هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
یعنی یکی ریجن 2 داشته باشه باید بشینه یه قل دو قل بازی کنه ؟ اینایی که گفتید برای ریجن 2 از کجا گیر میاد ممنون
شما دركل منظورتون چيه؟
تو اين مورد بالا اينا هم ريجن ١ دارن هم ريجن ٢ هم گيفت ريجن دو هست هم يك
ريجن دو چون يورو هست گرونتره بنابراين اكثرا اكانتاشون ريجن ١ هست
اگه بطور كلي منظورتون قيمت ديسك بازيه يكيش بخاطر اسمشه يكي ديگش اينكه براي گرفتن dlc هاي بازي اگه ريجن بازي يكي نباشه بايد يه اكانت با ريجن ديسك بسازيد رو اون دانلود كنيد بعد برگرديد رو اكانت خودتون
يه سري دي ال سي ها رايگانن كه زياد مهم نيست ولي اكثرا پولين كه اصولا كاربرا ترجيح ميدن رو اكانت اصلي خودشون بخرن جدا از اينكه بخاطر همون مسئله ارز هم اگه ديسك ريجن ٢ باشه دي ال سي گرونتر درمياد

• Like
Reactions: rezab

scorpian031

کاربر سایت
May 17, 2015
333
نام
Seeker of fire
سلام

ذوستان میخواستم ps4 بگیرم، فقط نمیدونم کدوم ریجن بهتره ! بازیا معمولا رو کدوم ریجن فروخته میشن مثلا ؟؟ گیفت کارت ها چطور ؟؟

با تشکر

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
سلام

ذوستان میخواستم ps4 بگیرم، فقط نمیدونم کدوم ریجن بهتره ! بازیا معمولا رو کدوم ریجن فروخته میشن مثلا ؟؟ گیفت کارت ها چطور ؟؟

با تشکر
ريجن كنسول هيچ فرقي نداره بجز ٣ كه كاربرد ضربدر با دايره تو رابط كاربري جايجا هست
ريجن ١و٢ هركدوم بگيريد فرقي نداره بازيا هم با هر ريجني اجرا ميشن كنسول لاك نيست
گيفتم مربوط به ريجن اكانته موقع ساخت اكانت امريكا بزنيد كه ريجن ١ هست

anti-semite

کاربر سایت
Aug 13, 2017
38
شما دركل منظورتون چيه؟
تو اين مورد بالا اينا هم ريجن ١ دارن هم ريجن ٢ هم گيفت ريجن دو هست هم يك
ريجن دو چون يورو هست گرونتره بنابراين اكثرا اكانتاشون ريجن ١ هست
اگه بطور كلي منظورتون قيمت ديسك بازيه يكيش بخاطر اسمشه يكي ديگش اينكه براي گرفتن dlc هاي بازي اگه ريجن بازي يكي نباشه بايد يه اكانت با ريجن ديسك بسازيد رو اون دانلود كنيد بعد برگرديد رو اكانت خودتون
يه سري دي ال سي ها رايگانن كه زياد مهم نيست ولي اكثرا پولين كه اصولا كاربرا ترجيح ميدن رو اكانت اصلي خودشون بخرن جدا از اينكه بخاطر همون مسئله ارز هم اگه ديسك ريجن ٢ باشه دي ال سي گرونتر درمياد

الان من اگه ریجن 2 گرفتم از اول اولش باید چکار کنم ؟ یه کم توضیح بدین ممنون میشم . آیا احتیاج هست قند شکن شیر بشه رو پلی استیشن برای وارد کردن کد ها و غیره ؟ مثل استیم

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
الان من اگه ریجن 2 گرفتم از اول اولش باید چکار کنم ؟ یه کم توضیح بدین ممنون میشم . آیا احتیاج هست قند شکن شیر بشه رو پلی استیشن برای وارد کردن کد ها و غیره ؟ مثل استیم
ديسك يا ديجيتالي؟
اگه ديسك ريجن ٢ گرفتيد بذاريد تو دستگاه با اكانت ريجن ١ به همه چيزش دسترسي داريد
فقط براي دي ال سي چه رايگان چه پولي يه اكانت ريجن ٢ ميسازيد روي اون دي ال سي رو ميگيريد بعدم برميگرديد رو اكانت خودتون بازي ميكنيد
چيز ديگه اي لازم نيست انجام بديد
كد هم رو همون ريجن دو وارد ميكنيد برميگرديد رو اكانت خودتون به محتواش دسترسي داريد
بجز اواتار كه مثل بقيه چيزا قابل شير نيست

• Like
Reactions: rezab and sorrowful

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
با كجا پينگ گرفته شده؟
اگه با نت گوشي ميخوايد بازي كنيد دورشو خط بكشيد با پينگ بالاش اصلا نميشه بازي كرد
نه خب فکر نمیکنم پینگ اپراتورهای همراه اول و ایرانسل همه یه جور باشه(واسه من که خیلی خوب بود)
چون من 1 ماه کامل بتل رو با همراه اول بدون قطعی بازی کردم و یادمه واسه هدشات زدن هم هیچوقت طوری نبود که به خاطر پینگ تیر خطا بره
ولی پینگ این دوستمون خیلی بالاس!
اینترنت مخابرات هست حالا چکار کنم پینک بیاد پایین
به اپراتور تماس بگیرید بگید هرجور شده پینگ رو پایین بیارن

• Like
Reactions: sorrowful

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
اینترنت مخابرات هست حالا چکار کنم پینک بیاد پایین
اصلا مشخص نيست با كجا پينگ گرفته شده پينگ نبايد در اين حد بالا باشه بهترين راه اينه داخل خود بازي چك كنيد اينا در هرصورت وضعيتشون با داخل بازي يكم فرق داره از يايت speedtest پينگ بگيريد با پي سي بريد ميتونيد محل سرورو تغيير بديد سمت اروپا بذاريد پينگ بگيريد
نه خب فکر نمیکنم پینگ اپراتورهای همراه اول و ایرانسل همه یه جور باشه(واسه من که خیلی خوب بود)
چون من 1 ماه کامل بتل رو با همراه اول بدون قطعی بازی کردم و یادمه واسه هدشات زدن هم هیچوقت طوری نبود که به خاطر پینگ تیر خطا بره
ولی پینگ این دوستمون خیلی بالاس!

به اپراتور تماس بگیرید بگید هرجور شده پینگ رو پایین بیارن
براي من هم پينگ قابل بازي ميداد هرچند اونم ثبات نداشت گاها لگ داشتم
دركل براي خيليا پينگ خوب نميده چون نت ثابت نيست فاكتوراي مختلفي تو تغيير پينگش دخيل هست

ahmadreza.2153

کاربر سایت
Mar 7, 2017
388
الان
اصلا مشخص نيست با كجا پينگ گرفته شده پينگ نبايد در اين حد بالا باشه بهترين راه اينه داخل خود بازي چك كنيد اينا در هرصورت وضعيتشون با داخل بازي يكم فرق داره از يايت speedtest پينگ بگيريد با پي سي بريد ميتونيد محل سرورو تغيير بديد سمت اروپا بذاريد پينگ بگيريد

براي من هم پينگ قابل بازي ميداد هرچند اونم ثبات نداشت گاها لگ داشتم
دركل براي خيليا پينگ خوب نميده چون نت ثابت نيست فاكتوراي مختلفي تو تغيير پينگش دخيل هست
الان با اسپید تست گرفتم البته با وای فای و گوشی پی،سی ندارم زده 260

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
الان

الان با اسپید تست گرفتم البته با وای فای و گوشی پی،سی ندارم زده 260
خب با چه سروري ؟
با سرور تو ايرانم ميشه پينگ گرفت با سرور امريكا هم ميشه
اگه اصلا سروري انتخاب نكرديد احتمالا خودش سرور داخلي انتخاب كرده اگه اينطور باشه نت شما يه مشكلي بايد داشته باشه يا از سيم كشي يا موارد ديگه چون پينگ فوق العاده بالاس پينگ بالاي ٢٠٠كاملا غيرقابل بازيه و اين پينگ اگه با سرور داخلي باشه تو بازيا كه سروراشون داخل اروپا هست پينگ چند برابر ميشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر