همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
دوستانه عزیز آیا مشکل وارد کردن اکانت برایه شماهم پیش اومده؟
از من اصلا نمیزاره اکانتو وارد کنم همش ارور میده اکانتایی که از قبل وارد دستگاه شده راحت ساینین میشه ولی اکانته جدیدی که میخوام وارد کنسول کنم ارور تلاش مجدد میده!
شما به این مشکل بر خوردید و لطفا یه تست بگیرید ببینید شماهم مشکل دارسد؟ قسمت وارد کردن اکانتها برید و گزینه add new انتخاب کنید ببینید میزاره شماهم اکانت بسازید یا وارد کنید؟!
سلام
دوست عزيز اين DNS ها رو وارد كنيد اوكي ميشه
185.37.37.37
185.37.39.39

• Like
Reactions: navid_x360

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
دوستانه عزیز آیا مشکل وارد کردن اکانت برایه شماهم پیش اومده؟
از من اصلا نمیزاره اکانتو وارد کنم همش ارور میده اکانتایی که از قبل وارد دستگاه شده راحت ساینین میشه ولی اکانته جدیدی که میخوام وارد کنسول کنم ارور تلاش مجدد میده!
شما به این مشکل بر خوردید و لطفا یه تست بگیرید ببینید شماهم مشکل دارسد؟ قسمت وارد کردن اکانتها برید و گزینه add new انتخاب کنید ببینید میزاره شماهم اکانت بسازید یا وارد کنید؟!

منم همین مشکل رو دارم با DNS هم مشکل حل نشد!

• Like
Reactions: navid_x360

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
دوستان برای دریافت اچیومنت حتما باید آنلاین باشی؟
موقع ک بازی آپدیت میده میشه کنسلش کرد و بازی کرد یا حتما باید آپدیت کنی؟؟

X124

کاربر سایت
Nov 27, 2016
108
دوستان برای دریافت اچیومنت حتما باید آنلاین باشی؟
موقع ک بازی آپدیت میده میشه کنسلش کرد و بازی کرد یا حتما باید آپدیت کنی؟؟
اره ولی وقتی افلاین یه اچیومنتی رو انجام بدی دفعه بعدی که انلاین شدی برات باز میشه خود به خود
بازی حتما باید اپدیت بشه یا افلاین بازی کنی

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
جدیدا مثل اینکه با اینترنت ایران مشکل پیدا کرده
راه حل قطعیش شیر کردن vpn هست

کلا از زمان این مردک غراضه ترامپ ، رویه ها تغییر کرده و مثلا گوگل و اپل هم خر شدن و بعید نیس مایکرو هم شده باشه .
جوری محدود کردن ای پی ها رو که با فیل شکن هم نمیشه فریب داد . مثلا من هر کاری کردم گیم پس رایگان رو نتونستم بگیرم و ارور میده
جدیدا برای ساخت اکانت موبایل هم میخاد که این خود باعث میشه لو بری .
ضمنا راهی هس که بشه اینترنت فیل شده بفرستیم روی ایکس باکس؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
کلا از زمان این مردک غراضه ترامپ ، رویه ها تغییر کرده و مثلا گوگل و اپل هم خر شدن و بعید نیس مایکرو هم شده باشه .
جوری محدود کردن ای پی ها رو که با فیل شکن هم نمیشه فریب داد . مثلا من هر کاری کردم گیم پس رایگان رو نتونستم بگیرم و ارور میده
اگه مودم امكانش رو داشته باشه ميتونيد فيلترشكن رو روي خود مودم پياده كنيد كل نتتون بدون فيلترينگ ميشه
البته من اين موردو توي فيلترشكن هاي پولي مثل expressvpn ديدم نميدونم اونايي كه رايگان هستن هم چنين قابليتي دارن يا نه

esemech

کاربر سایت
Jan 27, 2011
731
نام
مهدی
سلام دوستان میخوام اکس باکس وان اس بخرم.برای بازی های انحصاری و قابلیت بکوارد،مخصوصا میخوام بازی red dead رو باهاش بازی کنم.
راهنمایی کنید جه مدلی بگیرم؟ چه جوری بگیرم،
نسل قبل اکس باکس ۳۶۰ داشتم.ولی حدودا ۶ سالی هس کنسول ندارم.
در کل راهنمایی ام کنید. تشکر

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
سلام دوستان میخوام اکس باکس وان اس بخرم.برای بازی های انحصاری و قابلیت بکوارد،مخصوصا میخوام بازی red dead رو باهاش بازی کنم.
یه وان اس ۵۰۰ یا ۱ ترابایت راهنمایی خاصی نداره چنتا باندل هم دارن که قشنگن ولی به قیمتش نمیارزه میتونی از سایت ها یا توپخونه بخری

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

X124

کاربر سایت
Nov 27, 2016
108
چه ربطی به ترامپ داره
نصف مشکلات اینترنت به خاطر فیلترینگ ایرانه
خرید با کردیت کارت هم که الان 10 20 ساله تحریمه. با ip ایران نمیشه. حتی اگه رایگان باشه چون کارت رو چک میکنه نمیشه. با کامپیوتر و vpn باید فعال کنی. اگه بازم نمیشه به خاطر اینه که اون vpn تو لیست سیاه شرکت های کارت اعتباری هستش و باید با یه ای پی دیگه امتحان کنی

mirsina1979

کاربر سایت
Sep 12, 2017
193
نام
سینا
من ps4دارم از یه سایتی با قیمت خوب وان اس 500 گرفتم شما اگه دوس داری میتونی 1ترا بخری واسه من که لازم نمیشه
ea access بخر که خلیی به دردت میخوره دیتاشم میتونی از شاتل لند و اسیا دل دانلود کنی
اگه تهران باشی که دیسک بازیا خیلی راحت پیدا میشه ولی شهرستان خیلی سخته

• Like
Reactions: esemech

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
من ps4دارم از یه سایتی با قیمت خوب وان اس 500 گرفتم شما اگه دوس داری میتونی 1ترا بخری واسه من که لازم نمیشه
ea access بخر که خلیی به دردت میخوره دیتاشم میتونی از شاتل لند و اسیا دل دانلود کنی
اگه تهران باشی که دیسک بازیا خیلی راحت پیدا میشه ولی شهرستان خیلی سخته
تهرانش هم خبری از دیسک نیست یا خیلی گرونه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر