بحث و تبادل نظر پیرامون سریGod of War

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
دوستان تاپیک رو ایجاد کردم تا در مورد هرچیزی که مربوط به سری gow میشه بحث کنیم.

اینم داستان سری که توسط احسان (chuji) نوشته شده:

داستان سری:God of War Trilogy Story.zip

برای راحت تر خواندن داستان می توانید از برنامه ی مانگا ریدر استفاده کنید طرز کار به اینصورت است که بعد از نصب برنامه ، آن را باز کرده سپس فایل زیپ داستان را داخل صفحه ی باز شده درگ می کنید . دقت کنید صفحات داستان را نباید از فایل زیپ خارج کنید !

مانگا ریدر:MangaReader.v1.5.6.zip

آخرین ویرایش:

mfamili

کاربر سایت
Jan 12, 2013
48
نام
محمد امین
داستان بازی جالبه اما اگه از انحصار دراد بهتره چون من فقط I و II رو بازی کردم چون از داشتن PS3 بی نسیبم.:((

reydge

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,011
نام
محمد
داستان بازی جالبه اما اگه از انحصار دراد بهتره چون من فقط I و II رو بازی کردم چون از داشتن PS3 بی نسیبم.:((
از انحصار دراد اصلا هم چين چيزى داريم ؟ براى شروع دوستان يك سوال چرا در gow3 جعبه ى پاندورا خالى بود ؟

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
از انحصار دراد اصلا هم چين چيزى داريم ؟ براى شروع دوستان يك سوال چرا در gow3 جعبه ى پاندورا خالى بود ؟

به خاطر اینکه اول کریتوس نیروی امید رو باور نداشت :D همونطور هم که بهش آتنا اشاره میکنه میگه این نیرویی بود که به خاطر کارهایی که کردی در درونت حبس شده بود :D در واقع منظورش اینه که به خاطر قتل هایی که توی زندگیش مرتکب شده مثل کشتن خانواده ـش و آتنا و ... امید در وجود کریتوس محبوس شده و دیگه حسش نمی کنه ولی وقتی میره توی ضمیر ناخود آگاهش و همسر و دخترش می بخشنش امید دوباره توی وجود کریتوس زنده میشه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر