خداحافظی با ps2 ممنوع؟‍‍!

گفتگو در 'PlayStation 2' ایجاد شده توسط pooya ps2, ‏May 1, 2013.

1. pooya ps2

کاربر سایت

نام:
    پویا
    سلام دوستان عزیز!یکی از مشکلات امروزی کنسول بازیps2 توجه نکردن مردم به اون است که هنوز کسی هم هست که با اون بازی کنه!به نظر من نباید این کنسول معروف رو کنار گذاشت واین کنسول بازی های معروفی هم داره.بیایید و این کنسول رو ترک نکنیم؟:">:x;):d:)

mamadha این نوشته را Like کرده است.
  2. Fenris Wolf

کاربر سایت

نام:
    Shervin
    ps 4 داره میاد و همین الان تمام بازیای 2-1 و psp روی پی اس ان برای پی اس 3 هست !
    تاپیک عملا هیچ جنبه فانی نداره :|

3. Kiti Neko

Kiti Neko тесн теαм
    کاربر سایت

نام:
    αмιг
    به پای کنسول موندن بی فایده ست! باید پای بازیهاش موند، که من به شخصه موندم؛ نه فقط PS2 بلکه PS1! سونی هم که همه میدونن هیچ وقت محصولات قدیمیش رو فراموش نمیکنه سیاستش همینه، و میبینیم که بازی های کنسول های قبل رو روی PSN میذاره و یادشون رو زنده نگه میداره.
    شبیه سازی روی PC هم که یکی از روش هاست.
    بنابراین دیگه فکر نمیکنم به خود کنسول نیازی باشه!

4. hamed_yazdani

کاربر سایت

من دورانی که روی 1 و 2 داشتم رو هیچ وقت فراموش نمیکنم. ولی دیگه الان پاسخگو نیستن!

5. '!|SNAKE|!'

کاربر سایت

نام:
    Soroush
    تجدید خاطر خوبه ولی فقط برای چند لحظه ...
    والا الان بازیهای 2010 به قبل رو هم به زور میشه بازی کرد با این همه استاندارد هایی که بازیهای جدید وارد میکنن ...

6. pooya ps2

کاربر سایت

نام:
    پویا
    شما راست میگید!کنسول ps2 دیگه نمیتونه نیاز های الان رو براورده کنه اما این کنسول پر طرفدار رو نباید فراموش کرد:((
    شما که میدونید این کنسول درجهان حداقل100 میلیون فروش کرده و مطمئنا الان حداقل 50 میلیون دستگاه داره استفاده میشه
    اگه اینطوریه اون کسایی که الان دارن از این دستگاه استفاده می کنن یه مشت از دنیا عقب افتادن:-w
    هیچ وسیله ای تا وقتی که یکی با اون کار میکنه فراموش شده و قدیمی نیست

Mr.unknown این نوشته را Like کرده است.
  7. danial.wwf

کاربر سایت

برای من :
    بهترین تجربه ی گیم ، یازی های ps2 بود.
    به نظرم ps2 موفق ترین کنسول سونی هم بود.
    ps2 را هیچ وقت فراموش نمیکنم.

8. pooya ps2

کاربر سایت

نام:
    پویا
    نخیر بی فایده هم نیست و شبیه ساز های کامپیوتر هم زیاد قوی نیستش برای پاسخگویی به مردم و هنوز هم که هنوزه نیازی هست به بودن کنسول

9. rjammehr

کاربر سایت

نام:
    رضا
    نه من مخالفم کجا همه بازیای پلی یک و دو روی پی اس ان هست تازه دانلودشون مگه الکیه بعد قیمت فیزیکیه بازی هاشون هم فکر کنم ارزون تر در بیاد تا دیجیتالیشون رو بگیری / من چک کردم دیدم خیلی از بازی ها نیستن

10. DeanAmbrose

کاربر سایت

نام:
    Scott
    لوس نباشید! بزرگ شدید
    برای من بهترین تجربه ی گیمینگ موقعی بود که Xbox و دادم رفت PS3 گرفتم!

11. Doctor Splinter

کاربر سایت

نام:
    سجاد
    هر چیزی به زمان خودش باید سنجیده بشه بله پی اس 2 در زمان خودش شاهکاری بی بدیل بود ولی دیگه دورانش تموم شده و به زودی دوره سلطنت پی اس 4 قدرتمند آغاز خواهد شد@^:)^^:)^^:)^^:)^

12. razoramona

کاربر سایت

موافقم
    و من نیز هم هنوز کنسولم رو روی میز تلوزیون گذاشتم و کاملا بهش وفادار هستم چون بهترین خاطرات و تجربیات بازی کردن هام رو از اون دارم هر چند که بیشتر با pc حال میکنم!
    ولی خیلی چیز ها نباید فراموش بشه، مثل زمانی که اولین بار با آتاری 2600 تو خونه هامون آشنا شدیم و لذت بازی و هیجان River ride رو همگی دور هم چشیدیم
    توی ماشین سواری دنده ای ش تو مه گم شدیم
    با پلیس دنبال دزد دویدیم، با زیر دریایی غواص ها رو نجات دادیم!
    با میکرو ترمیناتور و دندی و نینتندو زندگی کردیم و با سگا جنسیس و مگا درایو عمرمون و گذروندیم و پروردگار مورتال کامبت شدیم!!!
    با پلی وان انگشت به دهان موندیم و از قدرتش کف کردیم
    با رزیدنت اویل 1 و 2 و 3 به نهایت لذت از یک بازی از یک کنسول و یک نسل از بازی های ویدئویی رسیدیم
    و با پلی 2 رسما دیوانه شدیم!
    درسته که کنسول های نسل بعد نسل های قبل رو هم ساپورت کردن، ولی حرف من رو اونهایی میفهمند که با PS2 سایه ی کلوسوس رو بازی کردن
    آهای منتظران PS4 و X1 همه چیز توی به روز بودن خلاصه نمیشه! شما اگر که اینطور به کنسول نسل های گذشته تون نگاه میکنید، نشون میدید که هیچ عشقی به بازی های ویدئویی ندارید!!

13. pooya ps2

کاربر سایت

نام:
    پویا
    نخیر نیست

14. amrabs57

کاربر سایت

با درود به دوست خوبمون که این تایپیک جالب رو درست کردند ، بنده کاملا با حرفهای ایشون موافقم و این موارد رو اضافه میکنم :
    1 - بنده با اینکه 360 دارم و 3 دی اس که از همین نسل هستن هنوز با پی اس 2 بازی میکنم چون خیلی از بازیهاش رو هنوز هم که بازی میکنید حس تازگی توش موج می زنه و ایده های ناب بازیهای اون هنوز هم کاملا به روز هستش .
    2 - بازی فقط گرافیک نیست و عوامل مهمی در اون تاثیر داره که میتونه گیمرها رو به چالش بکشه نمونه این بازیها سری متال گیر که روی نسل قبل هست و هنوز هم بازی هاش خیلی هم سرگرم کننده و جذاب هستن .
    3 - بعضی از جنبه های نوستالوژیک و شناخت ریشه بازیهای قبلی با انجام نسخه های اولیه مانند سری دویل می کرای و گاد آو وار و متال گیر و فاینال فانتزی و . . .
    4 - من هنوز هم با این کنسول بازی میکنم و همینطور بازیهای نینتندو دی اس رو به بسیاری از بازیهای روز ترجیح میدم و اکثرا روی اونها وقت میذارم به علت ذوق و سلیقه بالای طراحی این بازیها و سرگم کننده بودن آنها .
    و موارد دیگر البته در انتها شایان ذکر که بازیهای زیبای این نسل رو هم باید انجام داد و لذا برد ولی دلیلی بر خداحافظی با پی اس 2 و دیگر کنسولها نیست و در آخر اینکه چند وقت پیش بازی جت گریند ریدیو رو داشتم رو دریم کست بازی می کردم و بسیار لذت بخش بود و اصلا احساس کهنگی نداشت و البته روی خود کنسول هر بازی رو انجام داد هم راحت تره هم جذابیتش بیشتر .
    با تشکر از دوستان .

15. pooya ps2

کاربر سایت

نام:
    پویا
    اگه کسی کنسولی یا چیزی رو دوست داشته باشه تا ابد هم با اون می مونه.
    تازه ps2 انقدر ارشیو بازی بزرگی داره که برای کسی که تازه ps2 خریده یک عالم بازی هست.