Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
rUnkf12GWO9in1X4KffFdVMNUus.jpg

Resident Evil 2016
چرا سازنده هاش هر قسمت مسخره تر از قسمت قبلی میسازن؟ آخه چرا با ما طرفدارای سری بازی های رزیدنت اویل این کارارو میکنن!!؟!
خیلی آبکیش کرده بودن، اینا اگه از همون اول روایت داستان بر اساس خود بازی میزاشتن خیلی خیلی طرفدارای بیشتری پیدا میکرد!
انتظار داشتم توی قسمت آخرش بهتر تموم بشه.
امتیاز 4 از 10
راستی میگما چه عجب تو این قسمتش میلا جُوُ ویچ لخت نشد:-/x_x بعد یه دفعه سر از زندان در بیاره:))=))

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,624
نام
Leo Fitz
recep ivedik movies
تریلوژی رجب...:D
9/10
recep_ivedik.jpg

کاملا با احتیاط سمتش رفتم...ینی اول قسمت اولشو دانلود کردم چون یه پیش زمینه فکری راجبش داشتم که ازون کمدی های لوس و بی مزه هست...
قسمت اولش رو دیدم خوب بود...ینی نه خیلی بد و لوس بود نه خیلی قهقه زدم سر این فیلم!
قسمت دو و سه خوب رو به بالا بود...ینی لذت بردم از تماشاش...چندبار بعضی از صحنه هارو به عقب بردم تا فهمیدم منظورشو و نزدیک بود پخش زمین شم از خنده:))=))
قسمت چهارش کشش لازم رو داشت که تبدیل به کمدی لوس بشه ولی واقعا بعضی جاهاش طنزی رو داشت که از سه قسمت قبلی خنده دار تر بود
صحنه یارگیری دوتا کاپیتان از بهترین لحظات کمدی بود که تاحالا تو عمرم دیده بودم:))
تریلر قسمت 5 رو هم دیدم و شک ندارم اگه عمری باشه حتما می بینمش

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
American History X
عالی آقا عالی :D واقعا لذت بردم ازش. ادوارد نورتون یکی از بهترین بازیایی که دیدمو انجام داده تو این فیلم. پایانشم محشر بود. حتما ببینینش :D
10/10
La Haine رو ببین. فوق‌العادست.:D

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
373
نام
محمد مهدی
Witch

واقعا اینطور فیلما رو به چه هدف میسازن بعد يه horror الکی هم میذارن بین سبکاشون ؟! معلوم نیس خواسته بودن فیلم ترسناک بسازن یا توهین به دین یا ایراد از سیستم قضایی گذشته یا ...

2/10

Sent from my D6603 using Tapatalk

• Like
Reactions: tom ridel

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,479
نام
آرش
Ten Things I Hate About You

فیلم درباره‌ی یه پسریِ که از یه دختری خوشش میاد و برای رسیدن بهش باید خواهرِ دخترِ رو عاشق کنه. مسخره‌است نه؟ موافقم. ولی هرچقدر هم که ایده‌ی قصه مسخره‌ باشه، بازم روایت داستان، فیلم رو به تجربه‌ی دل‌نشینی تبدیل می‌کنه.
چیزی که توی این فیلم ازش خشم اومد اینِ که درام جای خودشه و کمدی هم جای خودش. این موردیه که توی فیلم‌های این سبکی جدید کمتر دیده می‌شه و از یه طرف بوم بالاخره می‌افتند.
کست خیلی خوبی هم برای این فیلم انتخاب شدند و دیدن مرحوم لِجر درکنار جوزف گوردون لویت نوجوان برای من حداقل جالب بود.
بین فیلم‌هایی که من دیدم،‌ این فیلم بیشترین شباهت رو با The Perks of Being a Wallflower داشت،‌ هرچند که بار کمدیش خیلی بیشتره. خلاصه اینکه اگه ببینیدش، احتمالا ارزش وقتتون رو داشته باشه و خوشتون بیاد.

8.5/10

Fish Tank

یه فیلم مستقل درباره‌ی مشکلات یه دختر نوجوان که در حاشیه‌ی شهر با مادر و خواهر کوچکترش زندگی می‌کنه. داستان فیلم کشش زمان فیلم رو داره و من جایی از فیلم خسته نشدم که منتظر باشم زودتر تموم شه (موقع دیدن خیلی از فیلم‌ها جدیدا این‌طور می‌شم).
فیلم صحنه‌‌های خیلی زیبایی داره ولی یه سکانسی آخرای فیلم هست که من انگیزه‌ی دخترک رو از حرکتش نفهمیدم. این مورد البته نکته‌ی منفی برای فیلم نیست، چون آدم‌ها بعضا کارهایی رو شروع می‌کنند که خودشونم می‌دونند تهش باز برمی‌گردند به خونه‌ی اول.
از هرچی بگذریم، از بازی خوب نقش اصلی فیلم نمی‌شه گذشت. ایشون اصلا بازیگر نبودند (می‌شه گفت هنوز هم نیست، چون فیلم خاص دیگه‌ای رو بازی نکرده)، ولی باوجود اینکه تقریبا توی همه‌ی سکانس‌ها حضور داره، اصلا بازی بدی رو ازش نمی‌بینیم و از عهده‌ی کارش
به خوبی برمیاد. فیلم به من که خیلی چسبید و بعید می‌دونم اگه کسی فیلم رو تا آخرش ببینه بدش بیاد. ممکنه برای بعضی‌ها روایت فیلم کند به‌نظر بیاد، اما بازم من به همه پیشنهادش می‌کنم.

9/10

Wet Hot American Summer

یه فیلم دوست نداشتی و نچسب. خیلی از صحنه‌های فیلم بهش می‌خوره که پارودی باشه‌ (یکی از سکانس‌ها به نظرم پارودیِ راکی 3 بود) و با اینکه نمی‌دونم چه فیلم‌هایی رو پارودی کردند ولی از تغییر لحن و تم فیلم به صورت لحظه‌ای کاملا این موضوع مشخصه.
اغراق نکردم اگه بگم در طول فیلم شاید 2 بار هم نخندیده باشم که این برای یه فیلم کمدی اصلا خوب نیست. حالا بازم یه درصدی رو می‌ذارم برای اینکه من شوخی‌ها رو نگرفته باشم یا تاریخ انقضای فیلم گذشته باشه ولی درکل فیلم تو خندوندن مخاطب ناموفقه.
با اینکه بازیگر‌های فیلم سرشناسند ولی من تقریبا با هیچ کدوم از شخصیت‌ها ارتباط نگرفتم و همه به شدت به‌‌ یاد‌‌ نموندین. به هیچ وجه دین این فیلم پیشنهاد نمیشه ولی از اونجایی که سریالش رو هم یکی دوسال پیش با همین بازیگرها ساختند که مقدمه‌ی این فیلمه،
پس قطعا این فیلم طرفدارهای خودش رو داره.

4/10

Nocturnal Animals

در وصف این شاهکار چیز زیادی نباید بگم و فکر کنم اکثر بچه‌ها هم دیده باشنش. برای من بهترین فیلم 2016 بود و به راحتی می‌ره کنار Whiplash و Nightcrawler که من هر سه‌تاشون رو جز بهترین فیلم‌های 6-7 سال اخیر می‌دونم.
این از اون فیلم‌هاییه که 50-60 سال دیگه هنوز هم ازش حرف زده می‌شه و جز معدود فیلم‌های کلاسیک هالیوود توی دهه‌ی دوم قرن بیست و یکمه.
جیک جیلنهال با اینکه بهترین بازیش رو انجام نمی‌ده ولی بازم بازیش درجه یکه و هر دو کاراکتر رو عالی بازی می‌کنه. ولی اون چیزی که به زیبایی می‌درخشه، قصه‌ی فیلمه که محشره.
البته فیلم یکی دوتا ضعف به نظر من هم داره. یکیش اون صحنه که گوشی یکی می‌شکنه و طرف می‌گه اشکال نداره و هفته‌ی دیگه جدیدش میاد. خیلی ریزتر هم می‌شد به این موضوع اشرافی‌گری و زندگی مرفهین پرداخت. مثلا دیالوگ‌های صحنه‌ی مهمونی خیلی بهتر بودند.
در آخر اینکه این فیلم رو اگه ندیدید، حتما ببینید که یه شاهکار واقعیه.

10/10

The Way, Way Back

یه فیلم coming-of-age واقعی. نِرد قصه توی این فیلم یهویی و به شکل مسخره‌ای به پسر محبوب محله و شهر تبدیل نمی‌شه.
فیلم بعضا صحنه‌های گرمی داره که لذت بخشن. بار کمدی فیلم رو هم رئیس پارک آبی به عهده داره که تو کارش موفقه.
فیلم قصه‌ی عجیب غریبی نداره که مغز آدم بخواد منفجر بشه ولی آدم از دیدنش لذت می‌بره. نقش اصلی فیلم هم واقعا بهش می‌خوره که نرد باشه و یه بچه خوشگل با هیکل آنچنانی رو جای نرد جا نزدند. بازیش هم خیلی خوبه.
این فیلم به شدت پیشنهاد می‌شه. توی بازار فیلم‌های coming-of-age آبدوغ خیاری، این فیلم نعمتیه.

9/10

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان

Nocturnal Animals

در وصف این شاهکار چیز زیادی نباید بگم و فکر کنم اکثر بچه‌ها هم دیده باشنش. برای من بهترین فیلم 2016 بود و به راحتی می‌ره کنار Whiplash و Nightcrawler که من هر سه‌تاشون رو جز بهترین فیلم‌های 6-7 سال اخیر می‌دونم.
این از اون فیلم‌هاییه که 50-60 سال دیگه هنوز هم ازش حرف زده می‌شه و جز معدود فیلم‌های کلاسیک هالیوود توی دهه‌ی دوم قرن بیست و یکمه.
جیک جیلنهال با اینکه بهترین بازیش رو انجام نمی‌ده ولی بازم بازیش درجه یکه و هر دو کاراکتر رو عالی بازی می‌کنه. ولی اون چیزی که به زیبایی می‌درخشه، قصه‌ی فیلمه که محشره.
البته فیلم یکی دوتا ضعف به نظر من هم داره. یکیش اون صحنه که گوشی یکی می‌شکنه و طرف می‌گه اشکال نداره و هفته‌ی دیگه جدیدش میاد. خیلی ریزتر هم می‌شد به این موضوع اشرافی‌گری و زندگی مرفهین پرداخت. مثلا دیالوگ‌های صحنه‌ی مهمونی خیلی بهتر بودند.
در آخر اینکه این فیلم رو اگه ندیدید، حتما ببینید که یه شاهکار واقعیه.

10/10

اتفاقا توی همین چنتا سکانس محدود که از اون زندگی نشون داد به نظرم حق مطلب رو به خوبی ادا کرد چون خود تام فورد هم از این طبقه میاد با همین چنتا سکانس حرف خودشو زد و به نظرم اگر بیشتر نشون میداد ممکن بود حواس بیننده از اتفاقات توی کتاب داستان و مشکلات شخصی و احساساتی سوزان دور بشه. بعد داستان به طرفی پیش رفت که خود سوزان (در واقع خود تام فورد )دیگه حالش از این وضعیت که شبیه شو بود تا زندگی واقعی خسته شده بود و دنبال یه فرصت بود که خودشو از اون جامعه اشرافی دور کنه.

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,479
نام
آرش
اتفاقا توی همین چنتا سکانس محدود که از اون زندگی نشون داد به نظرم حق مطلب رو به خوبی ادا کرد چون خود تام فورد هم از این طبقه میاد با همین چنتا سکانس حرف خودشو زد و به نظرم اگر بیشتر نشون میداد ممکن بود حواس بیننده از اتفاقات توی کتاب داستان و مشکلات شخصی و احساساتی سوزان دور بشه. بعد داستان به طرفی پیش رفت که خود سوزان (در واقع خود تام فورد )دیگه حالش از این وضعیت که شبیه شو بود تا زندگی واقعی خسته شده بود و دنبال یه فرصت بود که خودشو از اون جامعه اشرافی دور کنه.
نه اتفاقا به نظر خودم هم به خوبی این طبقه رو نشون داد. مثلا توی همون مهمونی یه همچین دیالوگی یکی از شخصیت‌ها می‌گه که من خیلی خوشم اومد:
Susan, enjoy the absurdity of our world. It's a lot less painful. And believe me, our world is a lot less painful than the real world

مشکل من فقط با همون صحنه‌ی خاص بود که ظرافت بقیه‌ی قسمت‌های فیلم رو نداشت و سریع با یه دیالوگ می‌خواست منظور رو برسونه. کمی توی ذوقم زد ولی بازم چیزی از شاهکار بودن فیلم کم نمی‌کنه.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,507
نام
سپهر
فقط نظر منه که این نوکترنال انیمالز اصلا خوب در نیومده بود؟:|
نمیدونم حس میکردم با فیلم خوش ساختی طرف نیستم با این که ایده داستانش جالب بود... بازی مایکل شنون هم خیلی خوب بود.

منم خیلی خوشم نیومد..... به قول یکی از کاربر ها ، فیلم از یک رمان ضعیف اقتباس یافته شده که حتی با قلم تام فورد، نتونسته از داستان ضعیف رمان ، چیزی تازه ای بسازه... من رمان رو خوندم (ببخشید من عادت دارم به عنوان یک فن باز فیلم، رمان اصلی رو بعد از دیدن فیلم های اقتباسی بخونم) می بینیم چنین احساسی تو فیلم داشتم، احساس پوچی و بی مفهوم پایانش و هم چنین شخصیت پردازی های اوریتد در کتاب و فیلم

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
فقط نظر منه که این نوکترنال انیمالز اصلا خوب در نیومده بود؟:|
نمیدونم حس میکردم با فیلم خوش ساختی طرف نیستم با این که ایده داستانش جالب بود... بازی مایکل شنون هم خیلی خوب بود.
منم خوشم نیومد .. بازی بازیگرها بهم نچسبید و داستانش برام یکجوری بود .. نمیدونم شاید هم مفهوم داستان را نفهمیدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر