1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

هر سوال و هر مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

گفتگو در 'PlayStation 4' ایجاد شده توسط The Philosophers, ‏Feb 22, 2013.

1. FIFA 16 ULTIMATE TEAM کاربر فعال

دوستان واسه gift card جايي ميشناسيد قيمت منصفانه بده و قابل اعتمادم باشه؟

2. کاربر سایت

اگه صحبت نکنم مشکلی نیست خودکار از بن خارج میشه؟ یا حتما باید صحبت کنم میرم تو سایت شماره سریال پی اس-و که میزنم سایت میگه اشتباس

3. کاربر سایت

تا حالا به این مشکل نخوردم دوستان راهنمایی میکنن حتما
    ولی لزوما بن مدت دار نیست در بعضی موارد دائمی هم هست.

Sent from my SM-J120F using Tapatalk

4. کاربر سایت

اگه کسی درباره اون اروری که گفتم چیزی میدونه لطفا راهنمایی کنه

5. کاربر سایت

سلام...لطفا راهنمایی کنید
    من ۳۰ دلار سیزن پس رینبو سال دوم رو خریدم از استور...بازی رو بالا اوردم اما اوپراتور ها باز نشده ...الانم که دوباره رفتم تو استور تو همون صفحه
    میگه not available ....الان چیکار باید بکنم؟

6. کاربر سایت

ربطی نداره. کلا برای لوگین کردن داخل اکانتتون باید انلاین باشید. حتی اگر اون شخص فقط پرایمری کنه و هیچ بازی رو هم دانلود نکنه. ولی اون شخص به تمام بازی ها دسترسی داره.
    مگر اینکه براتون مهم نباشه که اون طرف به بازی ها دسترسی داشته باشه و اینکه همیشه به نت دسترسی داشته باشین.
    به نظر من این روش اشتراکی بیشتر به درد کسی میخوره که به تروفی اهمیت نده و روی یه اکانت کاملا جدا بازی رو شریکی بخرن که فقط یک نفر بتونه تروفی ها رو روی اکانت خودش بگیره. مگر اینکه کاملا همدیگه رو بشناسین که از بابت اطلاعات حسابتون مطمئن باشین.

rezab و amirm5759 این نوشته را Like کرده اند.
  7. Gold User

بله در هرصورت براي شما ظرفيت ٣ ميشه و بايد انلاين باشيد
    روي اكانت دوستتون add library ميزنه بعد شما از داخل همون اكانت ميزنيد رو دانلود براي بازياي هر ماه هم بايد وارد اكانت بشيد چون همونطور كه گفتم پلاس شيرينگ امكانات پلاس كامل نداره
    فكر نكنم ولي
    اگه بازيا غربي هستن هيچ تفاوتي ندارن تروفياي همشون يكيه
    اگه شرقي هستن هم فقط ريجن ٣ شون متفاوته با بقيه ريجنا (اونم خواستيد چك كنيد ليست تروفياش رو ببينيد اگه انگليسي نبود يعني متفاوته)

احتمالا مثل بقيه اكانت هكي زديد بن شده راهنمايي خاصي هم نداره يا صبر كنيد اگه مدت دار بود خودش ازاد ميشه يا به پشتيباني پيام بديد بپرسيد دائمه يا موقت و زمانش رو بهتون بگه
    اگه دائم بود ميتونيد كنسولو از پنجره پرت كنيد بيرون.
    ريجن بازي و سيزن پس يكي بوده؟
    از سايت نخريد دوبله ميكنن تو پاچتون
    فروشنده پيدا كنيد
    ١٠دلار بالاي ٣٤ت يعني دارن ميكنن تو پاچتون

rezab, amirm5759, mgh2225 و 4 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  8. کاربر سایت

نام:
    محمد مهدی طباطبایی
    بچه ها واقعا نیاز به کمکتون دارم
    دوستم هارد اکسترنالشو اشتباهی توی ps4 فرمت کرده و الان نمیتونه ریکاوری هم بکنه چون کامپیوتر نمیشناسه اصلا و حدود ۱ ترابایت فایل مهم روی این هارد بوده.
    راهی برای ریکاوری هست؟

9. کاربر سایت

نام:
    Mahmoud
    با نرم افزار mini tools partition قسمت پارتیشن ریکاوری تست کن اگه اطلاعاتی کپی نشده باشه باید جواب بده و کل پارتیشن با اطلاعات برگرده.

Sent from my LG-D858HK using Tapatalk

10. کاربر سایت

آقا چندتا سوال
    1-اگه یکی پلاس بخره ما بعد ما از روش دی اکتیو شیم پلاس ما که ظرفیت 2 بودیم و دی اکتیو شدیم پلاسمون میپره؟
    2- hdr رو ps4 معمولی هست؟
    عمل میکنه یا باید پرو بگیریم؟

11. کاربر سایت

سلام
    من داشتم bloodborne بازی می کردم که کنسول یهو هنگ کرد و هیچ کاری دیگه نمی شد کرد
    دکمه پاور نگه داشتم تا کنسول خاموش شد بعد که دوباره روشن کردم یه صفحه مشکی اومد دقیق نخوندمش ولی مثه این که داشت یه چیزی رو بررسی می کرد
    بعدش ریست شد وقتی دو باره روشن شد رفتم تو بازی سیو بازی پاک شده هیچ راهی نیست که بشه بر گردوند؟
    بعد یه سوال دیگه این که قبلا هم یه بار این طوری شده بود می خواستم بدونم مشکلی چیزی داره یا طبیعی هست؟
    کنسول هم اسلیم تقریبا 3 ماهه خریدم

12. کاربر سایت

1میپره (البته باز میتونید اکتیو شید رو اکانت دوم )

2- نیست

PS4: How to get HDR

خیر

.::PUИK::. این نوشته را Like کرده است.
  13. کاربر سایت

آخه تو ستیینگ هست پس اون چیه؟

14. Gold User

بازيتون اپديت بوده؟
    سعي كنيد رو كنسول هميشه بازيارو اپديت كنيد چون كنسول همينجوريش تو اينجور موارد افتضاحه كم كاري سازنده ها هم بدترش ميكنه براي من هم تو يكي دوتا بازي كه اپديتم نكرده بودم پيش اومده بازي كرش كنه و سيوش خراب بشه
    راهي هم براي برگردوندنش نيست ولي ميشه شب ها سيو بازيارو توي cloud ذخيره كرد (بايد پلاس داشته باشيد) هرچند براي يه سري بازيا نميشه همچين كاري كرد بعضي از بازيا سيواشون بالاي ٥٠٠مگ حجم دارن

m&g7 این نوشته را Like کرده است.
  15. کاربر سایت

نام:
    علی
    ممنون ازت من دیروز گرفتم کنسول رو به جمع ps بازا پیوستیم چندتا سوال برام پیش اومده
    1- بازی که بصورت فیزیکی گرفتیم توی اکانتمون اومده میشه بعدا دیتاش رو دانلود کنیم بریزیم و بازی کنیم؟ یا تا ابد نیاز به دیسک داره؟
    2-ایا بازی های پلی استیشن استور تخفیف میخوره بتونیم ازش خرید کنیم؟
    3- من میخواستم یکی دوتا فلش بزنم به دستگاهم ولی یکیش رو پیام داد ساپورت نمیکنیم اون یکی رو هم زدم اتفاقی نیفتاد اگر دیتا بخریم میشه از روی فلش و هارد اکسترنال ریخت توی دستگاه؟
    4- من اکانت استور رو امریکا گذاشتم میخواستم ببینم امریکا ریجن چنده و ایا dlc بخوام بگیرم بعد باید حتما ریجنش یکی باشه با امریکا؟ چون که اکثرا میبینم زدن ریجن 2 ( که فک کنم مال اروپاس!!!!)
    کلا نکته ای هست برای عمر بیشتر دستگاه و نگهداری ازش بهم بگی ممنون میشم مثلا یکی میگفت دسته هاشو براش روکش بگیر چون سریع کنده میشه پوسته های آنالوگش !!!

این صفحه را به اشتراک بگذارید