The Crew | PC

بازی The Crew که چندی پیش اطلاعات مربوط به آن لو رفته بود به طور رسمی در E3 امسال معرفی شد و بازی توسط Ubisoft Reflections ساخته می شود.بازی در سبک ریسینگ آرکید قرار می گیرد و محل بازی کشور آمریکا است.بازیکنان در بازی قابلیت تعویض قطعات ماشینهای خود را دارا خواهند بود و برای تصاحب مناطق شهرها باید با دار و دسته های رقیب به رقابت بپردازند.
بازی تمرکز بسیار زیادی بر روی تعویض قطعات ماشینها دارد و به نوعی که میتوان یک ماشین را از پایه تغییر داد.
همچنین تمام مراحل بازی هم در حال تک نفره و چند نفره قابل بازی خواهد بود.
یوبی سافت از این بازی به عنوان بزرگترین بازی که تا بحال ساخته شده یاد کرده است بنابراین می توان نتیجه گرفت امیدهای زیادی به این عنوان بسته است.

ناشر
Ubisoft
توسعه دهندهUbisoft Reflections
پلتفرمPC,PS4,XOne
تصاویر بیشترتصاویر The Crew
تاریخ انتشار 2014
تاپیک امتیازات----------
پیش‌نمایش بازی----------
نقد بازی---------

آخرین ویرایش:

ⓘceғℓoฬer

کاربر سایت
Dec 10, 2011
1,187
نام
Mahdi D.K
برای همیشه توی اکانت شما میمونه.
به مناسبت 30 سالگی یوبی, هر ماه یک بازی رایگان میشه. الان rayman origin رایگانه.
دمشون گرم واقعا مرسی
پس wildrun فقط میگیریم و حال میکنیم
بازیش مچ میکینگش خوبه دیگه؟

Sent from my HTC using Tapatalk

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,097
نام
پوریا
به نظرم وقتی مجانی شد (14 سپتامبر) فقط یه سی دی کی wild run و بگیرید و تمام. توی بعضی سایت ها دیدم که قیمتش 8 دلاره. بدیش اینه که سیزن پس با wild run جداست.

• Like
Reactions: sadegh93

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,097
نام
پوریا
نه دیگه در این حدم نمیشه دیگه فک کنم

Sent from my HTC using Tapatalk
الان بازی Evolve قشنگ بود؟ اصلا. به نظرم از Crew هم بدتر بود ولی تعداد پلیر هایش خیلی بیشتر از قبل بود. تازه من یکی این Crew رو بیشتر میپسندم.

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
واسه دانلود باید از کجا اقدام کرد؟؟
زیاد تابحال با یوبی رابطم سر آنلاین خوب نبوده ولی crew بنظرم قشنگ میاد:D

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,249
برنامه یوپلی را نصب و اجرا کنید. یکی از گزینه های بالای برنامه نوشته UBI30 که از انجا میتونید بازی را به اکانت اضافه کنید.
همچنین از طریق این لینک: https://club.ubisoft.com/en-GB/ubi30
البته 7 روز دیگه the crew رایگان میشه.

خوب دوستان از اتاق فرمان اشاره کردند که فقط بازی رایگان هست و dlc ها همچنان پولی.
اون فردی هم که گفته بود تمام محتوای بازی که تا الان عرضه شده رایگان میشه, منظورش آپدیت و محتوای مجانی بوده. :-j
The Crew will be free to keep forever on September the 14th :: The Crew General Discussions

آخرین ویرایش:

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,363
برنامه یوپلی را نصب و اجرا کنید. یکی از گزینه های بالای برنامه نوشته UBI30 که از انجا میتونید بازی را به اکانت اضافه کنید.
همچنین از طریق این لینک: https://club.ubisoft.com/en-GB/ubi30
البته 7 روز دیگه the crew رایگان میشه.

خوب دوستان از اتاق فرمان اشاره کردند که فقط بازی رایگان هست و dlc ها همچنان پولی.
اون فردی هم که گفته بود تمام محتوای بازی که تا الان عرضه شده رایگان میشه, منظورش آپدیت و محتوای مجانی بوده. :-j
The Crew will be free to keep forever on September the 14th :: The Crew General Discussions

اینجا من دکمه ای نمیبینم ک بشه باهاش بازی به اکانتم اضافه کنم x_x
https://club.ubisoft.com/en-GB/ubi30

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر