شاتل تقدیم میکند: ارائه سرویس 6 و 8 مگابیت برای اولین بار در ایران به کاربران خانگی!!

™MASOUD2

کاربر سایت
Apr 24, 2013
91
نام
مسعود
ارائه سرویس 6 و 8 مگابیت برای اولین بار در ایران به کاربران خانگی!!

خبر خوش برای مشتریان در سراسر کشور

shatel.jpg

٢٩ خرداد ١‎٣‎٩٢​

خرسندیم به اطلاع برسانیم که به مناسبت میلاد امام زمان (عج) شرکت شاتل جشنواره‌ای را با سرویس‌ها و شرایط ویژه برای مشتریان برگزار می‌کند که شرایط استثنایی را برای خرید سرویس*‌های اینترنت پرسرعت فراهم آورده است.

در این جشنواره، شاتل برای نخستین بار نسل جدیدی از سرویس‌های اکو را با سرعت‌های بی‌نظیر ۴، ۶ و ۸ مگابیت در ثانیه، با قیمتی باورنکردنی و تخفیفات ویژه، بسته به وجود امکانات مخابراتی در شهرها و مراکز مخابراتی مختلف، در اختیار علاقه‌مندان در سراسر کشور به جز شهرهای تهران، بندرعباس، بندرلنگه، یاسوج، گچساران، بروجن و شهرکرد قرار خواهد داد. گفتنی*‌ست، فروش این سرویس*‌ها به همراه مودم و با تخفیف کامل هزینه نصب و راه‌اندازی در صورت خرید مودم همراه خواهد بود.
افزون بر این، چنانچه مشتریان در بازه‌ی زمانی جشنواره برای خرید دیگر سرویس‌های شاتل اقدام کنند، بسته به نوع سرویسی که خریداری می*‌کنند، در صورت خرید مودم از تخفیف بین ۴۰ تا ۱۰۰ درصدی هزینه نصب و راه‌اندازی برخوردار خواهند شد.
این بخش از شرایط ویژه خرید شامل تهران و کلیه*‌ی شهرها در سراسر کشور به جز شهرهای بندرعباس، بندرلنگه، یاسوج، گچساران، بروجن، شهرکرد خواهد بود. این فرصت استثنایی از تاریخ ٢v خرداد تا پایان روز ٢۰ تیر ١‎٣‎٩٢ در اختیار مشتریان خواهد بود. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این باره می‌توانید با کارشناسان فروش شهر تهران با شماره ٢۳۰۹۹ و یا نمایندگان شاتل در سراسر کشور تماس حاصل فرمایید. برای دریافت اطلاعات تماس دفتر نمایندگان شاتل در سراسر کشور این‌جا کلیک کنید.
امید است این شرایط، بتواند رضایت خاطر مشتریان جدید خانواده*‌ی بزرگ شاتل را فراهم سازد.

....................

HIWeb و ارائه سرویس 8 مگابیت به کاربران خانگی:

b167_k.png

Last edited by a moderator:

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,582
نام
حسین
به شخصیت خودم احترام میزارم و از شاتل نتی نمیگیرم امیدوارم لااقلراه برا شرکت های دیگه باز شه لاقل یه کار مفید بکنه این شاتل
توی سایتش که چیزی نیست

™MASOUD2

کاربر سایت
Apr 24, 2013
91
نام
مسعود
به شخصیت خودم احترام میزارم و از شاتل نتی نمیگیرم امیدوارم لااقلراه برا شرکت های دیگه باز شه لاقل یه کار مفید بکنه این شاتل
توی سایتش که چیزی نیست

از امسال کم کم به سرعت های 7 و 8 و 10 مگابیت عادت میکنیم. کم کم تمام سرویس دهنده ها این سرعت هارو میدن با همون قیمت سرویس های 1 و 2 مگابیت. فقط یه چند ماه طول میکشه تا خودشون اینرتنت رو خریداری کنن و از زیر ساخت مستقل بشن.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
یعنی ممکنه وایرلسو ای دی اس ال با این سرعتا به قیمت 1 مگ الان بیاد؟ مگه قرار نبود تعرفه ها افزایش پیدا کنه؟

™MASOUD2

کاربر سایت
Apr 24, 2013
91
نام
مسعود
یعنی ممکنه وایرلسو ای دی اس ال با این سرعتا به قیمت 1 مگ الان بیاد؟ مگه قرار نبود تعرفه ها افزایش پیدا کنه؟

دوست من به زودی خود شرکت های pap اقدام به وارد کردن پهنای باند برای خودشون میکنن و قیمت تمام شده اینترنت برای اونها چندین برابر کاهش پیدا میکنه و هر میزان پهنای باند که دلشون بخواد میتونن بگیرن. به زودی همونطور که شاتل شروع کرده تمام شرکت ها میتونن روی بستر adsl و سیم مسی کنونی سرعت های 8 تا 12 مگابیت به مردم بدن با تفاوت قیمت بسیار کم.
قضیه خیلی ساده هست! مثلا اینترنتی که برای شرکت شاتل تا الان 10 میلیون آب میخورد از این به بعد چون خودش میتونه وارد کنه براش 1 میلیون میوفته!

