همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
کسی اینجا مشکل منو داره که اکانت درست میکنم توی مرحله آخر که میخواد ساخته بشه یعنی بعد انتخاب تاریخ تولد خطا میده هر بار هم تکرارش میکنم همینطوری چرا؟

reshadgp

کاربر سایت
Dec 14, 2005
116
سلام.
کسی میدونه اگه بازی رو با کد 16 رقمی نصب کنم؛اگر بازی رو از روی ایکس باکس خودم پاک کنم؛ امکانش هست بتونم با همون کد رو یه ایکس باکس دیگه بازی رو نصب کنم؟
ممنون

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
سلام.
کسی میدونه اگه بازی رو با کد 16 رقمی نصب کنم؛اگر بازی رو از روی ایکس باکس خودم پاک کنم؛ امکانش هست بتونم با همون کد رو یه ایکس باکس دیگه بازی رو نصب کنم؟
ممنون
نه دیگه باید رو اکانت باید بازی اضافه کنی روی اون هم که اضافه کنی کد مصرف میشه دیگه

• Like
Reactions: reshadgp

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,929
دوستان ویندوز 10 ای که رو ایکس باکس وان نصب میشه چطوریه؟ اگه مدلهای جدید مثل وان اس یا وان ایکس بخریم روش ویندوز 10 نصب هست؟ اپلیکشن اجرا نمیکنه اونوقت؟
موس و کیبرد چطور، هر موس و کیبرد یو اس بی بهش میخوره؟

night lord

کاربر سایت
Dec 8, 2017
13
دوستان من وان ایکس دارم
جدیدا وقتی کنسول رو روشن میکنم بار اول بعد از روشن کردن هر دیسکی می‌زارم دیسک رو‌نمیخونه و میگه یا بازی رو بخر یا دانلود کن و دیسک مال شما نیست
وقتی از منو ریستارت میکنم درست میشه و هر دیسکی رو‌میشنایه ، دوباره وقتی خاموش میکنم و‌ ازبرق میکشم زمانی که روشن میکنم دوباره همین اتفاق میفته
داستان چیه ؟ چرا اینطوریه ؟

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
دوستان من وان ایکس دارم
جدیدا وقتی کنسول رو روشن میکنم بار اول بعد از روشن کردن هر دیسکی می‌زارم دیسک رو‌نمیخونه و میگه یا بازی رو بخر یا دانلود کن و دیسک مال شما نیست
وقتی از منو ریستارت میکنم درست میشه و هر دیسکی رو‌میشنایه ، دوباره وقتی خاموش میکنم و‌ ازبرق میکشم زمانی که روشن میکنم دوباره همین اتفاق میفته
داستان چیه ؟ چرا اینطوریه ؟
سلام
منم تازه ایکس باکس دسته دو گرفته بودم همینطور بود اما برای دیسک های دسته دوم. زیاد با دیسک باهاش بازی نکردم ولی چند تا دیسک دسته دو گرفته بودم یا درست نصب نمیشد یا همین ارور که شما میگی میداد. احساس میکنم بخاطر خود دیسک باشه. چون با اینکه این مشکل رو داشتم اما چندتا بازی دیجیتالی که دارم ساعت ها باهاش بازی کردم و هیچ مشکلی پیدا نکرده.

night lord

کاربر سایت
Dec 8, 2017
13
سلام
منم تازه ایکس باکس دسته دو گرفته بودم همینطور بود اما برای دیسک های دسته دوم. زیاد با دیسک باهاش بازی نکردم ولی چند تا دیسک دسته دو گرفته بودم یا درست نصب نمیشد یا همین ارور که شما میگی میداد. احساس میکنم بخاطر خود دیسک باشه. چون با اینکه این مشکل رو داشتم اما چندتا بازی دیجیتالی که دارم ساعت ها باهاش بازی کردم و هیچ مشکلی پیدا نکرده.
آخه دیسک ها همه نو هستن،دست دو نیست
یعنی شما ۵۰ گیگ بازی رو دانلود میکنید تا دیجیتالی بازی کنید ؟

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
آخه دیسک ها همه نو هستن،دست دو نیست
یعنی شما ۵۰ گیگ بازی رو دانلود میکنید تا دیجیتالی بازی کنید ؟
عجیبه اگه دیسک ها نو باشن نباید بصورت مکرر این ارور بده. من حقیقتش چون ps4 هم دارم زیاد روی x1 بازی عوض نمیکنم. چندتا بازی دیسکی انجام دادم که این ارور رو میداد اما غیرقابل بازی هم نبودن فقط گاها ازیت میکردن. بازی دیجیتال هم چندتا بازی انلاینه که با یکی اشتراکی دارم استفادم میکنم نه بخاطر این ارورست.

amirunited

کاربر سایت
Dec 2, 2013
130
سلام ببخشید خواهشا کسانی که میتونن راهنمایی کنن
من الان موندم بین وان اس و پرو
پلی فور معمولی دارم اما میخوام برا فور کی و اچ دی ار ارتقاش بدم
چنتا سوال دارم
۱-وان اس بهتره یا پرو؟
۲-این مشکل وصل شدن اکانت به لایو همیشه هست؟هیچ راهی برا درست شدنش نیست؟
۳-پلی فور معمولی و نگه دارم برا انحصاری ها و انلاین وان اسم بگیرم برا مولتی پلتفرمهایی که فور کی و اچ دی ار اجرا میشن خوبه به نظرتون یا فور و بدم و پرو بگیرم؟
۴-یه چیز دیگه چون نت من مخابراته و نت همراه اول و اینا ندارم مثلا برا اپدیت کردن خب طبیعتا حجم زیادی هست دیگه دستگا قابلیت رست مود مثه پلی فور داره که بزاریمش رو رست مود خودش دانلود کنه یا نه؟
ممنون میشم جواب بدید و راهنمایی کنید

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
سلام ببخشید خواهشا کسانی که میتونن راهنمایی کنن
من الان موندم بین وان اس و پرو
پلی فور معمولی دارم اما میخوام برا فور کی و اچ دی ار ارتقاش بدم
چنتا سوال دارم
۱-وان اس بهتره یا پرو؟
۲-این مشکل وصل شدن اکانت به لایو همیشه هست؟هیچ راهی برا درست شدنش نیست؟
۳-پلی فور معمولی و نگه دارم برا انحصاری ها و انلاین وان اسم بگیرم برا مولتی پلتفرمهایی که فور کی و اچ دی ار اجرا میشن خوبه به نظرتون یا فور و بدم و پرو بگیرم؟
۴-یه چیز دیگه چون نت من مخابراته و نت همراه اول و اینا ندارم مثلا برا اپدیت کردن خب طبیعتا حجم زیادی هست دیگه دستگا قابلیت رست مود مثه پلی فور داره که بزاریمش رو رست مود خودش دانلود کنه یا نه؟
ممنون میشم جواب بدید و راهنمایی کنید
سلام
وان اس قدرتش پایین تر از پرو هست اون وان ایکس هست که کنسول بین نسلیه مایکروسافته. و با وان اس نمیشه بازی ها رو 4k اجرا کنی. بین پرو و وان ایکس، وان ایکس سخت افزار قدرتمند تری داره.
مشکل وصل شدن به لایو من تا حالا باهاش مواجه نشدم مگر مواردی که با اینترنت همراه اول پیدا میکنم که با تغییر dns و یا port درست میشه.
این که ps4 رو نگه دارین یا نه بستگی به سلیقه ی خودت داره. نظر من اینه که از هر دو برند یکی رو داشته باشی تجربه گیمی ایت بیشتر میشه.
بله ایکس باکس هم یه حالتی مثل رست مود داره.

• Like
Reactions: Irisviel Ackerman

Alita34

کاربر سایت
Mar 14, 2018
51
اقا من 2 روز نه میتونم دانلود کنم نه میتون انلاین بازی کنم dnc عوض کردم بازم نمیشه نه با سم لن میشه نه با هات اسپات همش ارور میده کسی میدونه چی شده

Attachments

• 1521242084480-187488972.jpg
    1521242084480-187488972.jpg
    235.6 KB · مشاهده: 14
  • 1521242184529935642533.jpg
    1521242184529935642533.jpg
    133.4 KB · مشاهده: 16

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
اقا من 2 روز نه میتونم دانلود کنم نه میتون انلاین بازی کنم dnc عوض کردم بازم نمیشه نه با سم لن میشه نه با هات اسپات همش ارور میده کسی میدونه چی شده
اون قسمت بعد که service info مینویسه هم کاش عکس میگرفتی ولی درکل شما پورت و dns ات رو اینقدر تغییر بده تا اینترنت بقولی بیاد بالا! مخصوصا قسمت پورت همینطور تغیرش بده. مثلا من dns رو همیشه بین auto , 4.2.2.4 , 8.8.4.4 اینقدر سویچ میکنم تا بلاخره وصل شم. جدیدا فهمیدم قسمت port موثر تره. برای من که همین مشکلو گاها دارم اینطوری راه میفته.
پ.ن: اکشن فیگور ها رو:-bd

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر