The Evil Within

گفتگو در 'Console Games Community' ایجاد شده توسط kaizershauze, ‏May 8, 2013.

1. AMOR CTPACTb 信念 RÊVES کاربر سایت

نام:
    امین رضا
    با درود
    من دیدم حیفه واقعاً یکی از شاهکارهایی که در آینده داره میاد تاپیک نداشته باشه ، پس با کپی برداری از 2 مطلب بخش اخبار تاپیکش رو زدم....

THE EVIL WITHIN

Developer : Tango Gameworks a division of ZeniMax Asia K.K
    Director : Shinji Mikami
    Publisher : Bethesda Softworks
    Release Date : October 14, 2014

این بازی در سال 2014 و برای PC , XBOX 360 , PS3 , Xbox one & PS4 میاد
    The Evil Within announcement screenshots arrive | VG247

با تشکر از kolange_edalat & behrooz که من فقط اطلاعاتشون رو کپی کردم برداشتم آوردم :biggrin1:

تریلر جدید 28 می 2013

تصاویر The Evil Within

آخرین ویرایش: ‏Sep 4, 2014
    ps3_360_wii این نوشته را Like کرده است.
  2. April 26 , 2016 کاربر فعال

نام:
    peɪmɑːn
    ممنون از زحماتی که برای ایجاد این تایپیک کشیدین :bighug: :d

3. کاربر سایت

نام:
    اسماعیل
    مرسي بابت ايجاد تاپيك:d

4. April 26 , 2016 کاربر فعال

نام:
    peɪmɑːn
    بعد از مدت ها شینجی میکامی و یه سروایول هارر واقعی :bighug:
    ممنون از ایجاد کننده تاپیک :d

5. کاربر سایت

نام:
    farzad
    سلام
    بازی بسیار خوبی به نظر میاد و پتانسیل اینا داره که به یه عنوان بزرگ تبدیل بشه

6. کاربر سایت

نام:
    ehsan
    کلا شینجی میکامی دیگه تو ساخت اویل که نقشی نداره اونم فهمیده که فاتحهش خوندست (با چشمان اشک بار تایپ کردم) امیدوترم این یکی مثل اویل 6 هجو نباشه

7. AMOR CTPACTb 信念 RÊVES کاربر سایت

نام:
    امین رضا
  8. AMOR CTPACTb 信念 RÊVES کاربر سایت

نام:
    امین رضا
  9. April 26 , 2016 کاربر فعال

نام:
    peɪmɑːn
    گیم پلی از بازی نشون میده :d
    میدونم بر خلاف قاعده اس که تریلر بازی ها رو خودتون ببینین
    ولی لطفا اول خودت تست کن تا اطلاعات موثق بدین دست مردم :d

10. AMOR CTPACTb 信念 RÊVES کاربر سایت

نام:
    امین رضا
    والا من استثنائاً دارم دانلود میکنم ، آخه این رو نمیشه ندید :D
    ولی از اونجایی که سرعت دانلودم از 60-70 شده 5 :) فک کنم فردا صبج تموم بشه 8-|

11. کاربر سایت

نام:
    امير حسين
    نمايش بازي تو TGS فوق العاده بود. ايمان دارم كه اين بازي ميتونه تو وضعيت فعلي دنياي گيم كه خلاء بازي هاي Survival-Horror به شدت درش احساس ميشه مثل يه ناجي بزرگ عمل كنه و چنانچه كه تو بازار جهاني هم موفق عمل كنه ميتونه چرخ Survival-Horror سازي تيم ها و استوديوهاي بزرگ رو راه بندازه.

با استناد به تريلر بازي فقط ميتونم بگم كه اينبار ميكامي اومده تا با مخلوقاتش مارو سنكوپ كنه! از اون صحنه اي كه سباستين در رو آهسته باز ميكنه و بعد از اون ( كمي جلوتر ) سايه Butcher رو مي بينه بگيريد تا اون آخر كه Re-Bone Laura از توي خون مياد بيرون همش استرس و ترس مطلقه!

البته با وجود اين اوصاف اين استرس و ترس نبود كه منو به وجد آورد بلكه يه نوشته كوچيك تو همون ابتداي تريلر بود:

ALBERT W3SKER این نوشته را Like کرده است.
  12. کاربر سایت

نام:
    leon
    عجب داستانی أدم با خوندنش میترسه چه برسه به گیمش بی صبرانه منتظریم میکامی جان:d

13. کاربر سایت

نام:
    امير حسين
    تاپيكو خاك گرفته و هيچ كسيم پيدا نميشه كه اين گوهر ارزشمند ( The Evil Within ) رو از بين اين همه گرد و خاك بيرون بكشه:d

به هرحال Eurogamer Expo خيلي وقته كه تموم شده و به اصطلاح از تاريخ مصرفش گذشته اما با وجود اين اوصاف بازم يه تريلر عمومي از The Evil Within به جا گذاشته كه ميشه حسابي در موردش بحث كرد و نقاط ضعف و قوتش رو بيرون كشيد:d

به نظرم نمايش بازي در كل عالي بود اما مشكلاتي داشت كه چشم پوشي ازشون غير ممكنه.

اول از همه به نكات مثبت بازي اشاره ميكنم ( با توجه به روند تريلر ):

1. خشونت ديوانه كننده اي كه تو تك تك نقاط بازي موج ميزد و تحسين برانگيزتر از اون كار ميكامي كه از گذاشتن چنين صحنه هايي تو بازيش اجتناب نكرده.
    2. موسيقي كلاسيك و ملايم بازي كه توسط گرامافون اجرا ميشد و به مرموز و ترسناك تر شدن محيط بازي و شخصيت Butcher كمك بسزايي كرده بود. ( وقتي كه سباستين خودشو آزاد ميكنه و به سمت ميزي ميره كه كليدِ در بهش آويزونه )
    3. فيزيك فوق العاده بازي و تكون خوردن به شدت طبيعي پارچه ها.
    4. آژير چشمك زن كه به القاي حس ترس بازي كمك زيادي كرده بود.
    5. نورپردازي چشم نواز و فوق العاده بازي كه به شدت جلب توجه ميكرد.
    6. مجروح شدن سباستين كه موجب باورپذيري بيشتر بازي شده بود.
    7. فرار از دست Butcher و موزيك همگام با اون و صداي گوش خراش اره برقي كه فضاي به شدت مخوفي رو در كنار هم تشكيل داده بودن.
    8. پنهان شدن از دست Butcher و بالا رفتن صدا و سرعت تپش قلب در صورت نزديك شدنش. ( زماني كه سباستين تو كمد پنهان شده )
    9. بخش مخفي كاري و جدال و كش مكش با Butcher ( بر خلاف عناويني مثل RE5 كه مبارزه با چنين دشمناي مهمي رو تو زدن چندتا تير و تركوندن چندتا بشكه نفت خلاصه كرده بودن )
    10. سايه پردازي قدرتمند بازي كه در حين پنهان شدن از دست دشمن به شدت تاثيرگذار و جالب كار شده بود.
    11. محيط جنگلي و وجود كلبه و فانوسي قديمي كه به نوعي تداعي كننده اون جو و اتمسفر Alone in the Dark هاي قبلي و قديمي بود.
    12. تيراندازي نسبتا خوب و بخار فوق العاده اي كه بعد از شليك هر گلوله از سلاح خارج ميشد.
    13. سوزوندن دشمناي بازي بعد از كشتنشون كه در واقع اداي ديني به RE Remake و طرفدارانش بود.
    14. واكنش مناسب دشمنا نسبت به نوع تير و محل تير خوردن.
    15. استفاده از تله براي كشتن دشمناي بازي.

نكات منفي:

1. تو بخش ابتدايي تريلر، سباستين خيلي راحت دستش رو باز ميكنه و با استفاده از چاقويي كه نيم متر اون طرف ترش تو بدن يكي از اجساده، طنابي كه باهاش بسته شده رو پاره ميكنه كه آدمو بيشتر ياد تام و جري ميندازه تا TEW :d
    2. انيميشن هاي ضعيف بازي كه يه جورايي تو شخصيت پردازي سباستين و ميزان خونسرديش خلل ايجاد كرده بودن.
    3. باز شدن در آسانسور و بسته شدنش بدون زدن هيچ دكمه اي! ( وقتي كه سباستين از تيمارستان يا بهتره بگم از اون قتلگاه فرار ميكنه )
    4. Butcher تا نيم متري سباستين ميرسه و به جاي قطع كردن سرش به پاره پوره كردن ديوار روي مياره كه البته اين يه مورد تا حدودي تعمدي بوده. ( وقتي كه سباستين پشت يه جعبه قايم شده و فكر ميكنه كه Butcher متوجهش نشده)
    5. انيميشن هاي مرگ كم، تكراري و ضعيف دشمناي بازي.
    6. نحوه اتصال بمب ها و تله ها به ديوار. ( سباستين تنها كمي خم ميشه و با دراز كردن دستش بمب رو به طرز خنده داري به ديوار ميچسبونه )
    7. افكت انفجار به شدت ضعيف.

به هرحال نمايش بازي شاهكار نبود اما در حد خودش عالي بود و نويد عنواني جذاب و كامل رو ميداد. با توجه به اينكه بازي سال ديگه عرضه ميشه و راه زيادي رو در پيش داره و با استناد به اينكه اين تريلر از نسخه 360 بازي بوده اميد دارم كه سال 2014 با عنواني زيبا و فوق العاده رو به رو ميشيم.

14. کاربر سایت

من که میمیرم واسه این بازی

15. کاربر سایت

نام:
    Alireza
    تصاویر جدید از بازی:
    [​IMG][​IMG][​IMG]

این صفحه را به اشتراک بگذارید