هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
دوستان ps4 region 3 ارزش خرید داره؟
میگن نسخه چین و بی کیفیته و ارزش خرید نداره
همه نسخه ها ساخت چينن فكر كنم
كيفيتا يكيه ولي مشكلش اينه كه توي رابط كاربري كاربرد ضربدر و دايره فرق داره يعني تاييد كردن با دايره هست
بطور كلي براي كسي كه بازي ريجن ٣ بگيره اذيت نميكنه ولي چون بازيا اكثرا ريجن يك و دو هستن كاريرداي اين دوتا دكمه تو بازي و رابط كاربري فرق ميكنه كه يكم هنگ ميكنيد و اعصاب خورد كنه
اگه تفاوت قيمتش با ريجناي ديگه زياد نيست ارزش خريد نداره

• Like
Reactions: rezab

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,362
همه نسخه ها ساخت چينن فكر كنم
كيفيتا يكيه ولي مشكلش اينه كه توي رابط كاربري كاربرد ضربدر و دايره فرق داره يعني تاييد كردن با دايره هست
بطور كلي براي كسي كه بازي ريجن ٣ بگيره اذيت نميكنه ولي چون بازيا اكثرا ريجن يك و دو هستن كاريرداي اين دوتا دكمه تو بازي و رابط كاربري فرق ميكنه كه يكم هنگ ميكنيد و اعصاب خورد كنه
اگه تفاوت قيمتش با ريجناي ديگه زياد نيست ارزش خريد نداره
اون دوتا دکمه رو نمیشه از تنظیمات یا جایی اکی کرد؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
اون دوتا دکمه رو نمیشه از تنظیمات یا جایی اکی کرد؟
خیر
یه تنظیم داره که جابجاشون میکنه ولی کلا کارکردشون داخل بازی هم تعویض میکنه بنابراین نمیشه ازش استفاده کرد یعنی جاشونو که عوض کنه توی رابط کاربری بدون مشکل هستید ولی داخل بازی بجای پرش با ضربدر با دایره میپرید !

• Like
Reactions: hitman68

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,362
خیر
یه تنظیم داره که جابجاشون میکنه ولی کلا کارکردشون داخل بازی هم تعویض میکنه بنابراین نمیشه ازش استفاده کرد یعنی جاشونو که عوض کنه توی رابط کاربری بدون مشکل هستید ولی داخل بازی بجای پرش با ضربدر با دایره میپرید !
پس بدرد نمیخوره
میخواستم ببینم تو این تخفیف بامیلو بخرم یا نه ک پس بیخیال میشم
بعدا ریجن 1 یا 2 میگیرم

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
پس بدرد نمیخوره
میخواستم ببینم تو این تخفیف بامیلو بخرم یا نه ک پس بیخیال میشم
بعدا ریجن 1 یا 2 میگیرم

توی رابط کاربری دایره انتخاب و ضربدر برگشت هستش ولی تو بازی هیچ فرقی نداره و مثل دستگاه رجین 1 اجرا میشه و هیچگونه جابجایی دکمه وجود نداره و با خیال راحت استفاده کنید...مگه چقدر تو رابط کاربری هستید؟

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
سلام دوستان
میخوام ps4 بخرم، ممنون میشم یه مغازه که قیمتاش خوبه ، آدمه تو پاچه کنی هم نباشه معرفی کنین
بعد اینکه به غیر pro کدوم مدل از همه بهتره بگیرم؟
میخوام به تلویزیونی که 4k نیست وصلش کنم Pro جواب میده؟ کیفیتش پایین نمیاد؟

آخرین ویرایش:

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
دوستان ps4 region 3 ارزش خرید داره؟
میگن نسخه چین و بی کیفیته و ارزش خرید نداره

من خودم داداش الان دو سالي هست كه ريجن هنگ كنگ دارم و از لحاظ كيفيت كه هيچ مشكلي نداشتن

و با اون عوض شدن جاي دكمه ها هم مشكلي نداشتم چون فقط تو خود منوي پلي استيشن جاي ضربدر و دايره عوض ميشه، ولي تو خود بازي مشكلي نداره.

• Like
Reactions: rezab and hitman68

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
سلام دوستان
میخوام ps4 بخرم، ممنون میشم یه مغازه که قیمتاش خوبه ، آدمه تو پاچه کنی هم نباشه معرفی کنین
بعد اینکه به غیر pro کدوم مدل از همه بهتره بگیرم؟
میخوام به تلویزیونی که 4k نیست وصلش کنم Pro جواب میده؟ کیفیتش پایین نمیاد؟
دوستان اهل فن ممنون میشم جواب منو بدید چون قصد خرید دارم ولی نمیدونم از کجا بگیرم و یا اینکه فت بهتره یا اسلیم؟

Hunger Games

کاربر سایت
Nov 23, 2017
21
دوستان اهل فن ممنون میشم جواب منو بدید چون قصد خرید دارم ولی نمیدونم از کجا بگیرم و یا اینکه فت بهتره یا اسلیم؟
داداش پرو رو 1080p فریم بهتری بهت میده ولی بنظر من همون اسلیم عالیه بنظرم پولتو خرج بازی کن بهتره مدل فت هم صفرش گیر نمیاد داخل بازار باید همون اسلیم رو بگیری فکر کنم 1 ترا قیمتش 1300 و 500 گیگ هم 1200

• Like
Reactions: rezab and BehzaDG

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
داداش پیدا نمیشه و اگرم قیمت خوب بهت بدن با زور چپون کردن لوازم جانبی میفروشن.
رفیق خود من جلو من داشت... بگذریم.
فکر کنم الان بهترین راه خرید از سایتهایی مثل دیجی کالا هستش کمتر حس گوش مخملی بودن به آدم دست میده و اعصابتم خرد نمیشه وقتتم گرفته نمیشه.جنسهاشون هم تقریبا مطمئن تر هستش.ریفیر و دست دوم و مشکل دار تو پاچت نمیکنن.
تلویزیون 4k نداری بیخود هزینه نکن ولی ممکنه بازیهایی که روی Pro و با رزولیشن 1080 بهتر اجرا میشن در آینده بیشتر بشن اگر رو مخیت میشه Pro بخر.

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
داداش پرو رو 1080p فریم بهتری بهت میده ولی بنظر من همون اسلیم عالیه بنظرم پولتو خرج بازی کن بهتره مدل فت هم صفرش گیر نمیاد داخل بازار باید همون اسلیم رو بگیری فکر کنم 1 ترا قیمتش 1300 و 500 گیگ هم 1200
چرا تو بازار بگردی فتهای باندل تک و توک هنوز هست که پیشنهاد میشن.

• Like
Reactions: rezab and BehzaDG

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820

داداش پیدا نمیشه و اگرم قیمت خوب بهت بدن با زور چپون کردن لوازم جانبی میفروشن.
رفیق خود من جلو من داشت... بگذریم.
فکر کنم الان بهترین راه خرید از سایتهایی مثل دیجی کالا هستش کمتر حس گوش مخملی بودن به آدم دست میده و اعصابتم خرد نمیشه وقتتم گرفته نمیشه.جنسهاشون هم تقریبا مطمئن تر هستش.ریفیر و دست دوم و مشکل دار تو پاچت نمیکنن.
تلویزیون 4k نداری بیخود هزینه نکن ولی ممکنه بازیهایی که روی Pro و با رزولیشن 1080 بهتر اجرا میشن در آینده بیشتر بشن اگر رو مخیت میشه Pro بخر.

چرا تو بازار بگردی فتهای باندل تک و توک هنوز هست که پیشنهاد میشن.

مرسی رفقا واسه وقتی که گذاشتید واسه پاسخگویی
پس فت از اسلیم بهتره تقریبا؟؟ و اینکه 500 گیگ کافیه یا 1 بگیرم؟
و اینکه قدیما توی لباف و اینجور جاهای خسته تک و توک فروشنده با انصاف هم پیدا میشد ، دیگه خبری نی؟

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
مرسی رفقا واسه وقتی که گذاشتید واسه پاسخگویی
پس فت از اسلیم بهتره تقریبا؟؟ و اینکه 500 گیگ کافیه یا 1 بگیرم؟
و اینکه قدیما توی لباف و اینجور جاهای خسته تک و توک فروشنده با انصاف هم پیدا میشد ، دیگه خبری نی؟

نه دیگه خبری از انصاف توشون نیست.
من فت 500 داشتم فروختم اسلیم یک ترا خریدم و باز اسلیم رو فروختم و فت 500 خریدم یه هارد 2 ترابایت هم خودم خریدم براش خیلی هم عالی.

• Like
Reactions: BehzaDG

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
نه دیگه خبری از انصاف توشون نیست.
من فت 500 داشتم فروختم اسلیم یک ترا خریدم و باز اسلیم رو فروختم و فت 500 خریدم یه هارد 2 ترابایت هم خودم خریدم براش خیلی هم عالی.
چرا اسلیمو فروختی ،مشکلی پیش اومد واسش؟
----------------

راستی اگه پرو بخرم وصل کنم به تلویزیونی که 4k نیست ، کیفیتش خیلی میاد پایین یا نه؟؟
Region دستگاه مهم نیس؟ 2 خوبه؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Sony+

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
چرا اسلیمو فروختی ،مشکلی پیش اومد واسش؟
----------------

راستی اگه پرو بخرم وصل کنم به تلویزیونی که 4k نیست ، کیفیتش خیلی میاد پایین یا نه؟؟
Region دستگاه مهم نیس؟ 2 خوبه؟

نه کیفیت Pro روی 1080 کمتر نمیشه بیشتر هم میشه.
ببین بعضی بازیا رو اسلیم یکم کند و افت فریمی اجرا میکرد ولی فت انگار از تمام توان خودش استفاده میکنه و و صدا خفن فنش هم بخاطر همینه.
سرعت wifi اسلیم کمتر هستش و توی نصب بازی آفلاین خودشو نشون میده.
کیفیت لنز بلوری توی فتها عالی هستن و ساخت ژاپن ولی لنز دستگاههای جدید چینی هستن.
وقتی VR رو به اسلیم نصب میکردم سرگیجه میداد ولی روی فت بهم نداد.(این ادعا رو اصلا دلیل علمی براش ندارم و وارد بحث نمیشم صرفا تجربه شخصی)
نهایتا من خروجی صدای نوری میگرفتم روی سینما خانگی که اسلیم نداشت.البته اگر سینما خانگی رو از روی تلویزیون صداشو بگیری حجم صدا خیلی فرق نداره ولی درخشش صداش خیلی فرق داره و دالبی بودنش و بُعد داشتنش کمی بهتر میشه.
یکی از دوستان متخصص همین سایت عنوان کرد که فت بخاطر داشتن منبع تغذیه قوی تر و بزرگتر یه جورایی خودشو اورکلاک میکنه.(راست و دروغش پای خودش)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر