هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
سلام دوستان
جدیدا یه موردی پیدا کرده دستگاه تو بازی فارکرای افت وحشتناک فریم دارم صلا همچین چیزی برام عجیب هست و شک ندارم که مشکل از بازی چون هفته پیش روش جی تی ای رو تموم کردم هورازن هم دارم میرم و گاد رو البته بازی ها دیگه هم دارم و تست کردم ولی این ها اوپن وورد ها بودن که مثل فارکرای هستن ولی اصلا توشون این طوری نمیشه داخل هورایزن که اصلا ندیدم ولی داخل گاد و جی تی ای بعضا اونم نه خیلی افت داشتم اما مشکلی دارم با فارکرای اینکه بازی رسما میشه 10 الی 15 فریم و منو بازی رو هم میزن بیاد 5 ثانیه دوباره میزنم بره داخل بازی 20 ثانیه میکشه و خیلی جالب صدا بازی میاد تصویر عقبه انگار و نکته بسیار جالب این که داخل منو خود کنسول همه چی روون و راحت کر میکنه مثل بقیه بازی ها :| به نظرتون مشکل چیست ؟ عجیبه فقط تو این مشکل دارم ؟ دسته گل یوبی باز! :D
دستگاه هم پرو سری اخر هست و یه هارد سیگیت پرتابل هم وصل کردم ولی بازی فک میکنم داخل هارد کنسول باشه ولی مطمعن نیستم لزم بشه چک میکنم

alex1680

کاربر سایت
Jan 8, 2008
270
سلام دوستان
جدیدا یه موردی پیدا کرده دستگاه تو بازی فارکرای افت وحشتناک فریم دارم صلا همچین چیزی برام عجیب هست و شک ندارم که مشکل از بازی چون هفته پیش روش جی تی ای رو تموم کردم هورازن هم دارم میرم و گاد رو البته بازی ها دیگه هم دارم و تست کردم ولی این ها اوپن وورد ها بودن که مثل فارکرای هستن ولی اصلا توشون این طوری نمیشه داخل هورایزن که اصلا ندیدم ولی داخل گاد و جی تی ای بعضا اونم نه خیلی افت داشتم اما مشکلی دارم با فارکرای اینکه بازی رسما میشه 10 الی 15 فریم و منو بازی رو هم میزن بیاد 5 ثانیه دوباره میزنم بره داخل بازی 20 ثانیه میکشه و خیلی جالب صدا بازی میاد تصویر عقبه انگار و نکته بسیار جالب این که داخل منو خود کنسول همه چی روون و راحت کر میکنه مثل بقیه بازی ها :| به نظرتون مشکل چیست ؟ عجیبه فقط تو این مشکل دارم ؟ دسته گل یوبی باز! :D
دستگاه هم پرو سری اخر هست و یه هارد سیگیت پرتابل هم وصل کردم ولی بازی فک میکنم داخل هارد کنسول باشه ولی مطمعن نیستم لزم بشه چک میکنم

دستگاه رو جلبریک کردی؟ میشه گفت مشکل صد در صد مربوط به دیتا هست.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
دستگاه رو جلبریک کردی؟ میشه گفت مشکل صد در صد مربوط به دیتا هست.
نه جناب اورجيناله بازي وبه صورت ديسك هست
ميگين ديتارو پاك كنم اوكى ميشه ؟
حالا نميدونم مهم باشه يا نه ولي من أوائل بازي تا كشتن اولين باس داستانى مشكلي نداشتم يعنى حدود يك سوم بازي ميشه بعد از منطقه دوم بازي كه باز شده اين داستان هم برام اتفاق افتاده

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
نه جناب اورجيناله بازي وبه صورت ديسك هست
ميگين ديتارو پاك كنم اوكى ميشه ؟
حالا نميدونم مهم باشه يا نه ولي من أوائل بازي تا كشتن اولين باس داستانى مشكلي نداشتم يعنى حدود يك سوم بازي ميشه بعد از منطقه دوم بازي كه باز شده اين داستان هم برام اتفاق افتاده
بهرحال مشکل از یوبی سافت که نیست چون بقیه چنین مشکلی با این بازی ندارند. خود شما هم که میگی با بازیهای دیگه مشکل نداری پس کنسول هم مشکلی نداره میمونه این نسخه بازی که دست شماست و اینطوری که گفتید از هارد اکسترنال بازی اجرا میکنید احتمال زیاد مشکل از همینجا باشه. سیو بازی رو که دارید یکبار دیتای نصبی رو پاک و دوباره در حافظه داخلی نصب کنید.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
بهرحال مشکل از یوبی سافت که نیست چون بقیه چنین مشکلی با این بازی ندارند. خود شما هم که میگی با بازیهای دیگه مشکل نداری پس کنسول هم مشکلی نداره میمونه این نسخه بازی که دست شماست و اینطوری که گفتید از هارد اکسترنال بازی اجرا میکنید احتمال زیاد مشکل از همینجا باشه. سیو بازی رو که دارید یکبار دیتای نصبی رو پاک و دوباره در حافظه داخلی نصب کنید.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
زدم دیتا رو پاک کردم یکم رفتم درست شده بود حالا مونده بعد ابدیت ببینم چی میشه

• Like
Reactions: Arsinn

SilentCity

عضو جدید
Aug 23, 2018
4
سلام

من موقعی که بازی میخرم یک ماهه نامحدود همراه اول یا ایرانسل میخرم که با سرعت بیشتر بتونم دان کنم متاسفانه از شب که میزارم تا صبح دانلود کنه 100 بار هی دانلود رو قطع میکنه چطوری برطرفش کنم؟

اینم اضافه کنم با مودم اینکارو میکنم هم تو لن و هم با وای وای هی قطع میکنه سرعت دانلودم 2 مگ تا 3 مگ متغییر هستش

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
با درود
من یه پسر دارم که بدتر از خود من معتاد بازی ، دستگام هارد 2 ترا انداختم و پر بازی هست
حالا سئوال:
من براش اکانت درست کردم ولی میخام فقط یه سری بازی بچه گونه بازی کنه ولی راهشو بلد نیستم
لطفا راهنمایی کنید
با تشکر

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
کسی اینجا ظرفیت ۱ خریده اکانت قانونی قفل نشده باشه بعد انلاین شدن ؟ چون ظرفیت ۱ ها فقط تضمین نداره قفل بشه یکسری میگن شانسیه ممکنه قفلم نشه ولی فروشنده دیگه تضمین نده بابت و ضمانت نیست مثل ۲ و ۳

WarezMaster

کاربر سایت
Apr 21, 2014
43
درود دوستان

سال های زیادی از گیم و دنیای کنسول ها دور بودم... با توجه به سن و سال فعلی...در حال حاضر تصمیم گرفتم اگر فرصتی باشه کنسول PS4 رو تهیه کنم...شاید سوالاتم برای شما به نظر ابتدایی برسند...ولی مطرح میکنم:

1- تفاوت بین مدل های موجود این دستگاه در ایران چی هست؟ اسلیم و پرو و ...

2- ریجن 1 خریداری بشه با ریجن 2؟ یا اینکه ابدا تفاوتی نداره...

3- با توجه به اینکه اهل بازی انلاین نیستم و احتمال قوی قصد هک سیستم رو دارم...با توجه به این امر چه مدلی رو تهیه کنم؟ با توجه به اینکه برای هک ; کنسول باید دارای فیرمویر ورژن های خاصی باشه...از کجا میتونم متوجه بشم که مثلا دستگاهی رو که تهیه میکنم از چه فیرمویری برخوردار هست؟

4- با توجه به این شرایط واقعا ارزش داره کنسول رو اصلا تهیه کنم یا خیر؟

5-آیا سایت دیجی کالا رو توصیه میکنید؟ اگر خیر فروشگاه یا فروشنده ی معتبر و مطمین انلاین در این زمینه اگر میشناسید معرفی بفرمایید( اگر هم طبق قوانین ایراد داره در خصوصی مطرح کنید)

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
درود دوستان

سال های زیادی از گیم و دنیای کنسول ها دور بودم... با توجه به سن و سال فعلی...در حال حاضر تصمیم گرفتم اگر فرصتی باشه کنسول PS4 رو تهیه کنم...شاید سوالاتم برای شما به نظر ابتدایی برسند...ولی مطرح میکنم:

1- تفاوت بین مدل های موجود این دستگاه در ایران چی هست؟ اسلیم و پرو و ...

2- ریجن 1 خریداری بشه با ریجن 2؟ یا اینکه ابدا تفاوتی نداره...

3- با توجه به اینکه اهل بازی انلاین نیستم و احتمال قوی قصد هک سیستم رو دارم...با توجه به این امر چه مدلی رو تهیه کنم؟ با توجه به اینکه برای هک ; کنسول باید دارای فیرمویر ورژن های خاصی باشه...از کجا میتونم متوجه بشم که مثلا دستگاهی رو که تهیه میکنم از چه فیرمویری برخوردار هست؟

4- با توجه به این شرایط واقعا ارزش داره کنسول رو اصلا تهیه کنم یا خیر؟

5-آیا سایت دیجی کالا رو توصیه میکنید؟ اگر خیر فروشگاه یا فروشنده ی معتبر و مطمین انلاین در این زمینه اگر میشناسید معرفی بفرمایید( اگر هم طبق قوانین ایراد داره در خصوصی مطرح کنید)
سلام
پرو از نزر فریم دهی و قابلیت ۴ کی از اسلیم ه
فرقی ندارن
نمیدونم
اگه گیمرین بله
اگه مشهدین که جای مطمعن سراق دارم بگم

• Like
Reactions: WarezMaster

WarezMaster

کاربر سایت
Apr 21, 2014
43
سلام
پرو از نزر فریم دهی و قابلیت ۴ کی از اسلیم ه
فرقی ندارن
نمیدونم
اگه گیمرین بله
اگه مشهدین که جای مطمعن سراق دارم بگم

مدل اسلیم فول HD هست دیگه؟ و پرو برای 4k؟ تنها تفاوت هم همین هست؟

در زمینه هک کردن و فیرمویر ها هم اگر دوستان راهنمایی کنند که چه مدل ps4 و به چه صورت خریداری بشه که بابت ورژن مدنظر خیالمون راحت باشه ممنون میشم...

آخرین ویرایش:

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
659
مدل اسلیم فول HD هست دیگه؟ و پرو برای 4k؟ تنها تفاوت هم همین هست؟

در زمینه هک کردن و فیرمویر ها هم اگر دوستان راهنمایی کنند که چه مدل ps4 و به چه صورت خریداری بشه که بابت ورژن مدنظر خیالمون راحت باشه ممنون میشم...

پرو در زمینه سخت افزاری هم قوی تره از اسلیم.
اینجا سوالتون در مورد هک رو مطرح کنید. آموزش هک PS4

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر