پرسش و پاسخ Xbox One

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
من باز هم نتونستم بازی گلد 360 رو دان کنم. باید موقع وارد کردنش به لیست دانلود هم تغییر ای پی بدم؟
اون ها کردیت کارت میخوان کردیت دارید ؟ بعدشم بعشی وقت ها اضافه نمیشن بازیها بعد 1 روز میشه اضافشون کرد

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
بنظرتون با بودجه 1.200 تا 1.300 xbox one با کینکت بگیرم یا باندل fifa17 one s ؟
یا صبر کنم تا ورژن قویتر xbox بیاد ؟
اگر از کینکت استفاده میکنی با کینکت ولی الان بازیاش خیلی کم شده.
اگر هم که استفاده نمیکنی از کینکت باندل رو لخر

zaminz

کاربر سایت
Jun 23, 2012
51
نام
امین
سلام عزیزان ی سوال داشتم.
کنسول بنده وقتی روشنه گوشم رو نزدیک فنش میبریم فن ی صدای گیژه ریزی داره به نظرتون مشکل از چیه؟یکی دیگه داشتم قبلا فنش هیچ صدایی نداشت

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
دوستان یعنی خدایی هیچ راهی برای این آپدیت های مسخره XBOX ONE نیست
جایی که نامه ای چیزی بفرستیم
خیلی مسخره است
یه بازی 20 گیگ حجمشه
بعد یه آپدیت 20 گیگی میخواهد برای اجراش
یعنی همه چیز خوب غیر این سیستم آپدیتش
اینا اپدیتای xbox one نیست اپدیتای خود بازیا هست
ولی حالا شما یه نامه به سازمان ملل بزن حتما پیگیری میکنن

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
بنظرتون با بودجه 1.200 تا 1.300 xbox one با کینکت بگیرم یا باندل fifa17 one s ؟
یا صبر کنم تا ورژن قویتر xbox بیاد ؟
ورژن قوی تر که اسکورپیو خواهد بود و قیمتش هم خیلی بالاتر از اینی خواهد بود که شما میگی
در مورد کینکت هم مایکروسافت فعلا برنامه خاصی براش نداره و یه جورایی نامشخصه وضعیتش
به نظر من وان اس انتخاب عاقلانه ایه

• Like
Reactions: hntkhan

X124

کاربر سایت
Nov 27, 2016
108
سلام. برای خرید dlc و متعلقات بازی ها باید ریجن بازی با ریجن اکانت یکی باشه مثل ps4؟
بعد من یه اکانت مایکروسافت از 10 سال پیش دارم.. توی billing اش کشور امریکا هست. همونو ساین این کنم رو دستگاه مشکلی نداره دیگه لازم نیست اکانت جدید بسازم؟

برای خرید بازی xbox360 پولش حتما باید از کردیت کارت کسر بشه یا از گیفت خود استور کم میکنه؟ منظورم اینه که اگه یه ویزا کارت 5 دلاری بخرم بزنم به اکانت میتونم هر بازی ای که میخوامو بخرم یا باید پولش توی ویزا کارت باشه؟

Deadmau5

Joel Thomas Zimmerman
کاربر سایت
Mar 12, 2014
1,360
سلام. برای خرید dlc و متعلقات بازی ها باید ریجن بازی با ریجن اکانت یکی باشه مثل ps4؟
بعد من یه اکانت مایکروسافت از 10 سال پیش دارم.. توی billing اش کشور امریکا هست. همونو ساین این کنم رو دستگاه مشکلی نداره دیگه لازم نیست اکانت جدید بسازم؟

برای خرید بازی xbox360 پولش حتما باید از کردیت کارت کسر بشه یا از گیفت خود استور کم میکنه؟ منظورم اینه که اگه یه ویزا کارت 5 دلاری بخرم بزنم به اکانت میتونم هر بازی ای که میخوامو بخرم یا باید پولش توی ویزا کارت باشه؟
سلام
خیر- ایکس باکس ریجن بندی نداره برای بازی شما هر بازی بخری dlc هم راحت میتونی بخری
نه مشکلی نیست همونو ساین کنید
منظورتون اضافه کردن بازی های رایگان گلد x360 ? اگه منظورتون این که شما فقط کافیه کریدیت کارت تو اکانتتون وارد کنید از موجودی کسر نمیکنه
اگه که میخوایین بخرین که باید به اندازه مبلغ بازی مورد نظر کردیت کارت بخرین مثلا یه بازی 20 دلاری که بخرین از 20 دلار کم میکنه دیگه:D

