هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

MOEIN.ARROW

کاربر سایت
May 14, 2017
15
سلام
من یه بازی دیجیتالی ps4 خریدم و با یکی از دوستام share کردم اونو . می خواستم بپرسم وقتی اون بازی رو تموم کرد و primary اکانت منو روی ps4 خودش Deactive کرد من می تونم همین بازی رو به یکی دیگه از دوستام بدم و حالا اون اکانت منو روی ps4 خودش primary بکنه و همون بازی رو استفاده کنه و تموم بکنه ؟
آیا مشکلی برای اکانت ها و یا کنسول هامون پیش نمیاد ؟

rezahero

کاربر سایت
Apr 18, 2011
2
سلام دوستان
چه تفاوتی میان مدلهای مختلف ps 4 هست؟ آیا تفاوت محسوس هستش؟ و بنظرتون مدل کارکرده قابل اعتماد است برای خرید؟
باتوجه به اینکه 5-6 سال از عمرش میگذره دو دل هستم که خریداری کنم یا منتظر بمونم برای مدل ps5؟

Knigh_homi

کاربر سایت
Sep 4, 2017
199
با سلام
دوستان من مشکلی دارم اعصابمو خورد کرده. وقتی با خود دستگاه میخوام دانلود کنم و دستگاه روشن هست مشکلی ندارم. ولی وقتی میزارم روی sleep بعد از‌دانلود ۳-۴ گیگ دانلود قطع میشه و صبح که دستگاه رو روشن میکنم میبینم همین قدر فقط دانلود شده. دانلود تو حالت sleep هم فعاله.
چکار میتونم بکنم؟

darkzside

کاربر سایت
Jan 5, 2010
188
نام
بهرام
سلام
من یه بازی دیجیتالی ps4 خریدم و با یکی از دوستام share کردم اونو . می خواستم بپرسم وقتی اون بازی رو تموم کرد و primary اکانت منو روی ps4 خودش Deactive کرد من می تونم همین بازی رو به یکی دیگه از دوستام بدم و حالا اون اکانت منو روی ps4 خودش primary بکنه و همون بازی رو استفاده کنه و تموم بکنه ؟
آیا مشکلی برای اکانت ها و یا کنسول هامون پیش نمیاد ؟
محض احتیاط برای اینکه مشکلی پیش نیاد بهتره بعد از اینکه این دوستتون Deactive کرد، لوگ اوت کنه از اکانتت و بعد از اون هم از داخل اکانت خودش اکانت شما رو از لیست اکانتها پاک کنه (اینو به این خاطر میگم که به همین شکل دوست من شیطنت کرده بود و یه جورایی ظرفیت سه رو تصاحب کرده بود و زیر بار نمیرفت) بعد دوست دومتون اکانت رو وارد و اکتیو کنه و تو اکانت خودش بازی کنه.

سلام.بچها من یه بازی دیجیتالی خریدم خواستم با دوستم شیر کنم.یکی میشه کامل روششو توضیح بده ممنون میشم؟
تو این تاپیک به تمام سوالاتت پاسخ داده شده
آموزش SHARE کردن پلاس و بازیهای دیجیتالی بین دو نفر در PS4

سلام دوستان
چه تفاوتی میان مدلهای مختلف ps 4 هست؟ آیا تفاوت محسوس هستش؟ و بنظرتون مدل کارکرده قابل اعتماد است برای خرید؟
باتوجه به اینکه 5-6 سال از عمرش میگذره دو دل هستم که خریداری کنم یا منتظر بمونم برای مدل ps5؟

از لحاظ قدرت اجرایی دو دسته بیشتر نیست دسته ی اول پی اس فور معمولی (شامل سری اسلیم (حال حاضر و جایگزین فت) و مدل فت (که دیگه تولید نمیشه)) و دسته ی دوم سری پرو ( که قدرتش بیشتر از مدل های معمولیه) این دو مدل بالاخره با هم تفاوت قدرت دارن،اگر قراره توی تی وی یا مانیتور 4Kبازی کنی صددرصد pro بگیر ولی تو رزولوشن 1080 تفاوت بیشتر تو فریم ریته، بهتره تو یوتیوب بچرخی تا راحت تر تصمیم بگیری، مدل کارکرده رو هم، برای خرید اگر مثلا به مدت ۴۸ ساعت تست کنی اوکیه. نسل جدید کنسول هم بعید میدونم حداقل تا ۲ سال آینده وارد بازار بشه، خوشبینانه ترین حالت اینه که سونی نیمه ی دوم سال ۲۰۲۰ کنسول رو معرفی یا رونمایی میکنه و سال ۲۰۲۱ در دسترس خواهد بود. مگر اینکه کار روی معماری سخت افزاری کنسول مثلا الان تموم شده باشه که بعیده به نظرم، ولی تصمیم برای خرید این نسل یا منتظر موندن به شدت شخصیه.

سلام.وقتی کنسول روی حالت استندبای میزاریم که دانلود کنه کدوم قطعات کنسول روشن هستن ؟؟؟ و اینکه در طولانی مدت مثلا دوازده ساعت فشاری به‌ کنسول میاد؟؟؟
جواب سوالت خیلی تخصصیه، منم متخصص نیستم :) در وهله ی اول باید دقت کنی که حالت رست مود کنسول مثل حالت اسلیپ پی سی یا لپ تاپه.در این حالت کلیت سیستم برق مصرف میکنه، اما اینکه دقیق بشه گفت کدوم قطعه، از اونجایی که تقریبا تمام اجزای کنسول به جز هارد دیسک و درایو بلوری همگی روی یک بورد هستن و همچنین قطعات اصلی مثل رم و پردازنده و هارد هم قطعا درگیر هستن تو حالت رست مود، بنابراین میشه یه چورایی گفت تقریبا کل کنسول به جز واحدهای خروجی صدا و تصویر، فن دستگاه و درایو بلوری،هنوز روشن هستن، منتها هم به شدت برق کمتری مصرف میکنن، هم واحد پردازشی کنسول با قدرت کمتری (فرکانس پایین تر، هسته های غیرفعال و...) به کارشون ادامه میدن تا میزان مصرف انرژی و درگیری دستگاه به حداقل برسه، همچنین عملیات مورد نیاز کاربر هم انجام بشه، درباره بخش دوم سوال، اصلا یکی از دلایل وجود همچین حالتی اینه که فشار کمتری به دستگاه بیاد و در عین حال کار مورد نظر کاربر هم انجام بش (مثل دانلود محتوا) تا اونجایی هم که میدونم هیچ اشکالی نداره که دستگاه تو حالت رست مود بمونه حتی برای مدت۲۴ساعت یا بیشتر.

Last edited by a moderator:

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
دوستان اگر بازي ظرفيت ١ بريزيم رو كنسول يه سري تروفي افلاين قطعا دريافت مي كنيم . حالا وقتي بازي تموم شده و مي خوايم به نت وصل بشيم مي تونيم اين تروفي ها رو با اكانت اصلي خودمون سينك كنيم ؟ يا فقط با همون اكانت ديگه ظرفيت ١ تروفي حساب مي شه ؟

ebadi360

کاربر سایت
Sep 22, 2009
354
نام
Reza
دوستان اگر بازي ظرفيت ١ بريزيم رو كنسول يه سري تروفي افلاين قطعا دريافت مي كنيم . حالا وقتي بازي تموم شده و مي خوايم به نت وصل بشيم مي تونيم اين تروفي ها رو با اكانت اصلي خودمون سينك كنيم ؟ يا فقط با همون اكانت ديگه ظرفيت ١ تروفي حساب مي شه ؟
شما با هر اکانتی که تروفی رو ثبت کردی با همون هم می تونی سینک کنی مشکلی ایجاد نمی شه

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
با سلام
دوستان من مشکلی دارم اعصابمو خورد کرده. وقتی با خود دستگاه میخوام دانلود کنم و دستگاه روشن هست مشکلی ندارم. ولی وقتی میزارم روی sleep بعد از‌دانلود ۳-۴ گیگ دانلود قطع میشه و صبح که دستگاه رو روشن میکنم میبینم همین قدر فقط دانلود شده. دانلود تو حالت sleep هم فعاله.
چکار میتونم بکنم؟
بروتوی ستینگ power save setting بعد گزینه دوم رو بزن تیک هر سه تاروبزن

بچها میشه بگید حدودا کی ps5 معرفی میشه ؟و کی به بازار عرضه میشه ؟
و شنیدم میگن توانایی اجرای بازی های ps4 رو داره درسته ؟
احتمال 90% توی خرداد 98 معرفی و از 25 ابان 98 توی بازار عرضه بشه
درسته بکوارد داره

میگم ظ1 که رو پریلود باشه روز عرضه موقع انلاک شدن نیاز به اینترنت داره ؟
برای اجرای بازی بعد اونکه تایم تموم شد باید بری توی اکانت اصلی ای که بازیو دانلود کردی استارت بزنی بعد نت نمیخواد

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر