Call of Duty: Ghosts | PC

بلاخره بعد از شایعات فراوان نسخه جدید بازی به نام Call of Duty: Ghost تایید شده
بازی در تاریخ 5 نوامبر 2013 عرضه میشود و سازنده بازی نیز Infinity Ward خواهد بود
به محض اطلاعات ازاز سوی Activision و Infinity Ward سمت تاپیک به روز خواهد شد

پس از شایعات فراوان، شرکت Activision نسخه ی بعدی فرانچایز بیلیون دلاری خود یعنی Call of Duty را معرفی نمود، عنوان Call of Duty: Ghosts، سری بعدی آن است که برای Xbox 360 ،PS3 و PC، به همراه کنسول های نسل
بعدی در تاریخ 5 November امسال عرضه خواهد شد. خبری از تایید نسخه ی Wii U نیست.

نسخه ی نسل بعدی این بازی از یک موتور کاملا جدید بهره می برد، در حالی که موتور تمامی نسخه های این بازی از سال 2005 تاکنون فقط شاهد تغییرات اندک و سالانه بوده است.

اذعان دارند که نسخه ی چهارم Modern Warfare در دستان Infinity Ward باقی است.
آقای Mark Rubin، تهیه کننده ی Infinity Ward می گوید: تیم ما کنسول های نسل بعدی را دیده اند که به عنوان یک فرصتی مناسب، برای شروع یک قسمت جدید شروع می کنیم."
وی افزود: "ما یک نام تجاری ، یک موتور بازی سازی، و ایده هایی جدید به همراه تجربه های نو برای طرفدارانمان می سازیم."

Activision نسخه ی نسل بعدی این بازی بعلاوه ی موتور جدید شرکت خود را در طی مراسم رونمایی کنسول بعدی شرکت Microsoft، یعنی در تاریخ 21 May معرفی خواهد کرد
با تشکر از ɑidɐn عزیز

آخرین ویرایش:

rreyhani

کاربر سایت
Jul 7, 2013
85
نام
علی
چیز میزی بیرون ندادن که بازی با رم 2 اجرا بشه!
اگه مثلا از حافظه های دیگر به رم ات کمک کنی چی مثلا یک فلش وصل کنی و اون روreadyboost کنی؟؟؟

Doctor Splinter

کاربر سایت
Apr 27, 2006
1,142
نام
سجاد
به نظر من که بخش سینگل پلایر اگر چه نو آوری خاصی نداشت ولی کاملا قابل قبول بود و ایراد خاصی بهش وارد نیست!
در مورد مولتی هم که فعلا نمیتونم نظر بدم چون دسترسی ندارم بهش!

c. walker

کاربر سایت
Jul 6, 2013
207
نام
hossein
من اینو هنوز تجربه نکردم ولی مطمئنم cod گیم پلی و سینگل پلیر بهتری نسبت به بتل داره ولی بتل گرافیک و صداگذاری بسیار سرتری داره.... نمیدونم چرا از بخش های تک نفره بتل زیاد خوشم نمیاد و بهم نمیچسبه... مثلا همین بتل 4 خداییش سینگل پلیر کسل کننده و سردرگمی داشت....

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,353
نام
Matthew
4 تا از مراحل بازی رو یه سره رفتم :d واقعا لذت بردم. قبل از این هم همین دیشب BF4 رو تموم کردم که ...
تا اینجا فوق العاده لذت بردم ... گرافیک بازی در برخی صحنه ها قابل قبول هست و تغییرات به چشم میخوره ولی بعضی اوقات خیلی تکسچر ها بد میشه و توذرد از آب در میاد :|

خلاصه که نمرات میتونست کمی بهتر باشه. از سگ بسیار لذت بردم :d
اسلحه ها هم مثل همیشه به آدم جذابیت ادامه رفتن میده :x

صداگذاری یه کم کمکی مشکل داره ...
نرخ فریم هم در برخی صحنه ها الکی افت داره ... ولی در کل من خودم با FXAA متوسط 40 رو میگیرم توی اکثر صحنه های درگیری ...
توی محیط های باز که افت فریم میده میاد روی 32 30 ... که فکر کنم با آپدیت هایی که بیاد درست و بهتر بشه.

بهتون 100% پیشنهاد می کنم. ضنمن اینکه من هفته ی پیش MW1 ر و نصب کردم و جاتون خالی دارم با اون هم نهایت لذت رو می برم.

اصلا COD یچیز دیگست در زمینه ی Single :x

kv7_shadow

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,731
نام
کورش
4 تا از مراحل بازی رو یه سره رفتم :d واقعا لذت بردم. قبل از این هم همین دیشب BF4 رو تموم کردم که ...
تا اینجا فوق العاده لذت بردم ... گرافیک بازی در برخی صحنه ها قابل قبول هست و تغییرات به چشم میخوره ولی بعضی اوقات خیلی تکسچر ها بد میشه و توذرد از آب در میاد :|

خلاصه که نمرات میتونست کمی بهتر باشه. از سگ بسیار لذت بردم :d
اسلحه ها هم مثل همیشه به آدم جذابیت ادامه رفتن میده :x

صداگذاری یه کم کمکی مشکل داره ...
نرخ فریم هم در برخی صحنه ها الکی افت داره ... ولی در کل من خودم با FXAA متوسط 40 رو میگیرم توی اکثر صحنه های درگیری ...
توی محیط های باز که افت فریم میده میاد روی 32 30 ... که فکر کنم با آپدیت هایی که بیاد درست و بهتر بشه.

بهتون 100% پیشنهاد می کنم. ضنمن اینکه من هفته ی پیش MW1 ر و نصب کردم و جاتون خالی دارم با اون هم نهایت لذت رو می برم.

اصلا COD یچیز دیگست در زمینه ی Single :x
واقعا COD 4 یه چیز دیگه بود! همین Ghosts هم عالی بود اما نمیدونم چرا فرق بین medium و ultra رو بجز فریم دراپ وحشتناک نمیفهمم!
مولتیشم 3-4 مود جدید اضافه شده خوبه ولی متاسفانه نو آوریش کمه! :(
فرق بین MW2 و MW1 خیلی بیشتر از فرق ghosts و MW3 ـه!
چه خاطره ها با MW2 داشتم!
عاشق مود های costum ـش بودم و هستم :x

rreyhani

کاربر سایت
Jul 7, 2013
85
نام
علی
آقا این مرحله اولش میری تو فضا یا نه نسخه من فرق داره!
در ضمن وقتی بازی لگ زیاد داره و وقتی تنظیمات رو آخر یا اصلا تغییر میدم بازی کرش میکنه!
با آپدیت کارت گرافیک و آپدیت برای خود بازی این مشکلات حل میشه؟

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
منم ۵ تا مرحله رو تا اینجا بازی کردم. واقعا بازی سازان infinity ward بلدن بعد از اینهمه سال هنوزم با همون فرمول قدیمی یه بازی عالی بدن بیرون. الان که به کمپین بتل نگاه می کنم خندم میگیره. گرافیک هم به نظرم پیشرفت خیلی زیادی نسبت به black ops 2 داشته اما خوب بازم بتل کجا و این کجا!

آخرین ویرایش:

Ghost3d

کاربر سایت
Oct 25, 2012
73
نام
علی
بازی محشر و فوق العاده و سینماییه. از اون آیلی، سگ شاهکار گرفته تا اون مرحله کاراکاس و بالا و پایین رفتن از ساختمون و کلا خیلی خداست.... جالبیشم اینه هیچ مرحله ای رو بیخودی کش نمیده... بنظر من که محشره... هر چند خیلی خیلی سخته بازی ای رو با مدرن وارفر 2 مقایسه کردن ولی من تا اینجا اندازه همون از این خوشم اومده و حال کردم:D دو تا برادر، یه پدر، یه دوست قدیمی و دشمن فعلی ... کلا رویاییه این کال آو دیوتی... از اون یکشم که بازی کردم همین بود الانم همینه

MAKAV3LI

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,927
نام
آن مرد !
دوستان توضیحاتو دادن
منم بازی رو تموم کردم
مثل cod های اولیه واسم جذابیت نداشت اما یکی از لذتبخش ترین بازی های امسالم بود
حداقل از BO2 خیلی بهتر بود به نظر من
اشکالم زیاد داشت بازی البته ولی کلا بسیار خرسند و راضیم :d

13001300

کاربر سایت
Sep 22, 2010
15
سلام دوستان این سیستمه منه به نظرتون اگه بازیو بخرم و در حالت اکسترا بزارمش روان اجرا میشه بازی؟ممنون intel cori i7 3612QM 2.10GH ram 8 2GB vga:gforce gt740m DDr3

paradaimix

Dancing for Dessert Studio
کاربر فعال
Oct 7, 2012
2,253
سلام دوستان این سیستمه منه به نظرتون اگه بازیو بخرم و در حالت اکسترا بزارمش روان اجرا میشه بازی؟ممنون intel cori i7 3612QM 2.10GH ram 8 2GB vga:gforce gt740m DDr3

http--www.gamegpu.ru-images-stories-Test_GPU-Action-Call_of_Duty_Ghosts-test-ghost_1920_msaa.jpg

http://forum.bazicenter.com/thread83679/page47/

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
تو این آپدیت جدیده یه گزینه گرافیکی برای موهای تن رایلی (سگ همراهمون) اضافه شده . البته پدر کارت گرافیک رو در میاره . باحال شده و ی جورایی مثل TressFx میمونه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر