The Evil Within

گفتگو در 'Console Games Community' ایجاد شده توسط kaizershauze, ‏May 8, 2013.

1. AMOR CTPACTb 信念 RÊVES کاربر سایت

نام:
    امین رضا
    با درود
    من دیدم حیفه واقعاً یکی از شاهکارهایی که در آینده داره میاد تاپیک نداشته باشه ، پس با کپی برداری از 2 مطلب بخش اخبار تاپیکش رو زدم....

THE EVIL WITHIN

Developer : Tango Gameworks a division of ZeniMax Asia K.K
    Director : Shinji Mikami
    Publisher : Bethesda Softworks
    Release Date : October 14, 2014

این بازی در سال 2014 و برای PC , XBOX 360 , PS3 , Xbox one & PS4 میاد
    The Evil Within announcement screenshots arrive | VG247

با تشکر از kolange_edalat & behrooz که من فقط اطلاعاتشون رو کپی کردم برداشتم آوردم :biggrin1:

تریلر جدید 28 می 2013

تصاویر The Evil Within

آخرین ویرایش: ‏Sep 4, 2014
    emad-360 و ps3_360_wii این نوشته را Like کرده اند.
  2. کاربر سایت

نام:
    بهزاد
    leonpro این نوشته را Like کرده است.
  3. کاربر سایت

نام:
    بهزاد
    دو سالگی بازی مبارک باشه.امیدواریم تا e3 2017 شماره دوم بازی معرفی شه و این بار با یک بازی کامل طرف باشیم.هر چند با شناختی که من از میکامی و مدیریت بی نظیرش دارم دور از دسترس نیست.

jhoobin و leonpro این نوشته را Like کرده اند.
  4. کاربر سایت

نام:
    بهزاد
    14 ساعت پیش توییتی رو صفحه توییتر بازی امده.حجم توییت ها و درخواست ها برای شماره دوم بازی را نگاه کنید

The Evil Within (@TheEvilWithin) | Twitter

leonpro این نوشته را Like کرده است.
  5. کاربر سایت

احتمالش شماره دوش خیلی زیاده.
    هرچند خودم دوست دارم بدن یه نفر دیگه تحت نظر میکامی بسازتش و خودش یه آی پی جدید معرفی کنه.:-"

BROTHER LOUIE این نوشته را Like کرده است.
  6. کاربر سایت

نام:
    بهزاد
    کاملا موافقم. منم دوز دارم ای پی جدید بسازه.

7. کاربر سایت

نام:
    ژوبین
    امیدوارم دوره میکامی به سر نرسیده باشه دوره اینافونه بود چی بود اون که تموم شد:-" یه بازی با گرافیک خوب انیمیشنای خوب بده که ما بعد مدت ها بتونیم شاهد شاهکاری مثل re4 باشیم

8. کاربر سایت

نام:
    بهزاد
    هر چقدر سباستین شخصیت جالبی نداشت ، جولی کیدمن خوب و جالب بود

Gotham Knight, ps3_360_wii و Ƥ.s.Y.c.H.o این نوشته را Like کرده اند.
  9. کاربر سایت

نام:
    بهزاد
  10. کاربر سایت

نام:
    بهزاد
    leonpro و jhoobin این نوشته را Like کرده اند.
  11. کاربر سایت

نام:
    عمادالدین
    دروود دوستان !
    .
    بالاخره بعد حدود 2 تا 3 سال که قصد داشتم این بازی رو بازی کنم! حدود دو هفته پیش بازی رو گرفتم و شروع کردم.. واقعا درود به شرف میکامی. بازی یک ضرب تا چپتر 6 میخکوب ام کرد! بعد از اون هم که هیچ چی بازی هیچ چی کم نداشت! (( به جز موارد کمی : مثلا گرافیک فنی ضعیف که همه میدونن و یه سری جزئی دیگه )) . و به نظرم توی این سبک یه پیشرفت خیلی بزرگ بود. نسبت به اویل 4 حتی تو موارد وهم و طراحی محیط و جون به لب کردن گیمر! بهتر هم عمل کرده بود (( نظر شخصی بود! )) . واقعا بعد سری دارک سولز! خیلی وقت بود بازی اینجوری خسته گی ام رو در نیوورده بود! خیلی وقتا میشد با یه نارنجک! مرحله ارو سیو میدادم و پیش میرفتم ... و خلاصه کلی حس عجیب و غریب که موقع این بازی بهت دست میده ! و به شدت امید دارم به ساخت نسخه ی دوم !
    .
    حیف که وقت ندارم این بازی رو پلات کنم... ولی حتما و حتما بارها و بارها بازی اش خواهم کرد.:x
    .
    و در نهایت یکبار دیگه درود به شرفت استاد : ش.م !

Ehsan95_76, mikammi, Ƥ.s.Y.c.H.o و 3 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  12. کاربر سایت

نام:
    محمد
    من منتظرم یه نسخه کاملی چیزی بیاد بهمراه همه dlc ها بگیرم..خود بازیو رفتم تو کف dlc ها هستم.

leonpro و emad-360 این نوشته را Like کرده اند.
  13. کاربر سایت

بازی واقعا بی نظیره، هم طراحیش هم فلسفه ذاتیش. من یه ویدئو داشتم میدیدم که اتفاقا زبان اصلی هم بود و خود خارجی ها منتشرش کردن و داشتن راجب غلائم ایلومیناتی و قدرت نمادگراییش صحبت میکردن و من واقعا کف کردم از این همه نبوغ میکامی و سازنده هاش. همین چند روز گذشته دوباره بازی رو شروع کردم و جدا میتونم بگم بهترین سوم شخص وحشت و بقایی هست که کلا تجربه کردم. درسنه بازی شباهت هایی با اویل 4 داره و یه جوری اونو الگوی خودش قرار داده( که اصلا هم بد نیست به زعم من، چراکه هم بازی بزرگی رو الگو قرار داده و هم اینکه سازندش در هر حال یه آدمه و از روی کار خودش اقتباس کرده) ولی از باب وحشت قشنگ مثل مسابقه لامورگینی با ژیان میمونه، راحت با فاصله چندیدن فرسخی اویل 4 رو جا میزاره توی بخش Horror و وحشت.
    چیزی که میکامی همیشه توی این سبک بی نظیر عمل میکنه طراحی باس فایت ها و شخصیت های اوناس. یکی از بهترین طراحی باس فایت های تاریخ همین اویل 4 بود و من مطمئن بودم فقط همین سازنده میتونه اون طراحی رو مجددا تکرار کنه و بعد از بازی اویل ویتین کاملا به این امر صحه میزارم. صحنه های فرار از دست لورا، صحنه نبرد با box head واقعا ضربان قلبت رو میرسونه به 100.
    نمیدونم ، واقعا درک نکردم چرا منتقدین با بازی اینجوری برخورد کردن. بازی سبک وحشت چیزی نیست که بزاری جلوت و فقط مثل ماشین تا تهش بری. باید با اتمسفر بازی زندگی کنی، باید محیط ها رو چندین و چندباره نظاره کنی، دشمن ها رو باید کاملا آنالیز کنی ( مثلا یه دشمن داره توی چپتر باکس هد که ذوتا سر داره، یکیش انسانه یکیش سگ، حتی بعد از مرگ هم بدنش و ماهیچه هاش ضربان داره، که دیدنش قشنگ حس کابوس و دنیای روانی بازی رو منتقل میکنه)، باید قشنگ به تمام افکت ها و صداهای بازی توجه کنی، داستان رو پله پله بری جلو. اون سیم خاردارها که به شکل فوق العاده ای وحدت هنری داستان بازی رو توی جای جای بازی نشون میدن و نمود کامل ذهن روان پریش و و بسته و خشن روویک رو مجسم میکنن ( حتی توی لوگوی بازی و اون مغز هم هست) تمام این ها توجه فوق العاده سازنده رو میرسونه، و برای شخص من ارزش بی نهایت بالایی داره. از گیم پلی هم صحبت نمیکنم ولی فقط اینو میگم که بهترین توازن بین اکشن و وحشت رو پیاده کردن. چیزی که سال هاس کپکام آرزو داشته و نتونسته توی اویل پیاذه کنه.
    در کل این بازی از اون بازی ها بود که نمیدونم چوب چی رو خورد و چرا اینطوری باهاش برخورد شد؟ همه جوره یه عنوان کاملا پروفشنال توی سبک وحشت حساب میشه ولی به نظرم درک نشد، نه از جانب منتقدین و نه از جانب برخی گیمرا....

آخرین ویرایش: ‏Oct 23, 2016
    Ehsan95_76, Tenshi, leonpro و 5 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  14. کاربر سایت

نام:
    SaSaN
    دقیقا
    اگه نسخه ی دومی هم در کار باشه دوست دارم شخصیت اصلیش جولی کیدمن باشه :D

emad-360, leonpro, BROTHER LOUIE و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  15. Better be careful The killer might be near Gold User

حالا به اصطلاح منتقد ایرانی میاد بازی نقد کنه جدا از اینکه 10درصد داستان هم نفهمیده میگه چقدر خوب بود یا چقدر بد بود!
    بدتر از اینکه فکر میکنه داستان بازی تو خودت بازی خلاصه شده و اصلا نمی خوان ذره ای فکر کنند فلسفه ی داستان بازی از کجا اومده..خیلی بده....اونا آدمای بشدت با سوادی هستند میکامی تو این زمینه فوق العاده است

emad-360, leonpro, uriel و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  16. کاربر سایت

نام:
    بهزاد
    کلا شینجی میکامی در خلق داستان های متفاوت بی نظیره.به طرز زیبایی هم عناوینش از نظر داستانی بحث برانگیز میشه.

همان طور که علی گفت میکامی خیلی شخصیت های منفی و باس ها را عالی از اب درمیاره.اصلا تخصصش همین هست. همون روویک یا سدلر و یا البرت وسکر که به عقیده ی خیلی ها بزرگترین شخصیت منفی تاریخ هست همشون کار میکامی هست

آخرین ویرایش: ‏Oct 27, 2016
    Gotham Knight, emad-360, leonpro و 2 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.

این صفحه را به اشتراک بگذارید