پرسش و پاسخ Xbox One

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
برا خرید xbox one
کدوم xbox one بخرم بهتره؟ xbox one سری اولی بهتره یا xbox one s ؟
چندن هر دو؟ بخصوص سری اولی چنده؟
بازیاش چنده؟ دیسکی و دیجیتالی؟
البته تلویزیونم ۲۰ اینچ led ه

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
برا خرید xbox one
کدوم xbox one بخرم بهتره؟ xbox one سری اولی بهتره یا xbox one s ؟
چندن هر دو؟ بخصوص سری اولی چنده؟
بازیاش چنده؟ دیسکی و دیجیتالی؟
البته تلویزیونم ۲۰ اینچ led ه
سلام
برای خرید الان فقط روی ONE S مدل 1 یا 2 ترابایتی حساب کن
سری اول الان خریدش بصرفه نیست با توجه به اینکه One s هم بهینه تر و هم زیباتر هستش
قیمت توی سایت ها خدا داده ببینی دستت میاد
کنسول بسیار خوبی هستش
اینو رو از کسی میشنوی که همه کنسول ها رو داره و نظرم رو بدون تعارف بیان میکنم
بازی هم هم قیمت PS4 هستش و همه مدل گیرت میاد، دیجیتالی هم گیفت هست میتونی بخری و توی تخفیفات ماهانه و سالانه و ... خرید مناسب انجام بدی
بنظرم در اول خریدت یه EA access بگیری کلی بازی دستت میاد
اونوقت از یکی از دوستانی که میشناسی برو بازی رو کپی برن که راحت تر باشی
البته با اینترنت هم راحت میشه بازی رو تهیه کرد
TV اگر HD باشه هم خوبه
فق پورت HDMI داشته باشه جوابگو هست
موفق باشی

• Like
Reactions: ehsanservat

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
سلام
برای خرید الان فقط روی ONE S مدل 1 یا 2 ترابایتی حساب کن
سری اول الان خریدش بصرفه نیست با توجه به اینکه One s هم بهینه تر و هم زیباتر هستش
قیمت توی سایت ها خدا داده ببینی دستت میاد
کنسول بسیار خوبی هستش
اینو رو از کسی میشنوی که همه کنسول ها رو داره و نظرم رو بدون تعارف بیان میکنم
بازی هم هم قیمت PS4 هستش و همه مدل گیرت میاد، دیجیتالی هم گیفت هست میتونی بخری و توی تخفیفات ماهانه و سالانه و ... خرید مناسب انجام بدی
بنظرم در اول خریدت یه EA access بگیری کلی بازی دستت میاد
اونوقت از یکی از دوستانی که میشناسی برو بازی رو کپی برن که راحت تر باشی
البته با اینترنت هم راحت میشه بازی رو تهیه کرد
TV اگر HD باشه هم خوبه
فق پورت HDMI داشته باشه جوابگو هست
موفق باشی

سلام داداش
ممنون از کمکی که کردی
Xbox one سری اولی ۵۰۰ گیگ آکبند پرسیدم ۸۵۰ هزار ، xbox one s که ۵۰۰ گیگش ۱.۱۰۰ هزار

خرید آنلاینش مشکلی نیست ، ولی این EA acces چیه؟
بازی مفتی ام میده؟
برا کنسول اینترنت چقدر لازمه؟ـمن adsl یک مگ دارم ، بیشتر لازمه؟ از هر ۳ تا اپراتورم سیمکارت دارم

کسیو که فعلا نه نمیشناسم

Tv ام که led ه ولی خوب ۲۰ اینچه ، full hd ه ، آره هم پورت کامپوزت ، هم کامپونت ، هم hdmi هم vga داره

یه جا خونده بودم xbox به گوشی ها lumia که ویندوز فونی هستن متصل میشه و ..... آیا درسته؟ چه قابلیتایی داره؟ چون میخوام گوشی بخرم اگر این قابلیت باشه بجا گوشی اندرویدی یه گوشی microsoft lumia بخرم

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
من جات بودم کنسول الیت رو میگرفتم الان شده ۱ تومن به پایین دسته الیت هم روش داره
Sent from my Gooshi using Tapatalk

من تو xbox one سری اولی از مدل ساده و مدل باندل کالاف خوشم اومد
ولی خدایی xbox one چه سری اولی چه one s عجب دیزاین و طراحی ها مختلف و زیبایی داره
کلی مدل مختلف از xbox one سری اولی دیدم خیلی خوشگل بودن

X124

کاربر سایت
Nov 27, 2016
108
سلام داداش
ممنون از کمکی که کردی
Xbox one سری اولی ۵۰۰ گیگ آکبند پرسیدم ۸۵۰ هزار ، xbox one s که ۵۰۰ گیگش ۱.۱۰۰ هزار

خرید آنلاینش مشکلی نیست ، ولی این EA acces چیه؟
بازی مفتی ام میده؟
برا کنسول اینترنت چقدر لازمه؟ـمن adsl یک مگ دارم ، بیشتر لازمه؟ از هر ۳ تا اپراتورم سیمکارت دارم

کسیو که فعلا نه نمیشناسم

Tv ام که led ه ولی خوب ۲۰ اینچه ، full hd ه ، آره هم پورت کامپوزت ، هم کامپونت ، هم hdmi هم vga داره

یه جا خونده بودم xbox به گوشی ها lumia که ویندوز فونی هستن متصل میشه و ..... آیا درسته؟ چه قابلیتایی داره؟ چون میخوام گوشی بخرم اگر این قابلیت باشه بجا گوشی اندرویدی یه گوشی microsoft lumia بخرم
به نظر من S بگیر. چون حجم کوچکتری داره و اداپتورش داخلش هست. وان معمولی اداپتورش خارجش هست و ریجن بندی داره. اگر وان معمولی میگیری دقت کن که ریجن 2 باشه وگرنه باید یه ترانس هم بخری که به اداپتورش وصل کنی. در اینده هم سخت تر از وان اس فروش میره
یه چیز دیگه هم این که 1 ترا بگیری بهتره چون بازی ها سنگینن زود حجمت پر میشه. هارد اکسترنال هم میتونی وصل کنی روش بازی بریزی ولی باید فرمت بشه و دربست در اختیار کنسول باشه

EA Access یه سرویسیه که 120 تومن میدی برای یه سال میتونی بازی های EA رو بازی کنی. معمولا هر بازی جدیدی که میاد بعد از 6 ماه یا بیشتر میتونی با EA Access بازی کنی.
بازی مجانی هم داره. اگر اکانت گلد داشته باشی هر ماه 4 تا بازی مجانی میده
اینترنت یک مگ کافیه ولی حجم زیاد میخوره مخصوصا بازی انلاین اگه میخوای بازی کنی حجم مصرفیش بالاست. کلا کنسولش خیلی به اینترنت وابستست

گوشی هم میتونی روی هر گوشی ای برنامشو نصب کنی که گوشی رو تبدیل به یه دسته میکنه به درد بازی کردن نمیخوره ولی تایپ کردن یا اینترنت رفتن خوبه. روی اندروید هم میشه

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
به نظر من S بگیر. چون حجم کوچکتری داره و اداپتورش داخلش هست. وان معمولی اداپتورش خارجش هست و ریجن بندی داره. اگر وان معمولی میگیری دقت کن که ریجن 2 باشه وگرنه باید یه ترانس هم بخری که به اداپتورش وصل کنی. در اینده هم سخت تر از وان اس فروش میره
یه چیز دیگه هم این که 1 ترا بگیری بهتره چون بازی ها سنگینن زود حجمت پر میشه. هارد اکسترنال هم میتونی وصل کنی روش بازی بریزی ولی باید فرمت بشه و دربست در اختیار کنسول باشه

EA Access یه سرویسیه که 120 تومن میدی برای یه سال میتونی بازی های EA رو بازی کنی. معمولا هر بازی جدیدی که میاد بعد از 6 ماه یا بیشتر میتونی با EA Access بازی کنی.
اینترنت یک مگ کافیه ولی حجم زیاد میخوره مخصوصا بازی انلاین اگه میخوای بازی کنی حجم مصرفیش بالاست. کلا کنسولش خیلی به اینترنت وابستست

گوشی هم میتونی روی هر گوشی ای برنامشو نصب کنی که گوشی رو تبدیل به یه دسته میکنه به درد بازی کردن نمیخوره ولی تایپ کردن یا اینترنت رفتن خوبه. روی اندروید هم میشه
تایید میشه دوست خوبمون همه جواب ها رو صحیح دادند
برای قضیه Lumia بنده از این مدل گوشی ها هم دارم و در کل فرقی از لحاظ کاربری برنامه Xbox در ویندوز فون 10 و اندروید وجود نداره و عملاً یکی هستند
جز تغییرات ریز مثل اعلان اچیومنت در ویندوز به عنوان نوتیفیکیشن
یه ویژگی خوب Xbox همین برنامه استریم روی ویندوز 10 هستش
که وابسته به نت نیست و عالی کار میکنه و لوکال میتونی روی کیفیت Very High اجرا کنی بازی رو روی PC
در کل One S با ظرفیت 1 یا 2 بگیر که کم نیازی
خود بنده کنسولم One معمولی هستش باندل کینکت و هارد 500 که در کمتر از چند روز از خرید کنسول هاردم پر شد
و مجبور شدم برای آینده که کم نیارم یه هارد 3 ترتایتی بهش بصورت اکسترنال اختصاص دادم که تا آخر نسل کم نیارم

• Like

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
والا من ۱ ترا دارم یه هارد ۲ ترا هم مجبور شدم کنارش بزارم :D
فقط گرز و هیلوها رو هم ۳۰۰ گیگن دیگه باقی بازیا بمونن

• Like

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253

تایید میشه دوست خوبمون همه جواب ها رو صحیح دادند
برای قضیه Lumia بنده از این مدل گوشی ها هم دارم و در کل فرقی از لحاظ کاربری برنامه Xbox در ویندوز فون 10 و اندروید وجود نداره و عملاً یکی هستند
جز تغییرات ریز مثل اعلان اچیومنت در ویندوز به عنوان نوتیفیکیشن
یه ویژگی خوب Xbox همین برنامه استریم روی ویندوز 10 هستش
که وابسته به نت نیست و عالی کار میکنه و لوکال میتونی روی کیفیت Very High اجرا کنی بازی رو روی PC
در کل One S با ظرفیت 1 یا 2 بگیر که کم نیازی
خود بنده کنسولم One معمولی هستش باندل کینکت و هارد 500 که در کمتر از چند روز از خرید کنسول هاردم پر شد
و مجبور شدم برای آینده که کم نیارم یه هارد 3 ترتایتی بهش بصورت اکسترنال اختصاص دادم که تا آخر نسل کم نیارم

ممنون از شما عزیزان بخاطر توجه و راهنمایی که کردید
من xbox original حدود ۱۵ سال پیش خریدم هنوز دارمش ، xbox one بخرم حداقل ۱۰ سال نگهش میدارم

البته چون xbox one سری اول از نظر هیکلی و جسته بزرگه مثل xbox origonal ه شاید برام حالت نوستالژیک داره

درباره استریم با pc باید بگم برا من فایده نداره چون سیستمم قدیمیه و ram کامپیوترم ۴ گیگه و .....

بابت توضیح EA Acces هم ممنون پس چیز بدرد بخور خوبیه باید اکانت ۱ ساله گرفت حتما

درباره گوشی موبایلم باید بگم ممنون پس همون گوشی اندرویدی کارمو راه میندازه

آره باندل کینکت با ۳ تا بازی اوریجنال فیزیکی داشت دیدم خیلی باحال بود

هارد اکسترنال ۱ ترا دارم یه هارد اینترنال ۱ ترا هم دارم میتونم با باکس تبدیلش کنم هارد اکسترنال

• Like
Reactions: nimaprince

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
کلا کنسول با هارد 500 نگیرید با این اپدیت هایی که هر بازی داره راحت پر میشه یا 1 ترا به بالا بگیرید یا 500 میگیرید به فکر هارد اکسترنالم باشید

والا من ۱ ترا دارم یه هارد ۲ ترا هم مجبور شدم کنارش بزارم :D
فقط گرز و هیلوها رو هم ۳۰۰ گیگن دیگه باقی بازیا بمونن

چشم ، کلا اینجوری که میگید کنسول 1 ترا هم حتی بخرم به هارد اکسترنال نیازه

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
b6dx_img_20170412_205817_300.jpg

• Like
Reactions: RaZoR00224

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند