The Evil Within | Xbox 360

علیرضا 10

کاربر سایت
Jun 24, 2013
180
كاش يك بخش جدا هم واسه كيدمن ميذاشت كه بعد از تموم كردن بازي بريم سراغ اون.مثل اويل 4 كه آخرش با ايدا بازي كرديم.اما در كل بازي فقط خوب بود مخصوصا وقتي وارد آينه ميشدي كه بازيو سيو كني.آهنگي كه ميذاشت محشر بود :d

آهنگه خیلی قشنگ بود از گرامافون پخش میشد نیوپلاسش هم بد نیست با تفنگ جدید دوباره رفتن خوبه

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
كاش يك بخش جدا هم واسه كيدمن ميذاشت كه بعد از تموم كردن بازي بريم سراغ اون.مثل اويل 4 كه آخرش با ايدا بازي كرديم.اما در كل بازي فقط خوب بود مخصوصا وقتي وارد آينه ميشدي كه بازيو سيو كني.آهنگي كه ميذاشت محشر بود :d
ناقالا میدونی یه دی ال سی دقیقا همینجوری داره میاد بعد میگی کاش؟؟
آره به رسم رزیدنت چهار دقیقا دی ال سی با کارکتر کیدمن قراره بیاد تا ایشالا به بخشی از ابهامات تو بازی پاسخ بده
رفقا آپدیت جدید بازی رو بریزید اینجوری دراپ آیتم دوبل میشه
هرچند کلا من مشکل مهمات نداشتم تو بازی
سعی کنید اول از هر چیز این دوتا رو آپ کنین
یکی استقامت دویدن اون یکیک قدرت تیر انفجاری با کمون
جلوتر ها به اهمیتشون پی میبرین
بقیه جاها هم همونجور که خانوم گفتن stealth kill بهترین گزینس
الان دارم تو حالت !!!!! (نمیدونم چی چی به ژاپنی نوشته) بازی رو میرم (بالاترین حد سختی)
اصل هیجان اینجاست
کلا روند بازیم فرق میکنه، هرچند بازی اصلا معما نداشت و این ضعف بزرگش بود اما خوب اینجا یکم بهتره

- - -ویرایش - - -

دوستان در این رابطه کسی نظری نداره ؟

شما کدوم نسخه رو دانلود کردین؟
من خودم نسخه بلک باکس رو نصبیدک که 14/2 گیگ بود و بعد نصب شد 30 گیگ

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
خوشحالم که دوستان با بازی ارتباط برقرار کردن ولی خواهش میکنم بر احساسات پاک خودتون قلبه کنید و داستان بازی رو و مخصوصا نقاط مخفی و اسرار بازی رو فاش نکنید و اگه هم میخواهید به کسی کمک کنید از تگ مربوط به اسپویل استفاده کنید

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
شما کدوم نسخه رو دانلود کردین؟
من خودم نسخه بلک باکس رو نصبیدک که 14/2 گیگ بود و بعد نصب شد 30 گیگ

والا دقیق نمیدونم ، اخه دانلود نکردم خریدم .
فقط نصب اجباری و نصبی که خودم کردم در مجموع 12.5 گیگ شد.

Fallen_Angel

کاربر سایت
Sep 20, 2014
114
نام
میشا
الان دارم تو حالت !!!!! (نمیدونم چی چی به ژاپنی نوشته) بازی رو میرم (بالاترین حد سختی)
اصل هیجان اینجاست
کلا روند بازیم فرق میکنه، هرچند بازی اصلا معما نداشت و این ضعف بزرگش بود اما خوب اینجا یکم بهتره
اون حالت اسمش akumu هستش. من الان روی این حالت چپتر 11 هستم و بهت توصیه میکنم همین الان بیخیال بشی چون وحشتناک و کابوس وار سخته. توی فروم ps4 در موردش توضیح دادم میتونی بری بخونی. ولی اینکه میگی توی این حالت بهش معما اضافه میشه فکر کنم (یعنی مطمئنم) اشتباه میکنی. از نظر روند داستانی و اضافه و کم شدن معماها هیچ تفاوتی ایجاد نمیشه. تو چی دیدی که این حرفو میزنی؟ من که یه بار بازی رو تموم کردم و الان روی akumu mode به چپتر 11 رسیدم هیچ تفاوتی ندیدم توی معماهاش!

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
اون حالت اسمش akumu هستش. من الان روی این حالت چپتر 11 هستم و بهت توصیه میکنم همین الان بیخیال بشی چون وحشتناک و کابوس وار سخته. توی فروم ps4 در موردش توضیح دادم میتونی بری بخونی. ولی اینکه میگی توی این حالت بهش معما اضافه میشه فکر کنم (یعنی مطمئنم) اشتباه میکنی. از نظر روند داستانی و اضافه و کم شدن معماها هیچ تفاوتی ایجاد نمیشه. تو چی دیدی که این حرفو میزنی؟ من که یه بار بازی رو تموم کردم و الان روی akumu mode به چپتر 11 رسیدم هیچ تفاوتی ندیدم توی معماهاش!
اوهوم!!
من اشتباه کردم جملمو پشت سرهم نوشتم منظورم این نبود که معمایی اضافه میشه به بازی یا چیزه دیگه
تو حالت کلی میخواستم بگم بازی لذت بخشتر میشه
من چپتر 9 کابوس هستم الانا من همیشه بازی که دوست داشته باشمو تا آخرین مودش میرم مثه رزینت 4، devil may cry و و و و
اینجا خب جدا از کم شدن آیتم ها و بالارفتن دمیج
روویک هم از مرحله 2 میاد سراغمون و کلا دشمنای مراحل بالاتر اینجا زودتر پیداشون میشه

farhadssss

کاربر سایت
Sep 20, 2009
331
یه چیز دیگه : بازی اولش خودش اجبارا 6 گیگ نصب میکنه ، من بعد از نصب زدم روی اینستال در محیط خارج از بازی زدم و بازی نصب شد . الان 12.5 گیگ فضا گرفته . این جریان چیه ؟ درسته ؟ یعنی هم یه نصب اجباری هم نصب خوده بازی ؟
دوستان در این رابطه کسی نظری نداره ؟
من بازي رو اول اينستال كردم از رو ديسك بعد رفتم تو بازي اينستالي نخواست الان موندم اون 6گيگي كه بايد نصب بشه شده يا نه ؟كرافيك بد نبود !!!
دوستان در این رابطه هم کسی نظری نداره ؟l-)

GANJI KING

کاربر سایت
Apr 13, 2012
100
نام
GANJI MEHR
.....

من بازی رو تموم کردم

کسی هست کامل داستانو تو اسپویل یا پ خ برام بگه ؟ چون اصلا نفهمیدم داستان از چه قراره و اخرش چی شد

RED.DEVIL

کاربر سایت
Jun 7, 2012
317
نام
امیر حسین
سلام:dمن چپتر 9 هستم سرم داره منفجر میشه :dکم موندخ منم مثه سبسچین دیوونه بشم:dمیخواستم بدونم کی تموم میشه دارم روانی میشم:d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر