هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

mahan.bs

کاربر سایت
Nov 30, 2017
206
]چه بازی هایی شما روی کنسول تست کردین با این نت داداش؟
ممنون از جوابت
میشه با 8.8.8.8 تست کنید ببینید پینگتون رو چنده؟
متاسفانه کنسول ندارم:D

Screenshot_108_.png

زنگ بزن ispت ، بگو سرویس گیم واست فعال کنن
تو تاپیک خداحافظی با اینترنت حجمی هم خواستی بگو،توی تاپیک بتلفیلد1 هم بگو

]چه بازی هایی شما روی کنسول تست کردین با این نت داداش؟
ممنون از جوابت
میشه با 8.8.8.8 تست کنید ببینید پینگتون رو چنده؟
اینم بخون:D
آیا اینترنت شما برای اجرای بازی های آنلاین مناسب است؟

Last edited by a moderator:

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
همانطور که اطلاع دارید کنسول ps4 دایما در حال فیلمبرداری از بازیهای شما و ذخیره میباشد.
اگر نخواهیم فیلمبرداری بکنه باید از کجا تنظیم بکنم؟
اونایی که تاحالا تصویر برداری کرده رو از کجا میتونم پاک کنم تا هارد آزاد بشه؟

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
همانطور که اطلاع دارید کنسول ps4 دایما در حال فیلمبرداری از بازیهای شما و ذخیره میباشد.
اگر نخواهیم فیلمبرداری بکنه باید از کجا تنظیم بکنم؟
اونایی که تاحالا تصویر برداری کرده رو از کجا میتونم پاک کنم تا هارد آزاد بشه؟

تا وقتی شما نحواهید هیچ فایل ویدویی از گیم پلی با عکسی از گیم پلی تو کنسول ذخیره نمیشه

فقط اسکرین‌ ها از تروفی اتوماتیک ذخیره میشه که معمولا حجمی ندارن

• Like
Reactions: Sony+

mahan.bs

کاربر سایت
Nov 30, 2017
206
دوستان برایه بار صدم میپرسم تورو خدا یکی جواب بده

ساپورت سونی به وقت ما کی انلاین میشه اکانتم هک شده
ساپورت سونی فقط با آیپی آمریکا جوابتو میده با آیپی غیر آمریکا بری از چت کردن باهاشون بن میشی
یه فندقشکن بزن تا آیپیت بشه آمریکا و برو باهاشون صحبت کن

AMS_LEGEND

کاربر سایت
Jan 14, 2016
30
نام
محمد میرطبا
سلام دوستان به تازگي ps4 خريدم و تا الان اكانت پلاس نداشتم ميخواستم تريال پلاس رو بگيرم انگار يه دو روزه هست و يه ١٤ روزه ١٤ روزه ميگه كريديت كارت بزن چيكار كنم ؟ دو روزه چطوري هست از طريق سايت يا اپ

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
سلام دوستان به تازگي ps4 خريدم و تا الان اكانت پلاس نداشتم ميخواستم تريال پلاس رو بگيرم انگار يه دو روزه هست و يه ١٤ روزه ١٤ روزه ميگه كريديت كارت بزن چيكار كنم ؟ دو روزه چطوري هست از طريق سايت يا اپ
14 روزو نمیتونید بگیرید اطلاعات حساب لازم داره
دو روزه فکر کنم تو همین قسمتای پلاس باید باشه اونو بدون هیچ مشکلی میتونید فعالش کنید
یدونه یک ساله بگیرید بزنید رو کنسول. تقریبا برای هر چیزی یه پلاس نیاز دارید مگر اینکه کلا کنسول به نت وصل نشه و با دنیای آنلاین در ارتباط نباشید

AMS_LEGEND

کاربر سایت
Jan 14, 2016
30
نام
محمد میرطبا
بعد الان بازي ديجيتالي خريدم بخوام ديتاشو دانلود كنم تو سايتاي ايراني هربازي دو سه نمونه كد داره ريجنو ميدونم ولي بزيا حتي ريجن ١ چند تا كد داره كدي كه بايد دانلود كنم از كجا ميشه فهميد با گوشي يا pc مرسي

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
بعد الان بازي ديجيتالي خريدم بخوام ديتاشو دانلود كنم تو سايتاي ايراني هربازي دو سه نمونه كد داره ريجنو ميدونم ولي بزيا حتي ريجن ١ چند تا كد داره كدي كه بايد دانلود كنم از كجا ميشه فهميد با گوشي يا pc مرسي
براتون یک نمونه عکس گرفتم ، تو لینک تصویر اونجایی که براتون مشخص کردم با رنگ قرمز کد دانلود بازی Blood Borne ریجن یک هست
تو همه ریجن ها و هه بازیها همون قسمت قرار داره

bv.JPG

• Like
Reactions: voldmort

mohsen_75

کاربر سایت
Jul 8, 2017
21
با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان
میخواستم بدونم از کجا میشه تاریخ ساخت کنسول رو فهمید؟ممنون میشم اگه یکی راهنمایی کنه خیلی گیرم

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان
میخواستم بدونم از کجا میشه تاریخ ساخت کنسول رو فهمید؟ممنون میشم اگه یکی راهنمایی کنه خیلی گیرم
تو خود اين فروم سرچ کنى هست حتى فکر کنم تاپيک هم داره در کل خلاصه بگم پشت کنسول رو ميبينى حرف A يعنى سه ماه اول سال ميلادى حرف B سه ماه دوم حرف C سه ماهه سوم و حرف D سه ماه چهارم و عدد کناريش نشانه سال توليد هست مثلا اگه نوشته شده باشه 6A يعنى کنسول توليد سال 2016 و تو بازه زمانى سه ماه اول توليد شده و مسلما کنسول فت هست چون از نيمه دوم سال 2016 به بعد توليد سرى اسليم و پرو شروع شد و توليد سرى فت متوقف شد. پس اگه 6C باشه کنسول توليد 2016 سه ماهه سومش ميشه و مسلما کنسول اسليم يا پرو هست فقط من اين بار کد توليد رو در مورد ريجن 3 نديدم مثلا کنسول خودم 1206A هست ولى بار کد تاريخ توليد نداره اين فرمول بيشتر براى ريجن هاى 1و 2 و ريجن 4 استراليا صادقه.

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
نمیدونم تاپیک درست یا نه
چجوری میشه از گیم فیلم گرفت سیو کردش رو هارد بعد همونو اپ کرد مستقیم رو تویچ؟
برای ویدئو ثبت کردن تو کنسول داخل بازی فکر کنم گزینه share رو بزنید فیلم میگیره نگه دارید عکس (اگه اشتباه نکنم اینجوری بود که منم از داخل تنظیمات جابجا کردم تا با یک بار زدن عکس بگیره بجای فیلم)
مستقیم فکر نکنم بتونید رو توییچ آپ کنید توییچ رو کنسول مشکل داره برا ما و کار نمیکنه (برای من که نمیاد بقیه هم تا جایی که شنیدم براشون همینطور بوده) شما باید یو اس بی وصل کنید ویدئو رو منتقل کنید بهش بعد با سیستم آپ کنید
دوستان کسی اطلاع داره دسته پلی۴ رو چجوری میشه بصورت بیسیم به ویندوز وصل کرد؟
باید کنسول روشن باشه؟
نه نیازی نیست کنسول روشن باشه ب
برای اتصال با سیم که مستقیم وصل میکنید به سیستم
برای اتصال بی سیم رو لپ تاپ مشکلی ندارید رو پی سی باید یه دانگل بلوتوث بخرید که قیمتی هم نداره دکمه ps و share رو با هم نگه دارید تا led پشت دسته چشمک بزنه بعد از طریق ویندوز شناسایی میشه (برای من کد هم میخواد که 0000 هست حالا نمیدونم برای همه میخواد یا نه؟)
بعدشم خواستید دوباره رو کنسول ازش استفاده کنید با سیم وصلش کنید به کنسول چند ثانیه بعد با خود کنسول دوباره pair میشه و برمیگرده حالت قبلش

• Like
Reactions: mgh2225

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر