پرسش و پاسخ Xbox One

reza_abd

کاربر سایت
Apr 22, 2008
117
سلام می خواستم ببینم آیا Xbox One هم کپی خور شده مثل PS4؟

چون ظاهرا اگه PS4 کپی خور بخریم، هربازی رو بخوایم می تونیم دانلود کنیم و یا بدیم مغازه دار واسمون بریزه. حالا خواستم ببینم Xbox One هم بدین صورت کپی خور شده که هربازی رو بخوایم دانلود کنیم یا بدیم مغازه دار فلان بازی رو واسمون بریزه؟ یا تنها راهش برای Xbox استفاده از همون اکانت های هکی هست فقط؟

• Like
Reactions: Only Xbox

Only Xbox

کاربر سایت
Jun 12, 2018
474
سلام می خواستم ببینم آیا Xbox One هم کپی خور شده مثل PS4؟

چون ظاهرا اگه PS4 کپی خور بخریم، هربازی رو بخوایم می تونیم دانلود کنیم و یا بدیم مغازه دار واسمون بریزه. حالا خواستم ببینم Xbox One هم بدین صورت کپی خور شده که هربازی رو بخوایم دانلود کنیم یا بدیم مغازه دار فلان بازی رو واسمون بریزه؟ یا تنها راهش برای Xbox استفاده از همون اکانت های هکی هست فقط؟
ببین توی ONE هم میتونی کنسول رو ببری پیش فروشنده یه چیزی در حد 200تومن ازت میگیرن هارد رو برات 1 ترا پر میکنن

• Like
Reactions: reza_abd

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
سلام
الان دوروزه نمیتونم لاگین بشم به اکانتم، کلا تو کانکشن ارور upnp میده، با lte ایرانسلم تست کردم همین بود!
کسی میدونه قضیه چیه و این مشکلو داشته؟؟؟؟ راه حلی براش سراغ داره؟؟
دوسه تا dns گیر اوردم از سایتها ولی کار نکرد
ممنون میشم راهنماییم کنین

DellaFonte

کاربر سایت
Mar 20, 2018
298
سلام
الان دوروزه نمیتونم لاگین بشم به اکانتم، کلا تو کانکشن ارور upnp میده، با lte ایرانسلم تست کردم همین بود!
کسی میدونه قضیه چیه و این مشکلو داشته؟؟؟؟ راه حلی براش سراغ داره؟؟
دوسه تا dns گیر اوردم از سایتها ولی کار نکرد
ممنون میشم راهنماییم کنین

از این استفاده کن جواب نداد دومی رو 8.8.8.8 بذار

upload_2018-9-29_0-44-5.png

Alita34

کاربر سایت
Mar 14, 2018
51
سلام دوستان من میخوام گیفت کارت 10 دلاری بگیرم خواستم بدونم از طریق کنصول ایکس باکس میشه با گیفت 10 دلاری 1 ماه گیم پس خریداری کرد ؟ یا اینکه از این شماره کات ها میخواد( کردیک کارت چیه) ؟ کسی میدونه بگه لطفا

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
سلام دوستان من میخوام گیفت کارت 10 دلاری بگیرم خواستم بدونم از طریق کنصول ایکس باکس میشه با گیفت 10 دلاری 1 ماه گیم پس خریداری کرد ؟ یا اینکه از این شماره کات ها میخواد( کردیک کارت چیه) ؟ کسی میدونه بگه لطفا

نه برا خرید گیم و اکانت گلد باید کردیت کارت بگیری ( ویزا کارت یا مسترکارت مجازی) فعلا گرونه.

poorya_1

کاربر سایت
Jul 9, 2017
412

نه کردیت می خواد مگر با پشتیبانی بحرفی وضع بدبختی رو شرح بدی بخرن برات

Eghball

کاربر سایت
Nov 3, 2014
489
نام
اقبال
به نظر من اشتباه است با گیفت کارت گیم پس یک ماهه بگیری، میتونی کد گیم پس یک ماهه رو حدود ۵ تا ۶ دلار خریداری کنی البته معادل ریالیش، حدود ۹۰ تا ۱۰۰ تومن واست درمیاد.

• Like
Reactions: Mehrdad Bayern

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
از این استفاده کن جواب نداد دومی رو 8.8.8.8 بذار

View attachment 94156
دمت گرم، میرنم اگه درست نشد مزاحمت میشم باز،
فقط یچیزی کسه دیگه هم مشکل منو داذه یا فقط من اینحوریم؟؟؟ چون ایدیمو تو جای دیگه و کنسول دیگه زدن ،درست شد! من با دوتا نت تست کردم همین بود اوضاع، یکی lte ایرانسل یکیم شبدیز( adsl)

• Like
Reactions: poorya_1

poorya_1

کاربر سایت
Jul 9, 2017
412
کل ایران درگیریم
دمت گرم، میرنم اگه درست نشد مزاحمت میشم باز،
فقط یچیزی کسه دیگه هم مشکل منو داذه یا فقط من اینحوریم؟؟؟ چون ایدیمو تو جای دیگه و کنسول دیگه زدن ،درست شد! من با دوتا نت تست کردم همین بود اوضاع، یکی lte ایرانسل یکیم شبدیز( adsl)

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
دوستان می خوام با یکی از دوستام بازی red dead را روی اکانت خودم شریکی بخرم حالا سوال من اینه ک باید چطوری عمل کنم تا اون هم روی کنسول خودش بتونه استفاده کنه؟

Eghball

کاربر سایت
Nov 3, 2014
489
نام
اقبال
دوستان می خوام با یکی از دوستام بازی red dead را روی اکانت خودم شریکی بخرم حالا سوال من اینه ک باید چطوری عمل کنم تا اون هم روی کنسول خودش بتونه استفاده کنه؟
شما بازی رو با گیفت خریداری میکنید، بعد هم مشخصات اکانت خودتون (ایمیل و پسورد) رو به دوستتون میدین. قاعدتا اکانت شما برروی کنسولتون هوم شده است. دوست شما باید جهت نصب بازی و همچنین قبل از اجرای هربار بازی وارد اکانت شده و بعد به اکانت خودش سوییچ کرده تا بازی اجرا شود. درضمن باید همیشه به اینترنت متصل باشه.

• Like

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
شما بازی رو با گیفت خریداری میکنید، بعد هم مشخصات اکانت خودتون (ایمیل و پسورد) رو به دوستتون میدین. قاعدتا اکانت شما برروی کنسولتون هوم شده است. دوست شما باید جهت نصب بازی و همچنین قبل از اجرای هربار بازی وارد اکانت شده و بعد به اکانت خودش سوییچ کرده تا بازی اجرا شود. درضمن باید همیشه به اینترنت متصل باشه.
پس اول باید با اکانت من ساین این کنه، اون وقت اگه همزمان این اتفاق بیفته مایکروسافت ایراد نمیگیره؟؟
چطوری باید سوییچ اکانت کنه؟
با این کار میتونه از اشتراک گلد من هم استفاده کنه؟

Eghball

کاربر سایت
Nov 3, 2014
489
نام
اقبال
پس اول باید با اکانت من ساین این کنه، اون وقت اگه همزمان این اتفاق بیفته مایکروسافت ایراد نمیگیره؟؟
چطوری باید سوییچ اکانت کنه؟
با این کار میتونه از اشتراک گلد من هم استفاده کنه؟
بله، اول به اکانت شما ساین‌این میکنه، مجدد به حساب خودش سوییچ میکنه (برمیگرده). خیر، هیچ ایرادی از سمت مایکروسافت گرفته نخواهد شد، توضیحات و پیشنهاد خود مایکروسافته.
بله، از اشتراک گلد شما هم میتونه استفاده کنه.

• Like

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
بله، اول به اکانت شما ساین‌این میکنه، مجدد به حساب خودش سوییچ میکنه (برمیگرده). خیر، هیچ ایرادی از سمت مایکروسافت گرفته نخواهد شد، توضیحات و پیشنهاد خود مایکروسافته.
بله، از اشتراک گلد شما هم میتونه استفاده کنه.

شرمنده بدجور تو این قضیه مبتدی هستم فرق این کاری ک گفتید با این ظرفیت هوم چی هست تو یک سایت این توضیح را خوندم:
. ظرفیت هوم: دسترسی اکانت ارائه میشه و طبق آموزش پست دوم همین تاپیک، کنسولتون رو به عنوان کنسول هوم اکانت ارائه شده ثبت می کنید.
دقت کنید تنها یکبار و به درستی عمل هوم کردن رو انجام بدید، پس از هوم کردن اکانت ما رو حذف کنید و برای تست اینترنت رو قطع کرده و کنسول رو خاموش و روشن و سپس بازی را اجرا کنید، بازی باید بدون مشکل اجرا شه. حالا دیگه کاری با اکانت ارائه شده ندارید و بازی(های) مربوطه در قسمت My games & apps اضافه میشن و میتونید دانلود و با پروفایل خودتون استفاده کنید. در این روش هم در حالت آفلاین و هم در حالت آنلاین بازی قابل اجرا هستن.
این سوییچ کردن اکانت کجا هست؟؟
این چیزی که شما گفتید اکانت روی کنسول خودت هوم هست اون میشه غیر هوم دیگه؟؟ تنظیمی ک نباید انجام بده؟

سلام.
اکانت های ظرفیت 3 قابلیت prime شدن ندارن! یعنی فقط میتونید تو همون اکانت بازی کنید...
این قضیه چی هست؟؟
اون دوست من که نباید از صفر شروع کنه با اکانت خودش ادامه میده از یکی شنیدم باید از صفر شروع کنه؟؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر