شاتل تقدیم میکند: ارائه سرویس 6 و 8 مگابیت برای اولین بار در ایران به کاربران خانگی!!

Sepehr47

کاربر سایت
Aug 23, 2010
252
نام
سپهر
سلام . هر وقت میام تو این تاپیک و گله و شکایت دوستانو میشنوم که سرعتم چرا به جای 2 مگ ، 1 مگه دلم میگیره . :(( شما برید خدارو شکر کنید که سرعت دانلود 30 به تورتون نخورده .

almasi arsalan

کاربر سایت
Dec 4, 2011
272
آقا من اصلا از این آدم های بدبین خوشم نمیاد من قول میدم اگه تا 6 ماه دیگه وضع اینترنتا درست نشد اونم به صورت: یهویی:d من اسمم عوض میکنم...

اینم چندتا خبر خوش:

رفع محدوديت سرعت اينترنت و انحصار توزيع پهناي بانداجرای دو فاز خرید و توزیع تجهیزات اینترنت پرسرعت
افزایش سرعت اینترنت در اولویت کاری

kamyar.73

کاربر سایت
Aug 25, 2013
76
سلام دوستان

میخواستم بودنم کسی اینجا 8 مگ گرفته؟
میخواستم بدونم سرعت تو شب ها چقدره و اینکه محدودیت دانلود ماهانه اش چقدره و اینکه بعد از اینکه محدودیت تموم میشه سرعت چقدر میشه

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی

نام سرویسسرعت از ساعت 1 تا 8 بامداد
ECO 4096سرعت دریافت از 1024 تا 1536 کیلو بیت بر ثانیه
ECO 6144سرعت دریافت از 1024 تا 2048 کیلو بیت برثانیه
ECO 8192سرعت دریافت از 1024 تا 3072کیلو بیت بر ثانیه

این یعنی اینکه سرعت 8 مگ شاتل من ماهی 43 تومن بدم بگیرم سرعتم توی شبانه رایگان چقدر میشه ؟ از 1024 تا 3072 کیلوبیت یعنی 1 تا 3 مگ تو دانلود منیجر یا 100 کیلوبایت تا 300 کیلوبایت ؟

kamyar.73

کاربر سایت
Aug 25, 2013
76

نام سرویسسرعت از ساعت 1 تا 8 بامداد
ECO 4096سرعت دریافت از 1024 تا 1536 کیلو بیت بر ثانیه
ECO 6144سرعت دریافت از 1024 تا 2048 کیلو بیت برثانیه
ECO 8192سرعت دریافت از 1024 تا 3072کیلو بیت بر ثانیه

این یعنی اینکه سرعت 8 مگ شاتل من ماهی 43 تومن بدم بگیرم سرعتم توی شبانه رایگان چقدر میشه ؟ از 1024 تا 3072 کیلوبیت یعنی 1 تا 3 مگ تو دانلود منیجر یا 100 کیلوبایت تا 300 کیلوبایت ؟

سلام دوستان

میخواستم بودنم کسی اینجا 8 مگ گرفته؟
میخواستم بدونم سرعت تو شب ها چقدره و اینکه محدودیت دانلود ماهانه اش چقدره و اینکه بعد از اینکه محدودیت تموم میشه سرعت چقدر میشه
یکی پیدا نمیشه جواب بنده و این دوستمون رو بده؟

atrebehesht

کاربر سایت
Mar 28, 2010
6
یکی پیدا نمیشه جواب بنده و این دوستمون رو بده؟

دوست عزیز بنده که خدمتتون گفتم بنده 8 مگ دارم

در روز سرعتم 1024 کیلوبایته و در شب 400 کیلوبایت .... بنده توقع داشتم در روز 2048 باشه و در شب 1024 که متاسفانه شاتل محدود کرده و بنده اصلا راضی نیستم و دیگه این سرویس رو شارژ نمی کنم .
به شما هم توصیه می کنم طرفش نرید

kamyar.73

کاربر سایت
Aug 25, 2013
76

در روز سرعتم 1024 کیلوبایته و در شب 400 کیلوبایت .... بنده توقع داشتم در روز 2048 باشه و در شب 1024 که متاسفانه شاتل محدود کرده و بنده اصلا راضی نیستم و دیگه این سرویس رو شارژ نمی کنم .
دوست من سوال بنده کاملا یه چیز دیگه بود
این سرعتی که شما میفرمایید که درسته و توقع شما اشتباه بوده
اما به هر صورت سوال بنده این بود که شاتل عادت داره اگر تو مدت دانلود شبانه بیش تر از یه حجمی دانلود کنید سرعتتون رو پایین میاره
سوال بنده اینه که اون حجم برای این سرویس چقدره؟ یعنی من چقدر دانلود کنم سرعتم میاد پایین و چقدر میاد پایین؟

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,462
نام
امین

عزیز اگه میشه با cmd یه پینگ تست بزار از سرویست چون از سرعت مهمتر واسه جماعت گیمر پینگ و پرتیه.

atrebehesht

کاربر سایت
Mar 28, 2010
6
دوست من سوال بنده کاملا یه چیز دیگه بود
این سرعتی که شما میفرمایید که درسته و توقع شما اشتباه بوده
اما به هر صورت سوال بنده این بود که شاتل عادت داره اگر تو مدت دانلود شبانه بیش تر از یه حجمی دانلود کنید سرعتتون رو پایین میاره
سوال بنده اینه که اون حجم برای این سرویس چقدره؟ یعنی من چقدر دانلود کنم سرعتم میاد پایین و چقدر میاد پایین؟

در مورد این که چه حجمی شما شب دانلود کنی که سرعت شما رو پایین بکشن
باید خدمتتون عرض کنم که اصلا به نوع سرویس شما بستگی نداره
من تا اون جا که میدونم اگر در یک ماه با استفاده از سرویس رایگان شبانه بیشتر از 40 گیگی دانلود داشته باشی اوتوماتیک سیستم سرعت شما رو محدود می کنه... فکر کنم شبی یک گیگی اگر دانلود داشته باشی به مشکلی برخورد نکنی. بازم شما از خود نمایندگی شاتل از بخش فنی سوال کن خودشون میگین بیشتر از چقدر دانلود کنی محدود میشی

atrebehesht

کاربر سایت
Mar 28, 2010
6
عزیز اگه میشه با cmd یه پینگ تست بزار از سرویست چون از سرعت مهمتر واسه جماعت گیمر پینگ و پرتیه.

سلام دوست عزیز
تست سرعت در روز با استفاده از Pingtest.net
Speedtest.net
30981506511976306627.png

13548040345482558631.png

این هم یک نمونه سرعت در روز

49068291634269083157.png

آخرین ویرایش:

kamyar.73

کاربر سایت
Aug 25, 2013
76
در مورد این که چه حجمی شما شب دانلود کنی که سرعت شما رو پایین بکشن
باید خدمتتون عرض کنم که اصلا به نوع سرویس شما بستگی نداره
من تا اون جا که میدونم اگر در یک ماه با استفاده از سرویس رایگان شبانه بیشتر از 40 گیگی دانلود داشته باشی اوتوماتیک سیستم سرعت شما رو محدود می کنه... فکر کنم شبی یک گیگی اگر دانلود داشته باشی به مشکلی برخورد نکنی. بازم شما از خود نمایندگی شاتل از بخش فنی سوال کن خودشون میگین بیشتر از چقدر دانلود کنی محدود میشی
اون موقع که من 512 داشتم محدودیتش 10 گیگ بود
راستی دوست عزیز فکر میکنی برات امکان داشته باشه من یه لینک دانلود بهت بدم چند ثانیه بگذاری ببینی سرعت دانلودت چقدره؟

khashayar7

کاربر سایت
Jul 25, 2012
388
نام
خشایار

atrebehesht

کاربر سایت
Mar 28, 2010
6
اون موقع که من 512 داشتم محدودیتش 10 گیگ بود
راستی دوست عزیز فکر میکنی برات امکان داشته باشه من یه لینک دانلود بهت بدم چند ثانیه بگذاری ببینی سرعت دانلودت چقدره؟

من تست سرعت رو واسه نمایش گذاشتم .. از یک سرور پرسرعت .. لینکی که شما مد نظرته از یک سرور خاصه ... چون من 1024 سرعت دانلود روزانه و شبانه 400 دارم و بیشتر از این هم فکر نکنم بشه

- - -ویرایش - - -

آقا من یه سوالی دارم که شما این نت از شاتل گرفتی من تعرفه هاشو میخواهم ممنون ! برای تهران !

من واسه 6 گیگ 3 ماهه 99500 دادم البته مشهد ... میانگین ماهی 33 تومان میشه و خوب من سرعت بالا دوست دارم .. از وقتی شاتل سرویس 2 مگ آورد بنده اولین مشتری اون بودم الان هم که 8 مگ آورده اولین مشتری در مشهدم البته فکر کنم 2 نفر دیگه هم گرفتند که خود شاتل بهم آمار داد .... بچه پول دار نیستم هاااا ولی خوب عادت کردم بابت اینترت پول بدم دیگه قبلا ماهی 19 تومان واسه 2 مگ میدام الان شده 33 تومان حدوده 14 تومان بیشتر و خوب ارزش داره .. شب هم که با سرعت 400 میده و من هم همون شبی 1.5 گیگی بیشتر دانلود نمیکنم ....

pop_0098

کاربر سایت
Sep 1, 2010
4
نام
http://wikidelphi.com
من از مخابرات اینترنت گرفتم با تنظیم dns ها پینگ من روی ۱۴۳ میلی ثانیه هست و دو مگ نامحدود گرفتم دانلود بنده روی ۲۰۰ کیلو بایت هست و برای دیدن وب سرعت دو مگ حقیقی هست تازه

تو کانفیگ مودم با تنظیم و کابل کشی نه سیم تلفن کابل تلفن تونستم دان اسریم را ببرم روی ۲۷۰۰ کیلو وآپ را ببرم روی ۵۰۰ کیلو بایت ولی میگم مخابرات دیگه محدود کرده سرعت دانلود را بالا ۲۰۰ نمیره فیکس روی ۱۹۰ تا ۲۰۰ هست قطعی نداره و سیستیم خاموش نمیشه همش دانلود

پینگ هم پایین هست راحت برای بازی های انلاین جواب داده

برای ف ی ل ت ر هم از سرویس های خارج ایران اشتراک گرفتم و با همه تکنیک های داخل ایران کامل فرق داره مثل چی سرعت داره و پایین که نمیاد بالا میمونه چه تو وب چه تو دانلود

نامحدود هم هست ولی طرح های محدودش قیمت هر گیگ بسته به پر مصرف بودن یا نبودن شما تغییر میکنه هرچه پر مصرف باشید ارزان تر میشه

لینک زیر جدول و توضیحات این طرح را کامل توضیح داده

مخابرات استان اصفهان

فکر میکنم سرعت ۲ مگ بگیرید نامحدود ۷۴ تومان بهتر ۸ مگ هست با ۲ گیگ بایت ۴۳ تومان

البته این نظر شخصی من هست

Baner%20copy.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر