Xbox Ryse: Son of Rome

درود

f4ff2bfd9618e34c1.png

در سایت کرایتک شمارش معکوس نمایش بازی Ryse که انحصاری XBOX ONE نشان داده شروع شده است.
از ویژگی های این بازی پشتیبانی از کینک در کنار کنترولر است.
زمان نمایش 10 ژوئن ... (در کنفراس خبری مایکروسافت).

Developer: Crytek Frankfurt

Publisher: Microsoft Studios

Platforms:
1a1dbad3cb9f630b1.png
Only

Gener: Hack and slash, action-adventure

Modes: Single-player, Multiplayer

Release dates: November 22, 2013

آخرین ویرایش:

Yagami

کاربر سایت
Mar 27, 2014
207
من ryse رو تو گیم نت دیدم گرافیک که غیر قابل تصور هست از هر چیزی که دیدم طبیعی تره دو سه ساعتی منتظر بودم که بتونم بشینم خودم بازی کنم ولی متاسفانه نتونستم چون خیلیا صف کشیده بودن بازی کنن و منم وقت نداشتم ولی تونستم خیلی از جاهای بازی رو ببینم بازی به نوعی سیستم آرکیدی هست یعنی سیستم مبارزه آسون و سطحی داره که گیمر خیلی زود بهش عادت میکنه به علاوه گرافیک خیلی بالا و کاملا فیلمی و سینمایی ساخته شده برای همین خیلی جذاب شده مخصوصا برای کلوب بازی و گیم نت به نظر من هوش مصنوعی بازی خیلی خوب بود و محیط بازی هم بسیار شلوغ البته اون بنده خدایی که بازی میکرد روی هارد بازی میکرد و من نمیدونم تاثیری روی تعداد دشمنها داره یا نه ولی من خیلی تحت تاثیر این بازی قرار گرفتم.با اینکه قصد دارم پلی 4 بخرم به خاطر یک سری بازیهای انحصاری ولی ryse به نظرم خیلی زیبا هست و برای من اگر میخواستم ایکس باکس بخرم حتما ارزش خریدن داره.

x-x

کاربر سایت
Sep 19, 2009
668
نام
رضا
خوشگل زیاد از روی تریلر به دنبال چیزی نباش. الان این عکسو ببین . دیوارو ببین سمت چپ. گرافیک نسله ششمی هست .

با اینکه نسخه ی Pre Alpha هست ولی ... .
http://upcity.ir/images2/93960422013329135424.jpg
خوب منم همینو خدمتتون عرض کردم که تکسچرها خیلی ضعیف هستند.و در مقابل ryse حرفی برای گفتن نداره.این عکسم از تریلر فکر کنم گرفته شده باشه که نشان دهنده ی همین تکسچر ها هستند.
الان نسخه ی Pre Alpha بازی هست یعنی با نسخه ی نهایی بازی قراره خیلی فرق کنه؟

آخرین ویرایش:

Hero Man

کاربر سایت
May 29, 2013
744
نام
MamaD!
خوب منم همینو خدمتتون عرض کردم که تکسچرها خیلی ضعیف هستند.و در مقابل ryse حرفی برای گفتن نداره.این عکسم از تریلر فکر کنم گرفته شده باشه که نشان دهنده ی همین تکسچر ها هستند.
الان نسخه ی Pre Alpha بازی هست یعنی با نسخه ی نهایی بازی قراره خیلی فرق کنه؟
دوست عزيز شايد درست نباشه توي اين تاپيك در موردش بحث بشه ولي شما اول برو رايس رو كه توE3 معرفي شد رو با نسخه فاينال مقايسه كن كه تازه فاصله زماني زيادي هم نداشت اين كه هنوز ٥ ٦ ماه مونده تا بياد بعد از همين مقايسه ميكنيء؟! با اين حال كه مقايسه گرافيكي اين دو بازي كاملا اشتباهه چون فاصله خيلي زيادي بين عرضه اين ٢ بازي وجود داره و در طول زمان گرافيك بازي هاي نسل بعد افزايش پيدا ميكنه ! بعد هم در نظر داشته باشيد همه چي گرافيك نيست

آخرین ویرایش:

x-x

کاربر سایت
Sep 19, 2009
668
نام
رضا
دوست عزيز شايد درست نباشه توي اين تاپيك در موردش بحث بشه ولي شما اول برو رايس رو كه توE3 معرفي شد رو با نسخه فاينال مقايسه كن كه تازه فاصله زماني زيادي هم نداشت اين كه هنوز ٥ ٦ ماه مونده تا بياد بعد از همين الان مقاسه ميكني؟ فن بوي بودن هم حدي داره ! با اين حال كه مقايسه گرافيكي اين دو بازي كاملا اشتباهه چون فاصله خيلي زيادي بين عرضه اين ٢ بازي وجود داره و در طول زمان گرافيك بازي هاي نسل بعد افزايش پيدا ميكنه ! بعد هم در نظر داشته باشيد همه چي گرافيك نيست
بله من هم قبلا گفتم با چیز هایی که تا به حال دیدم از the order مقایسه کردم و سوالی رو هم که پرسیدم واقعا سوال بود وجنبه ی تیکه انداختن نداشت و ممنون از جوابتون.
صد در صد همه چیز گرافیک نیست و فرمایشتون کاملا درسته.

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
c743bf-1396528722.jpg

کرایتک یه سری اطلاعات جدید در مورد Ryse منتشر کرده که توی یه فایل پاور پوینت روی وبسایت کرای تک قرار گرفته میتونیتد از اینجا دانلود کنید:

http://crytek.com/download/ryse_gdc_2014_AbdenourB_ChrisE.pptx

حجم 112 مگابایت.

خلاصه:
مدلهای رزولوشن بالای بازی که ازشون برای ساخت تکسچرها استفاده شده از 140 میلیون چند ضلعی ساخته شدن و کاراکترهای داخل بازی از 40 تا 160 هزار چند ضلعی ساخته شدن و هیچ کاراکتر اصلی ای در بازی LOD (کم و زیاد شدن جزئیات و چند ضلعی ها بسته با مسافتی که با دوربین فاصله دارن) نداره.

1b17f4-1396529273.jpg

ماریوس کاراکتر اصلی بازی از حدودا 85 هزار چند ضلعی ساخته شده که از 815 نقطه دفرمه میشن و فقط صورتش از 260 نقطه تغییر شکل میده.

31023259325158686230.jpg

برای رندر پوست صورت کاراکترها حتی به جزئیات کوچک مثل رگهای خونی زیر پوست توجه شده.

62252998944146567478.jpg

93164197909198119520.jpg

لباس هر کاراکتر فیزیک منحصر به فرد (با توجه به متریال) خودشو داره

64c949-1396530356.jpg

رزولوشن تکسچرهای کاراکترهای بازی وقتی روی Xbox one اجرا میشه 2K هست و تکسچرهایی با رزولوشن 4K هم در بازی استفاده شده بقیه اطلاعات تکنیکی .....
یکی از رفرنسهای بازی هم فیلم گلادیاتور بوده.

63390343470645089721.jpg

آخرین ویرایش:

ARMANSTNT

کاربر سایت
Mar 6, 2009
538
سلام بچه ها این اپدیت بازی چه چیزیای به بازی اضافه میکنه؟اصلا چند گیگ هست؟اصلا نیاز هست یا نه؟
کلا این اپدیت چکار میکنه؟؟؟

reach usa

کاربر سایت
Dec 28, 2009
1,209
نام
hassan
خوب بالاخره بازی ryse رو گرفتم و تقریبا 70 80 درصد بازی رو رفتم !! تو کل این ساعاتی که بازی میکردم حرف کارشناس محترم این سایت که بازی رو با beyond دیوید کیج قیاس کرذه بود مثل پوتک تو مغزم میزد !!واقعا موندم یه بازی اکشن بزن بکش و با دوربین متحرک و گرافیک دیوانه وار چه ربطی به بازی دیوید کیج داره !! دمویه تکنیکی؟؟؟؟=))
این کارشناس قبل ها کینکت رو با ps eye قیاس کرده بود
و کار جدیدش هم مقایسه موقعیت ایکس باکس وان با wii u بوده
نکته جالب این بود که موقع بازی تعدادی از دوستان سونی فنم کنارم بودنو و فکشون چسبیده بود رو زمین :d

یعنی خاک بر سر مایکروسافت و کرایتک !!! که اگه یه کم دیگه از لحاظ گیم پلی و بعضی ریزه کاریها به بازی میرسید هیچ رقیبی به گرد این بازی هم نمیرسید و اول نسلی کولاک میکرد

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
بنظر من اگه قراره نسخه دو بسازن بهتره معما های چالش برانگیر+سیستم آپگرید اعتیاد آور ایجاد کنند و مثل GOW یه سری اسلحه ها در طی داستان برامون باز بشه ... عالی میشه !

reach usa

کاربر سایت
Dec 28, 2009
1,209
نام
hassan
ببین داش مصطفی نمیدونم بازی رو از نزدیک دیدی یا نه ؟؟ ولی این عکسها رو بریز دور !!! وقتی خودت بازی رو تجربه بکنی میفهمی که با یه غول گرافیکی طرف هستی!! اگه گیرز بعدی هم بتونن با این گرافیک عرضه کنن طوفان به پا میشه

شاید 90 درصد بازیهای نسل هفتم دشمنهای تکراری داشتن!! ولی این بازی به قدری گرافیک واقع گرایانه ای داره که وقتی 2 تا آدم شبیه هم میبینی تو ذوقت میخوره !! این یه ایراد بزرگ بود که اگه رفع میشد خیلی عالی میشد :d

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
! اگه گیرز بعدی هم بتونن با این گرافیک عرضه کنن طوفان به پا میشه
باو گیرز جدید باید گرافیکش خیلی بهتر از این چیزا باشه :|:d، من یه حجم درگیری در این حد + افکت های نسل بعدی UE4 میخوام :d
18760862846172221169.jpg

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
:|
Xboxـه ها, Titan Z نیست که !
من بعضی اوقات به فرخ گیر میدم میگم زیادی جو میدی و . . . ولی شماها دیگه خیلی توقعتون پایین هست !:| یادمه اپیک سره Samaritan میگفت واسه اجراش رو 1080p و 30 فریم به سخت افزار ده برابر قویتر از X360 نیاز دارن ! رو رزولوشن 720 هم سخت افزار ضعیف تری نیاز هست( فک کنم 5 ، 6 برابر ! )

البته در مورد Black Tusk فعلاً زوده نظر بدیم و با اپیک مقایسه اش کنیم ( از حیث گرافیکی) ،ولی شخصاً یه چی در حد Samaritan از گیرز جدید انتظار دارم + اینکه وقتی تو نسل پیش گیرز 2 یه همچین گرافیکی داشت ! فک نمی کنم تصور گرافیکی در حد اون تصویری که گذاشتم خیلی دور از انتظار باشه .
40986020125660050714.jpg

AchyTunic

I'll be watching over you
کاربر سایت
Sep 15, 2009
3,164
نام
Ehsan
من بعضی اوقات به فرخ گیر میدم میگم زیادی جو میدی و . . . ولی شماها دیگه خیلی توقعتون پایین هست !:|

حق دارن خوب!! :|
وقتی میبینن یه بازی نیم وجبی مثل Trials، نُه دوصفر پی اجرا میشه، توقعات رو میارن پایین. :|
البته بعضی ها مثل افشین دیگه شورُ از حد گذروندن. :|
والا وضعیت این نسل به نظرم خیلی هم خوب بوده برای X1 از لحاظ گرافیکی[رزولوشن بازی های مولتی رو فاکتور بگیرید]
شما یه سر تشریف ببرین یه نگاه به رایز و فورتزا بندازید تا حساب کار دستون بیاد[تازه لانچ بودن رو هم در نظر بگیرید]. :|
در مورد گرز بعدی هم مطمئن باشید پنچ مارک خواهد بود. :|

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر