همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
سلام . جدیدا چندتا بازی تخفیف خورده البته با گلد . میخاستم بدونم اگر این بازی ها رو بخریم و بعد گلد نداشته باشی مشکلی پیش نمیاد ؟ میشه همیشه بازی کرد ؟
مثل بازی 20 دلاری رو میگه 10 دلار با گلد

arshia78

کاربر سایت
Aug 30, 2013
1,139
نام
Arshia
سلام . جدیدا چندتا بازی تخفیف خورده البته با گلد . میخاستم بدونم اگر این بازی ها رو بخریم و بعد گلد نداشته باشی مشکلی پیش نمیاد ؟ میشه همیشه بازی کرد ؟
مثل بازی 20 دلاری رو میگه 10 دلار با گلد
نه مشكلي پيش نمياد و هميشه ميتوني بازي كني

exastin

کاربر سایت
Jan 4, 2011
23
کی قراره اپدیت نصب ویندوز 10 روی ایکس باکس بیاد تا بتونیم نسخه کرک شده پی سی بازی کنیم ؟
فکر نکنم این اتفاق بیوفته... شاید بشه این انتظار رو از پروژه اسکورپیو داشت که قراره قویتر باشه و سال آینده 2017 معرفی خواهد شد

X124

کاربر سایت
Nov 27, 2016
108
درود
شما دیسک بازی رو وقتی کارتون تموم شد در میارید یا میزارید تو دستگاه بمونه؟ هر موقع دیسکو میزارم تو دستگاه حس میکنم که به مرور زمان خراب بشه مکندش
توی xbox که قابلیت دادن برنامه زمانی برای دانلود نداریم که بشه با اینترنت شبانه بازی ها رو دانلود کرد
تو فکرمه از طریق مودم صبحا ساعت ۸ مک ادرس دستگاه رو بزارم تو لیست سیاه که نتونه کانکت شه.. شبا هم ساعت ۱ دوباره مک ادرسشو باز کنم. سوالی که دارم اینه که اگه کنسول تو حالت instant on باشه خودش میفهمه که به اینترنت وصل شه دانلود کنه تو این ساعات یا باید دستی کانکتش کرد؟ حالا وقت کردم خودم اینو امتحان میکنم

کلا مردم به غیر از دانلود کل بازی با baylife چجوری بازی هاشونو اپدیت میکنن؟ کلی پول گیگ میدن یا شبا خودشون دستی میزارن دانلود؟
یه سوال دیگه هم داشتم. این کد های گلد ۴۸ ساعته که میگن روی اکانتای جدید کار میکنه.. یعنی اکانت باید تاحالا هیچوقت گلد نشده باشه یا این که فقط اشتراک گلد فعال نداشته باشه؟ برای این میپرسم که بعضی وقتا تخفیفای خوبی میزنه ولی من چون حال و حوصله انلاین بازی کردن ندارم نمیخوام گلد یه ساله بگیرم

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
درود
شما دیسک بازی رو وقتی کارتون تموم شد در میارید یا میزارید تو دستگاه بمونه؟ هر موقع دیسکو میزارم تو دستگاه حس میکنم که به مرور زمان خراب بشه مکندش
توی xbox که قابلیت دادن برنامه زمانی برای دانلود نداریم که بشه با اینترنت شبانه بازی ها رو دانلود کرد
تو فکرمه از طریق مودم صبحا ساعت ۸ مک ادرس دستگاه رو بزارم تو لیست سیاه که نتونه کانکت شه.. شبا هم ساعت ۱ دوباره مک ادرسشو باز کنم. سوالی که دارم اینه که اگه کنسول تو حالت instant on باشه خودش میفهمه که به اینترنت وصل شه دانلود کنه تو این ساعات یا باید دستی کانکتش کرد؟ حالا وقت کردم خودم اینو امتحان میکنم

کلا مردم به غیر از دانلود کل بازی با baylife چجوری بازی هاشونو اپدیت میکنن؟ کلی پول گیگ میدن یا شبا خودشون دستی میزارن دانلود؟
یه سوال دیگه هم داشتم. این کد های گلد ۴۸ ساعته که میگن روی اکانتای جدید کار میکنه.. یعنی اکانت باید تاحالا هیچوقت گلد نشده باشه یا این که فقط اشتراک گلد فعال نداشته باشه؟ برای این میپرسم که بعضی وقتا تخفیفای خوبی میزنه ولی من چون حال و حوصله انلاین بازی کردن ندارم نمیخوام گلد یه ساله بگیرم
اگه دانلود pause نشده باشه خودش وصل میشه دانلود میکنه
خودم بسته شبانه ایرانسل میگیرم همه بازیامم با همین روش دانلود کردم سرعتشم خوبه
راجع به گلد ۴۸ ساعته هم اکانت باید سیلور باشه حالا یا اکانت جدید باشه یا گلدش تموم شده باشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: X124

arshia78

کاربر سایت
Aug 30, 2013
1,139
نام
Arshia
پس نمیگیرند ولی وقتی گلد نباشی نمیتونی وارد بازی بشی تل اشتراک گلد بخری
يعني پس نميگيرند و فقط ميتوني تو كمدت نگاش كني!
داداش اصلا اينطوري نيست! شما فقط كافيه موقع خريد گلد داشته باشي و تموم شد رفت.

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
چرا انقدر سختش میکنین
بازیای رایگان گلد برای اجرا شدن نیاز به گلد دارن
اون بازیا که با تخفیف گلد خریدین مال خودتونه گلد هم تموم بشه باز مال خودتونه

Sent from my iPhone using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