هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
برای ویدئو ثبت کردن تو کنسول داخل بازی فکر کنم گزینه share رو بزنید فیلم میگیره نگه دارید عکس (اگه اشتباه نکنم اینجوری بود که منم از داخل تنظیمات جابجا کردم تا با یک بار زدن عکس بگیره بجای فیلم)
مستقیم فکر نکنم بتونید رو توییچ آپ کنید توییچ رو کنسول مشکل داره برا ما و کار نمیکنه (برای من که نمیاد بقیه هم تا جایی که شنیدم براشون همینطور بوده) شما باید یو اس بی وصل کنید ویدئو رو منتقل کنید بهش بعد با سیستم آپ کنید

نه نیازی نیست کنسول روشن باشه ب
برای اتصال با سیم که مستقیم وصل میکنید به سیستم
برای اتصال بی سیم رو لپ تاپ مشکلی ندارید رو پی سی باید یه دانگل بلوتوث بخرید که قیمتی هم نداره دکمه ps و share رو با هم نگه دارید تا led پشت دسته چشمک بزنه بعد از طریق ویندوز شناسایی میشه (برای من کد هم میخواد که 0000 هست حالا نمیدونم برای همه میخواد یا نه؟)
بعدشم خواستید دوباره رو کنسول ازش استفاده کنید با سیم وصلش کنید به کنسول چند ثانیه بعد با خود کنسول دوباره pair میشه و برمیگرده حالت قبلش
یبار دکمه رو بزنم شروع میشه؟
دوباره بزنم قطع میشه درسته؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
یبار دکمه رو بزنم شروع میشه؟
دوباره بزنم قطع میشه درسته؟
بله. اینکه با یکبار زدن فیلم میگیره یا عکسو دقیق نمیدونم باید تست کنید خودتون من که یادمه با یبار زدن فیلم میگرفت برای همین تو تنظیمات جابجاش کردم تا با نگه داشتنش فیلم گرفتن شروع بشه

AMS_LEGEND

کاربر سایت
Jan 14, 2016
30
نام
محمد میرطبا
سلام دوستان من برا اكانتم چند تا بازي خريدم با گفيت كارت حالا ميخوام ظرفيت سه رو بفروشم اصلا اين كار توصيه ميشه ؟ مشكلي ممكنه پيش بياد ؟ بعد به شخص خريدار بايد چه اطلاعاتي رو بدم ؟ اكانت مال خودم هست و تاييد سازي دو مرحله اي رو فعال كردم شخص خريدار نيازي به كدي كه رو گوشيم مياد داره براي ورود ؟

raminlove

کاربر سایت
Nov 17, 2010
229
نام
mehdi
سلام دوستان عزیز خسته نباشید
نمیدونم اینجا جاش بپرسم یا نه اما ممنون میشم کمک کنید
من اکانت قانونی فیفا 18 خریدم
نصب کردم اما جز باشگاه های امریکا چیزی نمیاره مشکل چیه خواهش میکنم کمک کنید

mahan.bs

کاربر سایت
Nov 30, 2017
206
سلام دوستان عزیز خسته نباشید
نمیدونم اینجا جاش بپرسم یا نه اما ممنون میشم کمک کنید
من اکانت قانونی فیفا 18 خریدم
نصب کردم اما جز باشگاه های امریکا چیزی نمیاره مشکل چیه خواهش میکنم کمک کنید
اون بالا که اسم لیگ آمریکا اومده برید و لیگ رو تغییر بدید

• Like
Reactions: raminlove

hamid-fateh

کاربر سایت
Nov 30, 2017
24
دوستان کدهای داخل بازی به چه دردی میخوره؟ مثلا کد داخل فیفا 18.
داخل جعبه کنسول هم یه کاغذ بود که به کد 12 رقمی توش بود اون به چه درد میخوره؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
دوستان قضیه هک شدن PS4 واقعیت داره؟
ظاهرا 4.05 تو مراحل اولیه هست و هیچیش پایدار نیست (بازی هم فکر نکنم بشه اجرا کرد؟) امیدوارم درست حسابی هک نشه همون بازیای قدیمی قابل اجرا باشن و سونی هم یه حرکتی بزنه وگرنه اگه قرار باشه بازیای جدیدم بشه اجرا کرد که به شخصه کنسولو بعد از یاکوزا 6 میندازم کنار تا کنسولای نسل بعدو بدن بیرون
پ.ن: به تاپیک هک کنسول برید اونجا سوالی دارید بپرسید بهتر جواب میگیرید

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
ظاهرا 4.05 تو مراحل اولیه هست و هیچیش پایدار نیست (بازی هم فکر نکنم بشه اجرا کرد؟) امیدوارم درست حسابی هک نشه همون بازیای قدیمی قابل اجرا باشن و سونی هم یه حرکتی بزنه وگرنه اگه قرار باشه بازیای جدیدم بشه اجرا کرد که به شخصه کنسولو بعد از یاکوزا 6 میندازم کنار تا کنسولای نسل بعدو بدن بیرون
پ.ن: به تاپیک هک کنسول برید اونجا سوالی دارید بپرسید بهتر جواب میگیرید
ممنونم
این تاپیک که گفتی رو پیدا نکردم.

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,069
نام
Ali
با سلام و خسته نباشید
دوستان من برای اولین بار یک کنسول PS4 Pro خریدم و هنوز هم به دستم نرسیده
چندتا سوال داشتم
اول اینکه برای نصب بازی نیازی به ثبت نام و یا ساخت اکانتی در سورس های پلی استیشن هست؟
سوال دوم اینکه شارژ کردن دستگیره ها به چه صورت هست و زمان شارژ شدن و نیز استفاده چه مدتی هست؟
------
در این تاپیک میتونم در مورد بازی ها هم صحبت کنیم؟

مرسی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر