بهترین بازی E3 از دید شما

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,103
jjh3azu6as2ru0a0j623.jpg

در این تاپیک می توانید بهترین بازیهای E3 از نظر خودتون رو بنویسید. چون تعداد بازی ها خیلی زیاده دیگه نظرسنجی نگذاشتم. اگر هم حضور ذهن ندارید میتونید از اینجا لیست بازی ها رو ببینید.

Shah!n

کاربر سایت
Jul 12, 2009
2,742
نام
شاهین
از نمایش (گیم پلی) همه این بازی ها لذت بردم و در کل هم E3 بسیار خوبی رو داشتیم.
بهترین ها از نظر من (بر اساس A-Z :D)

Assassin's Creed IV: Black Flag
Batman: Arkham Origins
Battlefield 4
Destiny
Final Fantasy XV
Infamous: Second Son
Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
Need for Speed: Rivals
Ryse: Son of Rome
The Division
The Witcher 3: Wild Hunt
Watch Dogs

فقط میتونم اینو بگم که از نمایش گیم پلی Watch Dogs تو کنفرانس سونی بیشتر بقیه لذت بردم ولی نمیتونم بگم بهترین نمایش بود.

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
بازیا که E3 امسال چشم گرفت :D ترتیب ندارن
Titanfall
Destiny
Thief
Project Spark
Below
FMS5
Quantom Break
Ryse: Son of Rome
Battlefield 4
TES ONLINE
Rome II : Total War
Plants vs. Zombies: Garden Warfare
The Division
Wolfenstein: The New Order
The Witcher 3: Wild Hunt

Sir Nate Drake

کاربر سایت
Aug 31, 2011
438
نام
سید پرهام
بدون ترتیب این چند تا
inFamous Second Son
Metal Gear Solid V : The Phantom Pain
Watch_Dogs
Destiny
The Order 1886
Final Fantasy XV

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,095
نام
محمد علی
مقام اول رو به صورت مشترک به MGSV و FFXV باید بدم.

3. Division
4. WD
5. Knack
6. QB

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,835
نام
نریمان
1) MGSV
2) Mirror's Edge
3) Dead Rising 3
4) Castlevania : Lords of shadow 2

sog_eros

کاربر سایت
Jan 15, 2010
470
نام
شادی
Quantum Break از سم لیک بزرگ
The Evil Within از استاد میکامی

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,255
نام
امیر حسین
Kingdom Hearts III :x:x:x
Metal Gear Solid V
Infamous : Second Son
The Order : 1886

البته باید نمایش AC IV و W_D رو هم دوباره ببینم:-" چنان توی کف KH بودم که اصلا حواسم به کنفرانس نبود :d

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
خوب بهترین بازی که بی تردید MGS V بود و هیچ حرفی هم توش نیست! یه بازی کامل ...
گزینه های بعدی ترتیب خاصی ندارن :
inFAMOUS SS : واقعا سورپرایز کرد من رو! با اون گرافیک خیره کننده و گیمپلی عالی و فیزیکی باور نکردنی!
Battlefield 4 : من اصلا فن بتلفیلد نیستم و مولتیش رو هم تجربه نکردم ولی بخش سینگل شماره سوم افتضاحی بود که باعث شد حالم از این عنوان بهم بخوره ولی نمایش قسمت 4 فوق العاده بود! واقعا منتظر این عنوانم و اگه اوضاع اقتصادی به سامان شد حتما اوریجینال تهیش می کنم ...
Destiny : گرافیک فوق العاده نسل بعدی و یه گیمپلی کامل که همه رو به یه شوتر اول شخص درجه یک امیدوار می کنه ..
Watch Dogs : نمایش سال قبل بازی چون کاملا تازه بود آدم رو بیشتر تحت تاثیر قرار میداد ولی جنبه های دیگه ای از گیمپلی بازی رو دیدیم و واقعا امیدوارم به این بازی.
Dead Rising 3 : بی نهایت حال کردم با این بازی! تنها جمله ای که میتونم در وصفش بگم اینه که امیدوار باشم تا شاید فرجی شه و برا PC هم تایید شه! وگرنه که باید فقط در صدد تهیه XBOX One باشم!
Ryse : بازی واقعا نو بود! شروع دموش من رو کاملا یاد فیلم "تروی" و اون صحنه پیاده شدن از کشتی ها انداخت ولی گیمپلی بازی و نحوه مبارزات به شدت سینمایی بود! زدن دکمه های راندوم رو شاید تو خیلی از بازی ها تجربه کرده باشیم ولی این یکی به دلم نشست! مخصوصا با اون گرافیک خیره کنندش.
Batman AO : شاید موفقیت بتمن های راکستدی رو نتونه کسب کنه ولی خوب، بتمن هستش و ما هم امیدوارانه منتظر ...

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
Quantum Break
Watch Dogs
Dead Rising 3
Ryse
Infamous: Second Son
:d

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
ساخته شدن KH III قطعا مهیج ترین خبر واسه من بود. همینطور Mirror's Edge 2 هم خبر خوشحال کننده ای بود ولی مشخصه خیلی با عرضه ی این بازیها فاصله داریم.

دو تا بازی جدید از دو تا فرنچایز مورد علاقه ام که کم کم داشتم بهشون بی تفاوت میشدم. یکیش FF XV که خیلی امیدوار کننده بود و اون یکی هم MGS V که خیلی فوق العاده میزنه! به نظر میرسه مثل MGS 3 ، اینبار هم کوجیما میخواد به غیر از داستان و گرافیک، از نظر گیم پلی هم یه سوپر بازی بسازه.

Halo 3 و L4D 2 تقریبا آخرین شوترهای آنلاینی بودن که درست و حسابی واسشون وقت گذاشتم و بعد از اون هیچ بازی دیگه ای جذبم نکرد. ولی تو این E3 دو تا بازی The Division و Destiny خیلی جذاب بودن!

دو تا بازی انحصاری WiiU که امیدوارم یجوری بشه که بتونم بازیشون کنم. یکیش X که بازی جدید استودیو Monolith هست. خیلی دوست دارم یه بازی از استودیویی که الان به عنوان بهترین استودیوی jrpg ساز شناخته میشه، تجربه کنم. یکی دیگه هم Bayonatta 2 .

دو تا بازی Thief 4 و The Witcher 3 که از قبل معرفی شده بودن و خیلی نظرم در موردشون تغییری نکرد. همچنان منتظرشونم.

دو تا بازی هم هستن که نمایش های خوبی داشتن ولی من خیلی ازشون مطمئن نیستم! یکی Watchdogs که با اینکه بازی خیلی بزرگ و متنوعی به نظر میرسه، ولی من حس می کنم در نهایت یه بازی ساده میشه مثل AC های جدید که خیلی به مذاق من خوش نمیاد. اون یکی هم Titanfall که با اینکه ایده های جالبی داشت، ولی نمی تونم ازش مطمئن باشم. باید اطلاعات بیشتری ازش بگیرم ولی به عنوان یه بازی که بخش Singleplayer قراره نداشته باشه، باید محیطهای بزرگ تر و تنوع بیشتری داشته باشه.

یه سری بازیهای indie هم جالب به نظر میرسیدن. بخصوص Transistor .

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
به ترتیب واسه من :

1. MGS V (حرفی واسه گفتن اصلا نذاشته )
2. Forza motorsport 5 (بهترین ریسینگ و بهترین گرافیک E3 امسال از نظر من )
3. TitanFall (بهترین گیم پلی E3 )
4. Destiny ( یه جورایی همون هیلو ی خودمونه ، چه نورپردازیه فک براندازی هم داشت )
5. THE Witcher 3 (بهترین RPG امسال )
6. The Division
7. Quantum Break
8. Watchdogs
9. Killer Instinct و Sunset Overdrive
10. Battlefield 4

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,180
نام
ماکان
من اینارو دوست داشتم:

PvsZ: Garden warfare

Rabbids Kinect

Rain

Knack

inFamous

Destiny

KillZone

بهترین بازی نمایشگاه هم بنظر من Knack و Garden Warfare بودن. البته تو IP های جدید. وگرنه که یک کلام Rain و دیگر هیچ! البته بازی های دیگه ای هم مثل Halo 5 و The Order و KHIII بودن که خوب چون چیزی نداشتن از گیم پلی نمیتونم نظر بدم در رابطشون اما از یونیک بودن The Order هم خوشم امد. یه IP تکراری نبود.

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
Rome II : Total War
Ryse : Nemidunam Chi Chi

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر