هر سوال و هر مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

گفتگو در 'PlayStation 4' ایجاد شده توسط The Philosophers, ‏Feb 22, 2013.

1. 「真島吾朗」 Gold User

بله در هرصورت براي شما ظرفيت ٣ ميشه و بايد انلاين باشيد
    روي اكانت دوستتون add library ميزنه بعد شما از داخل همون اكانت ميزنيد رو دانلود براي بازياي هر ماه هم بايد وارد اكانت بشيد چون همونطور كه گفتم پلاس شيرينگ امكانات پلاس كامل نداره
    فكر نكنم ولي
    اگه بازيا غربي هستن هيچ تفاوتي ندارن تروفياي همشون يكيه
    اگه شرقي هستن هم فقط ريجن ٣ شون متفاوته با بقيه ريجنا (اونم خواستيد چك كنيد ليست تروفياش رو ببينيد اگه انگليسي نبود يعني متفاوته)

احتمالا مثل بقيه اكانت هكي زديد بن شده راهنمايي خاصي هم نداره يا صبر كنيد اگه مدت دار بود خودش ازاد ميشه يا به پشتيباني پيام بديد بپرسيد دائمه يا موقت و زمانش رو بهتون بگه
    اگه دائم بود ميتونيد كنسولو از پنجره پرت كنيد بيرون.
    ريجن بازي و سيزن پس يكي بوده؟
    از سايت نخريد دوبله ميكنن تو پاچتون
    فروشنده پيدا كنيد
    ١٠دلار بالاي ٣٤ت يعني دارن ميكنن تو پاچتون

rezab, amirm5759, mgh2225 و 4 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. کاربر سایت

نام:
    محمد مهدی طباطبایی
    بچه ها واقعا نیاز به کمکتون دارم
    دوستم هارد اکسترنالشو اشتباهی توی ps4 فرمت کرده و الان نمیتونه ریکاوری هم بکنه چون کامپیوتر نمیشناسه اصلا و حدود ۱ ترابایت فایل مهم روی این هارد بوده.
    راهی برای ریکاوری هست؟

3. کاربر سایت

نام:
    Mahmoud
    با نرم افزار mini tools partition قسمت پارتیشن ریکاوری تست کن اگه اطلاعاتی کپی نشده باشه باید جواب بده و کل پارتیشن با اطلاعات برگرده.

Sent from my LG-D858HK using Tapatalk

4. کاربر سایت

آقا چندتا سوال
    1-اگه یکی پلاس بخره ما بعد ما از روش دی اکتیو شیم پلاس ما که ظرفیت 2 بودیم و دی اکتیو شدیم پلاسمون میپره؟
    2- hdr رو ps4 معمولی هست؟
    عمل میکنه یا باید پرو بگیریم؟

5. کاربر سایت

سلام
    من داشتم bloodborne بازی می کردم که کنسول یهو هنگ کرد و هیچ کاری دیگه نمی شد کرد
    دکمه پاور نگه داشتم تا کنسول خاموش شد بعد که دوباره روشن کردم یه صفحه مشکی اومد دقیق نخوندمش ولی مثه این که داشت یه چیزی رو بررسی می کرد
    بعدش ریست شد وقتی دو باره روشن شد رفتم تو بازی سیو بازی پاک شده هیچ راهی نیست که بشه بر گردوند؟
    بعد یه سوال دیگه این که قبلا هم یه بار این طوری شده بود می خواستم بدونم مشکلی چیزی داره یا طبیعی هست؟
    کنسول هم اسلیم تقریبا 3 ماهه خریدم

6. کاربر سایت

1میپره (البته باز میتونید اکتیو شید رو اکانت دوم )

2- نیست

PS4: How to get HDR

خیر

.::PUИK::. این نوشته را Like کرده است.
  7. کاربر سایت

آخه تو ستیینگ هست پس اون چیه؟

8. 「真島吾朗」 Gold User

بازيتون اپديت بوده؟
    سعي كنيد رو كنسول هميشه بازيارو اپديت كنيد چون كنسول همينجوريش تو اينجور موارد افتضاحه كم كاري سازنده ها هم بدترش ميكنه براي من هم تو يكي دوتا بازي كه اپديتم نكرده بودم پيش اومده بازي كرش كنه و سيوش خراب بشه
    راهي هم براي برگردوندنش نيست ولي ميشه شب ها سيو بازيارو توي cloud ذخيره كرد (بايد پلاس داشته باشيد) هرچند براي يه سري بازيا نميشه همچين كاري كرد بعضي از بازيا سيواشون بالاي ٥٠٠مگ حجم دارن

m&g7 این نوشته را Like کرده است.
  9. کاربر سایت

نام:
    علی
    ممنون ازت من دیروز گرفتم کنسول رو به جمع ps بازا پیوستیم چندتا سوال برام پیش اومده
    1- بازی که بصورت فیزیکی گرفتیم توی اکانتمون اومده میشه بعدا دیتاش رو دانلود کنیم بریزیم و بازی کنیم؟ یا تا ابد نیاز به دیسک داره؟
    2-ایا بازی های پلی استیشن استور تخفیف میخوره بتونیم ازش خرید کنیم؟
    3- من میخواستم یکی دوتا فلش بزنم به دستگاهم ولی یکیش رو پیام داد ساپورت نمیکنیم اون یکی رو هم زدم اتفاقی نیفتاد اگر دیتا بخریم میشه از روی فلش و هارد اکسترنال ریخت توی دستگاه؟
    4- من اکانت استور رو امریکا گذاشتم میخواستم ببینم امریکا ریجن چنده و ایا dlc بخوام بگیرم بعد باید حتما ریجنش یکی باشه با امریکا؟ چون که اکثرا میبینم زدن ریجن 2 ( که فک کنم مال اروپاس!!!!)
    کلا نکته ای هست برای عمر بیشتر دستگاه و نگهداری ازش بهم بگی ممنون میشم مثلا یکی میگفت دسته هاشو براش روکش بگیر چون سریع کنده میشه پوسته های آنالوگش !!!

10. کاربر سایت

نام:
    سامان
    ۱- بازی دیسک تا ابد نیاز به دیسک داره
    ۲- معمولا هر هفته تخفیف داره از توی استور نگاه کن گیفت کارت بخر بعد از استور خرید کن
    ۳- مستقیم نمیتونی دیتای توی هارد رو بریزی تو دستگاه باید با psx download helper بریزی
    ۴- آمریکا ریجن ۱ئه اگه بخوای dlc بخری تو اکانتت که خودکار ریجن ۱ میخری ولی باید بازیت اگه دیسک هست ریجن آل باشه وگرنه dlc کار نمیکنه
    من ۳ ساله دارم بازی میکنم دسته م هیچیش نشده برا قشنگی خوبه اگه دوست داری بنداز

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

rezab, johhny و art73 این نوشته را Like کرده اند.
  11. کاربر سایت

من میخوام ظرفیت سه یه بازی ps4 رو بفروشم ، به صورت کلی چه نکاتی رو باید رعایت کنم ؟ و همچنین چه کار کنم تا طرف نتونه ازم بازی رو بدزده ؟

اگر در مورد فروش ظرفیت 2 هم بگید ممنون می شم .

12. کاربر سایت

بله بازی حدود 8 گیگ آپدیت داشت که نصب کرده بودم
    ولی خیلی ضد حاله اون همه بازی کنی بعد دوباره مجبور شی از اول بری

13. کاربر سایت

سوالاتی داشتم درباره پلی استیشن 4
    الان در حال حاضر دو نمونه جدید هست Slim , Pro می خواستم بدونم کدوم بهتره در حال حاضر؟

14. 「真島吾朗」 Gold User

براي طرفيت ٣ يوزر پس اكانت دست طرف هست و با خود اكانت بازي ميكنه چيزي رو نميتونن بدزدن تا جايي كه ميدونم براي تغيير رمز تاييديه لازمه (فكر كنم بايد قبلش ظرفيت ٢ اكانت فروخته شده باشه وگرنه خودش شير ميشه ولي چون زياد با اين اكانتا سر و كار ندارم دقيق نميدونم)
    ظرفيت دو هم از سايت دي اكتيو ميكنيد طرف روي كنسولش ميزنه همين.
    بيشتر برميگرده به خودتون پرو قيمتش بالاتره و بدرد كسي ميخوره كه تي وي 4k داشته باشه اگه نداريد بنظرم هزينه اضافي نكنيد
    بين اسليم و فت هم تفاوت زيادي نيست ولي تا جايي كه شنيدم مشكلات اسليم يه مقدار بيشتره (چون سعي كردن مصرف برق و موارد ديگه رو توي كنسول كاهش بدن يه مقدار مشكلات بوجود اورده) البته دسته اسليم بهتر از فت هست ولي بطور كلي تا جايي كه شنيدم فت بهتر از اسليمه

rezab و Arash555 این نوشته را Like کرده اند.
  15. کاربر سایت

ممنون:) ، منظورتون از (( بايد قبلش ظرفيت ٢ اكانت فروخته شده باشه وگرنه خودش شير ميشه )) اینه که ممکنه طرف بره اکانت رو پرایمری کنه و کاری هم از دست ما به جز از سايت دي اكتيو کردن بر نیاد ؟

این صفحه را به اشتراک بگذارید