X124

کاربر سایت
Nov 27, 2016
108
سلام
خیر- ایکس باکس ریجن بندی نداره برای بازی شما هر بازی بخری dlc هم راحت میتونی بخری
نه مشکلی نیست همونو ساین کنید
منظورتون اضافه کردن بازی های رایگان گلد x360 ? اگه منظورتون این که شما فقط کافیه کریدیت کارت تو اکانتتون وارد کنید از موجودی کسر نمیکنه
اگه که میخوایین بخرین که باید به اندازه مبلغ بازی مورد نظر کردیت کارت بخرین مثلا یه بازی 20 دلاری که بخرین از 20 دلار کم میکنه دیگه:D
منظورم همون خرید بازی بود.. خیلی بده که باید پولش توی کردیت کارت باشه.. چون قیمت کردیت کارت فضایی بالاست
به هر حال ممنونم از جوابتون.
یه سوال دیگه. میشه از دیتای بازی هایی که نصب کردم روی دستگاه بکاپ بگیرم روی کامپیوتر که بعدا بتونم نصبشون کنم؟ نه این که روی هارد اکسترنال نصب کنم بازی کنم فقط بکاپشو داشته باشم که بعدا لازم نباشه دوباره دانلود کنم برای وقتی که هارد دستگاه پر شد. مثل PS4
چون اینکه بخوام یه هارد اکسترنال بزارم فقط برای xbox خیلی جالب نیست

arshia78

کاربر سایت
Aug 30, 2013
1,139
نام
Arshia
منظورم همون خرید بازی بود.. خیلی بده که باید پولش توی کردیت کارت باشه.. چون قیمت کردیت کارت فضایی بالاست
یه سوال دیگه. میشه از دیتای بازی هایی که نصب کردم روی دستگاه بکاپ بگیرم روی کامپیوتر که بعدا بتونم نصبشون کنم؟ نه این که روی هارد اکسترنال نصب کنم بازی کنم فقط بکاپشو داشته باشم که بعدا لازم نباشه دوباره دانلود کنم برای وقتی که هارد دستگاه پر شد. مثل PS4
نه نميشه بايد يه هارد فقط مخصوص xbox داشته باشين

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
چرا میشه شما به سایت شاتل لند برو اونجا تو قسمت گیم های ایکس باکس یه اموزش گذاشته کامل یه نرم افزار هست برای این کار خرید بازی هم از داخل خود ۳۶۰ با گیفت انجام میشه البته باید شیر کنی قند شکن رو رو ۳۶۰

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام جدیدا گیفت که میخرم میخوام وارد کنم همش ارور بعدا تلاش کنید میده! حتی وقتی که شیلتر شکن فعاله حتی کشورش عوض میکنمم نمیشه!کسی به این مشکل خورده!هزار بار باید تلاش کنی تا شاید گیفت وارد اکانتت بشه اشکالش کجاس؟
من پنج شنبه شب هفتاد دلار گیفت زدم با فری گت از طریق سایت کشورش هم یکی نبود به همچین چیزی برنخوردم احتمالا مشکل از همون فیل شکنت هست
من چندین چند فیل استفاده کردم گیفته کاملا درسته!اما وارد نمیشد به هیچ سراتی مستقیم نبود که نبود!بعد 7،8ساعت بعدش تست کردم راحت وارد شد این سومین باره که داره این اتفاق واسم میافته!هر سه تا گیفت هم 10 دلاری بود!

آخرین ویرایش:

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
سلام جدیدا گیفت که میخرم میخوام وارد کنم همش ارور بعدا تلاش کنید میده! حتی وقتی که شیلتر شکن فعاله حتی کشورش عوض میکنمم نمیشه!کسی به این مشکل خورده!هزار بار باید تلاش کنی تا شاید گیفت وارد اکانتت بشه اشکالش کجاس؟
من پنج شنبه شب هفتاد دلار گیفت زدم با فری گت از طریق سایت کشورش هم یکی نبود به همچین چیزی برنخوردم احتمالا مشکل از همون فیل شکنت هست

• Like
Reactions: ehsanservat

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر