هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

amindead

کاربر سایت
Jul 21, 2010
629
دوستان Pro ما هم رسید دیروز و تست زدم
تا چند روز پیش نگران صدای فن دستگاه بودم اما اصلا صدا نداره و عالیه
جالبه الان صدای چرخش دیسک حین بازی خیلی رو مخ هست
راهی داره بشه کامل نصب کرد تو هارد؟

• Like
Reactions: rezab

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
راهی داره بشه کامل نصب کرد داخل هارد؟
تمامی بازی ها روی هارد نصب میشن.منتهی کمی باید صبر کنی.بعضی از بازی ها ابتدا باید روی هارد نصب شن بعد قابل بازین و برخی دیگه طی نیم ساعت اول بازی که داری پلی میدی خودش نصب میشه.بعد از نصب دیگه به هیچ عنوان دیسک توی دستگاه نمیچرخه و هیچ صدایی هم نمیاد

• Like
Reactions: rezab and amindead

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
راهی داره بشه کامل نصب کرد تو هارد؟
سری 7116 یا 7115 اگه خریده باشید صدای فن آرومی دارند ولی تکنولوژی درایو دیسک از زمان کنسول فت ps4 تا اسلیم و پرو چندان فرقی نکرده و همون صدای نصب اولیه بازی رو داره و دفعات بعدی همون دیسک بازی تو دستگاه باشه یه بار موقع روشن شدن کنسول صدا داره و دفعه بعد وقتی وارد بازی میشید نرمال هم هست خیالتون راحت کنسول سالمه اگه مشکل کرش وسط بازی هم نداشته باشید کنسول سلامته

• Like
Reactions: amindead

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,342
سلام
من دیتای بازی رو با گوشی دانلود کردم توی میکرو اس دی ولی موقع انتقال به pc کامپیوتر هنگ میکنه انتقال داده نمیشه
چیکار میتونم بکنم و اسون ترین راه چیه؟

• Like
Reactions: WCW

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
بجه ها نصب همه بازی ها در هارد الزامی هست ؟ خودکار نصب میشن چون 500 گیگ کم میاد خرید هارد اکسترنال توصیه میشه ؟

erfanPS4

کاربر سایت
Aug 17, 2014
750
نام
Erfan
بجه ها نصب همه بازی ها در هارد الزامی هست ؟ خودکار نصب میشن چون 500 گیگ کم میاد خرید هارد اکسترنال توصیه میشه ؟
دو راه حل دارید :
1- از هارد اکسترنال با پورت USB3 استفاده کنید.
2-هارد اصلی خود دستگاه رو بردارید و یک هارد با ظرفیت یک یا دو ترابایت بخرید و جای هارد اصلی قرار بدید. نوع هارد دستگاه هم 2.5 اینچ یا همون هارد لپ تاپ هست.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

سلام
من دیتای بازی رو با گوشی دانلود کردم توی میکرو اس دی ولی موقع انتقال به pc کامپیوتر هنگ میکنه انتقال داده نمیشه
چیکار میتونم بکنم و اسون ترین راه چیه؟
یه راه این هست که رم رو از گوشی خارج کنید و با رم ریدر به کامپیوتر منتقل کنید اما از رم ریدر مطمئن استفاده کنید تا درصد احتمال سوختن رم پایین بیاد.
یه راه دیگه هم اینه که از برنامه های انتقال از طریق وای فای استفاده کنید مثل Shareit یا Zapya برای انتقال فایل بین گوشی و کامپیوتر البته با توجه به حجیم بودن فایل ها، مقدار طولانی زمانبره اما کارتون راه میوفته.

Last edited by a moderator:

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
دو راه حل دارید :
1- از هارد اکسترنال با پورت USB3 استفاده کنید.
2-هارد اصلی خود دستگاه رو بردارید و یک هارد با ظرفیت یک یا دو ترابایت بخرید و جای هارد اصلی قرار بدید. نوع هارد دستگاه هم 2.5 اینچ یا همون هارد لپ تاپ هست.

همه هاردهای اکسترنال این پورت دارن ؟ بعد فرمتم نیاز دارن هارد میخوام اک بخرم یک ضرب بزنم به ps4 برای pc استفاده ندارم بازم نیاز فرمتش حتما تغییر بدی یا یک ضرب برنم

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,342
بنظرم بهتره ی دو ترا لپ تاپی بگیرید که دیگه هارد اکسترنال تو دست و پا هم نباشه و الان مثلا من که هارد اکسترنال گذاشتم بعضی بازی ها رو نمیشه انتقال داد به هارد
اون 500 گیگ هم ی باکس هارد براش بگیرید به عنوان هارد اکسترنال میشه استفاده کرد

همه هاردهای اکسترنال این پورت دارن ؟ بعد فرمتم نیاز دارن هارد میخوام اک بخرم یک ضرب بزنم به ps4 برای pc استفاده ندارم بازم نیاز فرمتش حتما تغییر بدی یا یک ضرب برنم
نه باید بگید usb3 و نیازه برای کنسول
خود کنسول موقع اتصال هارد رو فرمت میکنه یعنی گزینه فرمت میاد که باید انجام بدید

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: rezab and WCW

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
بنظرم بهتره ی دو ترا لپ تاپی بگیرید که دیگه هارد اکسترنال تو دست و پا هم نباشه و الان مثلا من که هارد اکسترنال گذاشتم بعضی بازی ها رو نمیشه انتقال داد به هارد
اخه شما دانلود میکنی من دیجیتالی بگیرم نهایت با خود دستگاه میگیریم میریزیم تو هارد اکسترنال یا دیسکی میگیرم حوصله دیجیتالی نیست البته اونم فکر بدی نیست ولی خب در خر دو صورت احتمالا یک قیمت درمیاد

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
همه بازیایی که از قبل رو کنسولن به هارد قابل انتقالن بازیای جدیدم از تو تنظیمات میشه مسیرو تغییر داد مستقیم رو هارد اکسترنال نصب بشن. تا الان نشده با هارد اکسترنال مشکلی داشته باشم همه بازیارو روش نصب میشن
نه باید بگید usb3 و نیازه برای کنسول
خود کنسول موقع اتصال هارد رو فرمت میکنه یعنی گزینه فرمت میاد که باید انجام بدید
هاردی که usb3 پشتیبانی نکنه تو بازار نیست اصلا
اخه شما دانلود میکنی من دیجیتالی بگیرم نهایت با خود دستگاه میگیریم میریزیم تو هارد اکسترنال یا دیسکی میگیرم حوصله دیجیتالی نیست البته اونم فکر بدی نیست ولی خب در خر دو صورت احتمالا یک قیمت درمیاد
اگه بازیارو نگه میداری 500گیگ بگیر روش اکسترنال بنداز ولی اگه بازیارو مدت زیادی نگه نمیداری 1ترا بگیر برات کافیه
من چون بازیارو معمولا نگه میدارم 500گیگ دارم روش هارد 1ترا اکسترنال انداختم که زیاد مشکل کمبود حجم نداشته باشم

• Like
Reactions: WCW and rezab

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,342
همه بازیایی که از قبل رو کنسولن به هارد قابل انتقالن بازیای جدیدم از تو تنظیمات میشه مسیرو تغییر داد مستقیم رو هارد اکسترنال نصب بشن. تا الان نشده با هارد اکسترنال مشکلی داشته باشم همه بازیارو روش نصب میشن
قبلا تو انجمن گفتم و گویا برای یکی دیگه هم پیش اومده بود که نمیشه انتقال داد
سلام
ی سوال
کسایی که هارد اکسترنال وصل کردن به کنسول برای من بعضی بازی ها زیرش نوشته دانلودینگ و نمیشه انتقال داد در حالی که اخرین اپدیتشون هم نصبه
:Dpadup::Rup:

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
قبلا تو انجمن گفتم و گویا برای یکی دیگه هم پیش اومده بود که نمیشه انتقال داد

:Dpadup::Rup:
این مشکل بخاطر اینه که بازی کامل دانلود یا نصب نشده زیرشم زده دانلودینگ
اگرم مشکلی داشته باشه پاکش میکنی مسیر نصبو به هارد تغییر میدی دوباره نصب میکنی مستقیم میره رو هارد
من موقعی که هاردو وصل کردم کلی بازی رو کنسول داشتم بجز اونایی که آپدیت نبودن بقیه همشون بدون مشکل منتقل شدن به هارد

• Like
Reactions: WCW and rezab

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
Save Wizard for PS4 MAX | The first save editor for PlayStation 4

بچه ها این واقعا کار می کنه؟ با سیو خودمونه یا سیو کسی دیگه جایگزین می شه؟
قبلا درموردش یه چیزایی شنیده بودم
احتمال زیاد کار میکنه منتها فکر کنم باید بخریش بعدم فقط بازیایی که خودشون لیست دادن ساپورت میشه و اگه برا تروفی و اینا میخوای تا جایی که شنیدم سایتایی که تروفیارو محاسبه و رتبه بندی میکنن کسایی که ازینا استفاده میکننو بن میکنن برای همین من سمتش نرفتم
با سیو خودمونه یا سیو کسی دیگه جایگزین می شه؟
تو همون سایتو بخونی توضیح داده

• Like

erfanPS4

کاربر سایت
Aug 17, 2014
750
نام
Erfan
Save Wizard for PS4 MAX | The first save editor for PlayStation 4

بچه ها این واقعا کار می کنه؟ با سیو خودمونه یا سیو کسی دیگه جایگزین می شه؟
من قبلا خیلی راجع بهش تحقیق کردم. نرم افزار پولی هست و گویا هزینه ش هم زیاده. کرکش هم ممکنه پیدا بشه اما کار نمی کنه! چون نرم افزار آنلاین کار می کنه و به سرور خودش متصل میشه.

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر