همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

night lord

کاربر سایت
Dec 8, 2017
13
دیروز رفتم به فروشگاه بازی که برای ایکس باکس بازی بگیرم
طرف گفت دیسک نهر دسگاهتو بیار من برات ۲۰ تا بازی میریزم با اکانت برو بازی کن فقط به اینترنت وصل نشو .
من ایکس باکس وان ایکس دارم ، به نظرتون چنین کاری کرد ؟
چطور ممکنه ؟ مگه بازی کپی میخونه ؟

PersianLord

کاربر سایت
Nov 3, 2005
37
سلام دوستان من روی کنسولم 20 تا بازی آفلاین ریختن برام و گفتن که نباید انلاین بشی و گرنه بازیا کار نمی دن . حالا من می خوام از استور چند تا بازی بگیرم آیا این امکان هست که من روی کنسولم چند تا اکانت داشته باشم ؟ یه اکانت بشه همین آفلاینه یکیم بسازم بازی دیجیتالی بخرم از استور یا از game pass استفاده کنم ، امکانش هست ؟

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
سلام ببخشید خواهشا کسانی که میتونن راهنمایی کنن
من الان موندم بین وان اس و پرو
پلی فور معمولی دارم اما میخوام برا فور کی و اچ دی ار ارتقاش بدم
چنتا سوال دارم
۱-وان اس بهتره یا پرو؟
۲-این مشکل وصل شدن اکانت به لایو همیشه هست؟هیچ راهی برا درست شدنش نیست؟
۳-پلی فور معمولی و نگه دارم برا انحصاری ها و انلاین وان اسم بگیرم برا مولتی پلتفرمهایی که فور کی و اچ دی ار اجرا میشن خوبه به نظرتون یا فور و بدم و پرو بگیرم؟
۴-یه چیز دیگه چون نت من مخابراته و نت همراه اول و اینا ندارم مثلا برا اپدیت کردن خب طبیعتا حجم زیادی هست دیگه دستگا قابلیت رست مود مثه پلی فور داره که بزاریمش رو رست مود خودش دانلود کنه یا نه؟
ممنون میشم جواب بدید و راهنمایی کنید

1-قطعا وان اس برای شما بهتره فاصله پرو و معمولی خیلی نیست و اکس باکس برای شما تجربه جدیده
2-متاسفانه همیشه هست به خاطر تحریم ولی به نظر من اکس باکس خریدی برو سمت اکانتها هکی که میریزن و کلا آنلاین رو بیخیال شو.
3-اصلا اشتباه نکن انحصاری های پلی استیشن رو نمیشه ازشون گذشت اونو نگه دار برای آنلاین و اکس باکس برای اکانت هکی و مولتی پلتفرم.
4-اگر بدی برات بازی بریزن خودشون با آخرین آپدیت میریزن.کلا دانلود و آپدیت و ایناش به رادستی PS4 نیست.گذشته از مشکلات تحریم و اینا سرورهاشم شده بازی بزنم دانلود بشه وسطش قطع کرده باز از اول شروع کرده خیلی رو مخه.

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
سلام. دوستان کسی با استریم بازی روی میکسر مشکلی داره؟ برای من وقتی میخوام ستاپ کنم ارور میده. توی اپ خودش هم میرم ویدیوهارو در حالت کوچیک نمایش میده روش که میزنم صفحه ویدیو سیاهه و پلی نمیشه. بخاطر فیلتره؟ یا سرعت نت؟ یا چی

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
سلام. دوستان کسی با استریم بازی روی میکسر مشکلی داره؟ برای من وقتی میخوام ستاپ کنم ارور میده. توی اپ خودش هم میرم ویدیوهارو در حالت کوچیک نمایش میده روش که میزنم صفحه ویدیو سیاهه و پلی نمیشه. بخاطر فیلتره؟ یا سرعت نت؟ یا چی

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
اره برای قیلتر بودن برنامست

wikifake

کاربر سایت
Aug 20, 2017
2

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
بچه ها الان میخوام بلک اوپس ۳ بگیرم
اما زورم میاد شصت دلار پاش بدم
راهی هست با این اکانتای فرعیش بگیرم؟
دردسر داره؟؟

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
بچه ها الان میخوام بلک اوپس ۳ بگیرم
اما زورم میاد شصت دلار پاش بدم
راهی هست با این اکانتای فرعیش بگیرم؟
دردسر داره؟؟

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
اره تو این کانال های تلگرام فروشنده معتبر پیدا کنی اکانت رو داشته باشه خیلی کمتر از 60$ گیرت میاد

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
الان نزدیک 7 ماهه که one s دارم واقعا کنسول خوبی ولی متاسفانه موقع آپدیت بازی یا دانلود بازی کاری باتون میکنه که حالتون ازش ب هم میخوره، از بس فطع میشه در صورتی که نت کیفیت خوبی داره با شاتل، مخابرات و ایرانسل تا الان تست کردم روی هر سه مشکل دارم
حالا نمیدونم تو ps4 به چ صورت هست اوضاع؟؟؟

• Like
Reactions: HIGH VOLTAGE

HIGH VOLTAGE

Gold User
Dec 2, 2011
1,525
نام
علی
الان نزدیک 7 ماهه که one s دارم واقعا کنسول خوبی ولی متاسفانه موقع آپدیت بازی یا دانلود بازی کاری باتون میکنه که حالتون ازش ب هم میخوره، از بس فطع میشه در صورتی که نت کیفیت خوبی داره با شاتل، مخابرات و ایرانسل تا الان تست کردم روی هر سه مشکل دارم
حالا نمیدونم تو ps4 به چ صورت هست اوضاع؟؟؟
داداشم تقصیر کنسول نیست
ر....دن تو هرچی نته
PS4 هم وضعش افتضاحه
10 روز نتونستم بازی دانلود کنم
هر کاری هم بگی کردم
پراکسی و شیر فیل کش و 1000 تا زهر مار دیگه

• Like
Reactions: Mehrdad Bayern

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر