هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,657
نام
milad
سلام به همه
آقا دیشب داشتم فیفا 17 بازی میکردم با یه نفر با ایدی senatormilad با اینکه نه وقت تلف کردم نه زیر توپ بزن بازی کردم بعد از بازی این .... دو تا فحش ناموسی داد بهم میخاستم ببینم چجوری میشه پیداش کرد راهی داره از روی اکانتش فهمید ؟؟؟
((واقعا چی به سر ملت ایران اومده که اینجوری شدیم خودمون به خودمون رحم نمیکنیم درست حرف نمیزنیم درست بازی نمیکنیم درست بحث نمیکنیم درست رانندگی نمیکنیم و ..... با احترام به همه دوستان ولی از اینکه ایرانی هستم خجالت میکشم))
داداش اصلا خودتو نراحت نکن حتی ارزش ندارن بهشون فکر کنی
بلاخره اینجا ایرانه و فرهنگمون بجای اینکه با زندگی روزمره مچ بشه هر روز داره پسرفت می کنه دلیلش هم مشخصه
این مورد ها خیلی پیش میاد حتی یبار تو بخش انلاین فیفا طرف گل میزد دیگه توپو نمیداد وقت تلف می کرد فحش هم میداد

Mazi_z

کاربر سایت
May 14, 2008
366
اگه بخوایم یک کنسول رو کامل فرمت کنیم و هرچی هست و نیست واکانت و اطلاعات و همه چی پاک بشه مثل روز اول کارخونه باید کدوم قسمت بریم انجام بدیم؟

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,657
نام
milad
سادست میرین تو نتظیمات نوشته اکانت رو ساین ات کنین پاک میشه اطلاغات رو دستی میشه پاک کرد یورز رو هم میشه پاک کرد اما اگه خواستی فرمت کنی فول فرمت لازم نیست همون فرمت معمولی کافیه

Mazi_z

کاربر سایت
May 14, 2008
366
سادست میرین تو نتظیمات نوشته اکانت رو ساین ات کنین پاک میشه اطلاغات رو دستی میشه پاک کرد یورز رو هم میشه پاک کرد اما اگه خواستی فرمت کنی فول فرمت لازم نیست همون فرمت معمولی کافیه

فرمت کردم...الان یه مشکلی هست که وقتی میخوام یوزر جدید بسازم میگه ورژن 5.50 هست باید اپدیت کنید تا بتونید وارد یوزر جدید بشید. چطوری میشه دورش زد؟ نمیخوام اپدیت کنم....

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,657
نام
milad
فرمت کردم...الان یه مشکلی هست که وقتی میخوام یوزر جدید بسازم میگه ورژن 5.50 هست باید اپدیت کنید تا بتونید وارد یوزر جدید بشید. چطوری میشه دورش زد؟ نمیخوام اپدیت کنم....
نمیشه اپدیت رو دور زد برای استفاده از خدمات انلاین حتما باید بروز رسانی کنی
اگه میخوای کپی خور بشه دستگاهت اپدیت نکن البته مشخص نیست کی کپی خور بشه شاید فردا بشه شاید 7 ماه دیگه

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
سلام به همه
آقا دیشب داشتم فیفا 17 بازی میکردم با یه نفر با ایدی senatormilad با اینکه نه وقت تلف کردم نه زیر توپ بزن بازی کردم بعد از بازی این .... دو تا فحش ناموسی داد بهم میخاستم ببینم چجوری میشه پیداش کرد راهی داره از روی اکانتش فهمید ؟؟؟
((واقعا چی به سر ملت ایران اومده که اینجوری شدیم خودمون به خودمون رحم نمیکنیم درست حرف نمیزنیم درست بازی نمیکنیم درست بحث نمیکنیم درست رانندگی نمیکنیم و ..... با احترام به همه دوستان ولی از اینکه ایرانی هستم خجالت میکشم))
هیچوقت با ایرانی جماعت بازی نکنید

Mazi_z

کاربر سایت
May 14, 2008
366
خ
نمیشه اپدیت رو دور زد برای استفاده از خدمات انلاین حتما باید بروز رسانی کنی
اگه میخوای کپی خور بشه دستگاهت اپدیت نکن البته مشخص نیست کی کپی خور بشه شاید فردا بشه شاید 7 ماه دیگه
خب اپدیت نمیکنم. ولی میتونم بازی بخرم و با همین وضعیت بازی کنم؟ چون اکانت نمیزازه بسازم که.

joker+1

کاربر سایت
Nov 1, 2014
312
نام
حسین
دوستان سلام یه چیزی همیشه برام سواله کنسول روی حالت رست مود ( یا همون سیو مود) باشه مشکلی براش پی نمیاد ؟ یعنی مدت زمان زیادی روی رست مود باشه
برا دانلود دیتا بازی ها میگم چون وقتی میخوام دیتا های سنگین و دانلود کنم طبیعتا میزنم رو دانلود و کنسول رو میزارم رو رست مود

• Like
Reactions: ADELANTEAMIR

ADELANTEAMIR

کاربر سایت
Nov 17, 2010
116
نام
امیر
دوستان سلام
هنوز راه حل صددرصدی نیومده برا باز کردن قفل بازیا؟

دوستان سلام یه چیزی همیشه برام سواله کنسول روی حالت رست مود ( یا همون سیو مود) باشه مشکلی براش پی نمیاد ؟ یعنی مدت زمان زیادی روی رست مود باشه
برا دانلود دیتا بازی ها میگم چون وقتی میخوام دیتا های سنگین و دانلود کنم طبیعتا میزنم رو دانلود و کنسول رو میزارم رو رست مود

عزیز مگه سرعت اینترنتت چقدره که با کنسول دان میکنی اینجوری که کنسولت داغون میشه...با کامپیوتر دیتارو بریز خوب:)

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: rezab and joker+1

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,657
نام
milad
داداش نه چه مشکلی قراره براش پیش بیاد تو خارج یا گیم نت ها کنسول همیشه تو حالت استن بایه شما وقتی مدتی طولانی خونه نیستین بزارین خاموش بمونه

• Like
Reactions: rezab and joker+1

joker+1

کاربر سایت
Nov 1, 2014
312
نام
حسین
عزیز مگه سرعت اینترنتت چقدره که با کنسول دان میکنی اینجوری که کنسولت داغون میشه...با کامپیوتر دیتارو بریز خوب:)

راستش داداش قبلا با psx انتقال میدادم دیتا هامو و لی الان حسش نیس شب که میخوام بخوابم میزارم رو دانلود با کسول 2 مگ در ثانیه دان میکنم

• Like
Reactions: ADELANTEAMIR

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر