1. به منظور آشنایی هرچه بیشتر با علاقمندی ها و همچنین ایجاد زمینه های تعامل و همکاری بیشتر با شما یاران وفادار و همیشگی بازی سنتر، پرسشنامه ای تحقیقی تهیه شده است که در بر گیرنده اطلاعات و علاقمندی های شما کاربران عزیز است. با پاسخ گویی به آن ما را یاری نمایید. برای مشاهده پرسشنامه کلیک کنید
    بستن اطلاعیه

آموزش PS3Prox Helper برای فرم ویر 2.10 به بالا

گفتگو در 'PlayStation Vita' ایجاد شده توسط ash@ash, ‏Apr 18, 2013.

1. NERO 7

NERO 7 سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
    کاربر سایت

من ديگه نميدئونم مشكل شماها كجاست !!!

ببينيد براي پيدا كردن اون فايل اصلي ps3 prox y شما اكثرا" بايد بريد داخل MY DOCUMENTS ! نتونستيد پيداش كنيد يه سرچ داخل PC بزنيد دنبال فايل PS3Prox بعد اون فايل جديدي رو كه اين برنامه ساخته رو به جاي اين فايل بذاريد بقيه اش مثل قبله و حتي راحت تر ! چون شما فقط بعد انجام دادن اين كار بريد و RESUME رو داخل PS3 بزنيد خود به خود بازي ريخته ميشه

2. kaveh-slayer

کاربر سایت

نام:
    کاوه
    این ip که میگی تا نقطه همرو پاک کن دقیقا کجاس؟تو ps3prox یا helper کدوم قسمته؟
    یه فیلم آموزشی میزاشتی خیلی بهتر میشد

3. Hekmatyar

کاربر سایت

نام:
    حسام
  4. paradaimix

paradaimix Dancing for Dessert Studio
    کاربر فعال

آخر آخرش که فایل ps3prox.xml رو جایگزین کردم و برنامه ps3prox رو باز کردم و دوباره بعد از گرفتن ip و زدن start و سپس رفتن به بخش Replace files، چیکار کنم؟ تو ویتا دانلود رو رزویم میکنم ولی فایل منتقل نمیشه/

#64 paradaimix, ‏May 18, 2013
    آخرین ویرایش: ‏May 18, 2013
  5. mohamada

کاربر سایت

نام:
    محمد
    دوستان برنامه حذف شده یه لینک دیگه بزاری بی ضحمت

6. T - BONE

کاربر سایت

نام:
    Hamed
    این لینک دانلودی که دادین کار نمیکنه .....................

کار میکنه ... :d

#66 T - BONE, ‏Jun 4, 2013
    آخرین ویرایش: ‏Jun 4, 2013
  7. nimaprince

nimaprince کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
    کاربر فعال

نام:
    نيما
    ببین دوست عزیز
    من خودم از اولین کسایی بودم که با PS3Prox کار میکردم
    مدت زیادی میشه کاری باهاش نداشتم
    الان اومدم آپدیت گاد اف وار اسنشن رو دانلود کنم
    با PS3Prox لینک رو گرفتم و با IDM دانلود کردم
    بعد اومدم انتقال بدم متوجه شدم دوباره دارهاز اینترنت میگیره نه از PC من
    بعد اومدم این تاپیک رو دیدم
    کل صفحاتو خوندم فقط یه سوال برام پیش اومد برای دانلود فایل هایی مثل آپدیت با پچ که گزینه ای برای ریزوم یا پوز نداره و فقط یه کنسل داره باید چکار کرد ؟

8. {The Phenom}

{The Phenom} تاجر
    کاربر سایت

نام:
    حاج حامد صف آرا
    شما قبلش باید همه چیو آماده کنی بعد اقدام به گرفتن پچ کنی خودش از رو کامپیوتر میگیره

9. ash@ash

کاربر سایت

من قبلا هم گفتم برای آپدیت ها و پچ ها یکی باید به من team viewer بده و 3-4 ساعت وقتش رو بزاره

بعضی ها با پچ ها مشکل دارن بعضی ها ندارن، شما تست کن ببین مشکل داری یا نه

10. nimaprince

nimaprince کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
    کاربر فعال

نام:
    نيما
    ببین دوست عزیز
    من الان همه روش ها رو با PS3 تست زدم جواب نگرفتم
    پیشنهاد بچه ها برای دالنو پچ ها یا آپدیت ها چی ؟
    منظورم تونهایی هست که Resume ندارند
    من لینکهای دالمودر رو هم 4 یا 5 بار گرفتم و با EXELE مقایسه رکدم همه یکی هستند این وسط قضیه چیزه دیگه ای هستش
    مثلا این که اصلا از ****** نگیره
    میدونی چرا اینو میگم
    چون من سری آخر وقتی داشت دانلود میکرد ****** رو بستم و Close کردم که قاعدتا باید اونطرف توی PS3 دیسکانکت میشد در صورتی که بدن هیچ محلی داشت دانلود میکرد
    فقط ساین اوت شدم
    یعنی تاثیری توی دانلود نداشت !!!!!!

#70 nimaprince, ‏Jun 6, 2013
    آخرین ویرایش: ‏Jun 6, 2013
  11. DeathSigner

کاربر سایت

نام:
    علی
    منم دقیقا همین مشکل رو دارم حتی توی log برنامه psprox هم لینک پچ رو مینویسه و جلوش فلش میزنه به سمت فایل از کامپیوتر که در این حالت یعنی داره پچ رو از روی کامپیوتر میگیره نه اینترنت اما وقتی اینترنت رو قطع میکنم دانلود هم قطع میشه متوجه مشم که از اینترنت میگیره نه کامپیوتر !!!!! یعنی کلا پچ ها فرق داره
    این نرم افزار که نوشتی هم وقتی لینک پج بهش میدم میگه fail

- - -ویرایش - - -

من چیزی از برنامه نویسی سردر نمیارم اما هرچی بخوای میتونم وقت بذارم :d

12. Tαylor Swift

کاربر سایت

نام:
    N ! M A
    یکی بیاد اموزش تصویری بذاره لطفا

13. T - BONE

کاربر سایت

نام:
    Hamed
    من امروز رفتم دمو یک بازی رو دانلود کردم بعد موقعی که میخوام انتقال بدم نمیشه چکار کنم ... قبلا با این روش تاپیک میرفتم کار میکرد ولی الان کار نمیکنه چکار کنم ؟:(

14. se.phi.roth

se.phi.roth Give Me More Powerrr
    کاربر فعال

نام:
    حسین
    الان یه هفته ست که من دارم سعی میکنم که فایل هامو انتقال بدم نمیشه یه مشکلی داره نمیدونم چه مرگشه ای بابا نکنه سونی قطعش کرده
    دوستانی که از این برنامه رو دارن یه امتحانی کنند یه بازی دمو رو بذارن برای دانلود بعد ببینن میشه انتقال داد یا نه
    خوده من که نتوانستم متاسفانه;)

15. ijnmko

کاربر سایت

دوستان من امروز از این برنامه دوباره استفاده کردم وسالمه برای اپدیت بازی ها هم میشه ازش استفاده کرد
    روشهم خیلی ساده است
    1-اول به کمک ps3prox لینک فایل رو میگیرید و با دانلود منجر دانلودش میکنید(تا اینجا ساده است)
    2-بعد از دانلود فایل دوباره ps3prox رو به ویتا کانکت میکنید . در ویتا فایل دانلودی رو که pause کردیدی دوباره resume میکنید در قسمت log یه لینک ظاهر میشه با دقت از ابتدایhttp تا انتهای vb لینک رو کپی میکنید اگر در هین کپی کردن فاصله های بیشتر یعنی space رو کپیکنید کار خراب میشه
    3-برنامهps3prox helper رو اجرا میکنید لینک که کپی کرده اید رو در قسمت URL پیست میکنید سپس رو ی دکمهی cay nerd کلیک کرده و ادرس فایل دانلودی رو بهش میدید سپس روی دکمهی bay life کلیک کرده تا یک فایل PS3Prox.xmlبه شما بدهد
    4-این فایل رو در پوشهی ps vita که معمولا در Documents میباشد ریپلیس(جایگزین) کنید
    5-برنامهی ps3prox رو ببندبد و دوباره اجرا کنید و دوباره به ویتا کانکت شوید و از داخل ویتا فایل دانلودی رو ریزوم کنید
    6- اگر سرعت دانلود پایین بود چند بار دانلود رو resume & pause کنید باز اگر به نتیجه نرسیدید دانلود رو pause کنید سپس داخل برنامه ps3prox درقسمت replace file روی جدول دوبار کلیک کرده و گزینهی اپدیت رو بزنید ودوبارresume کنید و اگر باز هم به نتیجه نرسیدید دوباره از اول کار هارو انجام بدید
    حتما به نتیجه میرسید:d