پرسش و پاسخ Xbox One

X124

کاربر سایت
Nov 27, 2016
108
هیچ کاری نکرده تازه کنسول رو دست دوم خریده
خب پس کنسول رو بهش انداختن
سعی کن اگه میشه پولشو پس بگیره. با این وضعیت فقط و فقط میتونه دیسکی بازی کنه و اپدیت ها رو هم باید با یه کنسول دیگه دانلود کنه بریزه توی هارد منتقل کنه به کنسول خودش

Link.Zelda

کاربر سایت
Dec 18, 2013
367
برو تو تنظیمات xbox ، اکانتت رو به یک یا چند دسته xbox ارتباط بده ، به احتمال زیاد درست می شه .
اینم لینک راهنمایی https://goo.gl/WxMMox
به انگلیسیه ولی ساده هست ، اگه متوجه نشدین بگید تا براتون توضیح بدم .

راهنمایی زاپاس :) Assign Account Wireless Controller | Xbox One Wireless Controller

این کار را هم انجام دادم
از دسته نیست
یه آپدیت کردم کنسول را فعلا دیگه اونطوری نشده

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
سلام ، من دو تا ويزا كارت ١$ خريدم از دو تا سايت ولي نتونستم بازي هاي ٣٦٠ دانلود كنم تريال گيم پس هم همينطور فعال نميشه ، اشكال از ويزا كارتاس ؟

mirsina1979

کاربر سایت
Sep 12, 2017
193
نام
سینا
دوستان فیفا ۱۷ تو کنسول شما هنگ میکنه؟؟
بعضی وقتا گیر میکنه بعد اینکه بازی تموم میشه دیگه نمیره صفحه بعد بازیم بسته نمیشه مجبورم کنسولو ریستارت کنم

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
دوستان فیفا ۱۷ تو کنسول شما هنگ میکنه؟؟
بعضی وقتا گیر میکنه بعد اینکه بازی تموم میشه دیگه نمیره صفحه بعد بازیم بسته نمیشه مجبورم کنسولو ریستارت کنم
نه برا من که تا حالا بعد از بازی هنگ نکرد تو این یک سال ولی چند بار تو ارنا قبل از بازی گیر کرد ولی کلا زیر ده بار بود تو یکسال

• Like
Reactions: mirsina1979

hosein6743

کاربر سایت
Sep 7, 2017
3
سلام 1 سوال این اکنت ea هست که بازی رایگان میزاره یا 10% تخفیف این بگیرم میشه بازم انلاین بازی کرد یعنی مثل اکنت عادی هست فقط گلد نیست

alcatraz

کاربر سایت
Apr 2, 2010
154
نام
مجتبی
سلام دوستان. من یه وان اس دست دوم میخوام بخرم که طرف ادعا میکنه دو ماهه کار کرده و یه تعدادی بازی هم روش نصبه. دو تا سوال کلی دارم. اول اینکه باید چه چیزایی رو چک کنم که مطمئن باشم دستگاهه سالمه و مشکلی نداره؟ مثل بن نبودن و اینا.
سوال دومم هم اینه که کلا وان چه مشکلاتی تو بازی کردن داره؟ مشکلات لایو، آنلاین بودن یا نبودن، تهیه بازی‌ها، مشکلات اتصال به شبکه. و اینکه آیا آپدیت‌های بازی‌ها رو هم میشه آفلاین از روی هارد نصب کرد؟ اگه نیاز به آپدیت مستقیم واسه هر بازی به میزان ۴۰ ۵۰ گیگ باشه که خیلی اوضاع خراب میشه که!
ممنون میشم زود جواب بدید

gladiator12

کاربر سایت
Mar 20, 2014
415
سلام دوستان نحوه اکتیو کردن اکانت های ترکیبی ظرفیت هوم یا عادی چجوریه؟ برای استفاده کردن ازاون باید فقط با اطلاعات اون اکانت وارد شد یا میشه روی اکانت خودمون بازی هارو استفاده کنیم؟کلن بعد از خرید اکانت ترکیبی باید چه اقداماتی انجام داد ؟ ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر