راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید PS4

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
دوستان به دلیل اینکه کنسول های لانچ دوبی تموم شدن مجبورم پیش خرید کنم تا هر موقع دوباره وارد کردن بتونم با خیال راحت بگیرم .حالا حتما باید حضوری پیش خرید کنم یا از طریق سایت هم میتونم؟:-/
اونموقع که من گفتم 90 درصد کنسول ها از قبل پیش خرید شدن در دوبی ، یه سری افراد معلوم الحال شور حسینی گرفتشون و به ما گفتن مغازه دار و ... ! حالا دوستانی مثل شما به خاطر اطلاعات غلطی که یه سری دادن ، برنامه ریزیشون به هم خورده . رفیق صبر کن تا اواخر دی یا نهایتا اوایل بهمن کنسول رو با قیمت مناسب گیر میاری . هم در ایران و هم در دوبی !

MHMProSoft_2008

کاربر سایت
Apr 14, 2008
325
نام
محمد
دلتون رو فعلا به 1700 درهم خوش نکنین ما کلا با این قیمت دستگاه گیمون نیومد دوبی...
مگر پیش خریدی ها...
که اونم حدود 5500 تا کنسول توی یک فروشگاه پیش خرید شده بود که همون شب اول تحویل داده شد و دیگه با این قیمت گیر نمیاد.
الان بالای 2300 درهم هست...

mostafa 1362 4 5

کاربر سایت
Oct 7, 2008
240
سلام
چرا الکی بازار گرمی میکنی
دلتون رو فعلا به 1700 درهم خوش نکنین ما کلا با این قیمت دستگاه گیمون نیومد دوبی...
داداش بعد از این دستگاه مثل پشکل پر میشه بیشتر کسانی می خواستن گرفتن پیش فروش ها رو
وبعد از این دیگه مثل قبل نیست که تقاضا کم میشه و کنسول هم زیاد مثل گوشی اپل
ما که صبر کردیم 1 ماه هم روش با این قیمت ها نمی خریم

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
بس کنید که دلال بازیا رو ...

گندشو در آوردید ...

الان بحث 1500 - 1550 داریم میکنیم برای فروش به زودی در سایت فروشگاه های ایرانی ...

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
بس کنید که دلال بازیا رو ...

گندشو در آوردید ...

الان بحث 1500 - 1550 داریم میکنیم برای فروش به زودی در سایت فروشگاه های ایرانی ...

بحثش رو که خیلی وقته دارید میکنید:d
این قیمتا رو دیدید سلامه مارو هم برسونید
من از خدامه بشه 1500 ولی حالا حالا ها نمیشه ( البته منم نمیخرم ) ول از قدیم گفتن با حلوا حلوا گفتن دهن شیرین نمیشه
با بحثه 1500 هم کنسول ارزون نمیشه
انشااله این قیمتا شد همه با هممیخریم ولی الان نیست و این حرفاتون هم رویا پردازی هست

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,409
نام
Ali
بحثش رو که خیلی وقته دارید میکنید:d
این قیمتا رو دیدید سلامه مارو هم برسونید
من از خدامه بشه 1500 ولی حالا حالا ها نمیشه ( البته منم نمیخرم ) ول از قدیم گفتن با حلوا حلوا گفتن دهن شیرین نمیشه
با بحثه 1500 هم کنسول ارزون نمیشه
انشااله این قیمتا شد همه با هممیخریم ولی الان نیست و این حرفاتون هم رویا پردازی هست

این تبلیغ بالای سایت اگه کلاه برداری نباشه که بهش نمیخوره چون باید مورد تایید بازیسنتر باشه پیش فروش کرده 1650 و قراره چند روز دیگه هم کنسول رو تحویل بده به اونایی که پیش خرید کردن و 200 تا کنسول هم زده ظرفیت داره.

Playstation 4

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
تا همین دیروز داستان میساختین ، تا سالا 2016 - 2017 هم قیمت 1600 نخواهید دید و ....

ضرب المثل حلوا حلوا گفتن هم کاربرد و جاش کلا یه جای دیگس !!! خواهشا جفت اسکی نرید رو فرهنگ و ریشه و فلان و بسار ما !!!

قدیر تا 2 - 3 ماه دیگه 1500 میریزه تو بازار ..

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
این تبلیغ بالای سایت اگه کلاه برداری نباشه که بهش نمیخوره چون باید مورد تایید بازیسنتر باشه پیش فروش کرده 1650 و قراره چند روز دیگه هم کنسول رو تحویل بده به اونایی که پیش خرید کردن و 200 تا کنسول هم زده ظرفیت داره.

Playstation 4

بله ، اونوخیلی وقته در جریان هستم
انشااله که بشه و جریانه مجید ش پیش نیاد. منم عرض کردم از خدامه ارزون بشه بخرم.
تا همین دیروز داستان میساختین ، تا سالا 2016 - 2017 هم قیمت 1600 نخواهید دید و ....

ضرب المثل حلوا حلوا گفتن هم کاربرد و جاش کلا یه جای دیگس !!! خواهشا جفت اسکی نرید رو فرهنگ و ریشه و فلان و بسار ما !!!

قدیر تا 2 - 3 ماه دیگه 1500 میریزه تو بازار ..

هر وقت ریخت شما برو جم کن ، لحنتم درست کن تو فرومه عمومی اینحا سره کوچتون نیست

MHMProSoft_2008

کاربر سایت
Apr 14, 2008
325
نام
محمد
والا فکر نمی کنم کسی از ارزون شدن بدش بیاد من هم به عنوان یک فروشنده و کسی که اقلا بیشتر از شما از قیمت ها و .. اطلاع داره سعی کردم اطلاع رسانی کنم.
هر چی دستگاه ارزون تر بشه فروشش میره بالا و نهایتا هم به نفع ما و هم به نفع خریدار هست.
من آمار کلش رو در آوردم با این قیمت ها کنسول گیر نمیاد.
اگر سراغ دارید بگید من هم برم همون جا خرید کنم.
ایشالله یه کم تب و تابش بیفته کنسول ها زیاد بشه قیمتش هم بیاد پایین.
موفق باشید.

hosseinyz

کاربر سایت
Sep 26, 2011
41
سلام
دوستان الان دبی بهترین جاها برای خرید کنسول کجاست ؟

یکی از اقوام داره میره دبی ولی نه حوصله گشتن برای من رو داره نه وقتش رو . فقط به من گفته آدرس جایی که میخوای بخری رو بگو برم برات بگیرم .

اگر ممکنه و خودتون تجربه خرید از دبی رو داشتید یکی دوجا قابل اطمینان رو به من معرفی کنید که طرف رو بفرستم مستقیم همونجا .

لطف بزرگی می کنید

ارادت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر