پخش مستقیم کنفرانس E3 2013 شرکت Sony

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
سلام !
چند دقیقه بیشتر به شروع کنفرانس سونی در E3 2013 باقی نمونده و در این تاپیک به کمک دوستان کنفرانس رو به صورت زنده دنبال می کنیم.
لینک مستقیم

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
هرچی میخوام هیچی نگم نمیشه !!!! اون VHSـتون رو به PS4 با این طراحی اپیک انقدر نچسبونین. ما هم بلدیم ترول کنیم ولی اینکه هیچی نمیگیم دلیل نمیشه هرکی میاد هی بگه ریسیور و از اینجور بولشت ها.شما برید ترانزیستور هاتون بشمارید.

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
واقعا ذهنم الان مشغول این سواله که بلوی ری از کجای کنسول وارد میشه؟:-/

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
یه جوری راجع به طراحی حرف میزنین که انگار همین نسل روزی دو سه ساعت میشستیم جلو کنسول ها و از طراحیه هنری اپیکشون لذت میبردیم. !
جفتشون سادن بدون هیچ مدل و حرکت خاصی
برای خرید کنسول هم به هیچ عنوان یکی از المان هایی نیست که روی خریدار تاثیر بذاره. الآن از هر کدوم ماها راجع به دوتا کنسول بپرسن، در مورد تنها چیزی که حرف نمیزنیم قیافشونه

arman-n

کاربر سایت
Mar 16, 2013
38
همون kingdom heart واسه من میارزه به کل عناوین انحصاری نسل بعد ماکروسافت...:d

NEXT GEN GAMER

کاربر سایت
Oct 29, 2007
1,023
واقعا دیشب از بیداریم لذت بردم یکی از بهترین کنفرانسای سونی بود بیصبرانه منتظر فول HD شم:x

الان که دقت میکنم طراحی کنسول بایه xperia چه ستی میشه

قشنگ ترین جای کنفرانس اونجا بود که چند نفر بازیهای مستقل رو همزمان رو 5-6 تا مانیتور بازی میکنن وقتی oddworld رو نشون داد مردم کف و سوت ترکوندن:d

من هنوز تو کف ff:versusم گیم پلی فوق العاده بود

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
من فقط از دوستان ps فن یه سوال دارم اگه پشتیبانی از بازی های دست دوم و قیمت (البته قیمت بنظرم برتری خاصی به حساب نمیاد چون Xone همراه کینکت عرضه میشه ) کنار بذاریم یعنی فرض کنیم اون چند دقیقه از کنفرانس سونی حذف میشد خداوکیلی ، الحق و الانصاف کدوم کنفرانس سرتره بود؟:d

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
تائید شد هارد PS4 قابل آپگرید و افزایش هست و کنسول ریجن لاک هم نداره !:bighug:

Sepehr47

کاربر سایت
Aug 23, 2010
252
نام
سپهر
من فقط از دوستان ps فن یه سوال دارم اگه پشتیبانی از بازی های دست دوم و قیمت (البته قیمت بنظرم برتری خاصی به حساب نمیاد چون Xone همراه کینکت عرضه میشه ) کنار بذاریم یعنی فرض کنیم اون چند دقیقه از کنفرانس سونی حذف میشد خداوکیلی ، الحق و الانصاف کدوم کنفرانس سرتره بود؟:d
اگه titanfall و halo رو از کنفرانس ماکرو حذف کنیم خداوکیلی ، الحق و الانصاف کدوم کنفرانس سرتره بود؟
..............
راستی دوستانی که هی میگن اون تفاوت قیمت بابت کینکته این نکته رو هم داشته باشند که در عوض سخت افزار و بخش های دیگه ی ps4 قوی تره در نتیجه هزینه ی اونا بیشتره .

Dreamy

کاربر سایت
Aug 31, 2010
606
تائید شد هارد PS4 قابل آپگرید و افزایش هست و کنسول ریجن لاک هم نداره !:bighug:

جداً برای هزارمین باره گفته میشه ولی این سونی فوق العاده داره عمل میکنه این نسل یعنی قشنگ با حفظ نکات مثبت کنسول قبلش هیچ کدوم از اشتباهاتش رو هم نمیخواد تکرار کنه !

واقعا ذهنم الان مشغول این سواله که بلوی ری از کجای کنسول وارد میشه؟:-/

از اینجا : :d

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,476
the last guardian

بچه اون یارو خالی بسته بود که یه تریلر از the last gaurdian نشون میدن؟ :|

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
وزن کنسول زیر 3 کیلو هست در حالی که ps3 بالای5 کیلو وزن داشته واقعا جالبه که هم جم و جور و هم سبک

M@jidp

کاربر سایت
Jan 17, 2010
924
چرا دوستان میگن کنسول زیبا نیست ؟ واقعا" زیباست
مهم تر از اون اینکه تو دو دست مبارکتون جا میشه:d
قابلیت ارتقا هارد هم که داره مثل ps3 و ریجن لاک هم نداره...

MR.BIG BOSS

کاربر سایت
Feb 19, 2013
266
نام
elena
images

برای مشاهده تصویر اصلی (642x362) روی این نوار کلیک کنید.
MGS5_11-642x362.jpg

MGS ....​
فکر نمیکنم دیگه ماکرو حرفی داشته باشه نمیخوام بحث کنم فقط میتونم بگم واقعا ماکرو سونی رو کشت با همین حرکت.....در ضمن XBOX ONE با کینکت 499 دلار

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر