به شما احساسی بودن نشون میده شما کلک می زنه اما هیچ وقت نمی تونه یک WOW از سر هیجان یا از سر شوکه شدن براتون ایجاد کنه
ناامیدی بعدی هم عدم پرداخت صحیح به مسیر رسیدن به داستان لوگان بود
9/10

Beauty And The Beast
همون چیزی بود که باید می بود روایت مدرن و پر زرق و برق از یک داستان نوستالوژیک
بازی ها در سطح خوب و صداگذاری ها مناسب و با کیفیت موسیقی که رکن اصلی این دست از فیلم ها هست هم سطح خوبی داشت.جلوه های ویژه عالی و روایت مناسب
10/10

John Wick2
دقیقا مثل قسمت اولش می دونست از خودش چی می خواد و تکلیفش با خودش مسخص بود این مورد برای ما هم بود ما هم می دونیم ازش چی می خوایم و تکلیفمون باهاش چیه
بازی ریوز عالی بود و سایرین هم خوب بودن.مبارزات خوب و مهم تر از اون کارگردانی و فیلم برداری اون ها هم خوب بودن .یکی از وِیزگی های خوب جان ویک اینکه از مثل 99%اکشن های این فرمی حاضر از کات های بورنی استفاده نمی کنه و همین باعث میشه لذب مبارزاتو احساس کنید
نکته:شخصا فکر می کنم دنیایی که جان ویک بدون اینکه بدونه ساخته خیلی خاص و یونیکه و امیدوارم همین طوری بدون اینکه بدونن گسترشش بدن چون وقتی با علم بخوان پیش ببرنش خرابش می کنن :D
9/10

Fantastic Beasts and Where to Find Them
هری پاتری رنگ شده و نه چیزی بیشتر!!!!!
نکته ی زیادی برای گفتن نموند فقط اینکه شخصا این هری پاتر رنگ شده رو از بعضی از قسمت های اصلی هری پاتر بیشتر دوست داشتم
7/10

آخرین ویرایش:

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
John Wick: Chapter 2 - 9/10

یه ادامه ی عالی دیگه صحنه های اکشن واقعا عالی بودن جوری که مخاطب رو میخکوب میکنه پای مانیتور. برای من صحنه تقابل دوباره Laurence Fishburne و Keanu Reeves خیلی خوب بود یاد ماتریکس افتادم. ولی نمیدونم چرا ولی نسخه قبلی بیشتر برام جذابتر بود..

N-I-M-A

کاربر سایت
Sep 8, 2013
1,585
نام
Nima
t7a9_wonder_woman.jpg

Wonder Woman 2017
9.5/10

فیلمِ به شدت عالی و زیبایی بود. داستان فیلم گیرا و جذاب! شخصیت های اصلی فیلم هم عالی بودن. حقیقتش اینه که من زیاد بازیگر Gal Gadot رو نمیشناختم و فقط تو فیلم Fast and Furious که به عنوان یه شخصیت فرعی در فیلم بازی کرده بود دیده بودم و کمی شک داشتم که بتونه نقش یه سوپر هیرو رو به خوبی انجام بده , ولی بازیشو تو فیلم Batman vs Superman و Wonder Woman در سطح بسیار بالایی انجام داد. اصلا انگار این نقش برای شخص اون ساخته شده! از شخصیت اصلی بگذریم میرسیم به Chris Pine که ایشونم نقشو به خوبی انجام داد. بقیه بازیگر ها هم به خوبی نقششونو اجرا کردن. خوب زیادی از بازیگر ها گفتم بریم در مورد خود فیلم. داستان فیلم سر راست و بدون هیچ گونه گمراهی بود که واقعا کمک میکنه به تماشاچی که بفهمه که فیلم از چه قراری هست. داستان از بچگی نقش Wonder Woman میگه و اینکه چطور به همچین موقعیتی میرسه. این مورد و میشه راحت با فیلم Batman vs Superman مقایسه کرد که داستانی آشفته داشت که حتی منی که کمی از شخصیت ها آگاه بودم از موضوع فیلم هیچی نمیفهمیدم. طنز فیلم هم بسیار عالی کار شده و یه جورایی اجباری نیست. بعضی از صحنه ها کل سینما زدن زیر خنده ! بخش اکشن فیلم هم عالی بود و چیزی که از این فیلم دوست داشتم این بود که صحنه های دعواشون به شدت تخیلی نبود. البته اینو باید گفن که CGI فیلم تو بعضی از صحنه ها ضعیف کار شده بود به خصوص اوایل فیلم ولی صحنه های آخر فیلم عالی کار شده بود و راضی کننده بود. موسیقی فیلم هم که دیگه جایه بحث نداره! عالی!
خیلی دوست داشتم که این فیلم موفق بشه که خوشبختانه همینطورم شد. به همه پیشنهاد میکنم که این فیلم زیبا رو اگه نمیتونن تو سینما ببینن ولی حتما با کیفیت خوب ببینن که از لذت فیلم کم نشه!
پ.ن: بازیگر زن مورد علاقم الان شد بانو Gal Gadot لول!:>

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
فیلم زیادی محافظه کارانه ساخته شده بود.
در جریان هستید که توی فیلم:
  • 2 تا کاراکتر اصلی کل سری مردند.
  • یه بچه 11 ساله با یه سر قطع شده از خونه زد بیرون.
  • همون بچه کلی به اسپانیایی/مکزیکی فحش داد.
  • یه خانواده کاملا بی گناه به بدترین نحو کشته شدن.
  • فیلم، بلاکباستر با ریت R بود!
به این من نمی گم محافظه کارانه:D
پ.ن: بقیه نقدتون خوب بود، فقط با همین یه تیکش مشکل داشتم:D

reydge

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,011
نام
محمد
در جریان هستید که توی فیلم:
  • 2 تا کاراکتر اصلی کل سری مردند.
  • یه بچه 11 ساله با یه سر قطع شده از خونه زد بیرون.
  • همون بچه کلی به اسپانیایی/مکزیکی فحش داد.
  • یه خانواده کاملا بی گناه به بدترین نحو کشته شدن.
  • فیلم، بلاکباستر با ریت R بود!
به این من نمی گم محافظه کارانه:D
پ.ن: بقیه نقدتون خوب بود، فقط با همین یه تیکش مشکل داشتم:D
من تو خود نقد هم گفتم این مواردی که شما ذکر کردی همه در دسته ی جذابیت های از پیش دانسته دسته بندی میشه و حقیقتا زیبا و گیرا کار شده اما
منظورم از محافظه کار بودن این بود که فیلم نخواست از سطح کمیک های منبع خارج بشه و به عبارتی رو دست کمیک بیاد.سعی کرد در چهارچوب کمیک بمونه و همونو روایت کنه.شخصا انتظار داشتم یک تغییر WOW کننده در فیلم ایجاد کنن که نشد

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
بحثی که Flame War نباشه دوست دارم:D بیا ادامه بدیم:D
من تو خود نقد هم گفتم این مواردی که شما ذکر کردی همه در دسته ی جذابیت های از پیش دانسته دسته بندی میشه و حقیقتا زیبا و گیرا کار شده اما
منظورم از محافظه کار بودن این بود که فیلم نخواست از سطح کمیک های منبع خارج بشه و به عبارتی رو دست کمیک بیاد.سعی کرد در چهارچوب کمیک بمونه و همونو روایت کنه.شخصا انتظار داشتم یک تغییر WOW کننده در فیلم ایجاد کنن که نشد
از کمیک ها که تا جایی که خبر دارم فاصله زیادی داشت، کاراکتر رو از Old Man Logan گرفته بود، ولی نه لوگان بقیه رو کشته بود، نه هالک و اون فضای آخرالزمانی عجیب و غریب وجود داشت. مرگ هم از Death of The Wolverine گرفته بود که این دفعه هم لوگان پیره، هم اینکه کلا Villain ها و دلیل حذف قابلیت خوب شدنش و نحوه مرگ و همه چی فرق می کرد. در کل از هر دوی منابع اون به قدری فاصله گرفته که دیگه نمی شه گفت اونا منبع مستقیمن و نهایتا منبع الهام بودن. دوست دارم انتظاراتتون رو بدونم:D

• Like
Reactions: yonestm

Uniq

کاربر سایت
Jul 19, 2015
80
John Wick Chapter 2
6/10
صحنه های اکشن فیلم خوب بودند ولی کادربندی اونها بعضی اوقات مانع از دیدن جزئیات بیشتر میشد؛ به عنوان مثال صحنه درگیری در تونل رو با صحنه مبارزه در خانه ی جان ویک تو قسمت اول مقایسه کنید. فیلم نامه هم مشکل داشت و بعضی دیالوگ ها روی ده نمکی رو هم سفید می کرد. در کل اکشن فیلم روون بود و فیلم خوبی تو ژانر خودش بود ولی به نظرم از شماره اول ضعیفتر بود. دلیل بعضی نقدهای غلو شده هم به نظرم می تونه ناشی از کمبود فیلم اکشن خوب تو وضعیت موجود باشه. کلیت ماجرا منو به شدت یاد Taken با بازی لیام نیسون میندازه که اونجا هم بازیگری رو داریم که تو میانسالی با عنوانی اکشن دوباره برگشته ولی هممون می دونیم که چی به سر تیکن 3 اومد!

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
5dn8jT3ii2i5xP1EBah6g9kdUKJ.jpg

Logan 2017
بلاخره بعد چند وقت یه فیلم ابر قهرمانی درست حسابی دیدم که پایان منطقی داشته باشه، من نمیدونم این چه قضیه ایی که یه سری هیرو هارو همین طوری داستانشونو کش میدن!
ولی خیلی ها 17 سال یه نقش بازی کنی حتی اگه یه روزی هم لوگان برکرده به نظرم هیچ کسی نمیتونه مثل جکمن این نقش بازی کنه.
به نظر من بهترین نکته ی این فیلم زمانی بود که لوگان خواب بود و بچه ها مدل ریشش به همون اولین مدلش برگردون دند، این کار رو میتونستن حذفش کنن ولی حسی که آدم بر میگردونه به همون 17 سال پیش خیلی عالی بود.
امتیاز 10 از 10

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر