همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Mr.nikar

کاربر سایت
Feb 16, 2017
11
سلام دوستان .من یه مشکلی با برنامه XBOX One External Storage Device Converter برای کپی کردن بازی ها روی هارد دارم.وقتی هارد رو وصل میکنم اون صفحه آبیه میاد و سیستم ریست میشه. فکر کنم برای اینه که مادربردم usb3 ساپورت نمیکنه. هیچ سیستم دیگه ای هم دم دستم نیست. آیا راهی نداره مشکلو برطرف کنم ؟
اقا اگه کسی اطلاعات داره لطفا منو راهنما

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
البته من پستم رو ادیت کردم راجع به ایالت ها... چون اونایی که اول گفتم شامل مالیات بر درامد نبودن! ولی این 5 تایی که نوشتم مالیات بر خرید بهشون تعلق نمیگیره! که اینا درسته...
Alaska. Delaware. Montana. New Hampshire. Oregon
در مورد ادرس هم والا اینجا زیاد هست! فقط یکی از ایالت های بالا رو انتخاب کنید براتون نمونه زیاد میاره!

من خودم ادرس اریگان زدم... ولی میشناسم دوستانی که الاسکا استفاده میکنن و مشکلی نداره! بهرحال تست کنید ببینید کدوم به کارتون میاد! از اون سایت که بالا گفتم ادرس واسه هر ایالت در دسترسه. بهمراه شماره تلفن.
سلام , این مشکل منم هست.با اینکه ایالتم جزو همین پنجتاست ولی بازم ازم تکس میگیره , میشه بیشتر راهنمایی کنید ؟
سوال بعدی اینکه چطوری بازی های ایکس باکس 360 رو که به واسطه گولد مجانی شدن به اکانت ایکس باکس وان اضافه کنم ؟
ممنون

mgha

کاربر سایت
Feb 28, 2017
3
دوستان من one s دارم با هدفونی که به دسته وصل میکردم بازی می کردم. حالا دیگه صدای بازیو پخش نمیکنه. هدفون های دیگهم تست کردم نشد. کسی میتونه کمکم کنه؟

big mama jan

کاربر سایت
Mar 12, 2012
423
نام
حامد
سلام دوستان.
نمیدونم سوالم به این بخش مربوط میشه یا نه...
چند روزی هست که با اکس وان نمیتونم twitch ببینم و فقط چت باکس برام فعاله.برنامه twitch رو هم یه بار کامل پاک کردم و دوباره نصب کردم ولی بازم همون مشکل هست.
کسی هست که مشکل منو داشته باشه یا فقط واسه من اینجوری شده؟؟؟

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
سلام دوستان.
نمیدونم سوالم به این بخش مربوط میشه یا نه...
چند روزی هست که با اکس وان نمیتونم twitch ببینم و فقط چت باکس برام فعاله.برنامه twitch رو هم یه بار کامل پاک کردم و دوباره نصب کردم ولی بازم همون مشکل هست.
کسی هست که مشکل منو داشته باشه یا فقط واسه من اینجوری شده؟؟؟
من که الان توویچ رو باز کردم اوکی بود

• Like
Reactions: big mama jan

milad xbox

کاربر سایت
Sep 16, 2015
80
نام
milad
سلام
من هارد اکسترنال رو زدم به xbox one تو خود xbox فورمت شد .الان میخوام بزنم به کامپیوتر تو کامپیوتر نمیاره ولی تو xbox هست?کامپیوترم هم usb2 هست.
تا قبل فورمت میاورد ولی الان دیگه نمیاره.چیکار کنم؟

erfan zero

کاربر سایت
Jul 20, 2015
208
نام
Erfan
سلام
من هارد اکسترنال رو زدم به xbox one تو خود xbox فورمت شد .الان میخوام بزنم به کامپیوتر تو کامپیوتر نمیاره ولی تو xbox هست?کامپیوترم هم usb2 هست.
تا قبل فورمت میاورد ولی الان دیگه نمیاره.چیکار کنم؟
سلام
از نرم افزار xbox digital drive converter استفاده کنید و هاردتونو بزارین رو حالت pc mode

milad xbox

کاربر سایت
Sep 16, 2015
80
نام
milad
سلام
دوستان من به دلیل فضای کم xbox یه هارد یک ترابایت زدم xbox و چند تا از بازی هایی که از خود استور دانلود کردم وبازی هایی که اپدیت کردم در اون هست.میخوام این هاردو بدم به دوستم تا بازی ها و اپدیت هارو کپی کنه تو xbox خودش
میخواستم بدونم اگه دوستم هاردو بزنه به اکس باکش. هارد دوباره تو اکس باکش فورمت میشه یا نمیشه (چون خیلی بازی تو هارد هست اگه پاک بشه دانلود کردنش سخته)؟

arshia78

کاربر سایت
Aug 30, 2013
1,139
نام
Arshia
سلام
دوستان من به دلیل فضای کم xbox یه هارد یک ترابایت زدم xbox و چند تا از بازی هایی که از خود استور دانلود کردم وبازی هایی که اپدیت کردم در اون هست.میخوام این هاردو بدم به دوستم تا بازی ها و اپدیت هارو کپی کنه تو xbox خودش
میخواستم بدونم اگه دوستم هاردو بزنه به اکس باکش. هارد دوباره تو اکس باکش فورمت میشه یا نمیشه (چون خیلی بازی تو هارد هست اگه پاک بشه دانلود کردنش سخته)؟
خير پاك نميشن

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
سلام
خیر فرمت نمیشه ولی بالا اومدن هارد روی دستگاه جدید یکم طول می کشه بعشی وقتا صبر داشته باشین

Mohammad-

کاربر سایت
Sep 25, 2015
181
سلام دوستان کسایی که وان اس دارن ایا فن کنسولشون یه کم صدای وز وز مانندی داره ؟ نزدیک کنسولتون برین ببینیین فنتون یکم صدا میده یا نه ممنون

big mama jan

کاربر سایت
Mar 12, 2012
423
نام
حامد
سلام دوستان کسایی که وان اس دارن ایا فن کنسولشون یه کم صدای وز وز مانندی داره ؟ نزدیک کنسولتون برین ببینیین فنتون یکم صدا میده یا نه ممنون
سلام.مال من در حالت نرمال این صدا رو نمیده و طبیعی هست اما وقتی میذارمش رو instant on که بازی دانلود کنم یه صدای وز وز خفیفی میده.حالا نمیدونم از فنه یا چیز دیگه...
شایدم صدای هارد کنسول باشه(اینو مطمئن نیستم)
در کل چیز خاصی نیست زیاد حساس نباش...

• Like
Reactions: Mohammad-

reach usa

کاربر سایت
Dec 28, 2009
1,209
نام
hassan
سلام کنسول من هم این مشکل رو داشت خیلی رو مخم بود وقتی تو اتاق سکوت میشد قشنگ وز وزش از راه دور شنیده میشد کنسول رو خودم باز کردم فنش رو جدا کردم و درسشتش کردم البته خرابی نداشت و مشکلی هم نبود منتها چون خودم تعمیرکارم گفتم ببینم مشکل از چیه به شما هم توصیه میکنم این کار رو نکنین اون صدای وز وز بد رو مخ من بود که این کار رو کردم

• Like

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
سلام.مال من در حالت نرمال این صدا رو نمیده و طبیعی هست اما وقتی میذارمش رو instant on که بازی دانلود کنم یه صدای وز وز خفیفی میده.حالا نمیدونم از فنه یا چیز دیگه...
شایدم صدای هارد کنسول باشه(اینو مطمئن نیستم)
در کل چیز خاصی نیست زیاد حساس نباش...
تایید میکنم
دقیقاً
من هم متوجه شدم فقط توی این حالت صدای فن میاد
خیر بخاطر فن توی آداپتور هستش که برق رو ON نگه میداره تا کنسول OFF کامل نباشه
مال هارد نیست
البته هارد رو هم روشن نگه میداره
حتی هارد اکسترنال رو
در کل مشکلی نیست
پیشنهاد میدم اگر خیلی حساس هستید کنسول رو instant on قرار ندید
خودمم هم instant on رو برداشتم و اینطوری هارد های داخلی و خارجی بعد از خاموش شدن OFF می شدن

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر