همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
1 - ایکس باکس وان معمولی بخر . ریجن هم مهم نیست
2- این هم مهم نیست چون اگر فضا کم اوردی هارد اکسترنال ساپورت میکنه برعکس پلی فور
3- فقط شماره سریال دستگاه رو با سریال دسته و سریال کینکت و سریال پشت کارتن تطابق بده که فروشنده سرهم بندی نکرده باشه
4-خیلی زیاد بازی برا بچه داره . اکثر بازها بین ایکس باکس و پلی فور مشترک هستند
5- اصلا ایکس باکس بدون کینکت ارزش خرید نداره و بهتره پلی فور بخری
6- دیجیتال مناسب تر درمیاد از لحاظ قیمت . ولی برای بازهای با حجم بالا دیسک بهتره چون هزینه دانلود بازی زیاد میشه و دستگاه هم با این اینترنت کند استهلاک داره.
7- اصلا . من انلاین هم بازی میکنم با سرعت 250 کیلو و کمتر
8- توصیه من . بازی های حرکتی کینکت برای بچه ها هم جذابتر و هم مفیدتر هستند
ممنون از پاسخت فقط قضیه این تطبیق شماره سریال ها که فرمودی رو دقیق متوجه نشدم یکم بیشتر توضیح میدید ؟ مگر شماره سریال دسته رو روی جعبه xbox one S هم میزنه ؟
ممنون

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
ممنون از پاسخت فقط قضیه این تطبیق شماره سریال ها که فرمودی رو دقیق متوجه نشدم یکم بیشتر توضیح میدید ؟ مگر شماره سریال دسته رو روی جعبه xbox one S هم میزنه ؟
ممنون

روی کارتن دستگاه یک شماره سریال هست ک دقیقا همون شماره سریال پشت دستگاه و زیر کینکت و دسته هم هست . که عین هم هستند
من خودم باندل سه بازی حرکتی دیجیتال خریدم . قیمت اش هم خوب بود و سه بازی خوب هم داشت .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: dooste.man83

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
کینکت جدید ( سری دوم که برای xbox one هست ) آیا پک با پایه اش هم تو بازار موجوده یا کلا تمام پک ها بدون پایه نگهدارنده هست ؟

پایه نگهدارنده اش تو بازار جدا پیدا میشه ؟ ( برای سری جدید )
و اینکه پایه نگهدارنده مدل قدیمیش به این مدل جدیدش می خوره ؟

سوال دیگم اینه که وقتی کنترلر جدای xbox one s می خرید چجوری میشه تشخیص داد که کنترلر xbox one معمولی بهتون ندادن و حتما از کنترلر سری جدیدتر( xbox one s ) هست ؟

ممنون

آخرین ویرایش:

ATAR

کاربر سایت
May 9, 2011
343
بادرود پس ساخت تاپیک افزوده شدن زبان پارسی و ثبت 2000 امتیاز در سایت ایده های پلی استیشن خواستم که درخواستی هم برای افزوده شدن زبان پارسی به ایکس باکس وان تاپیکی بسازم .
به لینک زیر بروید و لاگین کنید و روی vote کلیک کنید . در نظر داشته باشید که ویندوز پس از درخواست ایرانیان برای فزوده شدن روزشمار ایرانی به خواست احترام گذاشت و روزشمار ایرانی را افزود پس امکان اینکه زبان پارسی به ایکس باکس افزوده شود بالاست .
Pesian Language(زبان پارسی) For Xbox One and Xbox One Scorpio
اگر دوست داشتید به تاپیک افزوده شدن زبان پارسی در لینک زیر سری بزنید .
برای افزوده شدن زبان پارسی به PS4 رای دهید .
با سپاس

Sinai4ever

کاربر سایت
Jan 22, 2009
48
نام
سینا
سلام دوستان

من دنبال یه آدم منصف هستم که دیتای ایکس باکس بخرم ازش تو تهران، ممنون میشم تو پیام خضوصی کسیو اگه میشناسین معرفی کنید که تبلیغ هم حساب نشه.

ممنونم

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
بادرود پس ساخت تاپیک افزوده شدن زبان پارسی و ثبت 2000 امتیاز در سایت ایده های پلی استیشن خواستم که درخواستی هم برای افزوده شدن زبان پارسی به ایکس باکس وان تاپیکی بسازم .
به لینک زیر بروید و لاگین کنید و روی vote کلیک کنید . در نظر داشته باشید که ویندوز پس از درخواست ایرانیان برای فزوده شدن روزشمار ایرانی به خواست احترام گذاشت و روزشمار ایرانی را افزود پس امکان اینکه زبان پارسی به ایکس باکس افزوده شود بالاست .
Pesian Language(زبان پارسی) For Xbox One and Xbox One Scorpio
اگر دوست داشتید به تاپیک افزوده شدن زبان پارسی در لینک زیر سری بزنید .
برای افزوده شدن زبان پارسی به PS4 رای دهید .
با سپاس

تشکر از همت شما

به نظرم اگر قرار باشه زبان فارسی رو اضافه کنن . مایکروسافت زودتر از سونی اینکارو انجام بده . چون مایکروسافت همانطور که گفتید سابقه بهتری در این امر داره
و این به خاطر وجود ایرانی های زیاد مقیم امریکا و دید بهتر شرکت های امریکایی نسبت به بازار ایران است . کل ژاپن میانه خوبی با ایران نداره

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
با سلام به دوستان
بازی forza horizon 3 رو به صورت فیزیکی و دیسک گرفتم و وقتی توی دستگاه میزارم به صورت شکل زیر میشه
55555555555555555555.jpg 55555555555555555555.jpg
می خواستم بدونم این الان چقدر باید آپدیت برای این بازی دانلود کنه ؟
ممنون

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,995
نام
احمد
  • Like
Reactions: dooste.man83

Moh rahimi

کاربر سایت
Jun 12, 2017
259
سلام خدمت دوستان عزیز
یکی از دوستان من ۳ میلیون کنار گذاشته واسه خرید وان ایکس ولی چون کنسول نداره من بهش پیشنهاد دادم با این پول یه وان اس با یه ps4 pro بگیره خیلی با ارزش تره میخواستم نظر شما دوستانم بدونم ممنون

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
سلام خدمت دوستان عزیز
یکی از دوستان من ۳ میلیون کنار گذاشته واسه خرید وان ایکس ولی چون کنسول نداره من بهش پیشنهاد دادم با این پول یه وان اس با یه ps4 pro بگیره خیلی با ارزش تره میخواستم نظر شما دوستانم بدونم ممنون

به نظره من یک ps4 استاندارد بگیر برای انحصاری (کار کرده باشه هم مشکلی نیست) + یک one X برای مولتی پلتفرم ها

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
با سلام به دوستان
بازی forza horizon 3 رو به صورت فیزیکی و دیسک گرفتم و وقتی توی دستگاه میزارم به صورت شکل زیر میشه
View attachment 77846 View attachment 77846
می خواستم بدونم این الان چقدر باید آپدیت برای این بازی دانلود کنه ؟
ممنون
انلاین نشو . بصورت افلاین بازی کن تا نیاز به دانلود نداشته باشی . موقع نصب اگر افلاین باشی نیاز به اپدیت نیست

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
به نظره من یک ps4 استاندارد بگیر برای انحصاری (کار کرده باشه هم مشکلی نیست) + یک one X برای مولتی پلتفرم ها
من هم موافقم . یک ps4 برای بازی های انحصاری مثل انچارتد و فوتبال همیشه نیازه . چون دسته های پی اس برای فوتبال مناسبترن . اصلا کلید های جهتی دسته ایکس باکس برای فیفا مناسب نیستند و باید با شوک بازی کنی .

البته برای خرید وان ایکس نباید عجله کرد . باید ببینیم سونی چه در سر داره . مسلما از پرو بهتر ممکنه رو کنه
همچنین مایکرو نیز ممکنه رو دست وان ایکس چیزی بزنه . شاید کنسول نسل جدید ارائه کنند.

X124

کاربر سایت
Nov 27, 2016
108
سلام خدمت دوستان عزیز
به نظر من اگر عجله نداره صبر کنه x بیاد ببینه مشکلی نداشته باشه یه وقت. من حدس میزنم صدای خیلی بلندی داشته باشه. بعد از این که اومد و مشکلی نداشت همون x بخره با 5 6 تا بازی
اگر عجله داره یه وان دسته دوم با چند تا بازی تا بعد از اینکه x اومد وان رو با ضرر کم بفروشه و x بخره
اگر ps4 بخره ضرر میکنه چون اگر بخواد x بخره باید بازی هاشو هم بفروشه ولی بازی های وان به x میخوره
اگر هم به انحصاری های ps4 علاقه داره هم که کلا دیگه وان نخره به تو خط pro

hercule-poirot

RPG Guru
کاربر فعال
Aug 1, 2007
1,203
سلام
من تصمیم داشتم یه وان اکس بخرم که با توجه به اینکه مایکروسافت بازی خاصی معرفی نکرد و قیمت نسبتا بالاش و اینکه پرو دارم پشیمون شدم. می خوام یه وان اس بخرم که یه سری بازی های انحصاری رو بازی کنم. یه چند تا سوال دارم.
۱. Ea access که خیلی خوبه و کاملا ارزش داره کسی xbox game pass خریده تا حالا؟ کارتش ایران موجود هست؟
۲. دسته الیت رو از زمان معرفی خیلی دوست داشتم. کسی تونسته به ps4 وصل کنه؟ اگه بشه رو هر دو کنسول استفاده کرد ارزش خریدش خیلی بالا می ره.
۳. بازی های انحصاری رو دیسک بخرم یا منتظر دیجیتال سیل بشم ارزونتر در میاد؟
ممنون

X124

کاربر سایت
Nov 27, 2016
108
سلام
من تصمیم داشتم یه وان اکس بخرم که با توجه به اینکه مایکروسافت بازی خاصی معرفی نکرد و قیمت نسبتا بالاش و اینکه پرو دارم پشیمون شدم. می خوام یه وان اس بخرم که یه سری بازی های انحصاری رو بازی کنم. یه چند تا سوال دارم.
۱. Ea access که خیلی خوبه و کاملا ارزش داره کسی xbox game pass خریده تا حالا؟ کارتش ایران موجود هست؟
۲. دسته الیت رو از زمان معرفی خیلی دوست داشتم. کسی تونسته به ps4 وصل کنه؟ اگه بشه رو هر دو کنسول استفاده کرد ارزش خریدش خیلی بالا می ره.
۳. بازی های انحصاری رو دیسک بخرم یا منتظر دیجیتال سیل بشم ارزونتر در میاد؟
ممنون
درود
۱. در مورد pass من ندیدم کد داشته باشه.. فکر کنم تنها راهش کردیت کارد باشه. نظر شخصیم هم اینه که اصلا ارزش نداره، حداقل فعلا
۲. وصل شدن که میشه یه سری مبدل هست برای وصل کردن دسته وان به ps4 ولی گرونه و مطمئن نیستم بشه از همه امکانات elite استفاده کرد
۳. دیجیتالی موقع تخفیفات قطعا ارزون تره ولی دیسک خریدن هم حس و حال خودشو داره

• Like
Reactions: hercule-poirot

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر