The Evil Within | Xbox 360

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
من الان چیتر 10 هستم نصف شبها بازی میکنم خیلی رو روان ادم در حال بازی هست اما بسیار خوب کار شده و دقیقا مثل فیلمهای ترسناک جذابیت داره و اینم بازی هست که میره تو لیست بازیهای ترسناکی که تا حالا انجام دادم
چند صفحه قبل یکی از دوستان نوشته بود 16 سالشه مامانش نمیزاره بازی کنه خب من هم 35 سالم هست زن و بچه دارم اما این بازی را اصلا نمیزارم بچه 5 سالم ببینه مهم نیست چند سالتون باشه حتی خیلی قسمتاش منم ترسیدم

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
اوف تمام شد سخت بود خدایش اما اخرش حال داد احتمال زیاد قسمت 2 داره

- - -ویرایش - - -

برا دوستان عزیزی که هنوز میگن داستان بازی‌ چی‌ شد؟؟
روویک و خانواده‌ش کلا ادمای پولداری بودن،به اون بیمارستان روانی‌ هم کمک میکردن ولی‌ تو قدیم وقتی‌ روویک بچه بود،داشتن با خواهرش تو یه خونه توی مزرع بازی‌ میکردن،یه سری از مزرعه دارا که خانواده ویکترینو زمین شون رو خریده بودن قاطی‌ می‌کنن و تصمیم میگیرن یه سری از دارایی های اونا رو آتیش بزنن که همون خونه رو آتیش می‌زنن که بچه‌ها داشتن توش بازی میکردن،روویک فرار می‌کنه ولی‌ کلی‌ از بدنش میسوزه و بخاطر اینکه خواهرش نتونسته فرار کنه و تو آتیش سوخته فکر می‌کنه تقصیر بابا و مامانشه و اونا رو می‌کشه!! همه فکر می‌کنن کل خانواده مرده،پس روویک نمیتونه از اون خونه خارج بشه، یه پروژه به نامه STEM رو شروع می‌کنه که بتونه با استفاده از یک دستگاه مغز‌های افراد رو بهم متصل کنه و خاطرات،احساسات و همه‌‌چیو بهم لینک کنه تا بتونه از این طریق یه جوری خودشو منتقل کنه به یه نفر دیگه،توی تحقیقاتش اون پروفسور کمکش میکرد تا اینکه تحقیقاتش نتیجه میده و یک نفر که همون لزلی باشه،با مغز روویک ۱۰۰% مطابقت پیدا می‌کنه! اینجا پروفسور عزیز تحقیقات روویک رو به اسم خودش ثبت می‌کنه و چند نفر رو میاره تا روویک رو بکشند، اون چند نفر نمی‌تونن از تله‌هایی که روویک تو خونه گذاشته بوده سالم در برن و همشون میمیرن! این داستان‌ها همه توی قدیم اتفاق میافته، حالا سباستین میره به اون بیمارستان روانی‌ تا ببینه چه خبره،همون اول روویک همشون رو به دستگاه STEM که مغز هارو لینک می‌کنه وصل می‌کنه و همه اون اتفاقات توی مغز سباستین و دیگران رخ میده،ولی‌ در آخر سباستین مغزخ روویک رو از بین میبره،ولی‌ قبلش روویک بالاخره لزلی رو بدست میاره و خودشو به اون لینک می‌کنه،در نتیجه روویک نمی‌میره و در آخر بازی‌ شما لزلی رو می‌بینید که داره فرار می‌کنه،ولی‌ اون روویکِه که داره میره،لزلی نیست!

ولی‌ِ سوال واسه خودم پیش اومده،اون کیدمن این وسط خوب بود یا بد بود؟؟ اصن چیکار‌ه بود؟؟

کیدمن بد نبود اون میخواست لزلی را بکشه چون تنها راهی بود که ممکنه روبیک بهش نفوذ کنه سباستین هم جلوی اونو میخواذ بگیره چون میدونه میتونه روبیک را نابود کنه

Neo

کاربر سایت
Sep 27, 2005
1,542
نام
احسان
سلام آقا من بازی رو رایت کردم. زبان انگلیسی نداره ! باABG X میشه درستش کرد یا یه ورژن دیگه رایت کنم ؟

ممنون

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
@Fallen_Angel
@mppm
@genesis007
حوصلمان سر رفته
در کل توضیحاتی از بازی لطف میکنید؟ :D و اینکه آیا مثل outlast یا slender باید کلا فرار کنم یا بیس بازی شوتر هست؟
دی ال سی هم اومده براش؟
و چقدر طول میکشه که تمومش کنم؟ :D

آخرین ویرایش:

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,299
نام
shahab
@Fallen_Angel
@mppm
@genesis007
حوصلمان سر رفته
در کل توضیحاتی از بازی لطف میکنید؟ :D و اینکه آیا مثل outlast یا slender باید کلا فرار کنم یا بیس بازی شوتر هست؟

دی ال سی هم اومده براش؟
و چقدر طول میکشه که تمومش کنم؟ :D

داستان بازی که خوب هست و دوستان در پست های قبل خلاصش رو گذاشتن. نه بازی همش فرار کردن نیست فقط تو چند مرحله اون هم به مدت کوتاهی این طور هست. بازی رو نمی شه با عنوانین ترسناک برتر مفایسه کرد درحد re4هست. ولی کمبود مهمات و هدف گیری سخت تر و دشمن های جان سخت تر خیلی تو چشم هست . در کل بازی سخت هست نسبتا که برای یه بازی surviverخودش این پونه.گرافیک بازی نسیتا ضعیف است ولی من مشکلی با هاش نداشتم. نواوری خاصی هم دربازی نیست.
تموم کردن بازی به وقتی که خودت می زاری بستگی داره در کل بازی حدود 15 تا 20 ساعت فکر کنم.

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
خب بالاخره بعد مدتها آپدیتی برای بازی اومد که میتونیم نوارهای سیاه بالا پایین صفحه رو حذف کنیم.
امروز این آپدیتو گرفتم و با دید و زاویه ای بهتر دارم بازیو انجام میدم :)

esPUNKape

کاربر سایت
Jan 14, 2014
183
نام
Rummithrael.
خب بالاخره بعد مدتها آپدیتی برای بازی اومد که میتونیم نوارهای سیاه بالا پایین صفحه رو حذف کنیم.
امروز این آپدیتو گرفتم و با دید و زاویه ای بهتر دارم بازیو انجام میدم :)

دقیقا چه کاری انجام میده ؟ میشه یه عکس بزاری ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر