پرسش و پاسخ Xbox One

muiacir

کاربر سایت
Aug 18, 2012
20
ممنون از تمام دوستان
دوتا سوال جدید برام ایجاد شده
۱ - اگه ایکس باکس دست دوم بخرم چطوره؟نظرتون اینه دست اول بخرم یا دوم؟دوم ها مشکلی نداره؟اخه قیمت خوبی ملت میدن میخوام ببینم اگر مشکل دار نمیشه بخرم
۲ - میتونم هرزگاهی دستگاهو ببرم خونه دوستم بازی کنم؟
۳ - رجن ایکس باکس مهم نیست؟ بعضی فروشندا روش مانوور میدن باید چه رجنی باشه

آخرین ویرایش:

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
ممنون از تمام دوستان
دوتا سوال جدید برام ایجاد شده
۱ - اگه ایکس باکس دست دوم بخرم چطوره؟نظرتون اینه دست اول بخرم یا دوم؟دوم ها مشکلی نداره؟اخه قیمت خوبی ملت میدن میخوام ببینم اگر مشکل دار نمیشه بخرم
۲ - میتونم هرزگاهی دستگاهو ببرم خونه دوستم بازی کنم؟
۳ - رجن ایکس باکس مهم نیست؟ بعضی فروشندا روش مانوور میدن باید چه رجنی باشه
1 دست دومش من تا جایی که دیدم اومده روی 800 ولی نو الان 900 هست حدودا به نظرم 100 تومن ارزش ریسک نداره
2 بله من خودم هم زیاد این کار رو میکنم لازم هم نیست مثلا هر دفعه کینکت رو هم به طور مثال ببری ولی در کل ایکس باکس یکم سنگین تر و حجیم تر از PS4 هست
3 ریجن بندی کلا نداره فقط تفاوت توی برق ورودی هست - ریجن 2 بگیر که راحت به 220 ایران هم وصل بشه

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
5721936511.png

دوستان همونطور که در بالا میبینید پینگ من در غربی ترین نقطه اروپا 119 هستش میخوام بدونم چرا وقتی با ایکس باکس وصل میشم به بازیهای آنلاین پینگم رو 180 تا 200 هستش؟مشکل از شبکه لایو هست یا چیز دیگه ای؟بیشتر هم ریمبو بازی میکنم که پینگ رو همون 180 تا 200 هست.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ehsanservat

muiacir

کاربر سایت
Aug 18, 2012
20
1 دست دومش من تا جایی که دیدم اومده روی 800 ولی نو الان 900 هست حدودا به نظرم 100 تومن ارزش ریسک نداره
2 بله من خودم هم زیاد این کار رو میکنم لازم هم نیست مثلا هر دفعه کینکت رو هم به طور مثال ببری ولی در کل ایکس باکس یکم سنگین تر و حجیم تر از PS4 هست
3 ریجن بندی کلا نداره فقط تفاوت توی برق ورودی هست - ریجن 2 بگیر که راحت به 220 ایران هم وصل بشه
۱ - میگم من رفتم بخرم میگه بازی دیجیتالی خوب نیست باید سرعتت خوب باشه اگه یه بار اینترنتت قطع و وصل بشه دوباره از اول باید دانلود کنی و ۴۰ گیگ حجمشه و اینا و دیسکی بخر.راس میگه؟
۲ - و یه چیز دیگه اینکه اون بازی های شیرینگی هم که میخرم بازم باید دانلود کنم بازیو؟
۳ - ما هنوز سر یه ترا و ۵۰۰ گیگ واقعا موندیم.دقیقا جایی نیست که من بفهمم لیست بازی هایی که میخوام چقدر حجم نیاز داره تا بفهمم یه ترا بخرم یا ۵۰۰؟ دقیقا لینک بدین بی زحمت
۴ - یه لینکس آمدزشی چیزی هست که وقتی ایکس باکس رو خریدیم سر هم کردن و شروع نصب و کار باهاش رو آموزش بده؟
آخرین ویرایش:
  • Like

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
۱ - میگم من رفتم بخرم میگه بازی دیجیتالی خوب نیست باید سرعتت خوب باشه اگه یه بار اینترنتت قطع و وصل بشه دوباره از اول باید دانلود کنی و ۴۰ گیگ حجمشه و اینا و دیسکی بخر.راس میگه؟
۲ - و یه چیز دیگه اینکه اون بازی های شیرینگی هم که میخرم بازم باید دانلود کنم بازیو؟
۳ - ما هنوز سر یه ترا و ۵۰۰ گیگ واقعا موندیم.دقیقا جایی نیست که من بفهمم لیست بازی هایی که میخوام چقدر حجم نیاز داره تا بفهمم یه ترا بخرم یا ۵۰۰؟ دقیقا لینک بدین بی زحمت
۴ - یه لینکس آمدزشی چیزی هست که وقتی ایکس باکس رو خریدیم سر هم کردن و شروع نصب و کار باهاش رو آموزش بده؟
1 نه خیر اینطور نیست که قطع بشه دوباره از اول دانلود کنی قطع بعدا دوباره میزنی از ادامش دانلودش می کنه
2 بله . ولی ایکس باکس یه اپشنی داره که شما بازی دیسکی رو اگه دیتار و زا اون نصب کنین باز هم بازی میشناسه اون دیتا رو
3 1 ترا بگیر خیالت راحت میشه ولی ببین مثلا یه هارد 1 تا اکسترنال قیمتش حدود 180 200 هستش و شما میتونی یه هارد اکسترنال بگیری و بازی ها رو اون نصب کنی ببین تفاوت قیمت چه قدره و آیا صرف داره یا نه
4 چیزی نصب روشن می کنی و میگه آپدیت کن به اینترنت وصل می کنی دانلود می کنی و تمام
فقط قبلش هم یه اکانت بساز برای خودت و بعد بالا اومدن دستگاه با اون اکانت وصل بشو و تمام

muiacir

کاربر سایت
Aug 18, 2012
20
1 نه خیر اینطور نیست که قطع بشه دوباره از اول دانلود کنی قطع بعدا دوباره میزنی از ادامش دانلودش می کنه
2 بله . ولی ایکس باکس یه اپشنی داره که شما بازی دیسکی رو اگه دیتار و زا اون نصب کنین باز هم بازی میشناسه اون دیتا رو
3 1 ترا بگیر خیالت راحت میشه ولی ببین مثلا یه هارد 1 تا اکسترنال قیمتش حدود 180 200 هستش و شما میتونی یه هارد اکسترنال بگیری و بازی ها رو اون نصب کنی ببین تفاوت قیمت چه قدره و آیا صرف داره یا نه
4 چیزی نصب روشن می کنی و میگه آپدیت کن به اینترنت وصل می کنی دانلود می کنی و تمام
فقط قبلش هم یه اکانت بساز برای خودت و بعد بالا اومدن دستگاه با اون اکانت وصل بشو و تمام
چه اکانتی باید بسازم؟ اگر زحمت نیست لینک بدید برم بسازم.
اون آپدییت اولیه چقدر حجمشه؟ کلا بعدا هم که بازی ها رو دیجیتالی یا دیسکی دانلود میکنم موقعی که آپدیتش میاد میتونم آپدیت نکنم یا حتما باید بکنم؟
  • Like

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
چه اکانتی باید بسازم؟ اگر زحمت نیست لینک بدید برم بسازم.
اون آپدییت اولیه چقدر حجمشه؟ کلا بعدا هم که بازی ها رو دیجیتالی یا دیسکی دانلود میکنم موقعی که آپدیتش میاد میتونم آپدیت نکنم یا حتما باید بکنم؟
یه ایمیل ( با هر پشتیبانی کننده ای ) داشته باش - با وی چیز ان امریکا برو سایت آمریکا اون جا گزینه ساین این زده وارد بزن روش اون جا نوشته اکانت بسازی یه ادرس واقعی امریکا هم داشته باش و تمام

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
ای رو خیلی گرون میدن به نظرم اینا به صرفه نیست مگه از خاارج از کشور یکی برات بفرسته

اگر اشتباه نکنم این باندل چند ماه پیش تو لباف مغازه مگاگیم داشت پرسیدم فکر کنم گفت 1.450 یا 1.500
اون موقع xbox ها گرون بودن - الان قیمتش هاشون خیلی اومده پایین
حتما قیمت اینم معقولتر شده
واقعا قشنگ و باحاله
باندل خاص و قشنگ دیگه ای رو میشناسی؟

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
اگر اشتباه نکنم این باندل چند ماه پیش تو لباف مغازه مگاگیم داشت پرسیدم فکر کنم گفت 1.450 یا 1.500
اون موقع xbox ها گرون بودن - الان قیمتش هاشون خیلی اومده پایین
حتما قیمت اینم معقولتر شده
واقعا قشنگ و باحاله
باندل خاص و قشنگ دیگه ای رو میشناسی؟
1.5 برو اسلیم بگیر خیلی بهتره قیمتش هم شکسته شده دیگه

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
1.5 برو اسلیم بگیر خیلی بهتره قیمتش هم شکسته شده دیگه

همون XBOX ONE S میگی؟ الان XBOX ONE S 500GB HALO5 پرسیدم 1.450 ه
بعد XBOX ONE قدیمی خیلی شبیه XBOX ORIGINAL قدیمی که هنوز دارمه یه حس خوبی بهم میده
XBOX ONE 1T RG2 پرسیدم 1.045
با این تفاوت قیمتی که دارن میشه با بقیه پول چنتا بازی اورجینال خرید

همون فروشگاه XBOX ONE 1T RG2 میگه با 3 تا بازی فیزیکی انتخابی میدم 1.400

• Like
Reactions: sadegh93

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
همون XBOX ONE S میگی؟ الان XBOX ONE S 500GB HALO5 پرسیدم 1.450 ه
بعد XBOX ONE قدیمی خیلی شبیه XBOX ORIGINAL قدیمی که هنوز دارمه یه حس خوبی بهم میده
XBOX ONE 1T RG2 پرسیدم 1.045
با این تفاوت قیمتی که دارن میشه با بقیه پول چنتا بازی اورجینال خرید

همون فروشگاه XBOX ONE 1T RG2 میگه با 3 تا بازی فیزیکی انتخابی میدم 1.400
کمترین قیمتی که برای وان اس دارید چی هست ؟ 500 گیگ و 1 ترا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر