PlayStation Dont Starve | PS4

بازی Dont Starve یک بازی کم حجم ماجرایی و استراتژیک جدید توسط کمپانی Klei Entertainment برای کامپیوتر ساخته شده است. بازی Dont Starve یک بازی Survival در دنیایی که علم و جادو با هم آمیخته شده اند می باشد. شما در نقش Wilson به عنوان یک دانشمند هستید که توسط دیو به دام افتاده و به این دنیای عجیب وارد شده اید. شما باید با استفاده از محیط و موجودات اطراف خود راه فراری برای خودتون بسازین و به خانه برگردید.در بازی Dont Starve شما به جهانی پر از موجودات عجیب و غریب ، خطرات و شگفتی های غریب و ناشناخته گام نهاده اید. شما باید با استفاده از وسایل اطراف خود راز و رمز بقای خود در این جهان رو بدست بیاورید.
برای PS4 به صورت انحصاری هست.

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
دوستان یعنی بازی مثله شبیه سازه؟:d بعد دقیقا هدف چیه در بازی؟ اخرش به کجا باید برسیم؟

اگر هدفی فراتر از Survive کردن داشته باشه من نمی دونم تا به اینجا که تمام سعی باید بر این باشه که زنده بمونی و منابع جمع کنی.
هدف زندگی واقعی چی هستش؟ Survive and reproduce ....هدف این بازی فقط Survive هستش اگر جیزی راجع به Reproduce توش باشه من ندیدم...Haha

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
اگر هدفی فراتر از Survive کردن داشته باشه من نمی دونم تا به اینجا که تمام سعی باید بر این باشه که زنده بمونی و منابع جمع کنی.
هدف زندگی واقعی چی هستش؟ Survive and reproduce ....هدف این بازی فقط Survive هستش اگر جیزی راجع به Reproduce توش باشه من ندیدم...Haha

نه اشتباه نکن . یه قسمت Adventure داره که حالت داستانی هست.
Adventure Mode is a story/campaign mode of Don't Starve. In Adventure Mode, the protagonist enters a battle of wits and endurance against the game's mastermind, Maxwell.

Hero Man

کاربر سایت
May 29, 2013
744
نام
MamaD!
همون شبه اول خیلیا میمرن D: لول
بازی ارزه 100 بار تکرار رو داره بلکه دستش بیاد ادم

راه بیفتین حله ! فقط اوله بازی جمع و جور کردنش یکم سخته اگه وارد نباشید. بعدش خوب میشه ( البته نه اینکه اسون بشه D: اصلا بازی اسونی نیست ) بعد از اینکه سری science machine ها رو درست کردید تازه پیچیدگی بازی شروع میشه
خیلی معتاد کنندس ×_×

متاسفانه یکی از ضعف های داغون بازیه ! بعد چند هفته سریع خسته میشی و ولش میکنی !

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,255
نام
امیر حسین
چه سختــــــه بازی! :| :d
البته روی PC امروز یکمی زدم،ولی سخته خداییش! :d به شانس هم بستگی داره به نظرم! :-"
یکبار طلا میخوام یافت نمیشه،بار بعد طلا یافت میشه کود یافت نمیشه،بار بعد کود یافت میشه طلا یافت نمیشه و ...! :d
البته هنوز زیاد با سیستم بازی آشنا نشدم و نهایت زورم این بود که به روز هفتم برسم:-"
حالا بیشتر بازی میکنم ببینم چطور میشه :d

ولی از این بازی هایی میباشد که من خودم روی کنسول فکر نکنم حسم بیاد بشینم بازی کنم! :-"

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
توي همون محيط بازي بايد يه در پيدا كني و واردش كه بشي قسمت داستاني شروع ميشه.

من 15 روز Survive کردم ولی هنوز که هنوزه اون درب رو پیدا نکردم، حتی دو تا Touchstone پیدا کرده بودم...ولی در لعنتی! از اون لحظه که گفتی هروقت وقتم خالی میشه، میشینم پشت دستگاه پیداش کنم!

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,255
نام
امیر حسین
من در رو پیدا کردم،ولی هنوز جرات نکردم برم توش:-"
فعلا 10 روزی دووم اوردم! پیشنهاد بدید برای غذا! چه کنیم درست حسابی سیر بشیم؟ :d چقدر خرگوش و هویج بخوریم:-" تازه صادق میگه خرگوش برا زمستون ذخیره کنیم:-"
فعلا یه کمپی زدم و 4تا باغچه و درخت و ...! :-" برم ببینم تا کجا میشه پیش رفت! :d

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
من در رو پیدا کردم،ولی هنوز جرات نکردم برم توش:-"
فعلا 10 روزی دووم اوردم! پیشنهاد بدید برای غذا! چه کنیم درست حسابی سیر بشیم؟ :d چقدر خرگوش و هویج بخوریم:-" تازه صادق میگه خرگوش برا زمستون ذخیره کنیم:-"
فعلا یه کمپی زدم و 4تا باغچه و درخت و ...! :-" برم ببینم تا کجا میشه پیش رفت! :d
ببين در رو بري توش هيچي با خودت نميتوني ببري :d اگر بميري دوباره زنده ميشي توي محيط بازي. پس امتحان كن مشكل نداره.
مگه ميوه نميكاري؟ بعد از اين ميوه قرمز ها جمع كن، بوته هاشم با بيل بيار نزديك خودت :dبايد براشون كود حيواني پيدا كني:))تا دوباره رشد كنن.
خرگوش رو سعي كن ذخيره كني چون توي زمستون خبري از اين گياه و.. نيست:d
براي خوك هاي بازي هم خونه بسازي ازت محافظت ميكنن. يك كلاه هم براي زمستانه حتما اونو بساز مگرنه يخ ميزني:d

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,255
نام
امیر حسین
ببين در رو بري توش هيچي با خودت نميتوني ببري :d اگر بميري دوباره زنده ميشي توي محيط بازي. پس امتحان كن مشكل نداره.
مگه ميوه نميكاري؟ بعد از اين ميوه قرمز ها جمع كن، بوته هاشم با بيل بيار نزديك خودت :dبايد براشون كود حيواني پيدا كني:))تا دوباره رشد كنن.
خرگوش رو سعي كن ذخيره كني چون توي زمستون خبري از اين گياه و.. نيست:d
براي خوك هاي بازي هم خونه بسازي ازت محافظت ميكنن. يك كلاه هم براي زمستانه حتما اونو بساز مگرنه يخ ميزني:d
الان دوباره رفتم اونطرفا گشت زنی و دوباره برگشتم:(
میوه میکارم،حدود 7-8تا بوته داشتم! :-" ولی...بار آخری که رفتم طرف کمپم بارون گرفتم و رعد و برق زد همشون رو ترکوند:| (البته 15تا دیگه داشتم که کاشتم!:-" رفتم کود بگیرم،ایندفعه بوفالوها وحشی شدن افتادن دنبالم:(( )
غیر از این،یک رعد و برق دیگه هم اونطرف کممپم خورد و کل درخت های کاجم رو متلاشی کرد:(( یه جنگل شده بود برای خودش:( الانم فقط یکدونه دونه ی کاج داشتم:|
گشنمم که هست،جون هم که ندارم! :-" (جون رو چجوری ببرم بالا؟ :d غذاهای کمی هستن که جون میدن! خیلی هم کم میدن:d )

برای خوک ها نمیدونستم میشه براشون خونه درست کرد! غذا هم نمیدونستم میشه بهشون داد!(چی میخورن؟ :d )
برای پیشرفت باید یک فکری به حال زنبورها و عنکبوت ها بکنم که...جون ندارم که ریسک کنم بیفتم به جونشون :d

این دور رو چندان دیگه بهش امیدی ندارم! :( دورها بعدی انشاالله :d

Hero Man

کاربر سایت
May 29, 2013
744
نام
MamaD!
میوه میکارم،حدود 7-8تا بوته داشتم! :-" ولی...بار آخری که رفتم طرف کمپم بارون گرفتم و رعد و برق زد همشون رو ترکوند:| (البته 15تا دیگه داشتم که کاشتم!:-" رفتم کود بگیرم،ایندفعه بوفالوها وحشی شدن افتادن دنبالم:(( )
غیر از این،یک رعد و برق دیگه هم اونطرف کممپم خورد و کل درخت های کاجم رو متلاشی کرد:(( یه جنگل شده بود برای خودش:( الانم فقط یکدونه دونه ی کاج داشتم:|
گشنمم که هست،جون هم که ندارم! :-" (جون رو چجوری ببرم بالا؟ :d غذاهای کمی هستن که جون میدن! خیلی هم کم میدن:d )

برای خوک ها نمیدونستم میشه براشون خونه درست کرد! غذا هم نمیدونستم میشه بهشون داد!(چی میخورن؟ :d )
برای پیشرفت باید یک فکری به حال زنبورها و عنکبوت ها بکنم که...جون ندارم که ریسک کنم بیفتم به جونشون :d

میتونی به خوک ها غذا بدی ( گوشت بنداز جلوشون تا بخورن) بعد نوکرت میشن بهت کمک میکنن!
یه دیگ هم درست کن باهاش 3 تا گوشت خرگوش رو بپز ! یا چیزای مختلف باهم قاطی کن !
برای خرگوش هم تله بزار سره راحشون یه روز برو دفعه بعد بیای گیر افتادن !

آخرین ویرایش:

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh

یه وسیله هست برای ضد رعد و برق . اسمش یادم نیست ولی ساختنش اسونه.
وقتی اسپایدر هارو میکشی با تخم های صورتی که میوفته میتونی معجون بسازی و جونتو زیاد کنی:d یا به Cave ها بری یه سری گیاه های لامپ مانند هستن جون رو زیاد میکنن.
ماهی گیری فراموش نشه خیلی خوبه:d خوک ها هم همه چی بدی میخورن.
عنکبوت راحته اما سراغ زنبور نری بهتره به نظرم:d

mehrdad_1992

کاربر سایت
Jan 1, 2013
141
من اينو با ويتا ريموت ميزنم
فوق العاده حال ميده،با ويتا يه لذت ديگه ايي داره تا با تي وي،در كل اينجور بازي ها ريموت پليش چيزي ديگس

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر