پرسش و پاسخ Xbox One

poorya_1

کاربر سایت
Jul 9, 2017
412
دوستان جوی استیک چپ دسته من خراب شده قیمت قطعه و تعویض اش چقدر هزینه داره جای مطمعنی سراغ دارین؟
اگه تو تبریز هم جایی می شناسین بگین ممنون

miladxtra

کاربر سایت
Nov 21, 2018
10
سلام
چند روزه که ایکس باکس وان دست دو خریدم
من نمیدونستم که آداپتوری که بهم داده ماله ایکس باکس 360 fat + تبدیل بوده
بعد از چند روز استفاده آداپتورم سوخت
یه آداپتور ایکس باکس وان از دیجی کالا سفارش دادم

ظهر که روشن شد چراغش سبز بود بازی کردم همه چیز خوب
الان اومدم روشن کنم دیدم چراغش قرمزه

یکی دوبار درآوردمش دوباره وصل کردم وقتی به پشت کنسول وضلش کردم یه لحظه سبز شد باز قرمز شد

مشکل چیه دوستان ؟ برق خونمون ایراد داره ؟ خونه تازه ساخته

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
سلام
چند روزه که ایکس باکس وان دست دو خریدم
من نمیدونستم که آداپتوری که بهم داده ماله ایکس باکس 360 fat + تبدیل بوده
بعد از چند روز استفاده آداپتورم سوخت
یه آداپتور ایکس باکس وان از دیجی کالا سفارش دادم

ظهر که روشن شد چراغش سبز بود بازی کردم همه چیز خوب
الان اومدم روشن کنم دیدم چراغش قرمزه

یکی دوبار درآوردمش دوباره وصل کردم وقتی به پشت کنسول وضلش کردم یه لحظه سبز شد باز قرمز شد

مشکل چیه دوستان ؟ برق خونمون ایراد داره ؟ خونه تازه ساخته
من همین مشکلو با شارژر لپ تاپم داشتم ،که داغ میکرد و خاموش میشد ،دلیلشم این بود شارژر اوریجینال نبود.

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
سلام دوستان عزیز ببخشید یک سوال داشتم شاید بی خود باشه ولی میخواستم بدونم که اگر من زیر کنسول خودم دو تیکه چوب MDF صاف یا قاب کاست بزارم و اون رو از سطح میز تلویزیون فاصله بدم که هوا زیر اون جریان داشته باشه مشکلی برای کنسول پیش نمیاد.؟؟ منظورم اینه که یک بند انگشت بلند تر و بالاتر از سطح میز باشه البته سطح صاف و بدون شیب یا کج کاملا صافه صاف.فقط برای جریان هوا.کنسول Xbox one S هست . میخواستم بدونم اصلا این کار توجیه علمی داره یا نه.؟؟

GHOST360

کاربر سایت
Nov 15, 2010
680
نام
Hamid
سلام دوستان عزیز ببخشید یک سوال داشتم شاید بی خود باشه ولی میخواستم بدونم که اگر من زیر کنسول خودم دو تیکه چوب MDF صاف یا قاب کاست بزارم و اون رو از سطح میز تلویزیون فاصله بدم که هوا زیر اون جریان داشته باشه مشکلی برای کنسول پیش نمیاد.؟؟ منظورم اینه که یک بند انگشت بلند تر و بالاتر از سطح میز باشه البته سطح صاف و بدون شیب یا کج کاملا صافه صاف.فقط برای جریان هوا.کنسول Xbox one S هست . میخواستم بدونم اصلا این کار توجیه علمی داره یا نه.؟؟
به قول خودتون توجیحی نداره فن های ایکس باکس روی کنسول قرار دارند و نیازی نیست اصلا از زمین فاصله داشته باشند...بی مورد حساس نباشید

• Like
Reactions: CAP\MortezA63

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
به قول خودتون توجیحی نداره فن های ایکس باکس روی کنسول قرار دارند و نیازی نیست اصلا از زمین فاصله داشته باشند...بی مورد حساس نباشید
ممنونم.والا تو کلوپ یکی از دوستام دیدم اینکار رو انجام داده بود کلی هم دلیل و استدلال آورد برایش یه جورایی متقاعد شدم ولی به قول شما وقتی سیستم خنک کننده دستگاه در بالای اون قرار داره و کنسول اسلیم هم هست پس توجیهی ندارد فقط حساسیت بالا.البته کنسول اون بنده خدا فت بود منم اون لحظه به این زیاد‌ توجه نکردم.
بازم ممنون

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
دوست من نیازی به اینکار نیست، زیر کنسول ورودی خروجی هوا نداره که بخوای هواخورشو بیشتر کنی، ایکس باکس از پشت و کنار هوارو میکشه ااز هیت سینک سیپیو رد میکنه از بالا هوای داغو میده بیرون،
اگه خیلی حساسی مثل من ،خودت دست بکار شو و سیستم خنک کنندگی اصولی بساز، البته من خودم یکی ساختم ظاهر خوبی نداره ولی مفیده،
من ۳ تا مینی فن کیس + یک فن ۱۴ سانتی خریدم، ۳ تا مینی فن رو گذاشتم کنارش، فن بزرک رو گذاشتم بالا، که باد به کمک ۳ فن بره تو و از فن بالایی خارج بشه، از همون پایه های mdf هم برای نگه داشتن فن کناریا استفاده کن،
نمیدونم جاش این جاست یا تاپیک جدا باید بسازم وگرنه عکسه چیزی که ساختم میزاشتم

Crystal Vamp

کاربر سایت
Jun 4, 2006
1,126
نام
عماد
ممنونم.والا تو کلوپ یکی از دوستام دیدم اینکار رو انجام داده بود کلی هم دلیل و استدلال آورد برایش یه جورایی متقاعد شدم ولی به قول شما وقتی سیستم خنک کننده دستگاه در بالای اون قرار داره و کنسول اسلیم هم هست پس توجیهی ندارد فقط حساسیت بالا.البته کنسول اون بنده خدا فت بود منم اون لحظه به این زیاد‌ توجه نکردم.
بازم ممنون
دوست من نیازی به اینکار نیست، زیر کنسول ورودی خروجی هوا نداره که بخوای هواخورشو بیشتر کنی، ایکس باکس از پشت و کنار هوارو میکشه ااز هیت سینک سیپیو رد میکنه از بالا هوای داغو میده بیرون،
اگه خیلی حساسی مثل من ،خودت دست بکار شو و سیستم خنک کنندگی اصولی بساز، البته من خودم یکی ساختم ظاهر خوبی نداره ولی مفیده،
من ۳ تا مینی فن کیس + یک فن ۱۴ سانتی خریدم، ۳ تا مینی فن رو گذاشتم کنارش، فن بزرک رو گذاشتم بالا، که باد به کمک ۳ فن بره تو و از فن بالایی خارج بشه، از همون پایه های mdf هم برای نگه داشتن فن کناریا استفاده کن،
نمیدونم جاش این جاست یا تاپیک جدا باید بسازم وگرنه عکسه چیزی که ساختم میزاشتم
اصلا نیازی به این چیزا نیست .
کنسول مشکل گرمایشی نداره اصلا . من الان یه فت دارم day one هم هست. از روز اولی که خریدم هم تا الان اکثرا روشن بوده و به معنای واقعی کم خاموشش کردم ، حتی زمانی که نبودم پشت کنسول. مشکلی براش ایجاد نمیشه اینکه شما بیاید کنار کنسول فن اضافه بچینید هم اصلا کمکی به خنک کنندگیش نمیکنه و بعضی مواقع برعکس هم عمل میکنه.

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
اصلا نیازی به این چیزا نیست .
کنسول مشکل گرمایشی نداره اصلا . من الان یه فت دارم day one هم هست. از روز اولی که خریدم هم تا الان اکثرا روشن بوده و به معنای واقعی کم خاموشش کردم ، حتی زمانی که نبودم پشت کنسول. مشکلی براش ایجاد نمیشه اینکه شما بیاید کنار کنسول فن اضافه بچینید هم اصلا کمکی به خنک کنندگیش نمیکنه و بعضی مواقع برعکس هم عمل میکنه.
برای منم فته، بع هر حال ریسکشو نمیکنم چون خیلیارو دیدم لخاطر دما، کنسولشون خرابشده، بعدم تو خود استورهای اکسسوریز مخصوص کنسول سر بزنین میبینین که فنهای کمکی زیادی برای هر دو کنسول اومده، که توسط کمپانی dubi اگه اشتباه نکنم عرضه شده، که حدود ۳۰ تا ۴۰ درصد حرارت رو میارن پایین، اگه فنها طبق هوای ورودی و خروجی باد رو دم و باز دم کنن، مشکلی پیش نمیاد که هیچ، بلکه کمم هم میکنه میکنه به گردش هوا،
از اونجاییم که کنسولهای ما رجین امریکا و اروپا هستن، ممکنه به اب و هوای اون منطقه تنظیم شده باشن نه کشور ما که اب و هوای به طبع گرمتری داره، ( دقت کنین تو ماشینهای وارداتی از مناطق مختلف هم مشاهده میشه، در مورد کنسول، نمیدونم)

Attachments

• x-1-cooler-for-xbox-one.png
    x-1-cooler-for-xbox-one.png
    193.2 KB · مشاهده: 10
  • Like
Reactions: Mehrdad Bayern

Crystal Vamp

کاربر سایت
Jun 4, 2006
1,126
نام
عماد
برای منم فته، بع هر حال ریسکشو نمیکنم چون خیلیارو دیدم لخاطر دما، کنسولشون خرابشده، بعدم تو خود استورهای اکسسوریز مخصوص کنسول سر بزنین میبینین که فنهای کمکی زیادی برای هر دو کنسول اومده، که توسط کمپانی dubi اگه اشتباه نکنم عرضه شده، که حدود ۳۰ تا ۴۰ درصد حرارت رو میارن پایین، اگه فنها طبق هوای ورودی و خروجی باد رو دم و باز دم کنن، مشکلی پیش نمیاد که هیچ، بلکه کمم هم میکنه میکنه به گردش هوا،
از اونجاییم که کنسولهای ما رجین امریکا و اروپا هستن، ممکنه به اب و هوای اون منطقه تنظیم شده باشن نه کشور ما که اب و هوای به طبع گرمتری داره، ( دقت کنین تو ماشینهای وارداتی از مناطق مختلف هم مشاهده میشه، در مورد کنسول، نمیدونم)
ربطی به آب و هوا نداره اصلا و ابدا ، کارکرد ماشین ( مکانیک ) کاری به الکترونیک نداره اینجا، سیستم خنک کننده وان هم خودش تنهایی از پس گرمای کنسول به راحتی بر میاد، مگر اینکه فن بالایی مشکل پیدا کنه . الان One X خنک ترین کنسول بازار هستش و واترکولینگ داره . واسه اونم فن زدن ، کلا اکسسوری بازارش همینه . چیزی که نیاز نداری رو بهت میفروشن. باز برای ps4 یه چیزی من ps ام صدا فنش بدون فن کمکی کرم میکنه انقدر داغ میشه و میره روی فن 100 درصد. اما وان اینطوری نیست.
اینم یه مطلب کامل که کولینگ فن بیشتر به جای سود ضرر میرسونه
Do Xbox One cooling fans really work?
از ویندوز سنترال هم هست

• Like
Reactions: MASHIN

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
سلام
دوستان من میخام اپدیت فیفا 19 رو بریزم رویه کنسولم و بازی هام افلاین هست ایا راحی وجود داره بشه اپدیت بازی رو افلاین ریخت
یکی از راهایی ک من بلدم :
میتونی اگه کسی از دوستات بازی را داره دیتای آپدیت شدش را از بگیری ( البته با ی هارد اکسترنال (usb3)

ahmadreza.2153

کاربر سایت
Mar 7, 2017
388
یکی از راهایی ک من بلدم :
میتونی اگه کسی از دوستات بازی را داره دیتای آپدیت شدش را از بگیری ( البته با ی هارد اکسترنال (usb3)
یعنی اون بازی قبلی پاک کنم بعد این انتقال بدم والا من ایکس باکس نداشتم تا حالا نمیدونم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر