1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

قیمت Xbox One ( پست اول تاپیک حتما خوانده شود 93/01/16 )

گفتگو در 'Xbox One' ایجاد شده توسط hosein me, ‏May 22, 2013.

1. کاربر سایت

نام:
    حسین
    در این تاپیک درباره قیمت Xbox One بحث می کنیم .از هر گونه تبلیغ مغازه ی یا شرکت جدا خودداری کنید

-----

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید: ( در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد )

• از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
    • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من خوام PS4 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته فیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
    • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. )، صحبت در مورد ارز ( دلار، درهم، دینار و .. ) ممنوع.
    • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
    • از نقد و بررسی شرایط بازار و بالا پایین رفتن قیمت خودداری کنید .

از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
    پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.

با سپاس از همکاریتون
    مدیریت بازی سنتر ( 1393/01/16 )

آخرین ویرایش: ‏Oct 2, 2015
  2. کاربر سایت

نام:
    رضا ناوی
    بعید میدونم از 399 یوروی سونی بیشتر باشه ( حداقل در لانچ دی ) بجهت رقابت با سونی و البته یه مزیت بزرگ هم این که همراه خودش یه کینکت هم داره ...

3. کاربر سایت

نام:
    محسن
    احتمالا PS4 هم آی رو همراه خودش داره.منم فکر نمیکنم از کنسول سونی گرون تر باشه.

4. کاربر سایت

با توجه به اینکه کینکت رو خود کنسول هست و دوربین کینکت فوق العاده هست نسبت به کینکت فعلی مطمئننا قیمت بالاتری میشه که ما فکر میکنیم و مطمئننا قیمتش بالاتر از PS4 خواهد بود.....

5. کاربر سایت

نام:
    مسیح
    کاشکی قیمت در یه حدی باشه که بشه خرید.

6. کاربر سایت

نام:
    معراج
    این تاپیک تا یکی دوسال بعد از لانچ رسمی کنسول جزء مهم ترین تاپیکهای این تالار خواهد بود:d امیدوارم اوضاع رو به راه بشه و قیمتش طوری باشه که همه مون بتونیم بخریم کنسول جدید رو.

7. FEARLESS کاربر سایت

نام:
    Bahram
    اگه مجانی هم بدن تو ایران بازم اون سال اول نمیشه خریدش:d:|

8. کاربر سایت

نام:
    مهدی خطر
    جدا از بحث قیمت,به نظرم خریدش حداقل توی 6 ماه اول درست نیست.باید معایبش دربیاد و اصلاح بشه.دقیقا مثله موبایل که سری اولا یه مشکلی دارن همیشه.

9. کاربر سایت

نام:
    محمد امین
    PS3 زمان لانچ 599 دلار بود 360 هم 499 دلار
    اینکه کینکیت 2 هم همراهش هست انتظار زیر 499 دلار نداشته باشین..

10. کاربر سایت

نام:
    مازیار
    انتظار میره با کینکت و ... 599 باشه ، حالا میتونید برای خرید ضرب در 5 بکنید ، بعد ضربتون بنده این پست رو ترک میکنم ! :d

11. کاربر سایت

نام:
    حسين
    راستی ، دوستان ببخشید اینجا میپرسم ، میخوام بدونم کی عرضه میشه که پول جمع کنم برای خریدش ؟؟؟

12. کاربر سایت

نام:
    ʍʎɦɖї
    [h=3]پرسش و پاسخ Xbox One[/h]کریسمس عرضه میشه

13. کاربر سایت

نام:
    saeed
    داداش تو وضع اقتصادیه سال ۲۰۰۵ / ۵۹۹ دلار پولی نبود ولی الان واس خود اوناهم زیاده من ۴۹۹ دلار رو منصفانه تر میدونم

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 2

14. کاربر سایت

نام:
    amir
    اقا قیمت زیر 2.3 نیست شرط میبندم

15. کاربر سایت

نام:
    ʍʎɦɖї
    قیمت 360 با کینکت الان حدود 1 و نیم هست.معلومه one بالای 3 تومن

این صفحه را به اشتراک بگذارید