1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

انتقال به سرور جدید

گفتگو در 'اخبار و اعلاميه های سايت' ایجاد شده توسط Ali, ‏Jun 18, 2013.

1. Ali Ali

On The Day The Wall Came Down Administrator

نام:
    علی
    درود

همانطور که در جریان هستید از تاریخ 92/03/21 تا به امروز که مورخ 92/03/28 است متاسفانه سایت از دسترس خارج بود.

با توجه به مشکلات سرور سایت که در روز های پر ترافیک نمود بیشتری پیدا میکرد، برنامه ریزی شده بود تا بعد از اتمام نمایشگاه E3 جابه جایی و نقل مکان به یک سرور قوی تر انجام بشه، اما متاسفانه درست در اواسط برگزاری این رویداد مهم در صنعت بازی های کامپیوتری سایت به یکباره از دسترس خارج شد و ارتباط با سرور آن به طور کلی قطع شد. بعد از تماس با دیتا سنتر مشخص شد مشکل فنی نبوده و برای رفع آن باید از طریق سرویس دهنده وارد عمل بشیم. بعد از پیگری های مکرر مشخص شد که مشکلات و اختلاف های مالی بین میزبان (دیتا سنتر) و سرویس دهنده منجر به خاموش شدن 150 سرور این شرکت شده که بازی سنتر نیز یکی از آنها بود.

3 روز بسیار سخت و دشوار را پشت سر گذاشتیم و در تمامی ساعات اداری در حال مکاتبه و رایزنی بودیم تا سرور را در اختیار بگیریم و منتقل کنیم و حتی در اواسط کار با توجه به شرایط و ضررهای مالی وارده تصمیم به Down شدن همیشگی بازی سنتر گرفته شد اما در نهایت پس از 3 روز مکاتبه میزبان اصلی رضایت داد تا برای مدت زمان مشخصی سرور در دسترس قرار بگیره تا ما به اطلاعت دسترسی پیدا کنیم و پروسه انتقال انجام بشه. با توجه به شروع تعطیلات آخر هفته در خارج از کشور تهیه سرور جدید با وقفه ای 3 روزه انجام شد تا در نهایت امروز این مهم انجام و سایت به حالت عادی خود بازگشت.

در حال حاضر ایراد هایی کوچکی در ترجمه عبارت ها به فارسی و منو های کاربری دیده میشه که این موارد فردا برطرف خواهند شد.
    مشکل رفع شد.

به هر حال بابت مشکلات پیش آمده عذرخواهی میکنیم و امیدواریم با قدرت و کیفیت بهتری نسبت به قبل ادامه بدیم.

موفق باشید
    مدیریت بازی سنتر

2. کاربر سایت

نام:
    N ! M A
    ممنون از زحمات شما;) بازیستر نبود کلا از ساعات اسفاده از اینترنت من کم شده بود:d
    بازارسنتر کی برمیگرده؟
    نعمت سنتر:d

3. کاربر سایت

نام:
    رضا
    ممنون از اینکه زحمت کشیدید.واقعا خسته نباشید.

4. Come on it's time to go Administrator

نام:
    بهزاد
    بازارسنتر هم فعال شد

5. FedExpress کاربر فعال

نام:
    Afshin
    خسته نباشید!
    امشب گفتم قبل از خواب با ناامیدی یه بار دیگه چک کنم که دیدم خوشبختانه سایت بالا اومد. موفق باشید.

6. کاربر سایت

نام:
    بهنام
    درود
    ممنون واقعا BC نبود از روی ناچار رفتم دوتا سایت عضو شدم که تمامه نظر سنجی هاش درباره ی نفر قبلی بود واقعا که:|
    =======
    اقا بهزاد premium چی شد کی درست میشه؟:d

7. Im No Hero, Never Was ناظم انجمن

نام:
    Cubb
    اگه موقعی که من عضو این سایت شدم زن گرفته بودم ! الان بچه ام می رفت کلاس اول دبستان !!!
    بچه ی منو از من نگیرید ! :D مرسی از زحماتتون و این که سایت دوباره برگشت !
    به کوری چشم اونایی که نمی تونن بازی سنتر رو ببینن !!!

8. Outlaw کاربر فعال

نام:
    دانیال
    :-o #:-s
    -
    سپاس از مدیران برای رفع مشکلات سایت. سرور جدید هم مبارک:d

9. Come on it's time to go Administrator

نام:
    بهزاد
    از فردا مجددا کار روی Premium رو شروع می‌کنیم. اگه دیگه مشکلی پیش نیاد 2-3 روزه همه چیز آماده میشه

10. Ghost of Sparta کاربر سایت

نام:
    Ǝـــحـــســـان
    خیلی ممنون از بابت زحمت هایی که کشیدید.
    بد موقعی هم سایت از کار افتاد دقیقا وسط E3 !!
    البته میشد حدش یه مشکلی هست چون توی این دو روز اخر سرعت سایت شدیدا پایین بود.

11. کاربر سایت

نام:
    amin
    سلام
    دستتون درد نکنه نمی فهمیدم تو اینترنت چکار بکنم استفاده از اینترنتم نصف شده بود

12. کاربر سایت

نام:
    وحید
    حقا میگم که اینترنت بدون بازی سنتر برام اصلا معنا نداشت ممنون که تصمیم درست رو گرفتید و سایت رو نبستید چون واقعا تبدیل میشد به بزرگترین اشتباه تاریخ !! بستن بزرگترین مرجع فارسی دنیای گیم واقعا یه فکر اشتباه بود .

بازم ممنون بخاطر پیگیری هاتون و امیدوارم چرخ بازی سنتر با این سرور جدید حالا حالا بچرخه .

13. کاربر سایت

نام:
    Amir Hosein
    اصن این خط گلب منو درد آورد P:
    حوشحالم که سایت دوباره بالا اومد.

14. کاربر سایت

یکی ازمزایای سایت همین بازار سنتر بود با تشکر از اینکه دوباره راه اندازی کردین:bighug:

15. کاربر سایت

نام:
    مهدی
    واقعا داشتم دغ میکردم! اصلا بدون بازیسنتر نمیشه طاقت آورد!

این صفحه را به اشتراک بگذارید