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
این کلید چه میکنه :D
خیلی خوبه
سرعت 8 میگ باید تا 1024 کیلوبایت برسه به طور معمول
قیمت هاش چه طوره مسعود ؟

- - -ویرایش - - -

دوست من به زودی خود شرکت های pap اقدام به وارد کردن پهنای باند برای خودشون میکنن و قیمت تمام شده اینترنت برای اونها چندین برابر کاهش پیدا میکنه و هر میزان پهنای باند که دلشون بخواد میتونن بگیرن. به زودی همونطور که شاتل شروع کرده تمام شرکت ها میتونن روی بستر adsl و سیم مسی کنونی سرعت های 8 تا 12 مگابیت به مردم بدن با تفاوت قیمت بسیار کم.
قضیه خیلی ساده هست! مثلا اینترنتی که برای شرکت شاتل تا الان 10 میلیون آب میخورد از این به بعد چون خودش میتونه وارد کنه براش 1 میلیون میوفته!
در واقع 58 میلیون میشه نهایتا 8 میلیون :D

™MASOUD2

کاربر سایت
Apr 24, 2013
91
نام
مسعود
کلید کار خودشو کرده! :))
میره.... :>
........

سرویس 8 مگابیت روی کاغذ سرعت 1024 کیلوبایت در ثانیه دانلود میده اما در واقعیت با توجه به کیفیت بستر و فاصله مخابراتی بین 700 تا 950 کیلوبایت میده.

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
سرعتش که بالای یک مگه الان دانشگاه فردوسی مشهد هم همین سرعت 8 مگابیت رو داره.
ولی چه فایده ما که فیبر نوری هستیم باید تا ابد تو جهنم بسوزیم.:D

™MASOUD2

کاربر سایت
Apr 24, 2013
91
نام
مسعود
سرعتش که بالای یک مگه الان دانشگاه فردوسی مشهد هم همین سرعت 8 مگابیت رو داره.
ولی چه فایده ما که فیبر نوری هستیم باید تا ابد تو جهنم بسوزیم.:D

اتفاقا شما خوشبختی! شما که فیبر نوری هستی جز ولین کسانی در ایران خواهی بود که به اینترنت 50 مگابیت خواهی رسید کمتر از یک سال دیگه! این مژده رو بهتون میدم دوست من. ;)
نگران نباشین بزودی مخابرات هم شروع به دادن سرویس های مشابه میکنه و میتونین استفاده کنید.

- - -ویرایش - - -

یعنی ممکن هست بزودی شرکت های مخابرات کشور هم سرعت های بالای 2 مگ ارائه بدند ؟

همونطور که در تاپیک قبلی عرض کردم دست زیر ساخت از انحصار اینرتنت کوتاه شده و بزودی مانند تمام کشور های دنیا به اینرتنت با سرعت های بالا دست خواهیم یافت. البته به لطف دولت اصلاح طلب.

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
اتفاقا شما خوشبختی! شما که فیبر نوری هستی جز ولین کسانی در ایران خواهی بود که به اینترنت 50 مگابیت خواهی رسید کمتر از یک سال دیگه! این مژده رو بهتون میدم دوست من. ;)
نگران نباشین بزودی مخابرات هم شروع به دادن سرویس های مشابه میکنه و میتونین استفاده کنید.

- - -ویرایش - - -

همونطور که در تاپیک قبلی عرض کردم دست زیر ساخت از انحصار اینرتنت کوتاه شده و بزودی مانند تمام کشور های دنیا به اینرتنت با سرعت های بالا دست خواهیم یافت. البته به لطف دولت اصلاح طلب.

ما مه دو سه ساله فقط همینو میشنویم. فعلا که حقیقت همینه که فیبر نوری که توی تمام دنیا به نعمته اینجا به یک چیز وحشتناک تبدیل شده و منم هیچ کاری نتونستم بکنم دیگه بیخیال شدم.

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
مسعود این کلید ورژن دو میخواد :D
Key 2.0
:d
جدا از شوخی 50 میگ رو مثل آب خوردن میتونن بدن چون زیر ساختش رو دارن و تازه هم افتتاح شده ولی هنوز وارد شبکه اصلی نشده چون این پهنای باند فعلی توش گم میشه :D

™MASOUD2

کاربر سایت
Apr 24, 2013
91
نام
مسعود
ما مه دو سه ساله فقط همینو میشنویم. فعلا که حقیقت همینه که فیبر نوری که توی تمام دنیا به نعمته اینجا به یک چیز وحشتناک تبدیل شده و منم هیچ کاری نتونستم بکنم دیگه بیخیال شدم.

توی این 8 سال نه تنها شما بلکه هیچ کسی در ایران برای بهبود اینترنت نتونست کاری بکنه دوست من.
اندکی صبر..... سحر نزدیک است.

- - -ویرایش - - -

شاتل که به قاطر معروفه:))
شاتل رو چه به این چیزا!؟؟

اتفاقا در این مورد که اینترنت تازه به معنای واقعی پرسرعت داره دست مردم میرسه پسش دستی کرده خیلی زرنگ بوده و عالی کار کرده. الان که هنوز شرکت های دیگه اقدام به دادن سرویس های بالاتر از 4 مگ نکردن میتونه بازار رو جمع کنه به نفع خودش.
از این به بعد به معنای واقعی کلمه شاهد رقابت بین شرکت های اینرتنتی خواهیم بود و این یعنی سرعت بیشتر و قیمت کمتر برای کاربران!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر