بحث و تبادل نظر درمورد WarCraft

به نظر شما کدام شخصیت مونث از سری وارکرفت نقش پررنگ تری

• مجموع رای دهنده‌ها
    24

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas
سلام . کسی می تونه یه کتاب از وارکرفت معرفی کنه که داستانش برای قبل از وارکرفت 3 باشه ؟ اگه میشه لینک دانلودش رو هم بدین . ممنون . من به تازگی وارکرفت 3 رو شروع کردم که خط داستانیش رو برم . قبلا فقط دوتا بازی می کردم ولی الان که دارم خط داستانیش رو می رم به عظمت این بازی پی بردم .
لول؟ بیخیال باو... WC I II III فقط بخش کوچیکی از داستان وارکرفت هستن... واسه خوندن کتابا هم جوری نیست که بشه ترتیب خاصی واسش گفت، اما بهتره واسه شروع بری سراغ اینا:
Rise of the horde, blood and honor , war of ancients, Lord of the Clans - Arthas Rise of the LK - Night & day of the Dragon

- - -ویرایش - - -

منظورم اینه ارتاس بدست player های توی wow کشته شد یا بدست tiroin ?
پلیرها وقتی HP آرتاس رو میرسونن به 10% لیچ کینگ قاطی میکنه و با یه حرکت همه پلیرها رو درجا میکشه، اما تیریون از یخ میاد بیرون و فراست مورن رو با Ashbringer میشکونه (خنده دار ترین اتفاق تو کل وارکرفت Lore) و ارواحه فراست مورن آرتاس رو تسخیر میکنن بعد هم بابای آرتاس میاد و پلیرا رو زنده میکنه و همه با هم میریزن سر آرتاسی که دیگه شمشیری نداره و ارواح معلق بین زمین و هوا نگهش داشتن...

Ehsanex

کاربر سایت
Apr 8, 2014
39
Arthas & Illidan :
به طرفداران آرتاس بر نخوره ها ! ولی به نظر من ARTHAS یه آدم نامرده،کوته فکر و خوش شانسه !)x همون جوری هم که مرد حقشه !! به نظر من باید یه گوبلین می کشتش یه پالادین براش زیاد بود :| Illidan حداقل مرد بود اما این آرتاس . . . .
Cenarios & Grom & manorath & trall :
Cenarios حیفش بود . . . یه کم خریت کرد.Grom فقط زور داره.manorath هم به نظرم قشنگ مرد :).trall هم با این که به نظر میاد زیاد نقش داره ولی به نظر من نخودیه :d
Tranda & wash & jeyna :
jeyna احمقه :|.wash عاقله :>.Tranda احساساتیه ;;)
Forion & uther :
uther خوبه :) خوب هم مرد ! درباری Forion نظری ندارم 8-|:d
malgenes & keltezad & silvanas :
mlagenes بد بخت بود.silvanas داستان قشنگی داشت.دوست داشتم keltezad از اول زنده بمونه . . . نه این که بمیره بعد دوباره زنده بشه . . .
keljaden & archimond & prince keal :
archimond رو قشنگ کشتن.ولی همیشه این سوال تو ذهنمه که چه جوری یه نفر که با خاک بازی یه شهرو خراب میکنه، با هزار تا wisp میمیره :|:-/
keljaden رو زیاد نمیشناسم . . . ولی ازش خوشم میاد
keal هم بدشانسه

به هر حال از بین شخصیت های وارکرافت Illidan رو بیشتر از همه دوست دارم :-bd

اینم نظرات من درباره ی شخصیت های وارکرافت ! امیدوارم خوشتون بیاد و راضی باشین !:d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر