همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Farhad1363

کاربر سایت
Jan 3, 2015
237
دوستان من 1 مشکلی با بازی GOW4 روی Xbox one S دارم!!
من هر بار که بازی اجرا میکنم تنظیمات تصویر تلویزیون عوض میکنه!! ( Backlight و Contrast میبره روی 100)
میخواستم بدونم کسی با این مشکل روبه رو شده ؟؟؟

Monster Hunter

کاربر سایت
Aug 3, 2014
453
نام
محمد
سلام یه سوال داشتم اینکه من از وقتی کنسولم رو گرفتم بازی gears of war: judgment توی بخش ready to install هست! ولی من هیچوقت نخریده بودمش
الان اگه من بازیو از همونجا install کنم میتونم بدون زدن کد دانلودش بازیش کنم؟!
با تشکر

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,880
نام
حسين
سلام یه سوال داشتم اینکه من از وقتی کنسولم رو گرفتم بازی gears of war: judgment توی بخش ready to install هست! ولی من هیچوقت نخریده بودمش
الان اگه من بازیو از همونجا install کنم میتونم بدون زدن کد دانلودش بازیش کنم؟!
با تشکر
اکانت دیگه ای رو هوم نکردی ؟ دستگاهت باندل گرز نیست ؟

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

• Like
Reactions: Monster Hunter

Monster Hunter

کاربر سایت
Aug 3, 2014
453
نام
محمد
اکانت دیگه ای رو هوم نکردی ؟ دستگاهت باندل گرز نیست ؟

نه فقط اکانت خودم که از اول داشتم و هیچوقت باهاش این بازیو نخریدم
کنسولم هم باندل گرز نیست
بازی توی بخش ready to install در کنار چندتا بازی رایگان دیگه مثه نسخه رایگان dead or alive: core fighters هست

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
نه فقط اکانت خودم که از اول داشتم و هیچوقت باهاش این بازیو نخریدم
کنسولم هم باندل گرز نیست
بازی توی بخش ready to install در کنار چندتا بازی رایگان دیگه مثه نسخه رایگان dead or alive: core fighters هست
خوب خیلی خوبه میتونی بعد از دانلود کردن بازی کنی

• Like
Reactions: Monster Hunter

magnolia2016

کاربر سایت
Oct 7, 2016
72
دوستان ....من می خوام xbox one بگیرم....فقط یه چیزی منو خیلی نگران کرده و اونم آپدیت های وقت و بی وقتیه که شنیدم برا بازیها می یاد و تا وقتی اپدیتش نکی نمی تونی بازی کنی... دوستان چه توصیه ای می کنید؟برای یه بازی خاص به طور معمول چند تا اپدیت در ماه می یاد....اصلا توصیه می کنید برا خرید دستگاهو ....با توجه به اینترنت زغالی مخابرات اپدیت کردن خیلی فشار می یاره...!!

magnolia2016

کاربر سایت
Oct 7, 2016
72
دوستان....یه سوال دیگه دوستان خرید دستگاه دست 2 به نظر شما مورد نداره...؟!
دسته ایکس باکس وان جدید که خروجی 3.5 داره صدای بازی رو هم به دسته انتقال می ده....؟؟؟؟

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
دوستان ....من می خوام xbox one بگیرم....فقط یه چیزی منو خیلی نگران کرده و اونم آپدیت های وقت و بی وقتیه که شنیدم برا بازیها می یاد و تا وقتی اپدیتش نکی نمی تونی بازی کنی... دوستان چه توصیه ای می کنید؟برای یه بازی خاص به طور معمول چند تا اپدیت در ماه می یاد....اصلا توصیه می کنید برا خرید دستگاهو ....با توجه به اینترنت زغالی مخابرات اپدیت کردن خیلی فشار می یاره...!!
مشکل خاصی نیستش . من خودم هم مخابرات 1 مگ دارم . آپدیت هم هست زیاد هم هست ولی همیشه میتونی گوشی هات اسپات کنی و باهاش دانلود سنگین انجام بدی . بازی ها هم اینطور نیست بگی آپدیت در ماه . بازی جدید معمولا به مهارت سازنده ربط داره که چه قدر بازی رو خوب بسازن که نیاز به آپدیت نداشته باشه . معمولا بازی های جدید هم هر 3 ماه یکبار به مدت 1 سال ( سیستم معمول بتل و کال او ) براشون DLC میاد که یه آپدیت هم باهاش میاد معمولا ) اتفاقا به نظر من الان خرید کنسول واقعا به صرفه هست مخصوصا با اومدن مدل های جدید 1 و 4 مدل های فت افت قیمت خوبی داشتن که خریدشون به صرفه میشه . اونفشار هم باز بستگی به سرعتت داره ولی خوبی 1 اینه که همون سرعتی که با IDM رو pc میگیری رو توی ساعات خلوتی تغریبا همون مقدار رو و توی ساعات شلوغی حدود 90 درصدش رو بهت میده

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
دوستان....یه سوال دیگه دوستان خرید دستگاه دست 2 به نظر شما مورد نداره...؟!
دسته ایکس باکس وان جدید که خروجی 3.5 داره صدای بازی رو هم به دسته انتقال می ده....؟؟؟؟
خرابی وان خیلی کمه در کل . دست دوم از جای معتبر با ضمانت چند هفته ای خوبه ولی باز هم ریسکه دیگه بالاخره ببین قیمتش چنده و دستگاه نو چنده و آیا میارزه ؟
سوال دوم بله

psysoul

کاربر سایت
May 14, 2008
46
نام
علی ایلخانی
سلام دوستان
ایا امکان دانلود اپدیت بازی های xbox one از طریق کامپیوتر هست؟
اگه هست سایتی میشناسید که بشه ازش دانلود کرد؟
متشکرم

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
سلام دوستان
ایا امکان دانلود اپدیت بازی های xbox one از طریق کامپیوتر هست؟
اگه هست سایتی میشناسید که بشه ازش دانلود کرد؟
متشکرم
بله دوست عزیز هست . برنامه bay life لینک رو با اتصال دستگاه میدید بهش و با pc دانلود میکنید و بعد به دستگاه منتقل می کنید

• Like
Reactions: psysoul

psysoul

کاربر سایت
May 14, 2008
46
نام
علی ایلخانی
امکانش نیست متاسفانه

منظورم فقط دانلود اپدیت هست نه اینکه مستقیم با پی سی اپدیت کنم.
یعنی فقط دیتای اپدیت ها هست؟
من gears of war 4 رو به صورت دیسک اریجینال خریدم ولی 21 گیگ اپدیت داره که باید دانلود کنم!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر