هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,464
نام
امین
بجه ها نصب همه بازی ها در هارد الزامی هست ؟ خودکار نصب میشن چون 500 گیگ کم میاد خرید هارد اکسترنال توصیه میشه ؟

حتمن یه اکسترنال بگیر با خیال راحت.
کاری هم نمیخواد انجام بدی تا وصل کنی خوده کنسول فرمتش میکنه.

من یه سیلیکون پاور 1 ترا مدل ارمور a85 گرفتم و خیلی عالی کار میده.

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
حتمن یه اکسترنال بگیر با خیال راحت.
کاری هم نمیخواد انجام بدی تا وصل کنی خوده کنسول فرمتش میکن من یه سیلیکون پاور 1 ترا مدل ارمور a85 گرفتم و خیلی عالی کار میده.
نه الان دیجیتالی با گوشی بازی دانلود کنم بخرم و بریزمدردسره ریختنش ؟ یکی میگفت ارور میده
هارد داخلی که خیلی گرونه زیر ۳۳۰ تومن نیست لب تاپی

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
سلام دوستان چطور میتونم پینگم رو توی بازی ها ببینم ؟ اصلا همچین قابلیتی وجود داره توی PS4 ؟
اگه خود بازی تو تنظیماتش گزینه‌ای براش داشته باشه میتونی فعالش کنی پینگو ببینی
نداشته باشه راهی نیست.

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
سلام
من میخوام اکانت بازی وارد کنم این ارور رو برام میده چیکار کنم
wv-33907-2
سلام
فقط شما نیستی
چند روزه که همه مشکل ساین کردن به اکانت رو دارن
تاپیکش رو میدم خدمتت برای پیگیری های بعدا به کارت میاد اینجا

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
دوستان من دیسک ریجن آل کارکرده Horizon رو دارم بدون کد آیا با خرید dlc بازی کدهای دلوکس بازی هم که داخل پک دیسک هست مثل نیزه و اسلحه و لباس هاش آزاد میشه؟

Vahid67

کاربر سایت
Aug 18, 2007
394
سلام دوستان
من تا چند وقت دیگه برام PS4 رو از خارج میارن ولی میخوام الان اکانت پلی استیشن بخرم تا از اون موقع بتونم دو تا بازی که هر ماه رایگان میده رو بگیرم ... به نظرتون بدون داشتن PS4 میتونم اون دوتا بازی رو به اکانتم اضافه کنم یا حتما باید با PS4 بازی ها رو به اکانت اضافه کرد؟

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
سلام دوستان
من تا چند وقت دیگه برام PS4 رو از خارج میارن ولی میخوام الان اکانت پلی استیشن بخرم تا از اون موقع بتونم دو تا بازی که هر ماه رایگان میده رو بگیرم ... به نظرتون بدون داشتن PS4 میتونم اون دوتا بازی رو به اکانتم اضافه کنم یا حتما باید با PS4 بازی ها رو به اکانت اضافه کرد؟
بدون ps4 هم می تونید . از طریق وب سایت سونی و اپ گوشی.

• Like
Reactions: Vahid67 and rezab

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,464
نام
امین
دوستان من دیسک ریجن آل کارکرده Horizon رو دارم بدون کد آیا با خرید dlc بازی کدهای دلوکس بازی هم که داخل پک دیسک هست مثل نیزه و اسلحه و لباس هاش آزاد میشه؟

بله همه چیش باز میشه.
فقط از استور us باید بخرید.

• Like
Reactions: rezab

SAEED.Z

کاربر سایت
May 16, 2018
214
سلام.من بازی پی اس ۲۰۱۸ که بازی میکنم.الان نزدیکه ۱۰ روزه وارد بازی آنلاین نمیشم البته با اینترنت خانگی ADSL ولی با اینترنت گوشی همراه اول و بسته ایرانسل وصل میشم.هر چه هم به شرکت مربوطه میگم فایده نداره حالا دوستان با توجه به اینکه هزینه بسته هم بالاست آیا نمیشه برای اینکار از قند شکن استفاده کرد یعنی قند شکن به کنسول شر کرد.با تشکر

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,343
سلام.من بازی پی اس ۲۰۱۸ که بازی میکنم.الان نزدیکه ۱۰ روزه وارد بازی آنلاین نمیشم البته با اینترنت خانگی ADSL ولی با اینترنت گوشی همراه اول و بسته ایرانسل وصل میشم.هر چه هم به شرکت مربوطه میگم فایده نداره حالا دوستان با توجه به اینکه هزینه بسته هم بالاست آیا نمیشه برای اینکار از قند شکن استفاده کرد یعنی قند شکن به کنسول شر کرد.با تشکر
فک کنم بخاطر ف.یلتر.ینگ باشه
میشه اینکارو کرد
آموزش نصب و تنظیم وی پی ان در PS3 و PS4 - فیت نت
البته نرم افزار connectify هم هست که با اون فک کنم بشه با ی ف.یلتر.شکن معمولی شر کرد

• Like

SAEED.Z

کاربر سایت
May 16, 2018
214
فک کنم بخاطر ف.یلتر.ینگ باشه
میشه اینکارو کرد
آموزش نصب و تنظیم وی پی ان در PS3 و PS4 - فیت نت
البته نرم افزار connectify هم هست که با اون فک کنم بشه با ی ف.یلتر.شکن معمولی شر کرد
نه با این نرم افزارها نمیشه سی پروکسی اگه خوب تنظیمات ورودی خروجی رو درست انجام بدی شاید بشه

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر