نظر شما درباره ی طراحی و ظاهر Xbox one چیست؟

نظر شما درباره ی ظاهر Xbox one چیست؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    494

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
من از طراحی ماشین های آلمانی ( به خصوص پورشه) متنفرم,چون این ماشین ها ظریف و بسیار کوچیک هستن!
اما از ماشین های آمریکایی خوشم میاد چون علاوه بر پایبند بودن به طراحی کلاسیک,بسیار بزرگ و ساده و در عین حال شیک هستند!
کاملا سلیقه ای بود!خیلی ها هستن موافق من و خیلی ها هستن مخالف...!
قضیه طراحی کنسول ها هم کاملا شبیه همینه!من از طراحی X1 بشدت خوشم اومد,بدون هیچ فن بازی و اغراقی!این کنسول علاوه بر پایبند بودن طراحی کلاسیکش ( XOrginal) چیز ساده ای هست که خیلی شیک کردش!بسیاری با من موافق و بسیاری هم مخالف...!
کسایی که عاشق ظرافت Slim بودن,منتظر بودن کنسول در اون ظرافت و زیبایی ظاهر بشه که نشد و این دلیل نمیشه به همه افراد بفهمونید زشته!چون به سلیقه بستگی داره...
-----------------------------
کمی احترام گذاشتن به سلایق و نظرات دیگران باعث بالا رفتن شخصیت میشه!(احساس بابابزرگ بودن بهم دست داد):d

پاپون

کاربر سایت
May 22, 2013
261
نام
علی اصلانی
دوستان نظر شخصیه منه به نظرم هم دسته و هم کنسول خیلی هم زیبان...
مدل های دسته ایکس باکس بر خلاف ps ها خیلی شیک تو دست جا میگیره و کل دست پر میشه ادم حال میاد
بعدشم فک نکنم وجود یه نمایشگر 1-2 اینچی خیلی لازم باشه تو دسته:d
راستی اینکه دو انالوگ ایکس باکس مثل ps کنار هم نیست خودش ایجاد راحتی میکنه:d

ZeroDay

کاربر سایت
May 25, 2013
5
نمیدونم چندتا از شما برنامه Top Gear رو دیدید، جیمی کلارکسون در مورد یه ماشین زشت گفت : انگار طراحش صبح زود از خواب بیدار شده ، تشنه ، گشنه و با موهای ژولیده این ماشین رو طراحی کرده.

حالا انگار در مورد Xbox One هم به این داستان تکرار شده و فقط خواستن یه شکل مکعب مستطیل در بیارن و بندازن تو خط تولید. واقعا شبیه دستگاه های VCR طراحی شده . هیچ خلاقیت و زیبایی توش دیده نمیشه.

کنسول برای حالت عمودی طراحی نشده ، آرم XBox که روی بدنه است برای حالت افقی طراحی شده . فضای بسیار زیاد تهویه باعث میشه کنسول به شدت مستعد گرفتن گرد و خاک باشه و هر چند وقت یه بار باید کنسول رو باز کرد و خاک گیری کرد.

طراحی دسته زیباست ، طراحیش مدرنه ولی اصلا با ظاهر کلاسیک کنسول همخونی نداره.

کلا فکر میکنم Xbox 360 زیباتر از این بود ولی طراحی دسته مدرن و زیباست.

ولی یه چیزی رو مطمنم ، بعد از چند وقت این طراحی زمخت برای همه قابل هضم میشه و همه بهش عادت میکنن و زیاد به زشتی و زیباییش فکر نمیکنن.

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,994
نام
sami
جالبه پروفایلایی میبینم با پستای اندک که تازه درست شدن انگار کارشون فقط ترول کردنه xbox one.البته نمیخوام بگم اینا همون دارو دسته فنای ps3 هستن:))
البته بعضیاشون پشت عکس آواتارشون استتار میکنن فکر میکنن کسی نمیفهمه:d

ZeroDay

کاربر سایت
May 25, 2013
5
جالبه پروفایلایی میبینم با پستای اندک که تازه درست شدن انگار کارشون فقط ترول کردنه xbox one.البته نمیخوام بگم اینا همون دارو دسته فنای ps3 هستن:))
البته بعضیاشون پشت عکس آواتارشون استتار میکنن فکر میکنن کسی نمیفهمه:d

داداش گلم ، من سالهاست که توی انجمن بازی سنتر نیومدم ، آخرین پستهام اینجا شاید برای 5 سال پیش باشه که اصلا یوزر و پسوردش یادم نمیاد. الانم فقط نظر خودمو گفتم ، بازم میگم طراحی کنسول ضعیف ، طراحی دسته بسیار بسیار مدرن ، شیک وخوبه ولی با کنسول همخونی نداره.

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
شاید کنسول یه کم زشت باشه (به نظر خودم زشت نیست)ولی اون شخصی که می خواهد بازی کنه که نگاه کنسول نمیکنه نگاه تلوزیون میکنه
شما چکار به کنسول داری مهم اینه که دل و روده داخل شکمش قویه

وقتی میخوای بری خونه بخری یا ماشین بخری یا هر وسیله دیگه ای به ظاهرش توجه نمیکنی؟ کنسول xbox one مثل این میمونه که موتور مثلا لامبورگینی رو بذاری رو پیکان

دوستان نظرهای شخصی باعث کدورت نشه . جالبه بر خلاف من داداشم که از اکس باکس خوشش نمیومد هیچ وقت ، از تیپ و ظاهر xbox one خیلی خوشش اومد

- - -ویرایش - - -

سری که درک نمیکنه رو که دستمال نمیبندند کنترولر 360 عالی بود تنها مشکلش Dpadش بود که حلش کردند و روکش جدید روی انالوگها هم عالی هست تازه کینکتم دسترو میشناسه با خیلی جزعیات ریزو درشتی که تو e3 دربارش توضیح میدن اینها یعنی تغییر گذاشتن نمایش گر رو دسته زیاد کاربوردی نیست و ایکس باکس دوست داره از اسمارت گلس استفاده کنه و شاید طراحی کنسول برا بعضی سلیقه ها چنگی به دل نزنه اما از لحاظ دسته عالی عمل کردند اون 2تا دکمه ای سمت چپ و راست نمایشگر دسته ps4 هست به نظر خیلی دور از شست قرار میگیره

84412963538659182452.png
منظورم این بود که دسته نسبت به قبل تغییری نکرده ، وقتی نسل جدید میخواد بیاد به بازار باید یه تفاوتایی با نسل قبلش داشته باشه و این موضوع در تموم قطعات و وسایل همراهش صادق هست.

آخرین ویرایش:

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
دوستان نظر شخصیه منه به نظرم هم دسته و هم کنسول خیلی هم زیبان...
مدل های دسته ایکس باکس بر خلاف ps ها خیلی شیک تو دست جا میگیره و کل دست پر میشه ادم حال میاد
بعدشم فک نکنم وجود یه نمایشگر 1-2 اینچی خیلی لازم باشه تو دسته:d
راستی اینکه دو انالوگ ایکس باکس مثل ps کنار هم نیست خودش ایجاد راحتی میکنه:d

اول از اینکه ورودت رو به بازیسنتر تبریک میگم دوما بذار مهر ثبت نامت خشک بشه بعدا فن بازی در بیار این درسته اینجا تاپیک xone اما اگه تو تاپیک ها ps بازا از این حرفا بزنی کتلتت میکنن:d
درسته نظر هر کس واجب ولی یه نصیحت بود

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
90308397900488628449.jpg
20505326708687818998.jpg

- - -ویرایش - - -

این عکسارو نگاه کنید متوجه تغییرات در نسل های جدید میشید. تنها شاهکار اکس باکس وان جابجا کردن آرم هستش

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
اقای gamer20! این عکس ها رو میذاری که بگی دسته پلی تغییر کرده واسه ایکس باکس نکرده؟
حق با شماست! چون7سال پیش ماکرو یه دسته طراحی کرد که بی نظیر بود! و تونست بازی های FPS رو کاملآ سازگار کنه با کنسول!
الان هم تغییر لازم نبود! عالی بود عالی تر شد!
ولی دسته پلی 15-16 سال بود که هیچ تغییری نکرده بود و کاملآ منهدم بود! اگه نمیخواستن تغییر بدن! کلا باید جمع میکردن میرفتن! کار خاصی هم نکردن! بازم همون شکلی فقط زرق و برق بهش دادن!

amingp

کاربر سایت
Feb 27, 2010
138
90308397900488628449.jpg
20505326708687818998.jpg

- - -ویرایش - - -

این عکسارو نگاه کنید متوجه تغییرات در نسل های جدید میشید. تنها شاهکار اکس باکس وان جابجا کردن آرم هستش

جای آنالوگ سمت چپ روی کنترلر ps به نظر من اشتباه است و نسبت به کنترلر ایکس باکس ارگونومیک نیست.
تغییرات کنترلر ایکس باکس توی تاپیک خودش گفته شده و به نظر من کافیه در مورد نداشتن اسپیکر هنوز نمی تونم نظر قطعی بدم که کار خوبی بوده یا نه (یه دفعه از توی دستت صدا بیاد!)

طراحی کنسول هم خوبه شاید اول باهاش ارتباط برقرار نمی کردم ولی الآن به نظرم بسیار هم خوبه.

بهترین نمایش x1 و قسمتی از پشت صحنه طراحی توی سایت wired هست کسایی که ندیدن حتما سر بزنن.

ghost dog

کاربر سایت
Aug 11, 2011
141
نام
Гитлер, Адольф
xbox و دوربینش (kinect) خیلی شبیه همند اگه قرار باشه ps4 هم شبیه دوربینش باشه احتمالا قوطی مار گیریه:)):))
xbox-one-kinect-vs-ps4-eye-580-100.jpg

آخرین ویرایش:

پاپون

کاربر سایت
May 22, 2013
261
نام
علی اصلانی
جای آنالوگ سمت چپ روی کنترلر ps به نظر من اشتباه است و نسبت به کنترلر ایکس باکس ارگونومیک نیست.
تغییرات کنترلر ایکس باکس توی تاپیک خودش گفته شده و به نظر من کافیه در مورد نداشتن اسپیکر هنوز نمی تونم نظر قطعی بدم که کار خوبی بوده یا نه (یه دفعه از توی دستت صدا بیاد!)

طراحی کنسول هم خوبه شاید اول باهاش ارتباط برقرار نمی کردم ولی الآن به نظرم بسیار هم خوبه.

بهترین نمایش x1 و قسمتی از پشت صحنه طراحی توی سایت wired هست کسایی که ندیدن حتما سر بزنن.
نظر شما کاملا درسته به علت اینکه انالوگ سمت چپ ps به هیج وجه با دلیل نیست و اصلا ارگونومیک نیست.
اینو من خودم امتحان کردم(با xbox وps) شست دست سمت چپ به صورت خودکار رو انالوگ ایکس باکس راحت تره:d
راستی RT و LT ایکس باکس بیشتر به بازی شوتر میخوره تا PS (مثل ماشه تفنگه:d)
دسته ایکس باکس فقط یه مشکل بزرگ داره البته برا من:کف دسته پلاستیکی مثل روش و این یه کابوس برای منه وقتی دستم عرق میکنه

آخرین ویرایش:

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,761
نام
محمد امین
xbox و دوربینش (kinect) خیلی شبیه همند اگه قرار باشه ps4 هم شبیه دوربینش باشه احتمالا قوطی مار گیریه:)):))
xbox-one-kinect-vs-ps4-eye-580-100.jpg

چه قدر با مزه ... =))

- - -ویرایش - - -

اقای gamer20! این عکس ها رو میذاری که بگی دسته پلی تغییر کرده واسه ایکس باکس نکرده؟
حق با شماست! چون7سال پیش ماکرو یه دسته طراحی کرد که بی نظیر بود! و تونست بازی های FPS رو کاملآ سازگار کنه با کنسول!
الان هم تغییر لازم نبود! عالی بود عالی تر شد!
ولی دسته پلی 15-16 سال بود که هیچ تغییری نکرده بود و کاملآ منهدم بود! اگه نمیخواستن تغییر بدن! کلا باید جمع میکردن میرفتن! کار خاصی هم نکردن! بازم همون شکلی فقط زرق و برق بهش دادن!

یعنی با این حرفت فن بازی ... کردی !!!!!!!!!!!!!!

تعقیر نکرده دسته ؟؟؟؟؟؟؟؟ میبینی عکسو ؟؟؟ شوکا رو میبینی ؟؟؟؟؟ اون صفحه میبینی؟؟؟؟؟؟ r2 و l2 میبینی؟؟؟؟؟

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,361
نام
Matthew
درسته تایپیک مقایسه دسته ها چای دیگست اما خب بحثش پیش اومد...
بنظر من دسته های PS4 به نسبت PS3 خیلی راحت تر و رادست تر میاند. فرم و شکل خوبی هم داره که مختص بازی ها هست.
اما دسته ی One با افزایش حجم، سختی را نیز به گرفتنش اضافه کرده، شایدم اینطوری نباشه

پ.ن: نریزید سرم ولی دکمه های شوک PS4 عین دکمه های شوک 360 شده :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر