The Crew | PC

بازی The Crew که چندی پیش اطلاعات مربوط به آن لو رفته بود به طور رسمی در E3 امسال معرفی شد و بازی توسط Ubisoft Reflections ساخته می شود.بازی در سبک ریسینگ آرکید قرار می گیرد و محل بازی کشور آمریکا است.بازیکنان در بازی قابلیت تعویض قطعات ماشینهای خود را دارا خواهند بود و برای تصاحب مناطق شهرها باید با دار و دسته های رقیب به رقابت بپردازند.
بازی تمرکز بسیار زیادی بر روی تعویض قطعات ماشینها دارد و به نوعی که میتوان یک ماشین را از پایه تغییر داد.
همچنین تمام مراحل بازی هم در حال تک نفره و چند نفره قابل بازی خواهد بود.
یوبی سافت از این بازی به عنوان بزرگترین بازی که تا بحال ساخته شده یاد کرده است بنابراین می توان نتیجه گرفت امیدهای زیادی به این عنوان بسته است.

ناشر
Ubisoft
توسعه دهندهUbisoft Reflections
پلتفرمPC,PS4,XOne
تصاویر بیشترتصاویر The Crew
تاریخ انتشار 2014
تاپیک امتیازات----------
پیش‌نمایش بازی----------
نقد بازی---------

آخرین ویرایش:

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
اومدم پریلود کنم ، چرا اینقدر زیاده حجمش !!!!
20.gif
18 گیگ ؟!
4.gif
انشالله پس فردا تمومه
21.gif

5118121111.jpg

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
پریلود من صبح تموم شده بود، امیدوارم زودتر باز بشه بتونم توی زمانی که خونه هستم یکم بازی کنم ببینم تغییرات چی هست و چکارا کردن باهاش ;;)

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
پریلود من صبح تموم شده بود، امیدوارم زودتر باز بشه بتونم توی زمانی که خونه هستم یکم بازی کنم ببینم تغییرات چی هست و چکارا کردن باهاش ;;)
من دیدم 18 گیگ ـه تقریبا منصرف شدم ، چند روز هست بتاش ؟ اگه زیر 3-4 روز باشه نمیارزه دانلود کنم...
درود ، gold edition ـه بازی سیزن پس رو هم شامل میشه ؟
در کل بازیش می ارزه ؟ سرورا در چه حدن ؟
بله شامل میشه ، اینم محتویات سیزن پس :

The Crew Season Pass includes:
Two exclusive cars – McLaren 12C and Ferrari 458 Speciale, available to Season Pass holders at launch.
One-week early access to all add-on car packs.
Four packs, 12 cars total:
* Extreme Car Pack available January 2015, including performance cars perfect for exhilarating high-octane missions.
* Speed Car Pack available February 2015, including sports cars finely tuned for speed racing.
* Vintage Car Pack available March 2015, including vintage rides fashionable for missions set in iconic American locales.
* Raid Car Pack available April 2015, including off-road vehicles recommended for missions on various types of terrain.
Official paint jobs and rims for each car.
Exclusive stickers delivered with each pack.

حرفی از Wild Run نزده ، به نظرم Wild Run خودش یه بازی جدا هست و باید خریداری بشه ، اما دقیق نمیدونم .

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
دوستان الان بازی تخفیف خورده میارزه خریدش ؟ برای من شده 20 یورو
میخوام بدونم وضع سرور ها چطوره ؟ بازی خسته کننده میشه زود ؟
و اینکه این wild run چیه ؟

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
دوستان الان بازی تخفیف خورده میارزه خریدش ؟ برای من شده 20 یورو
میخوام بدونم وضع سرور ها چطوره ؟ بازی خسته کننده میشه زود ؟
و اینکه این wild run چیه ؟
آره ، من واحد پولی دلاره برای منم شده 20$ ، من خودم بازی نکردم ، اما همه دوستام که بازی ـرو دارن میگن گرافیک اصلا خوب نیست ، داستان نداره ، سرور ها هم چنگی به دل نمیزنه ، Wild Run قطعا بهتر از اینه اما بازم چیزی هنوز مشخص نیست ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر