The Evil Within | Xbox 360

AMIRREZA-GAME

کاربر سایت
May 25, 2012
745
نام
امیررضا
الان من چپتر 15 ام مکانی میاد سباستین که چشم هست حالا من بعد اینکه زامبی هارو میکشم اره برقی میاد اون قسمت که من تا 2 تا تیر بمبی هم زدم روش بی تاثیر بود چیکار کنم بنظرتون
؟

milllad

کاربر سایت
Sep 30, 2011
7
سلام به دوستان عزیز...رمز گاو صندوق تو چپتر 9 چی هست؟ و اینکه تو همین چپتر باید چه بلایی سر اون مغز بیاریم که با لیزر میشه بهش آسیب زد؟!!!ممنون

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
سلام به دوستان عزیز...رمز گاو صندوق تو چپتر 9 چی هست؟ و اینکه تو همین چپتر باید چه بلایی سر اون مغز بیاریم که با لیزر میشه بهش آسیب زد؟!!!ممنون
سلام
رمز بالايى ١١ است پايينى هم فكر كنم ٣ باشه. درمورد مغزه هم ، ببين اونى كه داره صداش پخش ميشه درمورد كدوم قسمت مغز حرف ميزنه ، اگه سرتو بچرخونى كنار كله يه كاغذى هست كه قسمت هاى مغز رو مشخص كرده بعد بايد همون قسمت مخصوص رو هدف بگيرى.
....
اقا منم گير باس چپتر ١٠ افتادم! همون جونورى كه از كمرش ادم و كله زده بيرون تو پاركينگ باهاش ميجنگى! خيلى سخته كه! قلق خاصى داره؟ تنها راهى كه من پيدا كردم اينه كه ٢تا كله هاش رو بتركونى بعد اون چشمه بره تو دهنش و احتمالا بعد از اون بايد به چشمه شليك كنى! ولى نميشه تا ميام كه شليك كنم مياد ميخورتم! اصلا انگار غير ممكنه!

mosolim

کاربر سایت
Jul 15, 2009
71
نام
مسلم
سلام
اق نسخه ایکس باکس ایراد داره؟؟؟؟ تو چپتر 2 هنگ میکنه. بردم عوض کنم گفت تقریبا همه همین مشکل رو دارن. واقعا هست اگه هست راه حلی داره.؟؟؟

بعد سیو نسخه ایکس باکس رو چجوری میشه گیر اورد ریخت تو دستگاه اون چپتر رو کلا رد کنم.؟؟؟؟

Alone-Ghost

کاربر سایت
May 27, 2014
441
سلام
اق نسخه ایکس باکس ایراد داره؟؟؟؟ تو چپتر 2 هنگ میکنه. بردم عوض کنم گفت تقریبا همه همین مشکل رو دارن. واقعا هست اگه هست راه حلی داره.؟؟؟

بعد سیو نسخه ایکس باکس رو چجوری میشه گیر اورد ریخت تو دستگاه اون چپتر رو کلا رد کنم.؟؟؟؟

دوست عزیز کسی که به شما فروخته بازی رو بد دانلود کرده چون مال همه سالمه .... کلابرداره یارو

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

D.ace

کاربر سایت
Aug 6, 2011
795
نام
JoE
سلام
رمز بالايى ١١ است پايينى هم فكر كنم ٣ باشه. درمورد مغزه هم ، ببين اونى كه داره صداش پخش ميشه درمورد كدوم قسمت مغز حرف ميزنه ، اگه سرتو بچرخونى كنار كله يه كاغذى هست كه قسمت هاى مغز رو مشخص كرده بعد بايد همون قسمت مخصوص رو هدف بگيرى.
....
اقا منم گير باس چپتر ١٠ افتادم! همون جونورى كه از كمرش ادم و كله زده بيرون تو پاركينگ باهاش ميجنگى! خيلى سخته كه! قلق خاصى داره؟ تنها راهى كه من پيدا كردم اينه كه ٢تا كله هاش رو بتركونى بعد اون چشمه بره تو دهنش و احتمالا بعد از اون بايد به چشمه شليك كنى! ولى نميشه تا ميام كه شليك كنم مياد ميخورتم! اصلا انگار غير ممكنه!

در مورد اون باس اول سعی کن ازش قایم شی دوتا اتق هست که تو مهمات هست بدون اینکه ببیندت برو برشون دار وقتی داره دنبالت میگرده چشمشو میاره بالا برون اینکه ببیندت با اسنایپ بزنش بعدش میوفته زمین بعد یه نارنجک بنداز زیرش برو قایم شو این کارو تکرار کن تا همه جا بنفش شه :d بعد میفهمه کجایی بعد با cross bow یخ بزنش بعد با اسنایپ فقط بزن به چشش (من تیر یخی نداشتم اگه سریع باشی میتونی همینجوری هم بزنیش);;)

Fallen_Angel

کاربر سایت
Sep 20, 2014
114
نام
میشا
سلام
....

اشتباهه :d رمز بالای 11 هستش و رمز پایینی 2. رمزها بر اساس تعداد نفرات توی تابلو هستش. 11 نفری که بالای تابلو قرار دارن و به 2 نفری که در پایین تابلو نگاه میکنن.
در مورد اون باس هم اگه یه کم باهوش باشی خیلی راحت میشه کُشتش. در واقع اون باس کوره و فقط وقتی میتونه ببینه که چشم دُم مانندش را بیرون میاره. توی فاز اول میتونی خیلی راحت از دستش قایم بشی و با explosive bolt بزنیش. توی فاز دوم هم که میتونی وقتی به سمتت حمله میکنه بری توی اون اتاقکا و وقتی میره عقب و میاد که بگیرتت فرار کنی بری بیرون.

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
خوب با این عکس که شما گذاشتی علت کاملا مشخص هست. مدتی هست سایت abgx سرورش رو عوض کرده , بخاطر همین نرم افزار abgx به سرور وصل نمیشه. الان هم توی عکس شما همین ارور رو داری و بخاطر همین بازی به lt3 پچ نمیشه.

شما این فایل رو دانلود کن : اینجا

بعد از دانلود از حالت زیپ خارج کن. به شما یه فایل ini میده. حالا نرم افزار abgx رو اجرا کن.

روی نرم افزار کلید Ctrl+F بزن. یه پیغام میاد شما Yes یا OK بزن. در اینجا یه پوشه رو برای شما باز میکنه . شما از این پوشه با زدن Back یه پوشه برگرد عقب.

اگر مراحل رو تا اینجا درست رفته باشی شما رو میبره به پوشه ای که دو فایل با پسوند ini و dat و یک پوشه StealthFiles وجود داره.

حالا اون فایل ini که اول گذاشتم و دانلود کردی رو اینجا جایگزین فایل ini اصلی کن.

اگر تمام مراحل رو درست رفته باشی مشکل اتصال نرم افزار abgx به سرور حل میشه. حالا ایمیج بازی رو چک کن تا به lt3 پچ بشه

اینی که شما گفتی اصلاً نشدنیه! وقتی Ctrl+F میزنم یه پوشه باز میشه، ولی دکمه‌ی بک خاموشه. پوشه‌ی دیگه‌ای باز نیست که بخواد یکی بره عقب!
توی این پوشه‌ای هم که باز میکنه چندین فایل ini وجود داره.

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
من رسیدم اواخر چپتر پنجم ، به شدت با کمبود تیر و مهمات روبرو هستم .
شما هم همین مشکل رو دارید ؟

یه چیز دیگه : بازی اولش خودش اجبارا 6 گیگ نصب میکنه ، من بعد از نصب زدم روی اینستال در محیط خارج از بازی زدم و بازی نصب شد . الان 12.5 گیگ فضا گرفته . این جریان چیه ؟ درسته ؟ یعنی هم یه نصب اجباری هم نصب خوده بازی ؟

Fallen_Angel

کاربر سایت
Sep 20, 2014
114
نام
میشا
من رسیدم اواخر چپتر پنجم ، به شدت با کمبود تیر و مهمات روبرو هستم .
شما هم همین مشکل رو دارید ؟
کلن توی این بازی باید خیلی مراقب مهماتت باشی چون واقعن کمه.
یه راهش اینه که سعی کنی بیشتر از stealth kill استفاده کنی
یه راه دیگش هم اینه که سعی کنی دشمنا رو به سمت تله ها بکشونی و یا از تبر و مشعل برا کشتنشون استفاده کنی
راه دیگه اینه که تله ها رو خنثا کنی و برا تیر کمونت تیرهای مختلف بسازی و از اونا استفاده کنی.
اگر هم باز تیر کم آوردی، میتونی درجه سختی بازی رو پایین بیاری ;)

علیرضا 10

کاربر سایت
Jun 24, 2013
180
تمومش کردم لعنتی خیلی طولانیه آخرش نفهمیدم چی شد اگه میشه یکی از دوستان توضیح بده
برای این که تیر کم نیارید باید سعی کنید خطا شلیک نکنید هدشات کنید یا به پای دشمناتون تیر بزنید بعد آتیششون بزنید چندتا کنارهم باشن خوب جواب میده ژل سیز جمع کنید ability و stock رو آپگرید کنید تا تیز بیشتری بتونید جمع کنید سرنگها هم خط سلامتیتونو بیشتر پر کنه
چپتر آخر سه تا باس داره دوستانی که به چپتر 11 رسیدن مهماتشونو خوب حقظ کنن که خیلی لازم میشه مخصوصا باس یکی مونده به آخر تو چپتر 15 باس آخر خیلی راحتتره

Fallen_Angel

کاربر سایت
Sep 20, 2014
114
نام
میشا
تمومش کردم لعنتی خیلی طولانیه آخرش نفهمیدم چی شد اگه میشه یکی از دوستان توضیح بده
داستان آخر بازی
روویک تونست از طریق لزلی و وارد شدن به ذهنش (چون یه بیمار روانی بوده و ورود به ذهن لزلی راحت تر بوده) به دنیای واقعی قدم بذاره. و احتمالن بخواد که از سازمان که پروژه STEMش رو دزدیدن انتقام بگیره. کیدمن هم به نظر اومد که به سباستین کمک کرد ولی باید منتظر dlc هاش باشی تا داستان رو بیشتر باز کنه. کلن خیلی مبهم تموم کرد.

Electronic Arts

کاربر سایت
Aug 24, 2010
4,908
نام
ناصر
كاش يك بخش جدا هم واسه كيدمن ميذاشت كه بعد از تموم كردن بازي بريم سراغ اون.مثل اويل 4 كه آخرش با ايدا بازي كرديم.اما در كل بازي فقط خوب بود مخصوصا وقتي وارد آينه ميشدي كه بازيو سيو كني.آهنگي كه ميذاشت محشر بود :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر