همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Forza 6

کاربر سایت
Apr 15, 2016
322
من وان داشتم و ازش راضی بودم
اما 3تا بازی انحصاری شو بازی کردم(فورزا 6.گیرز4.هیلو5) بعدش فروختم
ب پای کنسول رقیب نمیرسه ولی من بخاطر این سه تا بازی گرفتم

در حال حاضر پیشنهاد میکنم هیچ کنسولی رو نخرید

موفق باشید

Mohammad-

کاربر سایت
Sep 25, 2015
181
سلام دوستان میخوام فیفا و از استور بخرم باید کارت 30 دلاری بگیرم ؟ یا باید بیشتر باشه تو حسابم ؟ بعد با فیلتر شکن باید بخرم یا از طریق کنسول برم تو استور بگیرم بازیو ؟ ممنون پیشاپیش

Deadmau5

Joel Thomas Zimmerman
کاربر سایت
Mar 12, 2014
1,360
من وان داشتم و ازش راضی بودم
اما 3تا بازی انحصاری شو بازی کردم(فورزا 6.گیرز4.هیلو5) بعدش فروختم
ب پای کنسول رقیب نمیرسه ولی من بخاطر این سه تا بازی گرفتم

در حال حاضر پیشنهاد میکنم هیچ کنسولی رو نخرید

موفق باشید
اول اینکه چه چیزیش به کنسول رقیب نمیرسه >؟ :D
من ps4 داشتم در حال حاضر هم وان دارم . فن هیچ کدومم نیستم . حالا شما دقیقا بیا برای من توضیح بده جز چندتا انحصاری چه چیزیش برتره وان ؟(انحصاری های وان قبول دارم کمن و تنوع نداره زیاد ولی همونا هم تو سبک خودشون بهترینن)
لایو که پی اس ان رو میخوره از همه نظر:)از تخفیفات بگیر تا بازی های رایگان و سرور ها و ....

سلام دوستان میخوام فیفا و از استور بخرم باید کارت 30 دلاری بگیرم ؟ یا باید بیشتر باشه تو حسابم ؟ بعد با فیلتر شکن باید بخرم یا از طریق کنسول برم تو استور بگیرم بازیو ؟ ممنون پیشاپیش
بله همون 30 دلار شارژ کنید از طریق فیلتر شکن از سایت اضاف کن:D
قربانت:x

• Like
Reactions: sadegh93

nader.g

کاربر سایت
Mar 25, 2014
237
نام
نادر
اول اینکه چه چیزیش به کنسول رقیب نمیرسه >؟ :D
من ps4 داشتم در حال حاضر هم وان دارم . فن هیچ کدومم نیستم . حالا شما دقیقا بیا برای من توضیح بده جز چندتا انحصاری چه چیزیش برتره وان ؟(انحصاری های وان قبول دارم کمن و تنوع نداره زیاد ولی همونا هم تو سبک خودشون بهترینن)
لایو که پی اس ان رو میخوره از همه نظر:)از تخفیفات بگیر تا بازی های رایگان و سرور ها و ....

بله همون 30 دلار شارژ کنید از طریق فیلتر شکن از سایت اضاف کن:D
قربانت:x

گیفت و از کنسول باید ریخت تو حساب یا از ساید xbox.com?
کدوم قسمت باید رفت؟

mehdiz98

کاربر سایت
Mar 20, 2011
128
نام
mehdi
سلام به همه ی دوستان
من می خواستم ایکس باکس وان بگیرم و می خواستم یه مشورت کنم ببینم به نظرتون الان زمان مناسبی واسه خرید کنسول هست یا نه؟؟

Deadmau5

Joel Thomas Zimmerman
کاربر سایت
Mar 12, 2014
1,360
سلام به همه ی دوستان
من می خواستم ایکس باکس وان بگیرم و می خواستم یه مشورت کنم ببینم به نظرتون الان زمان مناسبی واسه خرید کنسول هست یا نه؟؟
سلام عزیز
اره بگیر قیمتش هم خیلی خوب شده

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
سلام به همه ی دوستان
اگر از نظر قیمت منظورته که دلار دیگه پایین تر نمیاد
اگر از لحاظ قدرت کنسول مد نظرته که اسکورپیو خیلی قویتره منتها باید صبر کنید از این نظر موقع مناسبی نیست اگر فقط میخوای یک کنسول بخری

mehdiz98

کاربر سایت
Mar 20, 2011
128
نام
mehdi
اگر از نظر قیمت منظورته که دلار دیگه پایین تر نمیاد
اگر از لحاظ قدرت کنسول مد نظرته که اسکورپیو خیلی قویتره منتها باید صبر کنید از این نظر موقع مناسبی نیست اگر فقط میخوای یک کنسول بخری
به نظرتون one بگیرم یا one s؟؟
ایا میارزه که 200 300 تومن بیشتر واسه one s بدم؟

ho3ein70

کاربر سایت
Dec 5, 2013
102
نام
ho3einsa
دوستان من چجوری میتونم بازی که تو یه اکانت دارمو شیر کنم با اکانت دیگم هم بتونم بازی کنم؟ یدونه تاپیک بود license بازیتو میتونی بدی دوستت چجوریاس؟ حتما باید گلد داشته باشی؟
و سوال بعدی اینکه چجوری میشه بازیای هایی که دیجیتالی خریدیمو افلاین بازی کنم؟ منظورم اینه که مجبورم حداقل برا یه ثانیه هم که شده انلاین بشم تا بازی تایید بشه بدون انلاین شدن نمیشه بازی کرد. ممنون میشم جواب بدین.

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
دوستان من چجوری میتونم بازی که تو یه اکانت دارمو شیر کنم با اکانت دیگم هم بتونم بازی کنم؟ یدونه تاپیک بود license بازیتو میتونی بدی دوستت چجوریاس؟ حتما باید گلد داشته باشی؟
و سوال بعدی اینکه چجوری میشه بازیای هایی که دیجیتالی خریدیمو افلاین بازی کنم؟ منظورم اینه که مجبورم حداقل برا یه ثانیه هم که شده انلاین بشم تا بازی تایید بشه بدون انلاین شدن نمیشه بازی کرد. ممنون میشم جواب بدین.
شما اکانتی که روش بازی داری رو Home کن !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر