Super Mario 3D Land

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
سلام دوستان این تاپيک درباره بازی Super Mario 3D Land هست دوستانی که این بازی کردن و دوستانی که با این بازی آشنان درباره سبک بازی , ویژگي ها , گیم پلی , مدت زمان گیم پلی , طراحی , و ........... توضیح بدن و مارو بی بهره نزارن . بازی Super Mario 3D Land مثل ماریو گلگسی هست؟ چه چیز این بازی باعث شد در سال اول بیشتر از ماریو گلگسی فروش کند . حالت 3 بعدی بازی خوب کار شده؟

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
این بازی از نظر داستان تا حدودی شبیه smb3 سوپر نینتندو بود از نظر گرافیک و گیم پلی بازی خیلی خوبی هست ولی از نظر مدت زمان بازی خیلی کم هست حالا یا من بازی رو زود تموم کردم:dیا ......
چون روی سوپر نینتندو حدود 1 هفته طول کشید تا تمومش کنم البته منظورم smb3 بود

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
نینتندو

این بازی از نظر داستان تا حدودی شبیه smb3 سوپر نینتندو بود از نظر گرافیک و گیم پلی بازی خیلی خوبی هست ولی از نظر مدت زمان بازی خیلی کم هست حالا یا من بازی رو زود تموم کردم:dیا ......چون روی سوپر نینتندو حدود 1 هفته طول کشید تا تمومش کنم البته منظورم smb3 بود
مرسی عزیز . من اول از همه به عشق ماریو گلگسی ویی خریدم اول ماریو گلگسی 1 بازی کردم که توپ بود بعد ماریو گلگسی 2 که خیلی عالیتر شده بود الانم میخوام بدونم بازی Super Mario 3D Land چجوریه بخاطر این بازی 3 دی اس بخرم بازی Super Mario 3D Land تو سال اول فروشش از ماریو گلگسی بیشتر بود

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
مرسی عزیز . من اول از همه به عشق ماریو گلگسی ویی خریدم اول ماریو گلگسی 1 بازی کردم که توپ بود بعد ماریو گلگسی 2 که خیلی عالیتر شده بود الانم میخوام بدونم بازی Super Mario 3D Land چجوریه بخاطر این بازی 3 دی اس بخرم بازی Super Mario 3D Land تو سال اول فروشش از ماریو گلگسی بیشتر بود

درسته این بازی بازی واقعا قشنگی هست ولی بازیهای دیگه هم توی سبک همین بازی هست که میتونه ادمو برای خرید این دستگاه ترغیب کنه من خودم بخاطر Super Mario 3D Land این دستگاه رو خریدم

esisonic

کاربر سایت
Aug 11, 2008
227
نام
اسی
من SMB3 رو روی NES (میکرو) تموم کردم...واقعا ً شاهکاری بود در زمان خودش!!
منم به عشق Mario Land و Mario Kart کنسول رو گرفتم!
اونایی که Super Nintendo داشتن میدونن Super Mario Kart که اون زمان بود چه حالی میداد!!
Mario و Mario Kart از زیر دست من تموم نشده در نرفته :d

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
نینتندو

درسته این بازی بازی واقعا قشنگی هست ولی بازیهای دیگه هم توی سبک همین بازی هست که میتونه ادمو برای خرید این دستگاه ترغیب کنه من خودم بخاطر Super Mario 3D Land این دستگاه رو خریدم
فدات . چه عالی واجب شد حتمأ بازی کنم . این که بله بازیا کنسول نینتندو همشون قشنگ و عالی هستن بقول دوستی تو هر بازی که دست نینتندو باشه محشر میشه من بازی برادرز آرمز دی اس که بازی کردم از هر چی بازی جنگي مثل کالاف تو کنسولا دیگه بیشتر بهم حال داد مطمعنأ 3 دی اس بازیا محشر زیادی داره . مثل خودمی عشق ماریو داری

---------- نوشته در 01:11 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:51 PM ارسال شده بود ----------

من SMB3 رو روی NES (میکرو) تموم کردم...واقعا ً شاهکاری بود در زمان خودش!!منم به عشق Mario Land و Mario Kart کنسول رو گرفتم!اونایی که Super Nintendo داشتن میدونن Super Mario Kart که اون زمان بود چه حالی میداد!!Mario و Mario Kart از زیر دست من تموم نشده در نرفته :d
منم smb3 بازی کردم که حتی بازی کردنش الان حال میده آره ماریو کارت برای سوپر نینتندو خیلی باحال بود بازی ماریو کارت از بهترین و پرفروشترین بازی ها دنیاس که حتی کراش 4 ماشینی براای رقابت با ماریو کارت ساخته شد . فدات آفرین معلومه فن دو آتیشه نینتندویی . ماریو آی پی معروف مردم پسندیه که سال ها با نینتندوست

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
من لوييجي رو بيشتر از ماريو دوست دارم و وقتي تو بازي ازادش كردم خيلي بهم حال اين بدبخت و تو قلعه جا گذاشته بودن!!!!!=))

امراللهی

کاربر سایت
Nov 22, 2012
20
نام
علی امراللهی
سلام
کی گفته بازی کوتاهه؟ اگر بخواید تمام مراحل عادی و اسپشیال رو هم با ماریو و هم با لوئیجی برید تا پنج ستاره بشید و مرحله پایانی باز بشه خیلی طولانی میشه. شاید دوستانی که میگن کوتاهه فقط با ماریو رفتن و شاید حتی مراحل اسپشیال رو هم نرفتن و دو ستاره بازی رو تموم کردن.

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
سلام
کی گفته بازی کوتاهه؟ اگر بخواید تمام مراحل عادی و اسپشیال رو هم با ماریو و هم با لوئیجی برید تا پنج ستاره بشید و مرحله پایانی باز بشه خیلی طولانی میشه. شاید دوستانی که میگن کوتاهه فقط با ماریو رفتن و شاید حتی مراحل اسپشیال رو هم نرفتن و دو ستاره بازی رو تموم کردن.
اصل اين بازي اينه كه ستاره هاش رو بگيري!

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
نینتندو

سلامکی گفته بازی کوتاهه؟ اگر بخواید تمام مراحل عادی و اسپشیال رو هم با ماریو و هم با لوئیجی برید تا پنج ستاره بشید و مرحله پایانی باز بشه خیلی طولانی میشه. شاید دوستانی که میگن کوتاهه فقط با ماریو رفتن و شاید حتی مراحل اسپشیال رو هم نرفتن و دو ستاره بازی رو تموم کردن.
تو اینترنت گشتم یه جا نوشته بود 230 مرحله اس . من که عاشق ماریو ام دیگه انقدر پیش نمیرم ;)

---------- نوشته در 05:41 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:30 PM ارسال شده بود ----------

اصل اين بازي اينه كه ستاره هاش رو بگيري!
آره دقیقأ

امراللهی

کاربر سایت
Nov 22, 2012
20
نام
علی امراللهی
خوب من هم همین کارو کردم ولی زمانش کم بود :d
ولی از یه چیزی خیلی حال کردم دیگه توی 8-4 بازی تموم نشد و چند مرحله اضافه تر داشت

شما که میگی زود تموم شد، توی صفحه ای که باید پروفایلت رو انتخاب کنی تا بازی لود بشه، روی پروفایلت چند تا ستاره هست؟ اگر دو تا هست هنوز بازی تموم نشده. باید پنج تا باشه.

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
شما که میگی زود تموم شد، توی صفحه ای که باید پروفایلت رو انتخاب کنی تا بازی لود بشه، روی پروفایلت چند تا ستاره هست؟ اگر دو تا هست هنوز بازی تموم نشده. باید پنج تا باشه.

هر مرحله رو که میرید اگر 3 تا ستاره رو بگیرید اون مرحله کامل کردید

امراللهی

کاربر سایت
Nov 22, 2012
20
نام
علی امراللهی
هر مرحله رو که میرید اگر 3 تا ستاره رو بگیرید اون مرحله کامل کردید

منظورم سکه های ستاره ای نیست. منظورم ستاره های پروفایله، که توی صفحه انتخاب پروفایل (همون اول بازی) روی پروفایل نشون میده. شاید شما هنوز هیچ ستاره ای نگرفتید.
وقتی مراحل عادی رو با ماریو تموم میکنید بهتون دو ستاره میده. البته فکر کنم اگر تمام سکه های ستاره ای رو گرفته باشید. بعد اگر مراحل اسپشیال رو با ماریو تموم کنید یک ستاره دیگه میگیرید. برای تموم کردن مراحل عادی و اسپشیال با لوئیجی هم دو ستاره دیگه میگیرید. در نهایت اگر پنج ستاره شدید مرحله نهایی باز میشه.

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
نینتندو

منظورم سکه های ستاره ای نیست. منظورم ستاره های پروفایله، که توی صفحه انتخاب پروفایل (همون اول بازی) روی پروفایل نشون میده. شاید شما هنوز هیچ ستاره ای نگرفتید.وقتی مراحل عادی رو با ماریو تموم میکنید بهتون دو ستاره میده. البته فکر کنم اگر تمام سکه های ستاره ای رو گرفته باشید. بعد اگر مراحل اسپشیال رو با ماریو تموم کنید یک ستاره دیگه میگیرید. برای تموم کردن مراحل عادی و اسپشیال با لوئیجی هم دو ستاره دیگه میگیرید. در نهایت اگر پنج ستاره شدید مرحله نهایی باز میشه.
مرسی عزیز . شاید همه تا انقدر که میگی پیش نرن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر